Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    trustwm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma > Honda NC750X
    Alıntı 85mm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyunuz kaç? Ona bağlı biraz da. Ben de taktırmayı düşünüyordum bir ara ama benimle aynı boylarda taktırmış olan bir abi "boşuna alma bir işe yaramıyor, ancak görüntü" demişti. Boyum 1.87 bu arada.

Merhaba boyum 1.75 işe yarayabilir diye düşündüm ama sırf görüntü olacaksa da gerek yok dediğiniz gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    85mm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '17 Yamaha Tracer 900
    Alıntı trustwm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba boyum 1.75 işe yarayabilir diye düşündüm ama sırf görüntü olacaksa da gerek yok dediğiniz gibi.
    Bu boyda daha çok işe yarayabilir. Ancak dikkat edin, olur da öyle bir noktaya rüzgarı atarsa kaskta türbülans oluşturabilir. Bu korkumdan dolayı hiç almadım ben. Denemesi de bedava değil ki bir bakıp ona göre kendiminkine taktırayım. Bir de dediğim açıdan düşünüp ona göre karar verin derim.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Makinemi satıyorum, ilgilenen olursa ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31376452/detay

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar hepinize iyi günler, İzmir'de ikamet ediyorum, ilk motosikletim olacak aklımın bi tarafından İnazuma'da var, eğer İzmir çevresinde 2. el cidden temiz kazasız belasız düşmesiz inazuma satan arkadaşımız varsa ve benimle iletişime geçerse sevinirim, ilk motorum olacağından sıkıntılı bir motorla uğraşmak istemiyorum, renk tercihim SİYAH, teşekkürler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

astramastra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bende bir önceki sayfada araştırma halinde olduğumu yazmıştım.Dün Batuhan motor ile el sıkıştık 2015 Mavi Beyaz GW250F (üçlü aksesuar seti dahil)
    ile aranıza katılmış bulunuyorum.Henüz teslim almadım,ellerinde istediğim renk yoktu Suzuki depodan getirtecekler bakalım.Umarım keyifli zamanlar geçiririm.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

Merhaba, geçtiğimiz hafta 2015 siyah inazuma f alarak araniza katıldım (: Yeni alan diğer arkadaşlara da hayırlı olsun. Bir haftadır kullanıyorum ve inazuma dan oldukça memnunum şimdilik. Fakat bu trafik sigortası canımı sıktı. 28 yaşındayım ve bir yıldır A2 ehliyetim var. Tecrübem de tam olarak bir yıl. İlk motorum ybr 125 di. Trafik sigortası 380 lira tutmustu. Şimdi ise 1120 TL çıkıyor sigorta. Umarım seneye bir şekilde düşer bu sigorta fiyatları. Her yıl ekstra 1000 küsür lira vermek çok kötu bir durum gerçekten.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı sinansari_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkürler.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

sizin ki de hayırlı olsun sn @dalgicc,kazasız belasız sürüşler.Bakalım benim sigortam ne çıkacak.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    İnazumaya soft yan çanta taktıran var mı? Soft çanta için yan çanta demiri gerekli mi? Hangi markayı önerirsiniz?
    fazilk bunu beğendi.

fazilk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma (2014-Beyaz)
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumaya soft yan çanta taktıran var mı? Soft çanta için yan çanta demiri gerekli mi? Hangi markayı önerirsiniz?
    +1 Güzel bir soru.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın... B. FRANKLİN

Teşekkürler, bu yasa ve zamlara göre zor ama diğer etkenler ile düşük çıkar inşallah (:

Yeni alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimle beraber, aldıkları fiyatları bize referans olması açısından paylaşmaları hususunu saygılarımla istirham ederim. Teşekkürler.

Motosikleti
    LIFAN LF250B
    Almayı düşünen ve kararsız kalan arkadaşlar için yardım olur diye yazıyorum. Ağustos 2015'ten beri InazumaF kullanıyorum. 9500 km yol yaptım. Şehirdışına gitme fırsatım olmadı hiç. Günlük 30+30= 60 km yol yapıyorum. Büyükçekmece-Sefaköy arası. Yani açık yol ve trafik karma bir maceramız oluyor her gün Öncelikle 250cc sınıfı içerisinde benim gördüğüm en konforlu motorsiklet! Neredeyse hiç yormuyor insanı, ama tabi ben azami bir saat duruyorum üzerinde. Uzun yol denemek gerek ama rahatlıkla uzun yola gideceğini düşünüyorum. Yakıt tüketimi normal kullanımla 3.5 - 4 litre tüketiyor. 50 TL benzin ile 350 km yol yapıyorum. Oturuş pozisyonu ve sele çok rahat. Titreşim yok denecek kadar az. Bir racing gibi ani hızlanması yok. Bu beklentinize göre değişir tabii ki. Ama torku iyi. Muadillerine göre ağır olmasına rağmen çift silindirli motorun gücünü hissediyorsunuz. Yapı itibarıyla da kaslı ve bilmeyenler "600'lük mü bu abi" diye sorunca hoşunuza gitmiyor değil.
    9500 km'de yaz kış kullandım, bir kez bile tık demedi. Servise sadece periyodik bakımları için gittim çok şükür
    Kısacası kafasında soru işaretleri olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Acabalık hiçbir şey yok diyebilirim. Suzuki kalitesi ve markası var arkasında.
    Ben memnunum ama motorumu satıp başka bir şey denemek istiyorum. Aklımda Yamara R25 kaldı iki senedir Pulsar 200RC ile aralarında kaldım.
    Benim motorla ilgilenen olursa satıyorum. Düşünenler ilana bakabilir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9492240/detay/

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimle beraber, aldıkları fiyatları bize referans olması açısından paylaşmaları hususunu saygılarımla istirham ederim. Teşekkürler.
    Teşekkürler,ben üçlü aksesuar seti denilen arka çantalık demiri,koruma takozu ve orta sehpa içinde 16.4k ya aldım.(istanbulda ki en uygun fiyat
    veren yerdi,diğer illeri bilmiyorum),tabii trafik tescil+plaka masrafı hariç.Fakat gebze depodan halen gelemedi nedense :(

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Alıntı emrinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayı düşünen ve kararsız kalan arkadaşlar için yardım olur diye yazıyorum. Ağustos 2015'ten beri InazumaF kullanıyorum. 9500 km yol yaptım. Şehirdışına gitme fırsatım olmadı hiç. Günlük 30+30= 60 km yol yapıyorum. Büyükçekmece-Sefaköy arası. Yani açık yol ve trafik karma bir maceramız oluyor her gün Öncelikle 250cc sınıfı içerisinde benim gördüğüm en konforlu motorsiklet! Neredeyse hiç yormuyor insanı, ama tabi ben azami bir saat duruyorum üzerinde. Uzun yol denemek gerek ama rahatlıkla uzun yola gideceğini düşünüyorum. Yakıt tüketimi normal kullanımla 3.5 - 4 litre tüketiyor. 50 TL benzin ile 350 km yol yapıyorum. Oturuş pozisyonu ve sele çok rahat. Titreşim yok denecek kadar az. Bir racing gibi ani hızlanması yok. Bu beklentinize göre değişir tabii ki. Ama torku iyi. Muadillerine göre ağır olmasına rağmen çift silindirli motorun gücünü hissediyorsunuz. Yapı itibarıyla da kaslı ve bilmeyenler "600'lük mü bu abi" diye sorunca hoşunuza gitmiyor değil.
    9500 km'de yaz kış kullandım, bir kez bile tık demedi. Servise sadece periyodik bakımları için gittim çok şükür
    Kısacası kafasında soru işaretleri olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Acabalık hiçbir şey yok diyebilirim. Suzuki kalitesi ve markası var arkasında.
    Ben memnunum ama motorumu satıp başka bir şey denemek istiyorum. Aklımda Yamara R25 kaldı iki senedir Pulsar 200RC ile aralarında kaldım.
    Benim motorla ilgilenen olursa satıyorum. Düşünenler ilana bakabilir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9492240/detay/

Emrinho arkadaşım..bende sefaköy - büyükçekmece arası kullanıyorum hemen hergün..Sefaköyde işyerim buyur gel hem tanışmış oluruz..
    güldallar 7. sanayi sitesindeyim..Frenci ziya diye sorarsan gösterirler..8 numara..inazumayı görürsün zaten kapıda..
    bende de 2014 inazuma var..şu an 16500 de.. yakıt durumu senin dediğin gibi bendekindede..km 16 kuruş civarı..
    kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    LIFAN LF250B
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrinho arkadaşım..bende sefaköy - büyükçekmece arası kullanıyorum hemen hergün..Sefaköyde işyerim buyur gel hem tanışmış oluruz..
    güldallar 7. sanayi sitesindeyim..Frenci ziya diye sorarsan gösterirler..8 numara..inazumayı görürsün zaten kapıda..
    bende de 2014 inazuma var..şu an 16500 de.. yakıt durumu senin dediğin gibi bendekindede..km 16 kuruş civarı..
    kazasız belasız sürüşler..
    Eyvallah Frenci Ziya İnşallah bir ara geçerken uğrarım, memnun olurum. Motora da hiç talip çıkmadı bu arada )

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün sağ aynamın üzerindeki vidanın üzerini kapatan plastik kapağın düştüğünü fark ettim bu plastik kapağı nereden temin edebilirim. Teşekkürler.

Alıntı emrinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Frenci Ziya İnşallah bir ara geçerken uğrarım, memnun olurum. Motora da hiç talip çıkmadı bu arada )
    Motorunuz cok guzel fiyatta gayet iyi param olsa atlar gelir alirdim bence sakin kullanici icin en kral motor inazuma f

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    arkadaslar aksesuarli motor dusununler icin motorumu satiyorum. sahibinden ilan no 226127525

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Shad SH 45 topcase aldım. Arka çanta taşıyıcısı için mecburen grenajı deldirmek gerekti. Usta eline sağlık iyi montaj yaptı. Temiz iş oldu. Çanta da maşallah güzel yakıştı. Foto yüklemeyi bilmiyorum maalesef. Bu arada Inazuma F için uzun ön cam alternatifi gibi birşey hiç okumadım. Bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)