Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 ybr esd
    13-14-15 bini kim verdiyse 17 binide o verir hocam.sen dert etme kendine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Normali ve f modelinin arasinda grenaj farkinin yani sira gidon yuksekligi farki da var. F modelde gidon yuksekliginden dolayi daha dik ve rahat bir oturus pozisyonu var.
    Bir de bazi arkadaslar grenajlardan sanki plastik bir süsmüş gibi bahsetmis. Grenajlar ozellikle uzun yola cikacak arkadaslar onemli. Ruzgari diger modele gore daha iyi kestigi icin arada cok fark var.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    inazuma fiyatta kafayı yemiş durumda, parça fiyatı yine öyle, anladık kaliteli motor da dalga geçiyolar resmen bune arkadaş 17bin tl 250cc motor alıyosun ya.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma fiyatta kafayı yemiş durumda, parça fiyatı yine öyle, anladık kaliteli motor da dalga geçiyolar resmen bune arkadaş 17bin tl 250cc motor alıyosun ya.
    Sana kesinlikle katılıyorum.Fiyatlar nedir böyle ya.
    Borsaya yatırım yapmak gibi bişey oldu motor almak.1 sene sonra 2-3 bin değerleniyor.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar bu suzuki napıyor ya, şaka gibi İnazuma'ya 15450-TL fiyat çekmişler, helal olsun valla tebrikler

http://motosiklet.suzuki.com.tr/fiyat-listesi.aspx
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

85mm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '17 Yamaha Tracer 900
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu suzuki napıyor ya, şaka gibi İnazuma'ya 15450-TL fiyat çekmişler, helal olsun valla tebrikler

http://motosiklet.suzuki.com.tr/fiyat-listesi.aspx
    Valla bence şakayı Suzuki yapmıyor. En büyük şakayı bu ülkeyi yöneten ve ekonomisini bu hale getirenler yapıyor. Sonrasında da distribütörler de kendi cebini düşünüyor. Çok değil 5 sene önce 125cc'lik motorla başladığım zaman 3750 TL'ye sıfır km almıştım. En son bıraktığımdaysa fiyatı iki katını geçmişti. Hatırlıyorum da o zamanlar en kral 125'lik motosiklet 5-6 bin TL civarındaydı. 250cc 10.000 TL ortalama, 600cc 20.000 TL ortalama, 1000cc 40.000 TL ortalama fiyata sahipti. 5 senede iki katına çıktı fiyatlar. Döviz kurları en baştaki sebebi bunun. Sadece Inazuma değil tüm 250cc'ler böyle ne yazık ki. İyi ki erkenden almışım diyorum hep, yoksa bu kadar para vermezdim bomboş haline. Buyrun bakın diğer 250cc'ler ne kadar olmuş:

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16t ve 15t değişimlerinde zincir ile oynamana gerek kalmıyor.
    16t 2 kişi ile sıkıntılı oldu.
    15t gayet başarılı.

Üzerindeki 14t ile motoru satınca 15 ve 16t dişliler elimde kaldı. Tanesi 100 liradan satışa çıkarmıştım istersen görüşelim.
    ZümeR arkadaş..şu dişliler ile ilgili görüşebilirmiyiz duruyorlarsa.beceremedim özel mesaj atmayı..212 598 88 91 işyeri numaram..yada sen yaz bi mumara ben arıyayım..
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZümeR arkadaş..şu dişliler ile ilgili görüşebilirmiyiz duruyorlarsa.beceremedim özel mesaj atmayı..212 598 88 91 işyeri numaram..yada sen yaz bi mumara ben arıyayım..
    PM (Özel mesaj) olarak gönderdim
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    İyi forumlar

Uzun süredir forumdan uzak kalmıştım.
    Bakıma ve parça konusuna birkaç birşey demek ilave etmek isterim.

