Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...ni-mevcut.html

misal ilanlarımdan birisi stoklar tükendi ancak bir tane GSX-R1000 kaldı inazuma ile de ilgili bildiklerim bunlar net temmuz

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş şöyle kaynak belirtmeden haber vermiyo musunuz, hiç hoş değil...
    nası bi kaynak gösteriyim sana Suzuki Alt bayiliği yapıyorm diyorum. webcam açıyım kendimimi gösteriyim sana .D anlamadımki .D
    GaCCaLL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı sinner34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

misal ilanlarımdan birisi stoklar tükendi ancak bir tane GSX-R1000 kaldı inazuma ile de ilgili bildiklerim bunlar net temmuz

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

nası bi kaynak gösteriyim sana Suzuki Alt bayiliği yapıyorm diyorum. webcam açıyım kendimimi gösteriyim sana .D anlamadımki .D
    arkadaşım suzuki alt bayiliğini yaptığını sonraki mesajında söyledin...alt bayilik nedir onu da anlamadım ya neyse...ilk attığın mesajında böyle böyle olay kesin dedin bitirdin...millet nerden öğrendin diye sormasa söylemicen...

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    peki şimdi sorun yoktur o halde.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Suzuki bunun fiyatını resmi internet sitesine ürün daha gelmeden 9850lira olarak belirleyip koymuş ve eylül sonu demişse kalkıpta sağdan soldan duyulan bilgilere itibar etmek bence yanlış olur.Bu adamlar bu motoru 13 liraya getirecek olduktan sonra her zamanki gibi hiç getirmezler daha iyi.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki bunun fiyatını resmi internet sitesine ürün daha gelmeden 9850lira olarak belirleyip koymuş ve eylül sonu demişse kalkıpta sağdan soldan duyulan bilgilere itibar etmek bence yanlış olur.Bu adamlar bu motoru 13 liraya getirecek olduktan sonra her zamanki gibi hiç getirmezler daha iyi.
    aynen oyle...kendi sitesinde ne diye fiyat yazsinnki? sahsen zannetmiyorum 9850 yazip hadi motor geldi 13bin oldu demezler derselerde millet yine almaktan vaz gecer racinglere doner
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sinner34 bu senin gsr 600 için verdiğin fiyatı suzuki bayisi bana 20 bin tl fiyat verdi bu ne iş ? Alt bayi denilen şey şudur arkadaşlar Suzuki alt bayiyi arar gel arkadaşım elimde sıfır ama bir yaşında, iki yaşında motor var der bu alt bayilerin işine gelirse gider alır üstüne karını koyar satar Böylelikle suzuki stoklardaki ürünlerini sıfırlamış olur olay budur ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Of diyorum bu motor 9.850 lira çok iyi fiyat.Ben Honda'nın 250'liliği gibi 13 bin tl olur diye bekliyodum ama suzuki çok iyi yapmış.Kredi falan bi şeyler yapıp bu motoru almam lazım.Sonunda bizim de suzukimiz olacak demek.Ne zaman geliyomuş bayilere.Bi bilgi var mı?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı sinner34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılıklardaki ilanlarımı da incelersen Suzuki ilanlarıma rastlarsın Suzuki alt bayiliği gibi bişiy yapıyorum dolayısıyla fiyatlar geliş tarihleri vs. bilgim oluyor.
    Anladım. Sen suzuki alt bayisi gibiyim diyorsun eyvallah, Suzukinin asıl bayileri buradaki ilgilenen arkadaşları(ben motorla ilgilenmiyorum ya neyse) 9850 TL olarak bilgilendiriyor, üstüne bir de sitesine yazmış(şimdi gördüm) 9850 TL diye. Sen alt bayiyim, bilgim var ~13000 TL civarı diyorsun. Aradaki +3000 TL farkı hiç anlamadım...
    #sürenadam

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sinner34 bu senin gsr 600 için verdiğin fiyatı suzuki bayisi bana 20 bin tl fiyat verdi bu ne iş ? Alt bayi denilen şey şudur arkadaşlar Suzuki alt bayiyi arar gel arkadaşım elimde sıfır ama bir yaşında, iki yaşında motor var der bu alt bayilerin işine gelirse gider alır üstüne karını koyar satar Böylelikle suzuki stoklardaki ürünlerini sıfırlamış olur olay budur ...
    ee nedemeye çalıştın onu anlamadım şimdi 19500 de ben verdim şimdi sana fiyat ne olucak şimdi hadi git bayiye versin sana 19.500 ün altına ayrıca GSX-R 1000 38.500 varmı daha aşağı fiyat alabileceğin bir yer bi araştır bakalım artı bahsettiğim makineler kasada daha )

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

Gelelim sana )

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Sen suzuki alt bayisi gibiyim diyorsun eyvallah, Suzukinin asıl bayileri buradaki ilgilenen arkadaşları(ben motorla ilgilenmiyorum ya neyse) 9850 TL olarak bilgilendiriyor, üstüne bir de sitesine yazmış(şimdi gördüm) 9850 TL diye. Sen alt bayiyim, bilgim var ~13000 TL civarı diyorsun. Aradaki +3000 TL farkı hiç anlamadım...
    Hocam şimdi Geliyorsun bayiiye
    GW250 İnazuma Street 2012 9.845 Tl ödüyorsun temmuzda gelen partiden alıyorsun aynı fiyata ) hee dersenki ben temmuzu bekliyim motoru bir göreyim öyle alayım ozaman dediğim rakama alırsın bu biiir ikinciside şu hatırlarsanız 58 bin TL idi Suzuki GSX-R 1000 birden hiç duyurmadan 41 lere 43 lere hatta 39 lara indi rakamlar yani suzuki diyorki hiç birşey farketmez benim için 58 ede satıyorum 39 ada 43 ede 9.850 ye satıyorsam şimdi 13 ede satarım mantalite bu. daha fazlada uğraşamam klavye başındaki böyle anlamsız ithamlarınızla gelirsiniz mağazama veya bayiime orada açıklamasını yaparım ben size face to face olarak

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herzamanki gibi hiç getirmezler derken inazuma bu sene çıktı zateN. ayrıca bir sürprizle GSX-R 250 de gelebilir söylenen dedikodular arasında buda mevcut

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dünyanın hiçbir yerinde bir motorun sitesinde 9845 TL olan motoru satış başladığında 13 bin TL'ye güncellenmez, güncellenirse de satılmaz. Hiçbir firma bu kadar salak olamaz çünkü. Bu konuyu kısmet olursa Temmuz ayında tekrar konuşuruz.

Motosikleti
    Honda cb125e
    bune sacma konu olmus yaa ne 13000 kım dıo bunu suan 9850 resmı sıtede yazan ve resım sıtedekı bayı telefonları arıyınca verılen cewap tanımam ben alt bayı falan. cogu motor fırması on sıra alır ama fıyat garantısı vermez o lafta cok enteresan geldı bana sımdı ver ucuza al... Bır arkadastan 13 250 honda yazmus hangı honda o acaba?

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bune sacma konu olmus yaa ne 13000 kım dıo bunu suan 9850 resmı sıtede yazan ve resım sıtedekı bayı telefonları arıyınca verılen cewap tanımam ben alt bayı falan. cogu motor fırması on sıra alır ama fıyat garantısı vermez o lafta cok enteresan geldı bana sımdı ver ucuza al... Bır arkadastan 13 250 honda yazmus hangı honda o acaba?
    Vtr 250... Saman alevi gibi geldi yanlış fiyatlandirmadan dolayı silindi gitti.. Harcadılar resmen motoru :(
    sezer aykaç bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    sinner34 gsx-r 250 gelcek demısın dedıkodu vs dıye hangı modelı bu resım koyarmsn acaba ben baktım netten bulamadım?

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu honda zamlarını önceden söyleyenlerede balon haber yapıyorsunuz denmişti ancak sonradan çatır çatır gelen zamları gördük

Sonuçta inazumaya da zam gemeyecek diye bir kaide yok. Kaldı ki suzuki nin ne kadar saçma fiyat politikası olduğunu hepimiz biliyoruz.

Zam gelir mi gelmez mi net değil ama her firmanın yaptığı gibi ilk gelenleri ucuzdan sonrakileride biraz daha zamlı şekilde satma politikasını da suzuki nin de izleyeceğinden adım gibi eminim. Ha belki fiyatı 13000 olmaz ama 10000 olur orası net değil

O nedenle hiç, birbirimizi kırmaya incitmeye gerek yok burada yazılanların tamamı bir öngörüdür. Sonuçta daha motosikleti alanda binende test eden de yok o nedenle bu tip konularda kesin yargılara varmak da yanlış olur
    mLh bunu beğendi.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    bu motorun yağ değişimi baya pahalıya patlayacak 2100 ml yazıyordu
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun yağ değişimi baya pahalıya patlayacak 2100 ml yazıyordu
    ) 25+25TL nedir yahu sende
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu naked 250 Suzuki nin de akibeti bu gidişle galiba yeni kasa cbr 125 lere benzicek. Fiyat 5400 dü açıklandı piyasada motor yoktu doğru dürüst. Şimdi 7000 oldu..

Bu da göstermelik ilk partiden açıkladıkları fiyattan 5-10 verip 1000 lira 1000 lira zamı sokuşturup 12000'e kawasakiye endenkslicekler gibi.. Ama ben eski distribütörun mantığıyla bu çıkarımı yapıyorum.. Şuan doğuşta galiba.

İnşallah böyle bişey olmaz. Memleketin bu benzin fiyatları varken satış fiyatı mantık cerçevesini aşmayan 250 liklere ihtiyacı var.

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Enteresan şeyler konuşulmuş.Hayretle okudum.Başlığa bakıyorum yazılanlara bakıyorum.Gerçi gariplik yok hep böyle..

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güldüm ya şu alt bayi arkadaşa hakkını helal et arkadaşım
    ilkantek ve Konca bunu beğendiler.

Motosikleti
    CB650F
    Önceki sayfalara baktımda bu motoruda saçma sapan Güney kore malı Hyo ile yarıştıran insanlar var kardeşlerim Kawasaki ninja 250 r senelerce tartıştık görüştük sonunda ne biliyosanız onu yapın dedik ama şimdi Suzuki gibi bir makinaylada kıyaslanamazki SUZUKİ bilader bu boru değil!!! Hemde hiç bir makina tipine göre yargılanmamalıdır en önce gelen can sağlığı ve güvenliktir tip herzamn bir adım geridedir bu arada makina hem tip hemde marka bakımından 1 numara cbr 125 veya cb 125 den sonraki makinam bu olucaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)