Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Mhb arkadaşla, fazerimi arkadaşıma satmıştım, denge topuzunu düşürmüş (yada gidon topuzu) tek olarak satılmıyor sanırım elinde fazladan topuz olan varsa alalmak istiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mhb arkadaşla, fazerimi arkadaşıma satmıştım, denge topuzunu düşürmüş (yada gidon topuzu) tek olarak satılmıyor sanırım elinde fazladan topuz olan varsa alalmak istiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    yetkili servisten tek olarak satın alınabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Daha öncede yazdım fakat kimse öneride bulunmadı.Naked fz6 için ön cam bulamadım internette.Bulabileceğim bir yer varmıdır.Birde çanta problemim var.naked motorlarda arka çanta çok çirkin duruyor.Onun yerine soft yan çanta düşünüyorum ama şehir içinde çok problem yaratırmı ? Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim
    puig in güzel ön camı var fz6 için, puig bayilerine bakabilirsiniz.

soft yan çanta şehir içinde kurcalanmaya çok müsait ve virajlarda sarkar. yerinizde olsam givi E22/ kappa K22 sert yan çanta takarım. çok hoş duruyor fz6 da.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Puıg cam öneririm

TYvz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25, FZ6 Fazer
    Merhaba arkadaşlar, artık bende fazer'ım ile aranızdayım

Motosikleti
    Hayırlı olsun fazeriniz ancak biraz temizlige ihtiyacı var sanki, eksozları parlatıp alt sakalı kaportacıya verip yeniden boyatmalısın, ayrıca dikkatimi çekti gidon aşagıya mı inmiş amörtisör boru bağlantıları garip duruyor

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    ayrıca dikkatimi çekti gidon aşagıya mı inmiş amörtisör boru bağlantıları garip duruyor
    Pistirmislar motoru

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hey gidi eski motorum, ne olmuş sana
    "CaRPe DieM"

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Jant seritleri cok guzelmis, bu arada fotograftaki arka plan da epey iyi. Hal binasi midir o?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant seritleri cok guzelmis, bu arada fotograftaki arka plan da epey iyi. Hal binasi midir o?
    Jant şeritlerini İzmirde yaptırmıştım. Yıldız motorun bitişiğinde ufak bi reklamcı var, motosiklet üzerine çalışıyor. Oraya yaptırabilirsiniz, farklı model/tasarımlar da çıkartabiliyor.
    fazil bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun fazeriniz ancak biraz temizlige ihtiyacı var sanki, eksozları parlatıp alt sakalı kaportacıya verip yeniden boyatmalısın, ayrıca dikkatimi çekti gidon aşagıya mı inmiş amörtisör boru bağlantıları garip duruyor
    Teşekkürler, bu aldığım gün çektiğim fotoğrafı idi, pazar günü alt sakalı söküp headers'ı parlatmaya başladım ama çok zaman aldığı için hava karardı bu hafta sonu halledicem kısmetse, gidonun görüldüğü farklı bir fotoğraf ekledim, sizde çekebilirseniz aynı açıdan problem varsa normaline döndürmek isterim. Birde jant şeritlerini nasıl sökebilirim ön jantta denedim biraz ama yapışkan izleri kalıyor

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka plan ticaret borsası depoları olması gerek

wol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Buda benim ufaklık yıkandık biraz da

Puig cam öneren arkadaşlara teşekkür ederim fakat bendeki naked model olduğu için uyumlu değil malesef Bu arada hg streetline tekstil yan çanta taktım motora.Görüntü gayet güzel oldu.İşe gidip gelirken ufak tefek şeyler koymak için fazlasıyla yeterli.190km hızlara kadar çıktım en ufak bir kayma,oynama vs yapmadı.Ama ağır yük konulduğunda sarkma yapabilir.

Motosikleti
    Jant şeritlerini önce kalın kısmını parça parça sökebilirsin kalan yapışkanlı yerleri tiner ile silince çıkıyor daha önce.denedim bende.
    Gidonda ne gibi değişiklik var.

98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant şeritlerini önce kalın kısmını parça parça sökebilirsin kalan yapışkanlı yerleri tiner ile silince çıkıyor daha önce.denedim bende.
    Gidonda ne gibi değişiklik var.
    Teşekkürler, gazyağı da temizler mi acaba hazır elimde var, ben gidonda bir fark göremedim belki de fotoğrafta öyle çıkmıştır

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puig cam öneren arkadaşlara teşekkür ederim fakat bendeki naked model olduğu için uyumlu değil malesef Bu arada hg streetline tekstil yan çanta taktım motora.Görüntü gayet güzel oldu.İşe gidip gelirken ufak tefek şeyler koymak için fazlasıyla yeterli.190km hızlara kadar çıktım en ufak bir kayma,oynama vs yapmadı.Ama ağır yük konulduğunda sarkma yapabilir.
    Puig in çıplak versiyon için de camı olması lazım. En başından onu katetmiştim zaten :-) givi nin camını kullanan fz6 sahibi arkadaşım var. Aldığında üzerindeymiş. 130a kadar rüzgara direnmek mümkün motorda, camsız halini bilmiyorum.

Alıntı wol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda benim ufaklık yıkandık biraz da
    Depoyu değiştirdiniz mi, motorun rengi ruhsatta siyah olarak mı geçiyor gri olarak mı?

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puig in çıplak versiyon için de camı olması lazım. En başından onu katetmiştim zaten :-) givi nin camını kullanan fz6 sahibi arkadaşım var. Aldığında üzerindeymiş. 130a kadar rüzgara direnmek mümkün motorda, camsız halini bilmiyorum.

Depoyu değiştirdiniz mi, motorun rengi ruhsatta siyah olarak mı geçiyor gri olarak mı?
    ruhsatta gri olarak geçiyor değişmişmi bilmiyorum açıkcası

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Şasi gri ya o yüzden galiba

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Bana da öyle dedi aldığım abimiz motor siyah ruhsatta gri yazıyor dedim.Şaseye baktım sıkıntı yok depo değişmedi dedi ama şase gri olduğu için dedi oda motorda kaza yok görünmüyor

Motosikleti
    arkadaşlar yıllara göre fazerin şase ve granaj renkleri aşagıdaki linkde fabrika verileri olarak verilmiştir, veriler haricinde değişik renk şase varsa kesinlikle değişim vardır, boya kaza yok densede orjınal granajlar ile giydirme yapılmış olabilir, ruhsat değişmiş olabilir.

http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/archive/archived-articles/index.aspx?view=article&id=442642

Motosikleti
    2006 Yamaha fz6 fazer
    Deposu değişmiş olabilir doğrudur ama bu renkte güzel ben fazla makyajına bakmıyorum onlar bişekilde düzeltiliyor.Mekaniğine bakarak aldım memnunum şimdi şasede sıkıntı yok şase numarasından bakarak aldım.Kaza gözükmüyordu dediğim gibi motor kısmı sıkıntısız olduğu için içime sinerek aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler