Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    çok sağolasın kardeşim yazıyı yazdıktan sora bi gidiyim bakıyım dedim 5 dakka sürmedi ayarı bulmam :D biraz hafızamı yokladım bu arada benimkiside sıcakken şu anda 1800 1900 civarı güzel oldu daha kolay çalışıo artık kalkışlardada rahatladım sanki biraz :D
    hadi ya cila mı ? tuh işte bu ii olmadı :p

bu arada zaten bulamasamda senin bu anlatımından sonra bulmamam imkansızmış hakkaten güzel anlatmışın tebrk
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    eyvallah kardeşim yardımcı olduysam ne mutlu bana
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    buyrun arkadaşlar yeni racer kusra bakmayın biraz geçikti resimler arı gibi dolaşmakla meşkuldum :p bide işler falan pek giremedim nete neyse şimdilik motordan memnunum sadece ilk çalışmada yeni olduğundan sanırım biraz tutukluk var böle çalışıo pırt duruo iyice ısnınca normale dönüo fakat ilk başta böle bi problem var daha 70 km de motor belki bujiyi değiştire bilirim ayrıca motora çok yüklenmiyorum fakat alıştıkca motorun dahada iyi olcaını düşünürsek vede şu anda bile bana yeterli geldiğini düşünürsek beklentileri karşılar diebiliriz :D şekli var ii olmş motor[/QUOTE]

Dostum hayırlı olsun öncelikle. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Kazadan beladan korusun inşallah. Bu arada plakayı taktırmadın herhalde daha. Bu şekilde yakalanırsan başın ağırabilir . Bu arada, arka dişliyi merak ettim. Sana zahmet bakıp burada yazabilirmisin. rakkam yazar ve yanında T harfi olur zaten.
    Çok selamlar

Ben yazıların üzerlerini benzer gri uzun çıkartmalar ile kapattım. Aynı şekilde orjinal şeritlerine veya jetlerine benzedi. Sende o şekilde yap.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    istanbul
    Arkadaşlar tek egzost ile çift egzost arasındaki farklar nelerdir ? (racer tek , racerS çift egzost) şimdiden tşk ederim

Motosikleti
    arkadaşım racer tek egzoz deyil ki oda çift egzoz

Motosikleti
    bmw F800S
    Dostum hayırlı olsun öncelikle. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Kazadan beladan korusun inşallah. Bu arada plakayı taktırmadın herhalde daha. Bu şekilde yakalanırsan başın ağırabilir . Bu arada, arka dişliyi merak ettim. Sana zahmet bakıp burada yazabilirmisin. rakkam yazar ve yanında T harfi olur zaten.
    Çok selamlar

Ben yazıların üzerlerini benzer gri uzun çıkartmalar ile kapattım. Aynı şekilde orjinal şeritlerine veya jetlerine benzedi. Sende o şekilde yap.
    Selamlar

hmm mantıklı :D resimleri varmı senin motorun varsa kaçıncı sayfada yoksa koyarsan bi fikir edinebilirim.Dişliyede bakarm yarın tabikide söylerim burda kaç olduğunu :D

bide arkadaşlar siz genelde böle sokak araları yada yavaş giderken kaç devir arası kullanıyosunuz ekonomi için :D bi sorim dedim ben 4 5 6 civarı kullanıorm birde mtor biliyosunuz daha yeni depoyu fulledim 100 km den biraz fazla gittim çeyrek depo boş şmdi motor alışmadığı için çok yakar diodum :D ben ama bu çok yakanıysa :D az yakanı nasıl oluo :s :p
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    benim kanuni yazılarının üzerindede HONDA yazıyo 200 lerin üzerinde de 600 yazıyo bizim burda fazla büyük motor yok 5 tane falan benimkiyle:D:D:D kimse çakmıyo motor yeni diye fazla yakar dostum km ilerledikçe düzelir bende öyle 4 5 6 civarı kullanıyorum

Motosikleti
    bmw F800S
    ahah abi bişi yakmıo bu meret ozaman ya :D

Motosikleti
    niye göksel kardeş km de 100 ykr den fazla yakmaması lazım benim kisi 97 falan yakıyo hesaplamama göre :d

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok selamlar

Selamlar

hmm mantıklı :D resimleri varmı senin motorun varsa kaçıncı sayfada yoksa koyarsan bi fikir edinebilirim.Dişliyede bakarm yarın tabikide söylerim burda kaç olduğunu :D

bide arkadaşlar siz genelde böle sokak araları yada yavaş giderken kaç devir arası kullanıyosunuz ekonomi için :D bi sorim dedim ben 4 5 6 civarı kullanıorm birde mtor biliyosunuz daha yeni depoyu fulledim 100 km den biraz fazla gittim çeyrek depo boş şmdi motor alışmadığı için çok yakar diodum :D ben ama bu çok yakanıysa :D az yakanı nasıl oluo :s :p

merhaba aradaşım,
    buraya fotoğraf eklemek için uğraşamıyorum. sen mail adresi ver göndereyim. daha iyi olur.
    selamlar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    selam mıllet,
    ist'dayım cuma akşamına kadarr,

bakıyorumda bu dişli konusu bayağı bır sarmış mılletı:D,

arkadaşlar çokta fazla ufaltmayın hızlı gıdecegım dıye,
    sonrasında motoru elınıze almayın zorlamadan dolayı,

sizde dier arkadaşlar gibi ''bende kanuni var motor yandı'' diye sızlanmayın.

41calamıty41 (osman) kardeşim bakıyorumda herkesı aydınlatıyorsun,
    yarın senın için amortisorun olduğu yerin resmini çekip sana atacağım,
    hatta sıteye atarım herkes görmüş olur nasıl kuyruk kaldırılacağını...

arkadaşım motorun hayırlı ugurlu olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    S&T GT250R
    Evet arkadaşlar.
    Serkan arkadaşıma katılıyorum. Abartmamak lazım dişli olayını. Ben dişliyi 46' dan 43' e düşürdükten sonra (hafta sonu Gökçeada ' ya gittim - geldim. Maaşallah. Toplamda 730 km yol yaptım. Hiç durmadan 250 km yol gittim, hız 100-120 km/h arası .Dönüşte Şarköy üzerinden geldim. Virajlar harika idi. Makina yattı-kalktı. Banamısın demedi.
    Selamlar

Motosikleti
    saolasın serkan abi bizde kendi çapımızda yardımcı olmaya çalışıyoruz amatsör olaqyınıda çözdüm ama sen genede bi at buraya ben bi beimkini bidaha gözden geçirmiş olurum bu arada çok fazla ara vermeye ya arada bi gir netede muhabbet edelim:D:D hadi kolay gelsin

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    osmanım bak burada göstermişim,
    üst kısmı kırmızı ile işaretli olan yeri biz ekledik,
    aynı şekilde eklenır ve kaynatılırsa arka kısım havaya kalkacaktır,
    (benım motor kadar kalkmaz bende çift amortisör var)
    ama şunu unutmayın,
    eskı malzemenın dip kısmı yuvarlar,
    yenı ekledıgınız yerde aynı yuvarlak olmalıdır yoksa oturmaz...

Bunuda Bir Bakım Esnasında Çekmiştim,
    burada amortisörler görünüyor,
    belki merak edenler olur diye atıyorum,...

BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    bmw F800S
    amortisorler güzel olmş serkan kardeş :D senle bu konu hakknda görüşmem lazım ekliyorum msn e bu arada arkadaşlar istte olan arkdaşlar ekliyebilirler benim msni arada görüşüp bilgi paylaşmı yapmak güzel olabilir
    gokselaytar@hotmail.com

bu arada arkadaşlar bu arka dişli yeni modeldede 46 yani arka dişlide öle yazıo :D
    bende bi 40 yapsam çok mu küçük olr arka dişli kararında olmazmı

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar.
    Serkan arkadaşıma katılıyorum. Abartmamak lazım dişli olayını. Ben dişliyi 46' dan 43' e düşürdükten sonra (hafta sonu Gökçeada ' ya gittim - geldim. Maaşallah. Toplamda 730 km yol yaptım. Hiç durmadan 250 km yol gittim, hız 100-120 km/h arası .Dönüşte Şarköy üzerinden geldim. Virajlar harika idi. Makina yattı-kalktı. Banamısın demedi.
    Selamlar
    bende cuma gecesi ciktim yola. istanbul ayvalik gittim geldim. toplam 850km yol yaptim.hızda ayniydi 100-120 arasi

Motosikleti
    bmw F800S
    ya peki bu hızlarda ne yakıyo motor :D ben geçtiğimiz pazar gidiş geliş bi 90 km yol yaptım baya bi içti benzini benimkisi :D full depo 350 km gibi bişi yaptı belki dahada az bi hesap hatası olabilir bide benim yağ bitmiiş :S anlaymadım biraz fazlamı zorladım makinayı :?bilmiorm ama yağ baya azalmış min. çizgide görünüor

toplamda işte iki hafta oldu makina 405 km ye geldi servise gitsemmi :s ilk bakım için yoksa erkenmi

Motosikleti
    serkan abi öncelikle sana çok teşekkür ederim saolasın bu siteye ve bana vermiş olduğun bilgilerden dolayı.
    gökselaytar kardeşim s 200 lerin dişli olayı küçük zaten bizimkilee göre hiç ellememakinayı daha çok yorarsın
    yani şunu diyim fazla zorlamaktan alırsın motoru benim gibi eline
    yağ yakma olayına gelince bu makinalar normalde yağ eksiltiyo racerler s200 lerde varmı dır diye düşünüyodum senin kisi baya bi eksiltiyo yağı ozaman 405 km diyosun sıksık yağını kontrol et ve servise bi sor istersen çünkü daha yeni makina bakımlarınıo yap yaptır işte ihmal etme benimkisi 1000 1200 km de bi 200 gramkadar eksiltiyo senin ki ozaman baya bi eksiltiyo yani fazla zorlama makinayı lastiğiniz düz bassın

Motosikleti
    bmw F800S
    saolasın calamity ekle sende msne istersen bide bu arada bu eksozu sele altına alma ne kadara mal olmş :D aradım bulamadım geri sayfalarda amortisörler 60 lira onu örendim anca :D

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı teski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cuma gecesi ciktim yola. istanbul ayvalik gittim geldim. toplam 850km yol yaptim.hızda ayniydi 100-120 arasi
    Çok süper,
    Yanlızmı gittin geldin o yolu o kadar?. Biz grup idik. En küçük cc benim motordu. hehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler