Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabrettim ama sonunda dayanamayıp yazacağım

Şu motorlar gelsinde kapak olsun.
    Sanki kaporayı verip bekleyen adam seninle kazandı parayı, sanane!
    Sana mı soracak adam alırken!
    Bu kadar benmerkezci olunmaz yaa!
    Sevgili Behçet Bey motosikletin gelmemesi hususunu eleştiren kişilerden birisi de benim. Ancak motosikletin gelmemesi konusu eleştiren ben ve benim gibi arkadaşlar derdini size anlatamamış. Zira bizler sizin anlayacağınız şekilde derdimizi size anlatmış olsa idik siz yukarıda yazdığınız cümleleri yazmazdınız. Burada kimsenin kimseye ''kapak yapmaya'' ve/veya ''kapora verip motosikletin gelmesini sabırla beklemesine'' vs. bir lafı olmaz, olamazda. Burada bizim lafımız '' buradaki söylemlere göre , Neredeyse HER 15 GÜNDE BİR İLGİLİLERE arkadaşların sorduğu motorun teslim süresine İLGİLİLERİN 15 gün sonra gelecek diye cevap vermeleri'' konusu ki bu konuda alınan e-postalar geçmiş sayfalarda yer almakta. Yani buraya motosikletin teslim süresi ile ilgili yazılan laflar '' Bizlere,Tüketiciye, müşterisine, kapora verenlere SAYGILI OLMAYANLARA, onları APTAL YERİNE koyanlara, SAHTE KOD ADLARLA girip Inazuma şöyle böyle diyenlere'' Konu umarım anlaşılmıştır. Sevgiyle kalın
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki gladius
    Motorlar bu gün bayilere teslim edildi. Tesadüfen ben de oradaydım (istanbul) Amaaaa...
    Amasını diğer arkadaşlar yazar.
    En azından yakında bire bir kullanıcı yorumlarını okumaya başlayacağız.
    Ayrıca kırmızısı mükemmel görünüyor. Siyah yalan olacak.
    Adem Balkan bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar ilk parti bayilerde.. hayırlı olsun.. ama forumda ilk partiden alan yok galiba..

ateshpoyfan gözüne kötü gelen bişey mi gördün... sonuçta 500 tl kapora verdik , yakmasınıda biliriz sorun değil...
    eğer olumsuz bişey varsa, bilgi verde paranın tamamını ödemeden bakalım dikkat edelim.. saygılar

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

Alıntı peacetrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya yeni girecek, tutulup tutulmayacağı belli olmayan bir motoru alacak olan ve bu kadar zamandadır da kapora verip bekleyen arkadaşların cesaretini tebrik ediyorum. Buna cesaret edemeyenler ve motor hakkında bilgi sahibi olmayanlar da motoru kötüleyip duruyorlar. Emin olun burada bu motoru kötüleyenlerden bazıları ilerki zamanlarda ya bu motordan almayı düşünecekler ya da alamayacaklarsa bile iç geçirecekler. Piyasada tutulan motorlara ait forumlara bir göz atın. Bu hep böyle olmuştur. İlk zamanlarda ağzı olan konuşmuştur. Herşeyden önce kişilerin verdikleri kararlara saygı duymak gerekir. Yanlış ya da doğru. Herkesin kendi aklı ve doğrusu var, senin yanlışın başkasının doğrusu olabilir. Bildiği yanlışı söylemek ise bu şekil de karalayarak olmaz. Motoru alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Tekeriniz düz bassın!
    ağzına eline klavyene sağlık... şu forumda ilk defa motoru alan kişiye hayırlı olsun diyen ilk adamsın...
    piyasada zibille cbf var... motordan anlayan adam bu motorun ne mal olduğunu ve honda yerine jinlun yazılsa kaç para edeceğini bilir..
    ee hal böyle oluncada biz sizlere bişey diyormuyuz.. neyse motor geldiği zaman iyisiyle kötüsüyle burada anlatmaya çalışacağım

Motosikleti
    suzuki gladius
    hayır sorun sadece gelen makine sayısında...
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk parti bayilerde.. hayırlı olsun.. ama forumda ilk partiden alan yok galiba..

ateshpoyfan gözüne kötü gelen bişey mi gördün... sonuçta 500 tl kapora verdik , yakmasınıda biliriz sorun değil...
    eğer olumsuz bişey varsa, bilgi verde paranın tamamını ödemeden bakalım dikkat edelim.. saygılar

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

ağzına eline klavyene sağlık... şu forumda ilk defa motoru alan kişiye hayırlı olsun diyen ilk adamsın...
    piyasada zibille cbf var... motordan anlayan adam bu motorun ne mal olduğunu ve honda yerine jinlun yazılsa kaç para edeceğini bilir..
    ee hal böyle oluncada biz sizlere bişey diyormuyuz.. neyse motor geldiği zaman iyisiyle kötüsüyle burada anlatmaya çalışacağım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ateshpoyfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır sorun sadece gelen makine sayısında...
    anladım, bu da suzukinin politikası... müşteri topluyor.. aslında milleti canından bezdirdi ama neyse...

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dediğim gibi İnazuma alacakların yaptığı iş YERİLECEK değil TAKDİR edilecek bir iş. Bir malın ilk kullanıcısı olmak her zaman risk taşır. Bu riski almak da cesaret ister. Benim şahsi fikrim, piyasadaki alternatiflerinin teknik özellikleri ve fiyatlarıyla karşılaştırıldığında çok maliyet etkin görülüyor, bence bu motor piyasada tutulacak ve siz fiyatına zam gelmeden aldığınız için alınan risk karşılığında kârda olacaksınız. Umarım kronik bir problem olmayan bir motor olur ve keyifle binersiniz. Benim kafamdaki tek soru servis hizmetleriyle ilgili. Bildiğim kadarıyla Suzukinin Türkiye'de geniş bir servis ağı yok ve yeni bir model olduğundan işini iyi yapan ustalara ihtiyaç var.
    Fight till the end!!!

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Eee, hani yok mu ilk partiye kapora vermiş kimse, yok mu teslim alan, almak üzere olan? Kapora verdim diyenler ilk partiye vermedim demesin sakın

Marka fanatikliğinden ve süper ileri görüşlü tahminlerden ziyade motoru görsek artık.... "Ben insanlar mutlu olsun istiyorum" hani
    #sürenadam

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Kedi uzanamayacağı ciğere mundar dermiş. Burdakiler de o hesap karalama kampanyası boş laf takırdı. Onu bunu bilmem ben korayı tanırım nası motor kullandığınıda buzamana kadar hangi motorlarada bindiğini bilirim bu adam dün motorun selesine oturan adam değil. Zaten er-6n bakarken inazumayı gördü daha görmeden videolardan tecrübesine dayanarak aldı. Para ve zaman sıkıntısı yok adamanın bende autoshow da gittim gördüm inceledim korayın kullanım amacını bildiğimden anlattım oda kararından vaz geçmedi. Şahsi görüşümde garajda yatıcağına bayide olsun isterse 2 ay sonra gelsin kışın motora binen biri değilim garajda 2 tane motor yatıyor herkesi kendiniz gibi zannetmeyin herkesin öncelikleri farklı. Adam sözleşmesini 15-30 aralık arası için yapmış 1 ocakta glirse hukuki hakkı var o şekilde halledilir. Beklemek istemeyen arkadaşlar gitsin cbr250 alsın özellikleri herşeyi belli. Kimi motoru ticaret için alır kimi para sorun değil kaliteli olsun der inazumada bu sınıfta motor belki tutulmaz düşük fiyata gider belkide çok tutulur zaten 10bine aldın en kötü 8e verirsin sıkıntı değil ama cbr250 kullananlar gibi 8500e alıp 9500e satmak isteyenler bu motor sizin için uygun değil. Sym wolf te öyle 7bine 2. elde gitmiyor.
    K o r @ y bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dediğim gibi İnazuma alacakların yaptığı iş YERİLECEK değil TAKDİR edilecek bir iş. Bir malın ilk kullanıcısı olmak her zaman risk taşır. Bu riski almak da cesaret ister. Benim şahsi fikrim, piyasadaki alternatiflerinin teknik özellikleri ve fiyatlarıyla karşılaştırıldığında çok maliyet etkin görülüyor, bence bu motor piyasada tutulacak ve siz fiyatına zam gelmeden aldığınız için alınan risk karşılığında kârda olacaksınız. Umarım kronik bir problem olmayan bir motor olur ve keyifle binersiniz. Benim kafamdaki tek soru servis hizmetleriyle ilgili. Bildiğim kadarıyla Suzukinin Türkiye'de geniş bir servis ağı yok ve yeni bir model olduğundan işini iyi yapan ustalara ihtiyaç var.
    Eyvallah teşekkür ederim.. İyi dileklerin için teşekkürler.. Bende aynen bu şekilde umuyorum.. Kesinlikle zamlanır..

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee, hani yok mu ilk partiye kapora vermiş kimse, yok mu teslim alan, almak üzere olan? Kapora verdim diyenler ilk partiye vermedim demesin sakın

Marka fanatikliğinden ve süper ileri görüşlü tahminlerden ziyade motoru görsek artık.... "Ben insanlar mutlu olsun istiyorum" hani
    Forumda iki kişi aldık, ikimizde 2. parti dostum.. Aralık 15-30 arası teslim sözleşmede yazan tarih.. 1 ayda beklemek zorundasın..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Koray durmuşla bana bi tür verirsin artık eşme de ızgara yaparken
    Zaten senin patates işini de ıslatmamıştık 2 si bi arada çıkar gibime geliyor
    Tekirdağ da almayı unutma
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    2. parti için de kapora aldıklarını bilmiyordum. İyi bari, yakın zamanda gelirse güzel olur. Fiyat belli mi bari? ilk veya ikinci parti için?
    #sürenadam

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray durmuşla bana bi tür verirsin artık eşme de ızgara yaparken
    Zaten senin patates işini de ıslatmamıştık 2 si bi arada çıkar gibime geliyor
    Tekirdağ da almayı unutma
    ikinize ayrı ayrı veririm kanka.. hiç merak etme benim için çok böyük bi zevk olacahh

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    istanbulda hangi bayiye gelmiş gidip bakalım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Tabi büyük bi zevk olur 2 kişiye verecem yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    aynen şekerim... sen merak etme sakın... ama önce durmuşa vercem coşkuyu

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum sana da hayırlı olsun! Sen de kapora verdin ve Inazuma bekliyorsun herhalde.
    Fight till the end!!!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dostum sana da hayırlı olsun! Sen de kapora verdin ve Inazuma bekliyorsun herhalde.
    yok onu artçı yapcaz
    peacetrain bunu beğendi.

Inazumacılar motorlarını alınca şöyle bir organizasyon yapsalar güzel olur bence. Başka motorcu kardeşlerle selamlaşırken, kornaya iki kere bassalar. "Bip Biippp" diye. İkinci "Biipp" te buradaki hayırsever, dost canlısı ve moral kaynağı arkadaşlar için gelse? Nasıl olur???
    K o r @ y bunu beğendi.
    Fight till the end!!!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    güzel fikir.. syanur un mekandan geçerken 3 defa basalım

güzel fikir.. syanur un mekandan geçerken 3 defa basalım
    ya da ikinci "biipp" daha uzun tutulabilir...
    Fight till the end!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)