Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ThugLord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Freedom 200
    Alıntı ThugLord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim yalan olmadı ama hem yagmur yagdı hemde ısler gucler ızın vermedı kısmet artık yukleyecem dedım yukleyecem sadece sızden bırazcık zaman ıstıyorum artık haftasonu kaydedecem bırde bu ıs tek basına olmuyor tek basıma kaydetsem bos yani ondan onumuzdekı hafta basında hazır merak etmeyın
    ya hem karanlık hemde kotu bır telefonla cektım ıdare edın bıraz yakında daha ıyısını cekerım youtube linki verecem

http://www.youtube.com/watch?v=8DGl3CrN5YI

giremiyenler icin program linki veriyorum bu programı calıstırdıkları zaman youtube dırek gırebılıyorlar

http://www.gezginler.net/modules/myd...asurf&lid=6729

umarım beyenirsiniz....
    [B]Only Racer[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    by_moto hiç tavsiye etmem
    1.kanuni kim üretmiş birisi Çin diyo kanuninin sitesinde %100 türk malı diyo
    2.İsmi racer ama yatış pozisyonu yok daha çok gezi motoru gibi
    3.Performans denilen bi şey yok bi kere (benim arkadaşımda var süreyim dedim oturdum tamam kalıplı ama kalkışı bile 2 saatte anca hız desen 120 taş çatlasın 130 bayır aşşağı
    4.titreme çok fazla motoru sürdükten sonra bir gün dinlenmen gerekiyo
    5.Yakıt çok fazla arkadaşımdan aldım depoyu fulledim motorla yoldeyken motoru biraz yatırınca benzin kapaktan akıyodu(kalitesinin sen düşün artık)5.
    6.Racing oturuşu yok üstüne yatılmıyo bu yüzden çok rüzgar alıyosun
    7.Kalıplı ama hantal şehir içinde filan çok zor
    Motoru almak isteyenler bir daha düşünsünler hatta almasınlar onun yerine paran varsa 2. el hyo gt 250r al ya a çom paran yoksa 2. el cbr 125 al derim cbr 125 kalıpsız deyenler bakma hepsinde racer 200 var tabiki ken motorlarından iyi motorları kötülüycekler

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titanxxx ' e aynen katılıyor ve diğer iki teker aşıklarına selamlar diyiyorum.
    Katıl ama asfaltta karşıma çıkma (cbr 125 ile yan yana gelme hepsi seni ezer geçer
    )

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahmet93 ; tesekkurler...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ahmet93 arkadaşım amacımız cbr leri kötülemek degil yazdıgımız yazılara iyice bakarsan kalitesine söz ettigimiz yok sadece küçüklügünden ( bisikletliginden ) bide parçaların pahalı oldugundan bahsediyoruz senin gibi kötülemeye kalkmıyoruz.bizim yedek parçaya milyarlar verecek kadar paramız yok gittik racer aldık sende cıbır almışın hayırlı olsun güle güle bin.yanlız şunu bi daha söyleyeyim biz kesinlikle cıbırları kötülemiyoruz. söyledigim sözünde arkasındayım racerin görünüşü cıbıra 10 da çeker 20 de ikiside asfalta cıkınca görüyoruz

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet93 arkadaşım amacımız cbr leri kötülemek degil yazdıgımız yazılara iyice bakarsan kalitesine söz ettigimiz yok sadece küçüklügünden ( bisikletliginden ) bide parçaların pahalı oldugundan bahsediyoruz senin gibi kötülemeye kalkmıyoruz.bizim yedek parçaya milyarlar verecek kadar paramız yok gittik racer aldık sende cıbır almışın hayırlı olsun güle güle bin.yanlız şunu bi daha söyleyeyim biz kesinlikle cıbırları kötülemiyoruz. söyledigim sözünde arkasındayım racerin görünüşü cıbıra 10 da çeker 20 de ikiside asfalta cıkınca görüyoruz

Walla ilk önce bende cbr alıcaktım ama gittim bayiye motora bi bindim herkez güldü bunumu kullanıcaksın diye, boyun uzun ise kalıplıysan hiç alma cbr yi, hee ama boy ve kalıp sorunun yok ise alabilirsin güzel makine.

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    ya kardeşim motorun neyini kötülüyonuz 200 cc motor herifler 3300 ytl sıfırı cıbırın sıfırı 4500 ytl ve 125 lik motor tamam kaliteli bişey demiyoruz ama sonuçta 125 li motor cıbırın sayfasınada baktık onu da kötüleyen cıbır sahipleri çok sen kalkmışsın burda japon malıyla çin malını kıyaslıyosun seniğn o motor dan beklediğin ney 125 lik cıbırla 140 mı vurcan yoksa 200 lük racer la mı vurcan 3300 ytl ya 200 lük motor senin ondan beklentin bi japon 200lük le aynı olamaz hmm beni tatmin edeiyo racerım hemde çok zevk meselesi yukardada yazdın cıbır kullanıcılarıda bu makinayı kötüleyen önemli olan senin beklentin ve zevkin tartışmaya gerek yok bu budur arkadaşlar lastiğiniz düz bassın

ya kardeşim motorun neyini kötülüyonuz 200 cc motor herifler 3300 ytl sıfırı cıbırın sıfırı 4500 ytl ve 125 lik motor tamam kaliteli bişey demiyoruz ama sonuçta 125 li motor cıbırın sayfasınada baktık onu da kötüleyen cıbır sahipleri çok sen kalkmışsın burda japon malıyla çin malını kıyaslıyosun seniğn o motor dan beklediğin ney 125 lik cıbırla 140 mı vurcan yoksa 200 lük racer la mı vurcan 3300 ytl ya 200 lük motor senin ondan beklentin bi japon 200lük le aynı olamaz hmm beni tatmin edeiyo racerım hemde çok zevk meselesi yukardada yazdın cıbır kullanıcılarıda bu makinayı kötüleyen arkadaşlar var. önemli olan senin beklentin ve zevkin tartışmaya gerek yok bu budur arkadaşlar lastiğiniz düz bassın[/QUOTE]
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim motorun neyini kötülüyonuz 200 cc motor herifler 3300 ytl sıfırı cıbırın sıfırı 4500 ytl ve 125 lik motor tamam kaliteli bişey demiyoruz ama sonuçta 125 li motor cıbırın sayfasınada baktık onu da kötüleyen cıbır sahipleri çok sen kalkmışsın burda japon malıyla çin malını kıyaslıyosun seniğn o motor dan beklediğin ney 125 lik cıbırla 140 mı vurcan yoksa 200 lük racer la mı vurcan 3300 ytl ya 200 lük motor senin ondan beklentin bi japon 200lük le aynı olamaz hmm beni tatmin edeiyo racerım hemde çok zevk meselesi yukardada yazdın cıbır kullanıcılarıda bu makinayı kötüleyen önemli olan senin beklentin ve zevkin tartışmaya gerek yok bu budur arkadaşlar lastiğiniz düz bassın

ya kardeşim motorun neyini kötülüyonuz 200 cc motor herifler 3300 ytl sıfırı cıbırın sıfırı 4500 ytl ve 125 lik motor tamam kaliteli bişey demiyoruz ama sonuçta 125 li motor cıbırın sayfasınada baktık onu da kötüleyen cıbır sahipleri çok sen kalkmışsın burda japon malıyla çin malını kıyaslıyosun seniğn o motor dan beklediğin ney 125 lik cıbırla 140 mı vurcan yoksa 200 lük racer la mı vurcan 3300 ytl ya 200 lük motor senin ondan beklentin bi japon 200lük le aynı olamaz hmm beni tatmin edeiyo racerım hemde çok zevk meselesi yukardada yazdın cıbır kullanıcılarıda bu makinayı kötüleyen arkadaşlar var. önemli olan senin beklentin ve zevkin tartışmaya gerek yok bu budur arkadaşlar lastiğiniz düz bassın
    [/QUOTE]

Racer 200, daha büyük motoruna rağmen 125cc'lik CBR'dan 1HP daha güçsüz, hatta benim CBF'imden daha az torku var. Önemli olan motor hacmi değil, güç ve tork. CBR kağıt üzerinde her şartta Racer 200'den daha hızlıdır, gerçek hayatta da tersi olacağını hiç sanmıyorum.

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta

Racer 200, daha büyük motoruna rağmen 125cc'lik CBR'dan 1HP daha güçsüz, hatta benim CBF'imden daha az torku var. Önemli olan motor hacmi değil, güç ve tork. CBR kağıt üzerinde her şartta Racer 200'den daha hızlıdır, gerçek hayatta da tersi olacağını hiç sanmıyorum.[/QUOTE]

unutmaki burası türkiye :Dbi yanyana gelek bakalım diycem ama sen nerde ben nerde

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Niye, Türkiye'nin havasında oksijen oranı daha mı fazla, yoksa benzine NOS falan mı ekliyorlar?

Bir ara hakikaten profesyonel bir pilot tarafından yapılan bir CBF-CBR-Racer karşılaştırması görmek istiyorum. Tahminim 0-100 hızlanmada beygir gücü değerleri bakımından CBR-Racer-CBF, tırmanmada ise tork bakımından CBF-CBR-Racer sıralaması olacağı, ama vites oranları gibi şeyleri hesaba katınca sıralama değişebilir.

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200cc
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama bir yıldır racer kullanıyorum yazdıklarınızı okudum ve size bi kaç konuda bişeyler söylemek istiyorum izin varmı

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katıl ama asfaltta karşıma çıkma (cbr 125 ile yan yana gelme hepsi seni ezer geçer
    )

Valla ahmet93, ben sana rastlamam inşallah. ezer geçersin , neme lazım. . inşallah şaka kaldırırsın dostum.
    Benim kapışmak gibi bir takıntım yok. Sorun şuki: bisiklete binmek gibi oluyor cbr' de maalesef. sonuçta bakıyorsun honda . fazla söze gerek yok. Bence sen fiyatları karşılaştır. Hiç fazla yorulmana gerek yok. Bu paraya bu makina süper.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200cc
    tt adnan arkadaşım izin varmı

arkadaşlar sitede daha yeniyim ama motor tecrübem çok daha iyi sizinle bişeyler paylaşmak istiyorum ama hiç birinizden cevap gelmiyor daha tam olarak nereye ne yazacağımı bile bilmiyorum biri bana yardımcı olabilirmi

tt adnan arkadaşım bana yardımcı olacakmısın

arkadaşlar benim yazdıklarım yoksa sizde görünmüuyormu

200 s in fiyatını 3415 ytl yapmışlar insaf bee

Motosikleti
    Alıntı tep-ki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama bir yıldır racer kullanıyorum yazdıklarınızı okudum ve size bi kaç konuda bişeyler söylemek istiyorum izin varmı
    kardeşim aramıza hoşgeldin birinden izin almana gerek yok biz yazdıklarını görüyoruz sen tecrübeni açık açık paylaşabilirsin bizimle

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200cc
    ALLAH senden razı olsun 41calamit ben kimse benim yazdıklarımı okumuyor sanıyordum
    tt adnan kardeşime kaç defa yazdım sadece o açıktı ondanda cevap gelmeyince dedimki heralde kimse okumuyor sandım

kanuni racer 200 cc honda cbr 125 i geçemez diyen varsa bana cevap yazsınki yanıldığını anlatayım ona biz burda haftada 2 gün yarışlar düzenliyoruz ve 125 gözden kaybolacak kadar fark atıyoruz burda 125 lere aksini idda eden varsa lütfen tanışıp buluşalım ve bunun doğru olduğunu göstereyim racer kardeşlerime burda bikaç arkadaşım sadece honda geçer yada dumanımı yutar yada karşılaşmayalım yollarda demiş racer lere.ama biz karşılaşıyoruz yani gerçek ten yarışlar yaptık olasılıkları söylemiyorum yaşananları söylüyorum

ben honda cbr 125 bindim çünkü arkadaşlar arasında sorun olmaz bizde ve motor süper saat gibi 4 üncü vitese kadarda süper gidiyo ama inanın 5 inci viteste bayılıyo ve 6. da yokuş aşşa olmazsa motor bitiyo ölüyo hiç gitmiyo yani 6. vitesi boşa koymuşlar ama hakkını yemiyorum gerçekten saat gibi ama samimi söylüyorum racerimle yaklaşık 10 km boyunca hiç durmadan yarıştık defalarca ve inanın gözden kaybolacak kadar fark atıyorum racerimle

bunu gerçekten laf olsun diye söylemiyorum söylediklerim tamamen doğru ve şunuda söylemek isterim benimle tanışıp buluşup yarışmak isteyen 125 ci kardeşim varsa ben her zaman hazırım sadece bana adres verin yeter çünkü biz bu işi biraz ciddiye alıyoruz her türlü yarışlara katılıyoruz tabi 200 cc kapsamında ayrıca racerci kardeşlerimlede geziler düzenlemek istiyoruz burda baya bi var eğer dahada varsa buluşalım ve racerın neler yapabildiğini ne kadar uzun yola dayanabildiğini gösterelim arkadaşlar

Motosikleti
    tep_ki kardeşim ssende saolasın nedemek vazifemiz bu bende ilk üye olduğumda hatta olamadığımda:D tt adnan kardeşim bana çok yardımcı olmuştu eminim yazdıklarını okuyamamıştır başka işi vardır yoksa oda sana yardımcı olurdu görmemiştir ayrıca sende benim gibi motorunu çok seviyorsun heralde bi kendini tanıt nereklisin adın motorun resimleri motordda oynama varmı yok mu paylaş artı ve eksileriyle değerlendirir ve tartışırız lastiğiniz düz bassın

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    arkadaslar bu gelıp gıden hukumetler yabancı ve çin mallarını dandık olanları veya marka olupta cınde yaptıran fırmalara engelleyıcı tedbırler almadıkca yerlı uretım bulamassınız bence bulsanızda kalıtelısı zor kısaca anlatayım bızdekı ıscı elektrık vergı yuklerı ve hammadde olayları pahalı adamlar ucuz ıscı ve elektrık v.s kullanıyorlar yanı kendı hukumetlerı kendı sanayıcısını desteklıyor bızde tam tersı neredeyse ucuz motor alınabılır kendısı ucuz parcası ucuz ıse ama kullanım seklınıze gore bakın ben kuryelıkte yaptım sehır ıcı gunde 200 km cıvarı yol yapacaksanız japon derım ama ısıme gıdıp gelıcem yada arada sırada dıkkatlı kullanıp gezecegım dıye dusunuyorsanız uygun fıyatlı da olur marka dıye yırtınmaya gerek yok bence kendı kullanım tarzınıza gore motor bakın ben kullanacagım herseyde ılk once yerlı bakıyorum bulamassam ıstemeye ıstemeye yabancı urun alıyorum uzulerek nıye kendı paramız kendı cebımızde kalmasın ne oldugu bellı olmayan ulkelere gıtsın

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200cc
    adnan kardeş dün biraz bişeyler yazdım ama senden cevap gelmedi

41 calamit kardeşim valla benim mesajlarımı cevaplayan bi sen varsın sağol ben bu racer ve honda konusundaki tartışmaları çok kafaya taktığım için üye oldum bu siteye çok arkadaşım yarışmadan görmeden racer geçemez diyor yok öyle bişey hem öyle bi geçiyoruzki görmelisin ben denizlide yaşıyorum ama ankaralıyım sen nerelisin

ahmet93 kardeşim slm nasılsın ben aranıza yeni katıldım sana bişey sorucam kaç defa racer 200 cc ile yarıştın ve kaç defa geçtin raceri böyle bişey oldumu

yarışırken 10 km trafiğe kapalı alanı nerde buldunuz.
    korumalarınız yarışlara ne derecede yeterli
    bunları düşünmeden esasen kılımı bile kıpırdatmam.
    racer ı severim motorum yok nerde bi tane görsem aaaaa benim motordan derim o derece ama bilinçli olmakta yarar var.
    bişeyleri ispat etme peşinde olmaktan sakınalım ki motor kullanabilceğimiz günlerimiz olsun.
    sağlıcakla kalın

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    tep-ki kardeşim. Calamity ' ninde düşündüğü gibi hiç zaman olmuyor bu son zamanlar. Yoğunluk gırtlağa kadar desem teridir. Şu an işte biraz. Soru cevap şeklinde muhabbete varız tabii. Yazıların hepsi görülüyor. Merka etme o konuda.
    Sen nerede yarışlara katılıyorsun? Semt filan. Belki burada yazmak istemezsin?
    Benim makine 4900 km' de . Ekos önceleri daha tok ses çıkartıyordu. Şimdi zırlama sesleri başladı. İçi boşalıyor dediler. Acaba? Böyle sorun yaşayan varmı acaba? Hazır yazmaya fırsat bulmuşken bubuda soralım.
    Hoşçakalın.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler