Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, bence demir parçasına 300TL verme. Bir cumartesi günü buluşup ostimde adam gibi birşeyler yaptırırız. Maksimum 30-40TL'ye patlar. Parana yazık.
    dostum bugun aea da sende varmıydın ? ya benım bu konularda hıc el becerım yok. eger 30-40a cıkartırız dersen super olur. bu yazıyı yazdıkdna sonra bırısı daha aradı co case top case + baglantı demırı 250 tl ye verırım dedı. 750 lıradan basladık 250ye kadar dustuk =) orjınal demır sadece 265tl. sımdı sanayıde yapacagımızın temız duzgun bırsey olması lazım . dedıgım gıbı benım elımden boyle seyler gelmez eger dersen beraber hallederız ınan benım ıcın super olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bugun aea da sende varmıydın ? ya benım bu konularda hıc el becerım yok. eger 30-40a cıkartırız dersen super olur. bu yazıyı yazdıkdna sonra bırısı daha aradı co case top case + baglantı demırı 250 tl ye verırım dedı. 750 lıradan basladık 250ye kadar dustuk =) orjınal demır sadece 265tl. sımdı sanayıde yapacagımızın temız duzgun bırsey olması lazım . dedıgım gıbı benım elımden boyle seyler gelmez eger dersen beraber hallederız ınan benım ıcın super olur.
    Şöyle yaparız. Benim motordaki demiri sökeriz. Gideriz bi demirciye. Aynısından yap deriz. Adam bizden 20-30TL alır en fazla. Sonra demiri toz boyacıya götürür 5TL'ye boyattırırız. Zor birşey değil. 275TL cebinde kalır.

Motosikleti
    valla dostum boyle bır sey yapabılırsek super olur . sonrada oturur guzel bır yemek yerız beraber.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    valla dostum boyle bır sey yapabılırsek super olur . sonrada oturur guzel bır yemek yerız beraber.
    Olur tabi. Telefon numaranı ve ismini özelden atarsan cumartesi buluşup hallederiz.

Motosikleti
    Olur tabi. Telefon numaranı ve ismini özelden atarsan cumartesi buluşup hallederiz.
    tamam gonderdım

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    aynısının tıpkısı yapılacaksa sorun yok ancak bende el yapımı demir var, bulaşmanızı önermem... zira sadece demirler 7.5 kg... çanta ile beraber topcase in boş ağırlığı 12.5 kg oluyor. yükleyince de denge bozuluyor. kısacası ver parayı hafifcecik givi demiri tak.

çantam: shad sh50

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısının tıpkısı yapılacaksa sorun yok ancak bende el yapımı demir var, bulaşmanızı önermem... zira sadece demirler 7.5 kg... çanta ile beraber topcase in boş ağırlığı 12.5 kg oluyor. yükleyince de denge bozuluyor. kısacası ver parayı hafifcecik givi demiri tak.

valla duruma bır bakacaz deneyecez oldu oldu . olmadı 250 tl ye bır tane daha buldum co case canta 50lt sanırım 2 full face kask ve demırıyle beraber normalde bende shad 44 lt var . fakat demırı satanlar cantasız satmıyor cantayı mecbur alcam . olmadı dıger cantayıda satarım.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700

Hocam, emin ol givi marka demirin ısıl işlem görmüş demirden farkı yoktur ve aynı ağırlıktadır. Aynı ürüne fazladan 300TL vermek isteyenlerde var tabi.

Bazı kıl tüy şeyler motosikletle alakalı olduğunda fiyatı en az 10 katına çıkıyor. Ana sayfada konusu var. Arkadaşın biri power ledli sis lambasına 400TL vermiş. Bu soygundur resmen. Ben power ledli ürünler üretip satan bir firmanın arge mühendisiyim. 2 farın maliyeti CC sürücüsüyle birlikte 30 TLyi geçmez. 400TL nedir allasen.

Allahın demirini büküp boyayıp 300TL'ye satan zihniyete prim verilirse eli anahtar tutmayan adamın da günahına girmiş oluruz. O adam da o demire 300TL bayılmak zorunda kalır. Neden? İşten anlamıyor da ondan. At gözlüklerini çıkarmak lazım.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Sele yapımı ile ilgili telefon numarası ;

0232 425 19 86
    0533 814 82 08

Mehmet bey.

Motosikleti
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele yapımı ile ilgili telefon numarası ;

0232 425 19 86
    0533 814 82 08

Mehmet bey.
    bu verdıgınız numaradakı adam nasıl bır sele yapıyor ornegı varmı ?

trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    Şöyle yaparız. Benim motordaki demiri sökeriz. Gideriz bi demirciye. Aynısından yap deriz. Adam bizden 20-30TL alır en fazla. Sonra demiri toz boyacıya götürür 5TL'ye boyattırırız. Zor birşey değil. 275TL cebinde kalır.
    bende istiyorum aynından

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı trlioner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende istiyorum aynından
    %100 başarı sağlarsak, yani yaptığımız iş içimize sinerse aynından sana da yaptırırız. Merak etme.

trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    %100 başarı sağlarsak, yani yaptığımız iş içimize sinerse aynından sana da yaptırırız. Merak etme.
    teşekkür ederim bende buldum diyarbakırda bi usta endüstriyel makina imalatı yapıyor taslak profil veya ölçüleri varsa yapabileceğini söyledi ama diyarbakırdaki fazerlerde bulamadım eğer sizin projenizde tatmin edici olmassa haftaya emniyete gideceğim onlarda fazer var yan demir dahil sökebilirsem bende yaptırabilir sizinle paylaşırım durumları hatta resimde çekerim.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    trlioner Arkadaşın dediği gibi bende d.bakırda bulamadım örnek istanbuldan bir arkadaşın vardı uygun fiyata saydı 44 lt shad çantasıyla birlikte 245 tl + 30 kargo = 275 mal oldu ve şuan kulanıyorum çok memnunum...
    örnek resim atım

Motosikleti
    arkadasla bu canta tutuculara butun cantalar oluyormu

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    arkadasla bu canta tutuculara butun cantalar oluyormu
    aldıgımda cantasıyla birlikte aldım ama givi marka eski çantam duyordu olmadı yanı altaki tableyi bende mevcut değildi ama canta ve altaki tableyi değişsen oluyor

Motosikleti
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgımda cantasıyla birlikte aldım ama givi marka eski çantam duyordu olmadı yanı altaki tableyi bende mevcut değildi ama canta ve altaki tableyi değişsen oluyor
    anladım . mesela resımdekı tablaya benım canta olmaz. bakalım artık hafta sonu yapacaz bırseyler.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bana da C şeklindeki demirden lazım. sanırım elimdeki çanta demirini biraz inceltirsek bir miktar hafifleyecektir. sizden bir ricam var, givi demiri, demirciye göstermek için söktüğünüzde ağırlığını ölçer misiniz?

eğer elinizdeki demir 5-6 kg civarında ise sırf 1-2 kilo hafiflemesi için o kadar para vermem, tabi C şeklindeki eksoz borusunun yanındaki demirlerden bana da uygun fiyata yaptırılabilinecek ise

Motosikleti
    bana da C şeklindeki demirden lazım. sanırım elimdeki çanta demirini biraz inceltirsek bir miktar hafifleyecektir. sizden bir ricam var, givi demiri, demirciye göstermek için söktüğünüzde ağırlığını ölçer misiniz?

eğer elinizdeki demir 5-6 kg civarında ise sırf 1-2 kilo hafiflemesi için o kadar para vermem, tabi C şeklindeki eksoz borusunun yanındaki demirlerden bana da uygun fiyata yaptırılabilinecek ise
    dostum butun bu ıslemler ıcın komısyon alrıız demedı deme :D

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hocam, emin ol givi marka demirin ısıl işlem görmüş demirden farkı yoktur ve aynı ağırlıktadır. Aynı ürüne fazladan 300TL vermek isteyenlerde var tabi.

Bazı kıl tüy şeyler motosikletle alakalı olduğunda fiyatı en az 10 katına çıkıyor. Ana sayfada konusu var. Arkadaşın biri power ledli sis lambasına 400TL vermiş. Bu soygundur resmen. Ben power ledli ürünler üretip satan bir firmanın arge mühendisiyim. 2 farın maliyeti CC sürücüsüyle birlikte 30 TLyi geçmez. 400TL nedir allasen.
    Abi senden bu dediğin ürünlerden 30Tl ye alma imkanımız varmı?
    fabrisio bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler