Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bariskoc78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 FAZER-8 ABS
    Arkadaşlar bugün bayiyi aradım kaporasını verdiğim İnazuma için. 8 Mayısdan itibaren motorların bayilere dağıtılmaya başlanacağını 15 Mayıstan sonra elimde olacağını söylediler. Hadi hayırlısı bakalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Şu motoru incelediğim kadar kendi motorumu incelememişimdir. Bi yakından görmek nasip olmadı.
    250 cc motorlar içinde en çok dedikodusu ve yorumu yapılan motor oldu. İnşallah 2014 de bizde de bir tane olur.
    Kullanıcılardan bol bol foto bekliyorum. bu şekilde hasret giderelim bari
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Beni bugün aradılar, 8 Nisandan itibaren dağıtım başlayacakmış. Motoru teslim alıp, yuvasına koyunca fotoğraflarını çeker, paylaşırım

Danışmak istediğim konuysa, ücreti bu hafta mutlaka almak istediklerini, Suzuki'nin böyle talep ettiğini belirttiler. Var mı böyle teslim almadan bütün ücreti ödemek ?? 1 haftası kalmış, kaçmıyoruz, kapora verdik, teslim edin anında ödiyeyim dedim ama anlaşamadık gibi....

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı allreadydead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni bugün aradılar, 8 Nisandan itibaren dağıtım başlayacakmış. Motoru teslim alıp, yuvasına koyunca fotoğraflarını çeker, paylaşırım

Danışmak istediğim konuysa, ücreti bu hafta mutlaka almak istediklerini, Suzuki'nin böyle talep ettiğini belirttiler. Var mı böyle teslim almadan bütün ücreti ödemek ?? 1 haftası kalmış, kaçmıyoruz, kapora verdik, teslim edin anında ödiyeyim dedim ama anlaşamadık gibi....
    banada ücreti ödememi söylediler

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs

''Sizin dediğiniz gazoz ağacı,oda burda yetişmez'' Deseydiniz.
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    İşin komiği benim motor mayısta teslim ve beni de aradılar ücret için ben de motor geldi mi ki dedim sonra da kampaya için ücreti şimdi almamız lazım dediler. Ben de böyle anlaşmamıştık dedim sonradan kontrol ettiler nisan teslimleri arıyorlarmış ben de araya karışmışım.

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Sizin dediğiniz gazoz ağacı,oda burda yetişmez'' Deseydiniz.
    arkadaş ankarada ben istanbuldaki bayiden alacağım. motoru sanırım suzuki ,malı vermek için parayı istiyormuş parayı peşin istemesinin nedeni o olsa gerek

bariskoc78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 FAZER-8 ABS
    Arkadaşlar ayı yanlış yazmışım 8 Nisandan itibaren motorlar bayilerde olacakmış. Kaporasını verdiğim İnazumanın 15 Nisandan sonra elimde olacağını söylediler.

Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250
    bana da bugün telefon geldi motorlar alacağım bayiiye inmiş 5 nisan teslim dediler,en geç pazartesi teslim olurmuş bende çarşamba ödemeyi yapacağımı söyledim,inşallah tonga ya gelmeyiz...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    arkadaş 100 sayfa yazı yazılmış motor hakkında bilgi edinmek samanlıkta iğne aramaktan betermotorlar çoğalsada şurda bol bol resim,yorum görsek...

bi zam yaptı mide bulandırdı, motorlar gelmiyo hep sıkıntı,kimse bayilerden memnun değil...

ve motorlar teslim edilmeden paranın hepsini istemesi hiçte etik değil,sen ticaret yapıyosun arkadaş malı alırsın koyarsın tezgahına bende gelir parasını verir alırım düz mantık...kendi cebinden para çıkmasın diye milletten para topluyorlar..tokiden beter arkadaş bunlarparayı ver binayı yapalım 2 sene sonra alırsın
    evrese, vanesy ve tata bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da bugün telefon geldi motorlar alacağım bayiiye inmiş 5 nisan teslim dediler,en geç pazartesi teslim olurmuş bende çarşamba ödemeyi yapacağımı söyledim,inşallah tonga ya gelmeyiz...
    sizin bayi izmir sanırım. istanbul bayileri 8 nisanda kendi bayilerinde olacak vergileri algıları 11-13 nisan teslim dediler

Motosikleti
    Alıntı evrese adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin bayi izmir sanırım. istanbul bayileri 8 nisanda kendi bayilerinde olacak vergileri algıları 11-13 nisan teslim dediler
    ben İzmirli olmama rağmen İstanbul bayiinden Batuhan motordan aldım,

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

ön cam la ilgili bir gelişme varmı ,takalım motorlara

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ

Beni de aradılar ücret için. Parayı almadan insanların üzerine motor yapmak ta olmaz bence. Bir yandan haklılar. Siz kaçmazsınız belki fakat kaçmak isteyen birileri olabilir.
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    cam almak istiyorum varmı başka isteyen bişeyler yapalım yaptıralım,yalovadaki ağbi yardımcı olursa sevinirim

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni de aradılar ücret için. Parayı almadan insanların üzerine motor yapmak ta olmaz bence. Bir yandan haklılar. Siz kaçmazsınız belki fakat kaçmak isteyen birileri olabilir.
    Ben kaçarsam ellerinde hali hazırda yok satan ve 2 ay sonrasına teslim tarihi verilen motor ve 500 TL kalır. Bence müşteriyi kaçırmak onlar için daha avantajlı ;) Aldığımız ve konuştuğumuz motosiklet ne biliyim, hayabusa gibi bir motor değil; şirket için riski neredeyse sıfır, ellerinde kalmayacak bir motor. Farklı, uçuk bir model olsa, çok özelleştirilmiş bir otomobil olsa haklısınız ama Inazuma öyle bir ürün değil. 2 renk, ki 2si de güzel ve eşit satıyor, 250cc opsiyonu olmayan bir motor.
    Neyseki müsait değilim, gidip istesem de ödemeyi yapamıyorum. Pazartesi gidip ödememi yapacağım.

Motosikleti
    ben bugün itibarı ile ödemeyi yaptım bakalım ne zaman gelecek.

Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    bende dün 12600 e anahtar teslim (paket dahil) anlaştım. 15 inden itibaren teslim dediler. yalnız bir eksik branda kaldı piyasada motora uygun branda tavsiyelerinizi bekliyorum..

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı imamzuma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün 12600 e anahtar teslim (paket dahil) anlaştım. 15 inden itibaren teslim dediler. yalnız bir eksik branda kaldı piyasada motora uygun branda tavsiyelerinizi bekliyorum..
    sahibinden de sıfır 11.000 diyorlar fiyat farkının sebebi ne acaba?
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    hayırlısı olsun fiyat neden yüksek anlamadım,,

Motosikleti
    suzuki
    bugün olmazsa pazartesi bayiiye gelecek demişlerdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)