Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    valla ben biliyorum yani ters çevirdim bi kaç kere yaa ordan yoksa yakmyo öle başka türlü bu arada benimkiside o civarlarda yakıyo ya 120 kuruş biraz agraaasif bi kullanım tarzısım vardırda :p

bu arda arkadaşlar kanuninin sitesine giren oldumu bizim racer s lerin fiyat tavan yapmış :D yahu 3900 e çıkmış :D
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arda arkadaşlar kanuninin sitesine giren oldumu bizim racer s lerin fiyat tavan yapmış :D yahu 3900 e çıkmış :D
    yuhh napmış bunlar yaa normal racer 3.300ytl idi 3.700 olmuş yuh
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    bu alate okadar para vermem gider japon alarım daha iyi ....
    neyse arkadaşlar racer sevdama elfatiya çekiyom artık
    yaza kadar fiyatlar düştü düştü düşmesse benim gözümden düştü .
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    racer 200
    ben geçenlerde motoru aldığım galeriye gittim bizim motorların grenajsız modellerine 4.000 ytl yazmışlar. arkadaşlar bunlar çıkdırmış olmalı hee bu arada normal racerler 3.500+300 ytl pilaka masrafı ile birlikte 3.800 idi. waz geçer gibi yaptık motoru almaktan we plaka masrafını almadılar
    __________________________________________________ _______________
    dün yedek depoya geçince hemen 20 ytllik benzin aldım... bakalım bidahaki yedek depoya geçene kadar kaç km yol gidecek.kesin benim hesapta bir yanlışlık wardır

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motora rağbet oldukça fıyat artışı gerçeklesıyor,
    yahu kış sezonuna gırdık,
    fiyatların düşmesı gerekırken şu işe bak yahuu
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu alate okadar para vermem gider japon alarım daha iyi ....
    neyse arkadaşlar racer sevdama elfatiya çekiyom artık
    yaza kadar fiyatlar düştü düştü düşmesse benim gözümden düştü .
    aynen bütün gün düşündüm insanın canını sıkıyorlar yaaa bi hevesimiz wardı adamlar kursağımda bırakacaklar, kriz mriz ayağına yapıyorlar büyük ihtimal sanki kriz çinde gibi... neyse bakalım hele bi kış sonu gelsin
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bütün gün düşündüm insanın canını sıkıyorlar yaaa bi hevesimiz wardı adamlar kursağımda bırakacaklar, kriz mriz ayağına yapıyorlar büyük ihtimal sanki kriz çinde gibi... neyse bakalım hele bi kış sonu gelsin
    dostum kendini kanıtlamış markalar da fiyat değişikligi yok

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    biz dün sorduk anah tar teslim racer s ler 3700 ytl
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz dün sorduk anah tar teslim racer s ler 3700 ytl
    vallha osman bana göre 3400 tam idaal bi rakam dı bi kuruş yukarı vermeyi düşünmüyorum yani bana kalırsa herkesde ögle düşünür 3.700 de olsa fazla çünkü adamlar s leri daha temmuz ayında çıkardı
    baktım motorsuzluk tak mı dedi alırım başka bi motor markası tipi falan önemli degil cup bile olsa binerim ayagımı yerden keser ne zaman benim istedigim rakamlarla uyuştu ozaman alırım uyuşmassada kanuni kullanmamış olruz ne olacak

Motosikleti
    bmw F800S
    iknci el temiz makinalar var ama
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallha osman bana göre 3400 tam idaal bi rakam dı bi kuruş yukarı vermeyi düşünmüyorum yani bana kalırsa herkesde ögle düşünür 3.700 de olsa fazla çünkü adamlar s leri daha temmuz ayında çıkardı
    baktım motorsuzluk tak mı dedi alırım başka bi motor markası tipi falan önemli degil cup bile olsa binerim ayagımı yerden keser ne zaman benim istedigim rakamlarla uyuştu ozaman alırım uyuşmassada kanuni kullanmamış olruz ne olacak
    O zaman freedom a bi bakın derim. Nasılsa aynı motora sahipler. Freedomun yeni fiyatı da 3400. Görüntü olarak ta çok güzel. Saygılar.

Motosikleti
    bmw F800S
    ya bakalım artık neler olr ama ikincielleride etkiler bu artış açıkcası satıcak olanlar beklese iyi olr biraz heralde

Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı Trakonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman freedom a bi bakın derim. Nasılsa aynı motora sahipler. Freedomun yeni fiyatı da 3400. Görüntü olarak ta çok güzel. Saygılar.
    adamım racer de çift egzoz çıkışı var freedom da tek fredom fena motor değil ama dedigim gibi granajsız olacak hızdan çok kaliteli olmasını isterim çünkü zam yapanlar arasında seçkin markaları göremedim

iknci el temiz makinalar var ama
    göksel ikinci el bi makina düşünmüyorum ama düşünecek olursam yukarıda yazdıgım gibi şehir içi kullanımlarda güzel olan bi cup düşünürüm ..

Motosikleti
    bmw F800S
    :D teklif var ısrar yok :D

Motosikleti
    [QUOTE=dumanxtr;1327550]adamım racer de çift egzoz çıkışı var freedom da tek fredom fena motor değil ama dedigim gibi granajsız olacak hızdan çok kaliteli olmasını isterim çünkü zam yapanlar arasında seçkin markaları göremedim

Tek egzoz olmasıyla çift egzoz olması arasında ne fark vardır? Sadece görüntü mü? Yoksa çekişi ve yakıtı da etkiler mi? Selamlar, saygılar

Motosikleti
    Racer*s

Tek egzoz olmasıyla çift egzoz olması arasında ne fark vardır? Sadece görüntü mü? Yoksa çekişi ve yakıtı da etkiler mi? Selamlar, saygılar
    çift egzoz çıkan atık gazı daha rahat atar budan kaynaklannarak bogulma ollasılıgı minimum seviye gelir performans artar motor rahatlar saygılar

:D teklif var ısrar yok :D
    teşekür dostum sen beni anlıyondur sanırım benim kızmam daki amaç adamlar 200cc lik bir motora tek hamnede 600ytl fiyat artışı çok çok fazla ben 600cc lik bir motorda bukadar fiyat artışı görmedim daha

Motosikleti
    [QUOTE=dumanxtr;1327946]çift egzoz çıkan atık gazı daha rahat atar budan kaynaklannarak bogulma ollasılıgı minimum seviye gelir performans artar motor rahatlar saygılar

Peki burdan yola çıkarak egzoz patladığı zaman değiştirmesek veya egzozun ağız kısmını açsak motorun performansı artar. Doğru mudur? Buna bağlı olarak yakıt tüketimi de artar mı? Eğer yakıt tüketimi bu şekilde artıyorsa RACER , FREEDOM dan fazla yakıyor demektir. Doğru bir tespit midir? Selamlar

Motosikleti
    Racer*s
    Peki burdan yola çıkarak egzoz patladığı zaman değiştirmesek veya egzozun ağız kısmını açsak motorun performansı artar. Doğru mudur? Buna bağlı olarak yakıt tüketimi de artar mı? Eğer yakıt tüketimi bu şekilde artıyorsa RACER , FREEDOM dan fazla yakıyor demektir. Doğru bir tespit midir? Selamlar
    egzozu boşaltıgın zaman atık gaz dışarı kendini sıkıştırmadan serbestce dışarı atacagından yakıt sarfiyatı artacaktır . Fakat yakıt sarfiyatı sagdece egzozdan biret değildir hava filitrenin tıkalı olması dahi yakıt sarfiyatını artırır . racer freedom dan fazla yakar demişsin onu bilemem sogru olma iktimali var senin motor ne yakıyor bilemem arkadaşlar yakıt tüketimi sürekli yazıyorlar incele hangisi az yakıp hangisi çok yakıyor oradan karar ver

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    arkadaşlar bende yaza doğru freedom almayı düşünüyordum adamlar 2900 den 3400 e çıkmışlar ayıp etmişler beaa ben güzel kafama güre bi motor bulmuştum. Fiyatı çok fazla olmuş. Heralde 2. ellere bakacaz artık ahh ulan ahh kanuni yabancı dediğimiz markalar yapmadı bunu sen yaptın

gerçii kendiside yerli sayılmaz ama ben onu diğer çin çan çonlardan ayrı tutuyorum..,
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    GT250R
    Peki burdan yola çıkarak egzoz patladığı zaman değiştirmesek veya egzozun ağız kısmını açsak motorun performansı artar. Doğru mudur?
    çok usta deilim ama dogru.
    Buna bağlı olarak yakıt tüketimi de artar mı?
    buda doğru
    Eğer yakıt tüketimi bu şekilde artıyorsa RACER , FREEDOM dan fazla yakıyor demektir. Doğru bir tespit midir? Selamlar
    bunun onunla alakası yok mühendisler bi ton kafayı boşa yormuyorlar doğru olan hangisiyse onun montajını yapıyorlar. daha çok yakabilir belki onu bilmem ama performans la doğru orantılı gelişir bunu söyleyebilirim.

Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yaza doğru freedom almayı düşünüyordum adamlar 2900 den 3400 e çıkmışlar ayıp etmişler beaa ben güzel kafama güre bi motor bulmuştum. Fiyatı çok fazla olmuş. Heralde 2. ellere bakacaz artık ahh ulan ahh kanuni yabancı dediğimiz markalar yapmadı bunu sen yaptın
    gerçii kendiside yerli sayılmaz ama ben onu diğer çin çan çonlardan ayrı tutuyorum..,
    bunun adına zaten dost kazığı denir elin adamı yapmaz bunu

Selamlar, Saygılar

----------------------------
    ilana bakmayan davul olsun emi puhahahha
    http://www.sahibinden.com/kanuni_rac...XQQdisplayitem
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler