Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

!!!FERCO MOTOR YENİ YEDEK PARÇA FİAT LİSTESİ!!!(piaggio,gilera,vespa)

Motovento
    REKLAM ALANI
    zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR HATA DÜZELTİLMİŞTİR MODERATÖRLER BU BAŞLIĞI GÖRÜRLERSE SİLSİNLER DAHA FAZLA YANKI YAPMASIN GEREKSİZ YERE.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar geçenlerde yedek parça fiat listesine bakmıştım ve bugün de baktığımda şokla karşılaştım fiatlarda eğer bir yanlışlık yapmadılarsa %57 oranında artış olmuş
    örnek : 1 hafta önce baktığımda x9 aynası 102euro+kdv olan fiat bugün baktığımda 160 euro + kdv olmuş

bu durum sanıyorumki benim gibi bir çok piaggio kullanıcısının gücüne gidecek!
    EĞER BURADA ARAMIZDA FERCO MOTORDAN BİR ARKADAŞIMIZ BULUNUYORSA BU FİAT KONUSUNUN TEKRAR GÖZDEN GEÇİRMELERİNİ İSTERİM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evrennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşver kardeş kim ne ederse kendine eder,metro motorda böyle yaptı iflas etti,bunlarda iflas etmese bile alınır bayilikleri,sen merak etme,motor almayı düşünen arkadaşlarda varsa bu ferco motorun sattıgı markalardan almayin kazıgı görüyosunuzz.30-35 euroluk parça bukadar olmaz.yüzde/300 karda yapılmaz.

bencee çok ayıp ettiler bunlar insanları enayi yerine koyuyorlar gibime geldi. birilerinin çıkıp dur demesi lazım!

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooohaaa ben X9 kovalıyorum biraz beklesekmiki acaba naapsak?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    adamlar distrübütör. o yüzden bayliği elinden alınmaz.
    vardır onların da bir bildiği (doğru veya yanlış).
    doğru yaparlarsa kazanırlar, yanlış yaparlarsa kaybederler. bu kadar basit.

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Nemrut +1
    Acı yoksa kazançta yok.

walla benced alınma olasılığı olamaz bayiliklerininama bu kadar artışta kötü olmuş şahsen bir adet X9 aynası 300ytl civarına geliyor sanki mercedes e ayna alıyoruz.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Arkadaşlar, durun hemen hiddetlenmeyin !

Ferco Motor, Türkiye de işini en ciddi yapan motosiklet distrübütörlerinden bir tanesidir.

Söz konusu olayı soruşturdum. Olay tamamen bir klavye hatası, fiyatlar YTL olarak düzenlenirken, "€" birim kalmış. Yani X9 ayna fiyatı 160 YTL.

Haa tabi bu ayna da piaggio modelleri içerisinde açık ara en pahalı ayna, çünkü hem elektronik kapanma özelliği var, hem de çok şık. Normalde diğer modellerin fiyatları bu kadar da değil.
    Mesela Beverly aynası 30 YTL civarında.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @zoki, ben bayilikleri alınamaz dedim, çünkü bayi değiller; distrübütörler

Motosikleti
    Beyler, bu iş "kuyu-taş" meselesine dönüyor.

Adamların distrübütörlüğünü bırakın yahu, alt tarafı bi klavye hatası!
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

vespas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio bev/250

Fercoda fiyat yanlışlığı, yanlışlıkla EURO yerine YTL yazılmıştır.

Sistemden kaynaklanan bir hata nedeniyle, EURO başlığı altında YTL fiyatlar yazılmıştır, gerekli düzeltme yapılmıştır, yanlışlıktan dolayı özür dileriz.

http://www.vespaturkiye.com/satis_so...K%20DURUMU.htm

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı
    adamlar distrübütör. o yüzden bayliği elinden alınmaz.
    vardır onların da bir bildiği (doğru veya yanlış).
    doğru yaparlarsa kazanırlar, yanlış yaparlarsa kaybederler. bu kadar basit.
    nasil alinamaz ki
    oylde bi alınirkine
    distırıbitor demek ureticiynen sozlesme yapmis dagitimci demekitir
    yanlis uygulamalar firmayi sozlesme iptaline kader gotürur
    atip tutmayalım bılmeden

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, durun hemen hiddetlenmeyin !

Ferco Motor, Türkiye de işini en ciddi yapan motosiklet distrübütörlerinden bir tanesidir.

Söz konusu olayı soruşturdum. Olay tamamen bir klavye hatası, fiyatlar YTL olarak düzenlenirken, "€" birim kalmış. Yani X9 ayna fiyatı 160 YTL.

Haa tabi bu ayna da piaggio modelleri içerisinde açık ara en pahalı ayna, çünkü hem elektronik kapanma özelliği var, hem de çok şık. Normalde diğer modellerin fiyatları bu kadar da değil.
    Mesela Beverly aynası 30 YTL civarında.
    + X9'un sinyalleride aynaların üstünde. Doğal olarak X9 ayna fiyatları yüksek görünüyor.

Motosikleti
    Alıntı motomonster adlı üyeden alıntı
    nasil alinamaz ki
    oylde bi alınirkine
    distırıbitor demek ureticiynen sozlesme yapmis dagitimci demekitir
    yanlis uygulamalar firmayi sozlesme iptaline kader gotürur
    atip tutmayalım bılmeden
    Buyrun bakalım, kuyuya ikinci taş da geldi

motomonster,

alıntı yaptığın kısımdan başka yeri okudun mu ?
    Konu açıklığa kavuştu zaten.

Ayrıca bu tür uluslararası ticaret yapan firmalarda fiyat politikası ortak belirlenir. Yani, parça fiyatı yüzünden sözleşme iptali gibi bir durum ortaya çıkmaz.
    Belki ortak fiyat politikası belirlemeyen, başka iş kollarında ki çok daha küçük çaplı firmalar arasında. O da ancak üretici firmanın satış rakamlarından memnu olmaması halinde söz konusudur.
    Hemen söyleyeyim ki, ben yaklaşık 10 markanın Türkiye distrübütörlüğü ile uğraşıyorum. Bilerek söylüyorum yani...

ledo Ferco motoru kurtardın valla,yoksa millet kabine kazık çakıcaktı adamların)
    ledo ya yapsınlar bi hedaaye paketi artık;)

ledo Ferco motoru kurtardın valla,yoksa millet kabine kazık çakıcaktı adamların)
    ledo ya yapsınlar bi hedaaye paketi artık;)

levent abi sen bu işi biliosun adamları kurtardın onlarda kötü hata yapmışlar be! klavye hatası %57 za olarak gözükmüş neyse olayı hemen düzeltmişler sitemim işe yaramış

Motosikleti
    Arkadaşlar,

Şu küçük topikten alacak o kadar ders var ki, bence esas faydası o oldu, yoksa ne ferco batıyodu ne ben kurtarabilirim

1) Okunan bir şey, yazılmış demektir. Yazılı ve basılı olan her türlü dökümanda da hata olabilir. Hemen tepki vermek yerine, sağduyulu bir şekilde konuyu araştırmakta fayda vardır. Örneğin ben, bir zam yapılabileceğini, ama bunun %57 gibi büyük bir oran olamayacağını düşünüp, kısa bir telefon görüşmesi yaptım. Olay ortaya çıktı.

2) Biz millet olarak çok çabuk galeyana geliyoruz. Gelince de öyle bir atıp tutuyoruz ki, evlere şenlik. Burada zoki arkadaşım yukarıdaki hatayı yaptı. Olabilir, yukarıda açıkladık zaten.
    Arkasından kısacık topikte bir kişi X9 almaktan azgeçti, birisi dümdüz giydirdi, firmanın ürünlerini almayın, protesto edin dedi, birisi de adamların distrübütörlüğünü iptal etmeye kadar götürdü işi. Hatta o arada bir de karşılıklı atışma oldu.

Doğruluğu kesinleşmemiş haberlere tepki verirken dikkatli olalım !

3) Ben kullandığım motor sebebi ile tanıdığım Ferco Motor dan oldukça memnunum. Doğal olarak ta mevcut olan bir yanlışlığı düzeltmek adına da konuya müdahil oldum. Ama biz de bu durum garip karşılanır. Ne menfaati var acaba? diye düşünülür.
    Aslında esas yapılması gereken, çalışmalarından memnun olduğumuz kişi ve kuruluşalara karşı pozitif destek verip, bu memnuniyetimizin kalıcı olmasını sağlamaktır. Protesto etmek güzel de, ne için yaparız? Hizmet daha iyi olsun diye... Eee memnunsak ta tam tersi destek vermek lazım !

bende ferco motoru severim bir kaç bişi aldım ve çok ilgilenmişlerdi. ben kötülemek açısından yazmamıştım bu mesajı ama herkez bir anda gaza geldi. neyse dediğin gibi herkes bu mesajdan bi ders çıkarttı ben bi dahaki sefere araştırıp yazaırm onlarda klavye hatası yapmazlar hehe

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    boşver kardeş kim ne ederse kendine eder,metro motorda böyle yaptı iflas etti,bunlarda iflas etmese bile alınır bayilikleri,sen merak etme,motor almayı düşünen arkadaşlarda varsa bu ferco motorun sattıgı markalardan almayin kazıgı görüyosunuzz.30-35 euroluk parça bukadar olmaz.yüzde/300 karda yapılmaz.

merhaba fiyatlarda bir yanlışlık olduğuınu düşünüyorum ben. evrenn arkadaşımız metro motor hakkında ne biliyorsunki böyle bir ithamda bulunuyorsun metro motor ne yapmış söylermisin. laf olsun diye konuşma bir şeyi biliyorsan konuş bilmiyorsan susss.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler