Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Kuba CG100 - CG100 Sport - CG150 Sport Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden buluyorsunuz yedek parçasını .
    Bu kadar Çinli düşmanı olmayın. Parçası en kolay bulunan motosikletler çinli cg ve cup'lar. Bu bir gerçek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar Çinli düşmanı olmayın. Parçası en kolay bulunan motosikletler çinli cg ve cup'lar. Bu bir gerçek.
    Düşmanlık değil , servislerdeki eksiklik benimkisi , örneğin mondialin parçası İzmir de var fakat kuba nın burada merkezde yok !!! , sizin bildiğiniz varsa yardımcı olabilirseniz bana , memnun olurum .
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Neredeyse bütün parçaları online olarak alabilirsiniz. Hem çok ucuza, hem de ayağınıza kadar gelir.
    rialli.com ve camgoz.com benim bildiğim en ucuzları.
    Düşmanlık derken sizin söyleminiz için değil genel olarak böyle bir durum var o yüzden söyledim.

Neredeyse bütün parçaları online olarak alabilirsiniz. Hem çok ucuza, hem de ayağınıza kadar gelir.
    Düşmanlık derken sizin söyleminiz için değil genel olarak böyle bir durum var o yüzden söyledim.
    Netten alışverişe pek güvenemiyorum açıkçası , bana elden satacak mekandan almak istiyorum , Ege motor var mesela burada fakat kubanın parçası yok onlarda da, diğerleri mevcut.

BİLGİ GÜÇTÜR

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Netten alışverişe pek güvenemiyorum açıkçası , bana elden satacak mekandan almak istiyorum , Ege motor var mesela burada fakat kubanın parçası yok onlarda da, diğerleri mevcut.
    Netten alışverişin bence pek güvenilmeyecek bi yanı yok, ptt'den posta çekiyle veya banka havalesiyle ödeme yapıyorsunuz. Kargonun eksiksiz ve doğru gelmesinde de genelde sıkıntı çıkmıyor ufak tefek yanlış gelen parçalar oluyo ama genelde büyükşehirlerdeki parçacılara göre fiyatlar yüzde 50'ye kadar ucuz olabildiğinden toplamda fazlasıyla kârlı çıkıyorsunuz.

Teknik olarak bir çekinti değil mengü , yalan yanlış şeyler gönderiliyor , şahit oluyoruz ya ! ondan çekintim. Yani firmalar hiç olmazsa büyük şehirlerde parça satışı yapsalar çok iyi olur bence , hem parçası yok imajını silmiş olurlar , mondeal yapıyor bunu mesela İzmir de , kuba da yapar istese.

BİLGİ GÜÇTÜR

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hatta bak şu anda evdeki odamda adım atacak yer yok motor parçaları odamı işgal etti hepsi internetten sipariş ettiğim parçalar yüzünden bütün siparişlerimi eksiksiz kargolayan rialli ve camgöz motosiklete teşekkür ederim.

Rialli ve camgöz tamam not aldım teşekkürler mengü.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Rialli ve camgöz tamam not aldım teşekkürler mengü.
    Bende söyledim aynısını. Teşekkür neden Mengü'ye? :(

Bende söyledim aynısını. Teşekkür neden Mengü'ye? :(
    Size de çok teşekkür ederim , pardon .!.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Size de çok teşekkür ederim , pardon .!.
    Rica ederim. Şaka yaptım tabi ki.
    Mengü'ye yapılmış bir teşekkür, ondan çok beni mutlu eder. Sagolsun herkesin derdine koşuyor.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/touring/xcg150

http://www.kubamotor.com/new4/urunlerimiz/touring/strike150

dün kuba'nın sayfasında bunları gördüm tipleri hosuma gıttı fakat fıyat konusunda bı bılgı yok. bıraz arastırdım ettım baktım ki sahibinden.com'da iki tane ilan var. ilanlar bunlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-sehrin-yeni-yakisiklisi...ucerlerden-111872859/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-sehrin-yeni-yakisiklisi...ucerlerden-111873409/detay

Strike 150'nin fiyatı 2150tl. acayip bi fiyat yani 125lik bile bu fiyata yok hiçbi markada. eger bu fıyat dogruysa Strike'la yakından ilgilenicem. Bayilere geldi mi hiç gören varmı bu motorları ? bu iki ilan da Üçerler'den. sadece üçerlere mi geliyo bu yeni cıkan motorlar anlamıyorum kı? ne yenı motor varsa adamlarda ılanı var. onları da bı aramayı dusunuyorum. burda bi kuba bayısı var oraya da sorusturcam buraya da bı yazayım belkı bısey gelır dedım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xcg 150 hoşuma gidiyor

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Kardeşler ben 125 üst silindir aldım camgözden adamlara o kadar söyledim orjinal mı, orjinal olsun diye bastırdım bastırdım bastırdım cevap olarak evet orjinaldir dediler. ben de inandım bilmedim ki ticaret bu kadar da olmaz dedirtecek cinsten insanlığı öldürmüş. Parça geldi dökümünü görmeliydiniz yere bir kere düşüverse elinizden dağılacak gibi duruyordu. Onu takmadım tabi. Başka yerden orjinal parça bulup taktırdım.

cg150-s balansörlü olduğu için titreşim sıfır uzun yolda insanı hiç yormuyor,yakıt tüketimi ve yedek parçası sorunsuz alacak arkadaşlara kullanıcı olarak tavsiye ederim.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşler ben 125 üst silindir aldım camgözden adamlara o kadar söyledim orjinal mı, orjinal olsun diye bastırdım bastırdım bastırdım cevap olarak evet orjinaldir dediler. ben de inandım bilmedim ki ticaret bu kadar da olmaz dedirtecek cinsten insanlığı öldürmüş. Parça geldi dökümünü görmeliydiniz yere bir kere düşüverse elinizden dağılacak gibi duruyordu. Onu takmadım tabi. Başka yerden orjinal parça bulup taktırdım.
    Bizim Adana'da hemen hemen herkes oradan alışveriş yapar. Şikayetçi olana denk gelmedim.
    Sizin başınıza gelen için ise çok ayıp etmişler. Böyle davranırlarsa müşteri kaybederler.

Alıntı actıon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cg150-s balansörlü olduğu için titreşim sıfır uzun yolda insanı hiç yormuyor,yakıt tüketimi ve yedek parçası sorunsuz alacak arkadaşlara kullanıcı olarak tavsiye ederim.
    Bir litre benzinle kaç km yapıyor sizinkisi ?

BİLGİ GÜÇTÜR

cg 100 sport motorsikletim cok memunum hız için motorsiklet kullanan arkadaşlara tavsiye ederim ben cok memunum köyde kullanıyorum bakımların düzenli yaptırdıgından bu yana hiç bi arıza vermedi..

cg 100 sport kullanıyorum cok memunum.. hız için motorsiklet kullanan arkadaşlara tavsiye ederim ben cok memunum köyde kullanıyorum bakımlarına düzenli yaptıgımdan bu yana hiç bi arıza vermedi

Motosikleti
    Kuba 100 CG Sport
    Arkadaşlar Ben Kuba Cg 100 Sport Alacam biraz bilgilendirirseniz sevinirim nasıl iyimi yakıt tüketimi fln bu cumartesi alacam

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler