Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bu konularda iyisiniz. Fakat ben gezi konusu açıcam diyelim 2 gün sonra gezimiz var.

Konuyu 2 gün önce açıyorum son gün akşam konu onaya giriyor.

Geziye katılımda olmuyor fakat lafım erdem abiye degil kulagını çınlatmayalım ondan öncesinde yaşanan problemler yani
    bazı konular mod denetımınden gecmesınden kaynaklanıyor ama sanırım su anda sıtede genel sorun var

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse dostum. Saat 2 ve ben kaçar. Yarın 11'e kadar umarım uyanmış olurum. İyi geceler
    aynen saat 2 oldu. ben sabah 10 da kalkıp motosıkletı yıkamayı planlıyorum gram uykum yok nasıl uyuyacam bılmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bende yatayım herkese yardımlarından dolayı tekrar teşekkürley iyi geceler

Motosikleti
    Bende yatayım herkese yardımlarından dolayı tekrar teşekkürley iyi geceler
    ıyı geceler dostum
    CEM. bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Bugün _pLay_06 ile buluştuk. Planımız sanayiye gidip benim bagaj demirini söktürüp bir iki tane kopyalatmaktı. Ancak tam yola çıktık ki, doluyla karışık sağanak yağmura yakalandık. Bir yere sığınana kadar donumuza kadar ıslandık. Dolayısıyla bu işi biraz daha erteleyip evlere dağılmaya karar verdik. Özgür ve trlioneri de biraz daha bekletmek zorunda kalacağız ama yapabilecek hiçbir şey yok.

Çok teşekkür ederim ozaman ne diyim Ankaraya geldigimde bi mıhlama ısmarlarım ödeşiriz

Adres ve telefon bilgilerini özelden yolluyorum
    Bu arada Cem, Osram Nightbreaker plus ampulünü yurtiçi kargoya verdim. Pazartesi elinde olur.
    _pLay_06 ve CEM. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bugün _pLay_06 ile buluştuk. Planımız sanayiye gidip benim bagaj demirini söktürüp bir iki tane kopyalatmaktı. Ancak tam yola çıktık ki, doluyla karışık sağanak yağmura yakalandık. Bir yere sığınana kadar donumuza kadar ıslandık. Dolayısıyla bu işi biraz daha erteleyip evlere dağılmaya karar verdik. Özgür ve trlioneri de biraz daha bekletmek zorunda kalacağız ama yapabilecek hiçbir şey yok.

Bu arada Cem, Osram Nightbreaker plus ampulünü yurtiçi kargoya verdim. Pazartesi elinde olur.
    eve gelene kadar dondum :D bızım burda hıc yagmur yagmamıs fakat ben ankamall ın oraya kadar full yagmur yıyınce sudan cıkmıs sıpaya dondum bu saat oldu halen bacaklarım ısınmadı.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    slm arkadaşlar hala bir motorda karar kılamadım lütfen yardım edin şu iki motor hakkında fikirleriniz nedir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sahin-motor-2006-fazer-600-154193622/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-ve-dolu-bir-makina-almak-isteyenlere-154124796/detay

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    fabrisio çok çok teşekkür ederim. Bu aralar bende nazar var nazar..

Az evel eve dönerken bi aracın arkasına 2 metre mesafeyle yaklaştım. Fakat adam geri gitmeye kalktı aramızda 2 metre var diye kornaya basıyorum yok son 1 metre kala motoru geri çekmeye kalktım hayatımda yaşadıgım en zor anlardandı adam göz göre göre çarpıcak bende çabalıyorum geriye dogru yokuşta oldugum için o can havliyle motoru geriye çekemedim. ama yok olmuyor.. Adam çarptı lastige hatta birazda geriye itti beni bende bi yandan geriye itiyorum tabi fakat düşmedim. belki 20cm geriye itti beni.

Motora egildim baktım ne çamurlukta birşey var nede dengede yada karanlık anlam veremedim.

Orta sehpaya aldım ön tekeri döndürdüm fakat disklerden dolayı uzun bir şekilde dönmedigi içinde anlıyamadım sanki lastik yamulmuş gibi geldi yada ben çok evham yapıyorum.

Dengesini anlamaya çalıştım birşey yok ayaga kalktım ön tekerin gidişine baktım birşey yok gibi.