Ben arka balatayi transalp 700 balatasi olarak aldım (50 tl). Uyumu 1e1. Kaziklanmanin alemi yok.
    İki ayna kırdım sürtmeden dolayi ( o da tirnaktan kırıldı, ayna da görsel sıkıntı yok) fiyati 200 tl. Yenisini aldım, ama eskisini tamir ettim kullanıyorum.

Ayni olayı eski cbr500 ile yapsaydim,aynalar paramparça olmuştu.
    Bu parça kalitesine bu fiyatlar oldukça normal diye düşünüyorum, kim ner derse desin, Suzuki özellikle Yamaha ve Honda dan parça kalitesi ve işçilik olacak kesinlikle bir tık önde. Evet eskiden bu japon devleri de çok kaliteli işçilikli makineler üretirlerdi , fakat endüstriyellesmenin bu boyutta artması ve honda ve yamahanin rekabetçi ve küçük cc politikasi biraz olayı baltaladi. ( Fransız montajı r125 ve mt125 in fiyatlarına bakmanızı rica ederim. )

Sezonda yeni motor bakıyorum kesinlikle Suzuki gladius arıyorum. Bu sene yenisi gelecek dendi , (v strom motorlu çıplak), Suzuki bu işi biliyor ;)

Genel olarak model çeşitliliği ve parçaya gelirsek, suzuki distribütör değiştirdi, daha yeni yeni yapılaniyor, biraz daha iyi bir noktaya gelecektir diye umuyorum.
    Yakin zaman da Suzuki Genel Müdürlüğünden Cankut Beye mail attım, kendisi Suzuki severleri şaşırtacak şeylerin olacağını söyleyip, sezonu beklemeniz gerektiğini söyledi.

Özetle konfor, sorunsuzluk ve kalitenin zirve yaptığı alt segment bu makine için bu fiyatlar pahali olsa bile normal sayılabilir diye düşünüyorum.

Bu segmentte Suzuki dışında alıp kullanmak istediğim tek bir motor var. O da BMW'nin yeni g 310 r (hint montajı tvs mali.)
    Rosso 2 ler,çift kaliper brembo , Teleskopik ön çatal, 38 bg tek silindir, 160 arka lastik falan çok şekil.

Şayet maximum 19 bin TL olarak gelirse hali hazirda suzuki inazumami satıp alırım.

Yoksa şehiriçi yakıt( 600 e göre ) , uzun yol ve artci parametreleri bu kadar yüksek bir motoru satıp konforsuz , güvensiz , eğik sasili mt 07 almak hiç ama hiç akıl karı değil .
    Saygılar

İyi forumlar iyi günler
    yusufbaris, Sokollu ve kafası kırık bunu beğendiler.

fazilk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma (2014-Beyaz)
    Alıntı fazilk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İnazuma severler!

Motosikletimizin aküsü boşaldığında, vurdurma tabir edilen, kontağı açıp, motosikleti iterek, debriyaj + vitese alma + debriyajı bırakma şeklindeki çalıştırma yöntemi, sizce motosiklete bir zarar verir mi?

Teşekkür eder, kazasız sürüşler dilerim.
    Kışın İnazumamı fazla kullanamadığımdan, akü sorunu yaşamış ve bu soruyu sormuştum. Cevap alamayınca ben de işi kökten halletmeye karar verdim.

Önce akümü şarj ettireyim istedim, ancak 20-TL. şarj ücreti istendi.

Bunun üzerine, 2,5 şarj parasında 50-TL.' ye bir akü şarj cihazı satın aldım.

Akümü söküp şarj ettim. Bu sabah aküyü taktım. Sonuç muhteşem... Artık tam dolu bir aküm var. İnazumamı vurdurarak çalıştırmaya ve bu şekilde risk almaya gerek kalmadı

Tüm forum sakinlerine kazasız sürüşler dilerim.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın... B. FRANKLİN

Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol ve artci parametreleri bu kadar yüksek bir motoru satıp konforsuz , güvensiz , eğik sasili mt 07 almak hiç ama hiç akıl karı değil .
    Olmadı ama şimdi, motorumda şasi eğik mi şimdi ? Eğik şasili motora mı biniyoruz ?
    100KM yol yaptım mt7 arkasında ve hiç sıkıntım olmadı. Tutunacak yer dışında.
    Güvensiz, konforsuz olayına katılmıyorum, tek derdi yüxek süratlerde rüzgar oda naked olduğundan.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

arkdaşlar 190 boy 100 kg bir motosiklet kullanıcısıyım 150 cc den 250 cc ye geçeceğim. araştırmalarım sonucu bana en uygun motosikletin inazuma olduğuna karar verdim. araştırmalarım sonucu motorun en büyük sıkıntısı rüzgar. ben bandırmada yaşıyorum yılın 300 günü sert rüzgarlı bir yer. sizce inazuma bana uygun olur mu?

Motosikleti
    Me Te Doquz
    Arkadaşım alacağın motor zorlarsan max 150 km
    Normal devirlerde 90-110 arası gider
    Bu süratlerde öyle aman aman bi rüzgar yemezsin.
    Önde rüzgar için siperlik olursa epey bi kurtarır seni.
    Ayrıca ağırlık ve denge konumu harikadır rüzgar vursa bile motor ekseninden ayrılmaz ok gibi gitmeye devam eder.

Axesuarlı Inazumayı arkadaşım satıyor 11 e kadar bırakacak tertemiz kız gibi tavsiye ederim. Bu makinayı kullanmışlığım vardır pişman olmazsınız.

Extralar:
    Rüzgarlık+orta sehpa+egzos koruma+top case ve taşıma demiri+motor koruma demiri+ayna uzatma kolları..

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Arkadaşlar selamlar;
    Uzun süreden beri motosiklet almayı düşünüyordum. Nihayet yarından itibaren ilk motosikletim olacak 2014 model 5.900 km' de ikinci el inazumamla aranıza katılmış olacağım. Motosikleti haftasonu görmeye gittim. Fakat malumunuz acemi biri olarak pek bir şey anlamadım. Benim için tek güven kaynağım motosikleti başka bir markanın bayisinden ve aracılığıyla satın alıyor olmak olacak. İnazuma sayfasını uzun zamandır takipteyim. Fakat yine de siz değerli motosiklet dostlarının engin tecrübelerine ve tavsiyelerine ihtiyacım olacak. Şimdiden teşekkürler. Herkese iyi forumlar.
    [IMG][/IMG]
    mesut hoca bunu beğendi.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Samed17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar;
    Uzun süreden beri motosiklet almayı düşünüyordum. Nihayet yarından itibaren ilk motosikletim olacak 2014 model 5.900 km' de ikinci el inazumamla aranıza katılmış olacağım. Motosikleti haftasonu görmeye gittim. Fakat malumunuz acemi biri olarak pek bir şey anlamadım. Benim için tek güven kaynağım motosikleti başka bir markanın bayisinden ve aracılığıyla satın alıyor olmak olacak. İnazuma sayfasını uzun zamandır takipteyim. Fakat yine de siz değerli motosiklet dostlarının engin tecrübelerine ve tavsiyelerine ihtiyacım olacak. Şimdiden teşekkürler. Herkese iyi forumlar.
    http://<a href="http://i67.tinypic.c...40daol.jpg</a>
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun güzel seçim... Ben fazla anlamam, ancak arada bir bende ikinci el inazuma bakıyorum, şuan istedikleri fiyatı ve en son kaça bıraktıklarını yazar mısın? Bende de ona göre bir fikir oluşsun, teşekkürler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Arkadaşlar merhaba.

Suzuki inazuma kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım. Motorum hakkında birkaç bilgi vereyim.

Geçen sene motosiklet fuarından aldım. Ama ruhsatta 2014 olarak geçiyor. İlk motosikletim. Hanımı ikna etmem 2 sene sürdü. Anca alabildim. Motosiklet fuarında komik bir saçmalık vardı. Standa gittim, bir görevliden bilgi aldım, satış anlaşması imzaladım, kaparo verdim. Meğer adam Bursa bayisiymiş. Ben dedim İstanbul'dan alacam. Bursa bayisi motoru hazırladı, Florya Batuhan'a gönderdi, oradan teslim aldım. Suzuki'nin bu çocukça amatörlüğüne gülüyor ve bu saçma satış taktiğini bu fuarda yeniden yapmayacağını umuyorum.

Küresel ısınmadan sebep havalar kurak geçtiğinden Aralık sonuna kadar birkaç yağmurlu gün hariç her gün kullandım. Motorumu işe gidip gelmek için kullanıyorum. Avrupa yakası TEM yolunu kullanıyorum.

Lastiklerim naylon IRC bu sebepten yağmurda kullanmıyorum. Bizim motora uyan Pirelli Sport Demon lastikleri en ucuz 750 TL ye buldum. Geçen sene arabama 600 TL ye 4 tane kış lastiği alınca katostrofik, karaborsa fiyatlı motor lastiğinden almadım. Belki seneye kışa doğru alırım.

Motorum 6.300 km de şu an. Daha 1.000 km olmadan, e5 te bir kamyonetin sağından geçerken, geçemeyeceğimi anladım ve yavaşladım. Kamyonet sol gidonuma çarpunca düştüm. Topcase im kırıldı, ön rüzgarlığım ve çamurluğum kırıldı. Bir daha asla gitmeyeceğim Florya Batuhan Motor'a gittim. Çıkma çamurluk 650 TL, sıfır dedikleri ama üzerinde sökülmüş hgs etiketi olan çıkma ön cam rüzgarlığı 150 TL ve gidon-amortisör gibi düzeltmelere 1.700 TL para verdim. O andan sonra araştırınca İnazuma'nın parçalarının aşırı pahalı olduğunu gördüm. Motorumu da düzgün yapamadılar ve tartışmalar sonrasında ayağımı oradan çektim. Bana çok daha uzak olmasına rağmen Kadıköy'de Delta motor var. İsmail usta 10 numara adam. 1.000 ve 5.000 bakımlarını oraya yaptırdım. Pek çok yerde 300-400 tl denen bu bakımları 150 tl civarına yaptırdım.

Motorumun Temmuz 2015 den bu yana masraf kaydını tutuyorum. Tek, artçılı, tapagaz, 80-90 sabit hız v.s. ortalamam 3.5 lt/100 km.

Aynalardan memnun değilim. Yükseltici almam gerekecek. Onu da araştırıyorum. 6500 devirde tork, 8500 devirde beygir verdiği için genelde bu iki devir arasında kullanıyorum.

Biraz da pimpirikli olduğumdan, kask, mont, dizlik, eldiven, bot ve bellik olmadan binmiyorum. İş yerime otobüsle 1,5 saatte gidiyorum. Motorla 20 dakika. 10 dakikada giyinme-sorunma, yine sabah ve akşam 2 saat bana kalıyor. İş yerinde kıyafetler için dolap ve motor için kapalı garaj var. Bunlar biraz benim şansıma.

Geçen sene Mart'da motoru aldığımda 350 tl ye trafik sigortası yaptırdım. 1.700 tl masraf çıktıktan sonra 960 tl ye kasko yaptırdım. Motosikletlere kasko çok pahalı değil. BEn baştan 960 tl verseydim, 1.700 den kurtaracaktım. Akılsızlık ettim. HErkes kasko yaptırmalı, atla deve değil. 1.000 tl veriyorsun, 10-12 bin tl lik malın korunuyor.

Daha önceden Honda Güvenli Sürüş 2 kursuna gitmiştim. Bana çok şey kattı. Yamaha Riding Academy kursları var. O da 275 tl. 1-2 ay kenara bi para atıp herkes gidebilir. Ona da katılmayı düşünüyorum.

Tanıştığımıza memnun oldum.
    2move, Hakan VB, kafası kırık ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

Suzuki inazuma kullanıcısı olarak aranıza yeni katıldım. Motorum hakkında birkaç bilgi vereyim.

Geçen sene motosiklet fuarından aldım. Ama ruhsatta 2014 olarak geçiyor. İlk motosikletim. Hanımı ikna etmem 2 sene sürdü. Anca alabildim. Motosiklet fuarında komik bir saçmalık vardı. Standa gittim, bir görevliden bilgi aldım, satış anlaşması imzaladım, kaparo verdim. Meğer adam Bursa bayisiymiş. Ben dedim İstanbul'dan alacam. Bursa bayisi motoru hazırladı, Florya Batuhan'a gönderdi, oradan teslim aldım. Suzuki'nin bu çocukça amatörlüğüne gülüyor ve bu saçma satış taktiğini bu fuarda yeniden yapmayacağını umuyorum.

Küresel ısınmadan sebep havalar kurak geçtiğinden Aralık sonuna kadar birkaç yağmurlu gün hariç her gün kullandım. Motorumu işe gidip gelmek için kullanıyorum. Avrupa yakası TEM yolunu kullanıyorum.

Lastiklerim naylon IRC bu sebepten yağmurda kullanmıyorum. Bizim motora uyan Pirelli Sport Demon lastikleri en ucuz 750 TL ye buldum. Geçen sene arabama 600 TL ye 4 tane kış lastiği alınca katostrofik, karaborsa fiyatlı motor lastiğinden almadım. Belki seneye kışa doğru alırım.

Motorum 6.300 km de şu an. Daha 1.000 km olmadan, e5 te bir kamyonetin sağından geçerken, geçemeyeceğimi anladım ve yavaşladım. Kamyonet sol gidonuma çarpunca düştüm. Topcase im kırıldı, ön rüzgarlığım ve çamurluğum kırıldı. Bir daha asla gitmeyeceğim Florya Batuhan Motor'a gittim. Çıkma çamurluk 650 TL, sıfır dedikleri ama üzerinde sökülmüş hgs etiketi olan çıkma ön cam rüzgarlığı 150 TL ve gidon-amortisör gibi düzeltmelere 1.700 TL para verdim. O andan sonra araştırınca İnazuma'nın parçalarının aşırı pahalı olduğunu gördüm. Motorumu da düzgün yapamadılar ve tartışmalar sonrasında ayağımı oradan çektim. Bana çok daha uzak olmasına rağmen Kadıköy'de Delta motor var. İsmail usta 10 numara adam. 1.000 ve 5.000 bakımlarını oraya yaptırdım. Pek çok yerde 300-400 tl denen bu bakımları 150 tl civarına yaptırdım.

Motorumun Temmuz 2015 den bu yana masraf kaydını tutuyorum. Tek, artçılı, tapagaz, 80-90 sabit hız v.s. ortalamam 3.5 lt/100 km.

Aynalardan memnun değilim. Yükseltici almam gerekecek. Onu da araştırıyorum. 6500 devirde tork, 8500 devirde beygir verdiği için genelde bu iki devir arasında kullanıyorum.

Biraz da pimpirikli olduğumdan, kask, mont, dizlik, eldiven, bot ve bellik olmadan binmiyorum. İş yerime otobüsle 1,5 saatte gidiyorum. Motorla 20 dakika. 10 dakikada giyinme-sorunma, yine sabah ve akşam 2 saat bana kalıyor. İş yerinde kıyafetler için dolap ve motor için kapalı garaj var. Bunlar biraz benim şansıma.

Geçen sene Mart'da motoru aldığımda 350 tl ye trafik sigortası yaptırdım. 1.700 tl masraf çıktıktan sonra 960 tl ye kasko yaptırdım. Motosikletlere kasko çok pahalı değil. BEn baştan 960 tl verseydim, 1.700 den kurtaracaktım. Akılsızlık ettim. HErkes kasko yaptırmalı, atla deve değil. 1.000 tl veriyorsun, 10-12 bin tl lik malın korunuyor.

Daha önceden Honda Güvenli Sürüş 2 kursuna gitmiştim. Bana çok şey kattı. Yamaha Riding Academy kursları var. O da 275 tl. 1-2 ay kenara bi para atıp herkes gidebilir. Ona da katılmayı düşünüyorum.

Tanıştığımıza memnun oldum.
    güzel bir öz geçmiş anlatımı olmuş,teşekkürler,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı Samed17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar;
    http://<a href="http://i67.tinypic.c...40daol.jpg</a>
    güzel makinaymış,ALLAH kaza göstermesin,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Arkadaşlar ikinci el inazuma f bulamıyorum. Seçenek baya az. Çok mu tuttu yok sa satışı iyi mi olmadı anlayamadım.

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı batubudak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü istanbul fuarda gördüm. benim niyetim yamaha r25 almaktı, inazuma yı da naked olduğu için hiç beğenmiyordum ama inazuma f i görünce bu nedir falan oldum. karenaj çok güzel. mavi beyaz renkte çok büyük görünüyor. siyah renkte ise biraz daha küçük ama spor görünüyor. tek beğenmediğim kısmı gidon. naked inazumada parçalı gidon var o güzel. inazuma f de sanayide kendim yaptırdım idare etsin der gibi berbat bir gidon. 14bin liralık motora yakışmıyor. çin malı gibi resmen gidon. benim merak ettiğim ise motorun ivmelenmesi. cbr ile başedebilir mi? en az 20 kg daha ağır çünkü.
    Batabudak merhaba...
    Yeni inazuma f R25 den daha mı kalıplı? Sürüş pozisyonu ve konfor bakımından inazuma f daha iyi zaten. O konuya hiç girmicem..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal inazuma bu kadar yüksek gelmedi, normal inazumada ayaklarım yere değmesine ragmen (1.80 im) bunda ayak parmaklarım ile değdim. Grenaj koltuk ve gidon yukseklıgındende olabilir ben sanki 1000 cc enduro yol motoruna oturmuş gibi hissettim
    İşte aradığım yorum bu yaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma F 15.950 TL
    la bi yürü git.
    16.950 tl.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deazavantaj....Yamaha MT-03 ve 600r/x ile aynı ağırlıkta, pc41 kodlu CBR600RR'dan daha ağır....(not: bu saydığım 3 makine de 600cc ve üzeri)...Günümüz otomotiv/motosiklet endüstrisinde Firamalar arge'lerin büyük bölümünü araçlarının daha hafif/dayanıklı imal etmek için harcarlar...Suzuki neden başarısız sadece İnazuma modelinde değil tüm segmentlerde en ağırı (örn. gsxr1000,600,vs-strom,gw 250n/s/f)...Buda paralelinde direkt olarak yakıta sirayet edeRR..
    Ya ağırlığını dezavantaj olarak görüyorsun da, yok bütün modelleri ağırmış da, bilmem neymiş de. Belki suzuki bunu bilerek yapıyor. Belki de suzuki diyor ki; Bizim motorlarımız ağır olacak, oturaklı olacak, rüzgardan etkilenmeyecek. Belki de adamların stratejisi bu. Belki de senin başarısızlık olarak gördüğün şey ONLAR için bir başarıdır. Ne yani şimdi sen bu bir başarısızlık dedin diye bütün dünya senin gibi mi düşünüyor sanıyorsun?

Motosikleti
    honda ace 200 ns ınazuma
    Arkadaşlar herkeze iyi forumlar kazasiz surusler belki yeri burasi degil ama kurban bayraminda aldigim 2015 model mavi cizik bile yok henuz 800 km de olan inazumami ev yapacagim icin satmaya karar verdim ilana falan koymadim forumdan dusunen varsa arayabilir simdiden tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Cep no 507 940 79 37

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)