Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı yargan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazardan iki adet 35 litrelik toplamda 70 litrelik canta aldım.Hani şu spora giderken kullandıklarımızdan tutma yerlerınden kesip kayımpederim terzidir ona kestigim yerlerden diktirdim ve al sana yan soft canta Resim var ama nasıl yükliycemi bilmiyorum

resim mail atabilir misiniz bana ? ben yerinize yüklerim siteye merak ettim

sonra size resim nasıl eklenir anlatırım..

garip1701@gmail.com
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selamlar arkadaşlar .çanakkaleye abim yarın sbh gdicek sym 250i evo almaya .2.el .temiz bulmuş 1 tane. .ama. .izmire getırecek otobusle .5..saat suruyo ızmır arası sorun çıkar mı dönüşte .dayanır mı o kadar yol mOtor . .ınşallah..sağ sağlım gelir.KİMKO NUNDA 250.LİK MODELİ vardı .abim kararsız kalmıştı hangısı daha sağlam kımko mu sym mi

Motosikleti
    PCX 125
    O motor otobüsle gitmez abicim almazlar

2. Binip gitmek daha mantıklı

3.Diğer sorularınızı araştırmalısın

Sayfalarca okumalısın her iki motoru da

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor otobüsle gitmez abicim almazlar

2. Binip gitmek daha mantıklı

3.Diğer sorularınızı araştırmalısın

Sayfalarca okumalısın her iki motoru da
    mOTORU ALDIK ÇOK GUZEL muhteşem tık 140 ı goruyor. .çanakkaleden surerek getırdı abim 60 tl.lik bENzın almış .ızmıre getırdı... .16.bin kmde motor.arkadaşlar .2011 model beyaz . arkada çantasıda war. .6.550.ye aldık.
    Garip bunu beğendi.

lejyoner67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250İ 2013 SİYAH
    Emircan kardeş hayırlı olsun motorunuz.Bende yaşadıklarımı aktarayım.

Arkadaşlar herkese selamlar.Yaklaşık iki aydır motorumu değiştirmek için 200-300 cc. aralığında marka/model araştırması yapmaktaydım.Bu aşamalardan iyi kötü herkes geçmiştir şüphesiz,yani aslında ne kadar stresli bir süreç olduğunu kabul edersiniz.Yada en azından benim için böyleydi.

Uzun lafın kısası diğer tüm seçenekleri (kimisini tipinden dolayı,kimisini aradığım olmazsa olmaz kriterlere uygun olmadığı için,kimini ise ithalatı olmadığı için elemek durumunda kaldım) eleyerek bu marka ve modelde karar kıldım.Tabii bu karara varmamda sizlerin değerli yorumlarınızın da katkısı büyük.Zira yaşadığım şehir motor cenneti olmasına rağmen ele alınabilecek birçok markada olduğu gibi sym yi de görüp inceleme şansına nail olamadım.Bu da ayrı bir gariplik ama konumuz bu değil tabiiki.

Neyse karar verip ne zaman ulaşabileceğimi araştırdıktan ve mersindeki bayiiden umudu kestikten sonra fabrika yetkililerinin yönlendirmesiyle yakın olduğu için Adana bayii ile irtibata geçerek gelecek olan partiden bir adet temin etme sözü aldım.Ürünlerin ithalatının yapılmak üzere olduğunu (22 Temmuz gibi gümrükte olacağını) ve gümrük işlemleri sonrası bayilere ulaştırılacağını en geç ay sonu gibi elimizde olacağını,bayramdan önce kesinlikle teslim edileceğini yaklaşık 20 gün önce öğrendim.Hal böyle olunca emektar motorumu süreci hızlandırmak adına satılığa çıkardım ve 15 gün önce sattım.Ammaaa gel görki geçen hafta fabrika yetkililerinden ürünlerin henüz gümrükten çekilemediğini,bürokratik işlemlerde bir aksama olduğundan dolayı teslimatın bayram sonrasına kaldığını üzlerek öğrendim.İnternette ümitsizce dolaşırken arefe günü bir forumda bir arkadaşın,motorların İstanbulda bir bayii de varolduğunu belirten mesajını gördüm.şaşkınlıkla ve hayretle ilgili bayiyi arayıp teyit ettim.Ancak bir miktarda zam gelmiş.11750 gibi bir fiyat var artık ama 11,e bırakıyor.Akabinde Adana bayiyi aradım ve motorun o sabah geldiğini öğrendim ama ne fayda artık bayram sonrasına kalmıştı bir kere.

Şimdi bayramda motorsuz kaldığımamı yanayım,bu süreçte güven duyduğum insanlara güvenimin sarsıldığınamı yoksa markanın satış politikalarının yarın öbürgün bir sorunla karşılaştığımda uygulayacakları politikaların habercisi olabileceğinemi üzüleyim bilmiyorumki.Sonuçta paranız var arz edilen ürünü talep ediyorsunuz.Üstelik öyle pekte uygun fiyatlı olduğu söylenemez.Bu paraya X max 250 veya 200 cc.Burgman alınabiliyor nede olsa.İnanın markaya olan inancım biraz sarsıldı.Aslında ''markaya'' demek yanlış oldu,Türkiye'ye getiren firmaya demek daha doğru olur sanırım.Ama sonuçtada o firma markayı temsil ediyor.

Neyse arkadaşlar işte benim joymax'la olan tanışıklığım bu şekilde oldu.İnşallah bayram sonrası bir aksilik olmazsa satın alıp kullanacağım.O süreçte memnun kalırım inşallah,kendisi bana sen olanları unut ikimiz mutlu olalım gerisini boşver der umarım.Bugün gidip bayide gördüm motoru gerçekten hoş aküsü falan bağlanacak bir iki güne alıcam inşallah.siyah renk gelmiş.alınca paylaşırım sizlerle..Hepinize saygılar..
    İki tekerden başka kendimi özgür hissettiğim yer yok...free man

Motosikleti
    arkadaşlar nihayet bugün motoruma kavuştum.ruhsatımı ve plakamı çıkarttım.ilk izlenimlerim çok olumlu gerçekten.her gören motora bayılıyor nazarlık almadan binmeyin derim.160 km yaptım bile.biraz daha bineyim detaylı bir paylaşım yapıcam.

benim motor siyah.10.750 tl.ye aldım ama sanırım zam olayından önce fiyat verdiği için bayii bu fiyata alabildim.zam gelmiş çünki.şu anda bu fiyata alınabileceğini sanmam.plaka-ruhsat-sigorta kendim hallettim 303 tl gitti.

motoru almadan krom plakalık almıştım.plakayı 3 parmak kadar kestirip bastırdım.plakalığıda aynı şekilde keserek aynı ölçülere getirdim öyle monte ettim.birde sele örtüsü onuda önceden almıştım.tam olarak oturdu.şimdilik bu kadar

Motosikleti
    PCX 125
    hadi hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.Gerçekten güzel motor,adeta bakışları üzerinizde hisseditorsunuz.

Bu arada yakıt tüketimi çok iyi gibi şu anda tabii daha çok erken ancak 240 km.deyim ve yarımın bir tık altında.Gösterge birden düşecektir mutlaka ama referans oluyor en azından.Rodajda olmama rağmen çok sakin kullanım değildi onuda belirtmeliyim.

Birde ben usb çıkışı konunca çakmak soketi iptal olmuştur yerini usb almıştır diyordum ama ikisinide görünce şaşırdım ve sevindim doğrusu.Tek zorluk eşimin 1.65 boyla binerken biraz zorlanması ve motoru tiremekte bazen zorlanmam.Onun dışında boyum 1.74 ayaklarım neredeyse yere tam basıyor,sıkıntı yok.

Aynalara alışmak zaman alabilir.Ben motor gelmeden bazı aksesuarları aldım'ki kör nokta aynasıda bunların içinde.Üstten takılan modelden gayet iyi.Şimdilik bu kadar arkadaşlar
    Garip bunu beğendi.

Hatemzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS 250 EVO İ
    Hayırlısı olsun. Rodaja çok dikkat et. mümkün olduğunca artçı alma yokuşlarda yüklenme. BEn dikkat ettim hepsine ve şimdi karşılığını alıyorum. motorum 2000 de 55 tl ye 325 km gidiyorum ve hergün köprü geçiyorum. Aman rodaja dikkat. Hangi aksesuarları aldın resim yükliyebilrmisin ?

Motosikleti
    Sağolun,ayrıca rodaj konusunda haklısınız tabi ancak elimde değil çok fazla sakin kullanamıyorum.Resimleride birazdan yüklerim iş çıkışı çektim motor biraz kirli olabilir.Kusura bakmayın artık

Motosikleti
    PCX 125
    bekliyoruz...
    birGarip..

Motosikleti
    Resimler geldi

Bunlar ilk gördüğüm andakiler..

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Bunlarda aldıktan sonra..

Ayrıntılı bir yorumda yakında yaparım artık.Saygılar
    Garip ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    hocam size özel mesaj atamıyorum.engellemişsiniz tüm gelen mesajları

evet çerkezköy de ikamet ediyorum mahsettiğiniz yerler bana çok yakın

bu arada motorun maşallahı var..rodajına dikkat edin

Motosikleti
    Evet mesaj olayını düzelttim şimdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Evet kardeşim.Şimdi mesaj olayını hallettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:44 ----------

Evet kardeşim hallettim mesaj olayını.Rodajada tabiiki elimden geldiğince dikkat ediyorum

İlk kayış kaç km de değişiyor ?
    Malzeme kalitesi plastik kalistesi nasıldır ?
    Orjinal lastiklerin kalitesi nasıl ? Kayma varmıdır ? virajlarda yetiyor mu ?
    Yedek parça sıkıntı var mıdır ?

Motosikleti
    Alıntı 4tekerfazla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk kayış kaç km de değişiyor ?
    Malzeme kalitesi plastik kalistesi nasıldır ?
    Orjinal lastiklerin kalitesi nasıl ? Kayma varmıdır ? virajlarda yetiyor mu ?
    Yedek parça sıkıntı var mıdır ?
    sizede merhaba arkadaşım..
    Garip bunu beğendi.

Merhaba arkadaşım

Motosikleti
    PCX 125
    merhaba.

benim bir tane konum var , inceleyebilirsin onu. açtığım konulara bak görürsün. orda detaylıca inceledim kendimce.
    birGarip..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sym candır can, hayırlı olsun motorunuz..
    Garip bunu beğendi.

Ben onların hepsini okudum sadece tam cevabını alamadıklarımı sordum

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)