Flaştan çok belli olmuyor fakat aracın tamponun dokundurgu yerler belli.

gokocan92 bunu beğendi.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar hala bir motorda karar kılamadım lütfen yardım edin şu iki motor hakkında fikirleriniz nedir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sahin-motor-2006-fazer-600-154193622/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-ve-dolu-bir-makina-almak-isteyenlere-154124796/detay

Dostum ikisinide inceledim bana İlan No154124796 daha yakın geldi yanı gri olan ve daha dolu. Fakat KM o kadar düşük olabilir mi bilmiyorum inceleyip temiz olduğu kanaatine varırsan gri'yi al derim ben.
    vabisciler bunu beğendi.

Motosikleti
    sinopta arkadaşım var ona bakıtacam gri olanı konuştum . ama kırmızı ve siyah şaseyi seviyorum burdada bir kaç motorsa baktım ama hiç hoşuma giden yok malesef. bakalım kısmet bide büyük motordan hiç anlamıyorum sadece görünüşünden temiz kanaatine getirebiliyorum ikinci safhada motor ve sürüşü olayına gelemedim daha tanıdığımda doğru düzgün ustam yok şansıma ne olacak bilmiyorum. araba ve kamyon olsa her türlü alır satarım. motor çok farklı. bu arada tenezül edip cevap verdiğin için teşekkürler. bazen düşünüp sıfır almayı düşünüyorum bereket burdaki yamaha bayiisi düzgün biyer değil vazgeçiyorum.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    ve Cem dostum geçmiş olsun, ucuz atlatmışssın vallaha bodozlama gelse adam yere düşmüştün :/ daha dikkatli olmaları lazım 4 teker sürücülerinin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

İyice incelemeden alma derim ben sana. Motoruna, grenajlarına, km'sinde ayar var mı yok mu vs. antalyadan kimse yok mu sana usta önerebilecek. Usta bulamazsan da Yamaha yetkili servisine götür motoru
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    fabrisio çok çok teşekkür ederim. Bu aralar bende nazar var nazar..

Az evel eve dönerken bi aracın arkasına 2 metre mesafeyle yaklaştım. Fakat adam geri gitmeye kalktı aramızda 2 metre var diye kornaya basıyorum yok son 1 metre kala motoru geri çekmeye kalktım hayatımda yaşadıgım en zor anlardandı adam göz göre göre çarpıcak bende çabalıyorum geriye dogru yokuşta oldugum için o can havliyle motoru geriye çekemedim. ama yok olmuyor.. Adam çarptı lastige hatta birazda geriye itti beni bende bi yandan geriye itiyorum tabi fakat düşmedim. belki 20cm geriye itti beni.

Motora egildim baktım ne çamurlukta birşey var nede dengede yada karanlık anlam veremedim.

Orta sehpaya aldım ön tekeri döndürdüm fakat disklerden dolayı uzun bir şekilde dönmedigi içinde anlıyamadım sanki lastik yamulmuş gibi geldi yada ben çok evham yapıyorum.

Dengesini anlamaya çalıştım birşey yok ayaga kalktım ön tekerin gidişine baktım birşey yok gibi.

Flaştan çok belli olmuyor fakat aracın tamponun dokundurgu yerler belli.

http://i.hizliresim.com/xRgyz7.jpg
    Cem, çok geçmiş olsun. Ülkede hıyar çok. Umarım birşey çıkmaz.
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    satan kişinin konuşmasından nasıl bir motor olduğunu az çok anlayabiliyorum . gri motor devamlı tur yapan bir arkadaşa benziyor motorla devamlı geziyorsa bakımlıdır diyorum . işyerinde eski honda servisinden arkadaşlarım var onlarda hiç bir motor için kefil olmayız diyorlar ama bakarız diyorlar. burdaki yamaha servisi bayisi aynı firma olduğu için müşteriye karşı davranışları hareketleri pek tasvip edilecek bir yer olmadığından dolayı gitmek istemiyorum . bu arada cem kardeşin olayını burda sık yaşıyorum bunun yüzünden yoluda kapatsam hep araçların sağına soluna duruyorum. geçmiş olsun.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    sinopta arkadaşım var ona bakıtacam gri olanı konuştum . ama kırmızı ve siyah şaseyi seviyorum burdada bir kaç motorsa baktım ama hiç hoşuma giden yok malesef. bakalım kısmet bide büyük motordan hiç anlamıyorum sadece görünüşünden temiz kanaatine getirebiliyorum ikinci safhada motor ve sürüşü olayına gelemedim daha tanıdığımda doğru düzgün ustam yok şansıma ne olacak bilmiyorum. araba ve kamyon olsa her türlü alır satarım. motor çok farklı. bu arada tenezül edip cevap verdiğin için teşekkürler. bazen düşünüp sıfır almayı düşünüyorum bereket burdaki yamaha bayiisi düzgün biyer değil vazgeçiyorum.
    Kardeş, Ankara'da tanıdığın varsa benim motora baksın. Kararını öyle ver. Sahibindende ilanım var ama fotoları yarın yükliycem. Dosta gitmesini isterim. Tertemiz motor. Bugün alıcı biri geldi, gördüklerim arasında en temizi dedi.

Motosikleti
    ankarada hiç tanıdığım yok malesef ama ilanınızı görmek isterim.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    ankarada hiç tanıdığım yok malesef ama ilanınızı görmek isterim.
    Bugün Eren birkaç foto çekmişti. Birazdan buraya yükler. Ben de yarın yakından çekerim. Sahibindene yüklerim. Ama foto demek herşey değil. Ben motorumu almadan önce ne motorlar gördüm. Adam fabrikadan çıkmış gibi bakmış zannedersin. Halbuki motorundan debriyajından binbir ses geliyor. Dış görünüşe fazla aldanma derim. Motorun açılıp açılmadığı ve nasıl ve hangi şartlarda kullanıldığı önemli. Ayrıca tavsiyem düşük km yazan motorlara fazla yaklaşma. 60000 kmlik motor kmsiyle oynanmış 30000km lik motordan kat kat iyidir. İyi bakımla 250000kmde motoru açılmamış fazerlar var.
    vabisciler bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ben daha fazerda motor yaptıran duymadım. Varmı duyan ?

Google yazıyorumda araştırmalarım dahilinde bulamadım belki yabancı kaynaklarda vardır.

vabisciler ..
    biliyosun motoru alırken kullanıcının karakteride önemli .

Çogu satıcının konuşmasından yada 3-5 dakika anlattıklarından bilinçli olup olmadıgını anlamaya çalışırız fakat fabrisio fazer topiginden ve çokda bilinçli bir kullanıcı yazılarından farkedersin zaten.

İlandaki 2 motorda güzel gibi fakat ne derece zorlanıp kullanıldıgını bilemeyiz.

Bence fabrisio'nun motorunu düşün derim antalya ankara arası getirmek problem olmaz.
    vabisciler bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700

Google yazıyorumda araştırmalarım dahilinde bulamadım belki yabancı kaynaklarda vardır.

Çogu satıcının konuşmasından yada 3-5 dakika anlattıklarından bilinçli olup olmadıgını anlamaya çalışırız fakat fabrisio fazer topiginden ve çokda bilinçli bir kullanıcı yazılarından farkedersin zaten.

İlandaki 2 motorda güzel gibi fakat ne derece zorlanıp kullanıldıgını bilemeyiz.

Bence fabrisio'nun motorunu düşün derim antalya ankara arası getirmek problem olmaz.
    Ben 140,000 km de motoru açılmış fazer gördüm gözlerimle

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Kardeş, Ankara'da tanıdığın varsa benim motora baksın. Kararını öyle ver. Sahibindende ilanım var ama fotoları yarın yükliycem. Dosta gitmesini isterim. Tertemiz motor. Bugün alıcı biri geldi, gördüklerim arasında en temizi dedi.
    Seçkin senin motor da Metin Ustanın elinden geçmişti galiba değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçkin senin motor da Metin Ustanın elinden geçmişti galiba değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
    Haklısın. Daha doğrusu bu motor Metin ustanın motoruymuş.

Motosikleti

eyvallah neden olmasın . ankaradan binmeden nasıl getirlir motor şu mevsimde ? otobüse sığmaz kanaatimce kargoda sandıksız felan getirmez sanırım bir de bu sorunum var sinoptakini arkadaşın evine koyup havalar düzelince getirmeyi düşünüyordum.
    bu efe mut'lu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler