Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz once er6f topicinde er6f aliyorum yazdigini gordum sanki?
    :D
    Fazerin fiyatı da kawasakiden çok yüksek değilmiş yani.Daha yeni öğrendim.Kafamız karıştı iyice.BMW F650 Gs'nin fiyatına baktım geçen 24.000 Ytl olmuş.Bak yamaha dolara bağlamamış fiyatları.Belki kış dönemi indirim bile yaparlar.Bir iki ay daha bekleyip biraz para biriktirirsem bir kısmını peşin öderim.Çekerim altıma sıfır fazerimi noktayı koyarım.Bırak diğerleri euroyla satmaya devam etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    yav gerçekten fazer kullanıcaları şuraya yazsınlar deneyimlerini sorunlarını bi bakın ben sürekli yazın demekten bıkım hiçmi fazer kullanıcısı yok bu sitede

alonso_51196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S2 var tabi arkadaşım,sen yenisin galiba www.beldeyama.com.tr diye bir site var,oradan bir bak istersen
    yeni değilim arkadaşım istersen sen bi bak öyle konuş boşuna sallama

Motosikleti
    StreetFigther
    evet naked olarak S2'yi su an icin getirmiyorlar. Fiyatlarda ufak tefek artis olmus sanki...

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alonso_51196 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni değilim arkadaşım istersen sen bi bak öyle konuş boşuna sallama
    sallama kelimen olmasa senden özür dilerdim arkadaşım,çünkü haklıymışsın,ama buraya mesaj yazan bu forumu kullanan herkes benim gibi kullanıcı ya da fanatik fz6 meraklıları,böyle bir soruyu buraya yazman bana komik geldiği için bende o şekilde bir mesaj yazdım arkadaşım,beldeyamadan bakarsın
    varmıymış yokmuymuş,varsa vardır,haa yokmu....eğer yoksa da yakınındaki bayilerle temasa geçersin.belki ellerinde kalan 2008 model fz6 s2 bulursun,mademki interneti kullanıyorsun,mademki ne aradığını biliyorsun,aradığının yerinin burası olmadığınıda bilmelisin arkadaşım,burda herbirimizin senin mesajını okuyup ,beldeyamanın sitesine bakıp ,heee yokmuş artık diye onaylamasına gerek yok arkadaşım

Motosikleti
    StreetFigther
    98 beygirlik FZ6'lar varsa onlari alabilir cunku S2 FZ6 hic getirmediler...

Motosikleti
    YOK
    sallama kelimen olmasa senden özür dilerdim arkadaşım,çünkü haklıymışsın,ama buraya mesaj yazan bu forumu kullanan herkes benim gibi kullanıcı ya da fanatik fz6 meraklıları,böyle bir soruyu buraya yazman bana komik geldiği için bende o şekilde bir mesaj yazdım arkadaşım,beldeyamadan bakarsın
    varmıymış yokmuymuş,varsa vardır,haa yokmu....eğer yoksa da yakınındaki bayilerle temasa geçersin.belki ellerinde kalan 2008 model fz6 s2 bulursun,mademki interneti kullanıyorsun,mademki ne aradığını biliyorsun,aradığının yerinin burası olmadığınıda bilmelisin arkadaşım,burda herbirimizin senin mesajını okuyup ,beldeyamanın sitesine bakıp ,heee yokmuş artık diye onaylamasına gerek yok arkadaşım
    senden ne özür bekleyen var ne de beldeyama ya bakmanı isteyen bakan bakar boşuna kasılmana gerek yok arkadaşım

Alıntı VWci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    98 beygirlik FZ6'lar varsa onlari alabilir cunku S2 FZ6 hic getirmediler...
    peki bişi sorcam VWci bu motor da beldeyamanın sitesinde yok da sahibinden.com da buldum. bu motor s2 diye geçmiyor demi 98 bg lik olan??

senden ne özür bekleyen var ne de beldeyama ya bakmanı isteyen bakan bakar boşuna kasılmana gerek yok arkadaşım

eyvallah ,rahat ol arkadaşım,zira kastıran ben değilim sana kolay gelsin arkadaşım

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    biz deneyimlerinizi yazında canlandırın dedik topiği siz başladınız laf atmaya birbirinize yav yapmayın gerek yok

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz deneyimlerinizi yazında canlandırın dedik topiği siz başladınız laf atmaya birbirinize yav yapmayın gerek yok

deneyimlerimi elimden geldiğince paylaşıyorum zaten,ama özellikle sormak istediğiniz birşey olursa biliyorsam cevaplarım,zaten devamlı takip ediyorum topiği,laf atışmak kısmı ise bana göre problem değil,ben arkadaşın sorusunu yanlış anlamışım,o da bana karşı biraz hassas davrandı,olur böyle şeyler,yeterki kötü niyet olmasın

Motosikleti
    YOK
    deneyimlerimi elimden geldiğince paylaşıyorum zaten,ama özellikle sormak istediğiniz birşey olursa biliyorsam cevaplarım,zaten devamlı takip ediyorum topiği,laf atışmak kısmı ise bana göre problem değil,ben arkadaşın sorusunu yanlış anlamışım,o da bana karşı biraz hassas davrandı,olur böyle şeyler,yeterki kötü niyet olmasın
    walla ben buraya kadar gelceğini bilseydim hiç mesaj atmazdım ama amaçtan şaştığım için pardon beyler bu arada beldeyama ya mail atmıştım fz6 s2 ile ilgili 2009 da bu modeli satmak gibi bi projelerinin olduğunu anlatan bir cevap attılar...

Motosikleti
    StreetFigther

peki bişi sorcam VWci bu motor da beldeyamanın sitesinde yok da sahibinden.com da buldum. bu motor s2 diye geçmiyor demi 98 bg lik olan??
    Gecmiyor...Bunlardan artik tek tuk kalmistir...Cunku bunlar 2006 spesifikasyon...Bazilarinin gumrukleme tarihinden dolayi model yillari 2007 olarak geciyor.... Dolayisi ile motorlar S2 degil cunku S2'ler teknik olarak 2007'den itibaren cikti...S2'ler 2007 spesifikasyondan itibaren var oldugu icinde "S2" teknik olarak 78bg - 98bg ayriminida yaninda getiriyor.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    walla ben buraya kadar gelceğini bilseydim hiç mesaj atmazdım ama amaçtan şaştığım için pardon beyler bu arada beldeyama ya mail atmıştım fz6 s2 ile ilgili 2009 da bu modeli satmak gibi bi projelerinin olduğunu anlatan bir cevap attılar...
    Gerçekten beldeyama'yı bu konuda tebrik etmek lazım.Motosikletleriyle ilgili herhangi bir sorunuza 24 içinde cevap veriyorlar. Şimdiye kadar ne zaman mail attıysam 24 saat içinde cevap gönderdiler. Honda'yada 2 hafta önce bir mail atmıştım hala cevap gelmedi sanırım hiç gelmeyecekte!!!

Beldeyamayı bu hassasiyetinden dolayı tebrik ederim

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    ya ben bşy soracağım bu fz6 lara yuvarlak far takılabiliyo mu chopper farı gibi
    :bounce:

Motosikleti
    Versys '07
    Slm arkadaşlar.Yaklaşık 1 ay önce F650 imi pert ettim.Karşı taraf suçlu olduğundan önümüzdeki hafta yaklaşık 6500 ytl. alıcam.Üzerine bir miktar daha ekleyebilirim ancak çok fazla değil.Gönlüm Z750S den yana ama bu fiyatlara bulmak neredeyse imkansız.Diğer alternatif ise FZS600 Fazer 2002-03 modellerden hani şu boru şaseli olanlardan.Aranızda bu motoru kullanan varmı.İnternetteki araştırmamda çok fazla bilgi bulamadım ama ulaşabildiğim bilgiye göre kullanıcıları bu motordan çok memnunmuş.Fikir ve görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler...

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    skull bilgiler için sağol...
    Hissettiğin gibi yaşa...

yamaha fazer 600 almayı düşünüyorum.Ama abs fren sistemine sahip bir motor mu almalıyım yoksa abssiz mi almalıyım.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum Email adresim patron_zeki225@hotmail.com lütfen bilgilendirin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Ben sana fazerle ilgili değilde CBF 150 ile ilgili deneyimlerini sormak istiyorum.Nasıl memnun musun CBF 150'den?Ben de satmaya kıyamıyorum cbf 150'yi.Galiba sonunda senin gibi hem fazer hem CBF 150 sahibi olucam.Uludağın eteklerinde yaşıyorum.Yazın burada 50-80 km menzilli gezilecek çok yer var.Yakıt ekonomisiyle,rahatlığıyla günlük kullanım için mükemmel motor CBF 150.Enduro yapıyorum resmen.Köy yollarında traktör yollarında çamurun içinde kullandım 8.000 km.Daha hiç bir sorun çıkartmadı.Ancak uzamak için ikinci bir motor , bi fazer şart bize

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar Yeni Kasa 2008 model Fazer 6 (ABS) lar ( 75 beygir )
    Eski modeller gibi yine yakıt tüketimi 7 litre midir ?
    Eğer öyle ise gerçekten çok fazla. 2008 model 75 beygir fazer 6 kullanıcıları gerçek yakıt tüketimini bildirebilir misiniz ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    StreetFigther
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yeni Kasa 2008 model Fazer 6 (ABS) lar ( 75 beygir )
    Eski modeller gibi yine yakıt tüketimi 7 litre midir ?
    Eğer öyle ise gerçekten çok fazla. 2008 model 75 beygir fazer 6 kullanıcıları gerçek yakıt tüketimini bildirebilir misiniz ?
    Normal kullanimda 7 litre oldukca fazla. Bu kadar yakmamasi lazim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler