Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bir kac foto : )

cihan54 ve Aykut009 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoyu kaldırmak için sökülmesi gereken sağ ve sol yanlardaki siyah plastikler..kafa grenajının sağ ve sol yanlarında, sürüş pozisyonuna göre dizlerinin üst tarafında ikişer adet alyan anahtar başlı cıvatalara bak istersen..işte sağ taraftaki iki cıvatayı sök..birde gösterge saatinin sağında kalan cvatayı..çıkacak plastik..(nasıl anlattım ama..resim koyabilsem iyi olurdu..)
    ok yarin zaman bulursam sökeyim bakayım.... gerçi fan falan açıyor ama olsun içimizde kuşku kalmasın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

bir resimde benden olsun...

Uploaded with ImageShack.us
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    cihan alet ok temiz duruyo...normalde kafa grenajı olamdan sevmeme ama gözüme güzel göründü...rüzgar sorunu nasıl çok etkiliyo mu...muhakkak etkiliyodur ama eski motora göre nasıl...hızın nasıldı izmirden gelirken...

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan alet ok temiz duruyo...normalde kafa grenajı olamdan sevmeme ama gözüme güzel göründü...rüzgar sorunu nasıl çok etkiliyo mu...muhakkak etkiliyodur ama eski motora göre nasıl...hızın nasıldı izmirden gelirken...
    Motoru lise arkadasimdan satin aldim, o da bir almandan satin almis adam 45 50 yaslarindaymis, 3500 km de geri getirmis hanimi istemiyor diye, aldigi yere geri vermis. bizim elemanda bayinin tandigi oldugu icin almis direkt olarak, gozu gibi bakmis motora.

13000 km de sadece. eksta olarak ixil egzoz, koruma demiri, metzeler m3 lastik , kisa manetler, rizoma direksiyon takozu gibi parcalar da taktirmis ama yazin uzun bir seyahate cikacagi icin cikarmak istemis...
    Onun icin icim rahat aldim motoru. Uzun sure kullanmayi planliyorum. Sagolsun satacagi cok aklinda olmadigi icin dolu depoyla verdi

acikcasi izmirden bandirmaya kadar 3 radar gectim.. Yollar bostu ama ceza yememek icin cogu zaman 90 -110 km arasi gittim. Birtek balcova cikisi cevre yolunda dayanamdim bastim biraz.. bir de susurluk sonrasi bandirma sapagina girince biraz hizlandim.. ruzgari dert etmedim cok fazla. egilmedim de ve ciddi anlamda rahatsiz etmedi gercekten..

Gecen seferde de soyledim , herkesin oncelikleri ve zevkleri ayri oldugu icin ben bu modele hastaydim, hic bir zaman fazer'im olsun demedim icimde. Allah gonlume gore verdi insallah herkese de bu sekilde verir.

gittigim bu hizlarda ruzgar hic etkilemedi, surusten ve seyahatten cok zevk aldigimi soyleyebilirim
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru lise arkadasimdan satin aldim, o da bir almandan satin almis adam 45 50 yaslarindaymis, 3500 km de geri getirmis hanimi istemiyor diye, aldigi yere geri vermis. bizim elemanda bayinin tandigi oldugu icin almis direkt olarak, gozu gibi bakmis motora.

13000 km de sadece. eksta olarak ixil egzoz, koruma demiri, metzeler m3 lastik , kisa manetler, rizoma direksiyon takozu gibi parcalar da taktirmis ama yazin uzun bir seyahate cikacagi icin cikarmak istemis...
    Onun icin icim rahat aldim motoru. Uzun sure kullanmayi planliyorum. Sagolsun satacagi cok aklinda olmadigi icin dolu depoyla verdi

acikcasi izmirden bandirmaya kadar 3 radar gectim.. Yollar bostu ama ceza yememek icin cogu zaman 90 -110 km arasi gittim. Birtek balcova cikisi cevre yolunda dayanamdim bastim biraz.. bir de susurluk sonrasi bandirma sapagina girince biraz hizlandim.. ruzgari dert etmedim cok fazla. egilmedim de ve ciddi anlamda rahatsiz etmedi gercekten..

Gecen seferde de soyledim , herkesin oncelikleri ve zevkleri ayri oldugu icin ben bu modele hastaydim, hic bir zaman fazer'im olsun demedim icimde. Allah gonlume gore verdi insallah herkese de bu sekilde verir.

gittigim bu hizlarda ruzgar hic etkilemedi, surusten ve seyahatten cok zevk aldigimi soyleyebilirim

benim aldığım arkadaş da tok satıcı beyfendi biriydi.. 3-5 i arayacak bir adam değildi... motoru aldıktan sonra yanında tur camını ve faturalarnı falan verdi.. deposu zaten dolu idi ellememiş motor biz anlaştıktan sonra 3 gün daha onda olmasına rağmen.... ben çakaldan motor alıp 1000-2000 kar edeceğime adam dan alıp 1000-2000 fazla vermeyi her zaman tercih ederim...
    cacique bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07147771/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07205806/detay

fazer arayanlara güzel bi alternatif olacak motor...çok fazla bilmiyorum ama camiada popülaritesi fazerdan aşağı kalır değil...rengi zaten mükemmel...bildiğim kadarıyla da ABS li...avantaj ve dezavantajları nelerdir acaba...?
    cacique bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hmm.. özellikleri Fazer'la neredeyse birebir aynı Hoş bir seçenek bence de.. Biraz daha hırçın arkadaşlar için düşünülebilir

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçende arkadaşla biraz gazladık,hava rüzgarlı olmasa 450 görürdük ama daha gitmedi lanet olası
    pistolpitt bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Aman tanrım 432km/h hızla (uçmakla birebir) yoldaki aydınlatma ışıklarını net olarak seçebiliyorum. Bu bir mucize

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçende arkadaşla biraz gazladık,hava rüzgarlı olmasa 450 görürdük ama daha gitmedi lanet olası
    http://img831.imageshack.us/img831/4...7031843727.jpg

zuahahahhahahah bu ne yaw... ahmet in motordur bu... 3 sefer alınmaya niyetlenip her seferinde ucundan dönülen bir motor... daha önce de cihandayken 30 dakika ile kaçırmıştım...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    fazer bulaşıcı hastalık gibi sanırsam... iyiden iyiye bu motora aşık olmaya başladım galiba :D hatta sahibinden ilanların hepsine baktım diyebilirim.. peki tawsiye edebileceğiniz motor warmıdır arkadaşlar???
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer bulaşıcı hastalık gibi sanırsam... iyiden iyiye bu motora aşık olmaya başladım galiba :D hatta sahibinden ilanların hepsine baktım diyebilirim.. peki tawsiye edebileceğiniz motor warmıdır arkadaşlar???
    piyasadaki motorların yüzde 90 nının km si orjinal değil yada oynanmış motorlar.. ben 4-5 ayda 6-7 kişi tarafından arayarak buldum motoru.. dikkat edilerek alınmalı....

Motosikleti
    street triple rs
    işimiz zor desene o zaman.....
    elit motogaraj

Motosikleti
    işimiz zor desene o zaman.....

ben en az 30-40 fazer e baktım... şuan düşünmeden alıncak bir fazer daha var ama sahibi satmaktan vazgeçti...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fazer alıcaksan acele etmeyeceksin...
    Elbet o gelir seni bulur...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    street triple rs
    hangi fazer miş o merak ettm şimdi
    elit motogaraj

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    hangi fazer miş o merak ettm şimdi
    İnsanın kısmeti gibidir....
    Bilemessin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer alıcaksan acele etmeyeceksin...
    Elbet o gelir seni bulur...
    bak cihan ın fazer e talip oldum satmıyordu... sonra satıyorum dedi haberini aldık fiyat konuştuk sonra bana fazla geldi.. 3 gün düşündüm düşündüm tamam dedim öğlen cihan ı aradım dedi ramazan 30 dakşika önce satış yapıldı... arayış devam etti sonra ahmet bir süre sonra satmaya kalktı.. talip olduk benim bütçe uymadı o inmedi falan derken en son limitler zorlanarak tamam alalım dedik adam vaz geçti... anladım ki o motor benim nasip değil ve ben temiz fazer bulamayacağım.. hiç unmadığım anda cihan aradı ramazan bu sefer bulduk gel bak dedi.. yakllaşık 10 gün iş yüzünden gidip bakamadım.. en sonunda gece yarısı buluşup bakıp anlaştık... çok kişi emek sarfetti ama benim fazerimi bulduk...

senin fazerin seni bir yerde bekliyordur..

Motosikleti
    street triple rs
    şimdiden heyecanlandım.. er 6 diyordum ama şuan itibariyle fazer alma kararı aldım. umarım dediğiniz gibi temiz bir fazer buluruz... tekeriniz düz bassın.. bu arada ramazan sen motoru kaça aldığını söylemedin ? yada söyledin de ben takip edemedim
    elit motogaraj

Motosikleti
    şimdiden heyecanlandım.. er 6 diyordum ama şuan itibariyle fazer alma kararı aldım. umarım dediğiniz gibi temiz bir fazer buluruz... tekeriniz düz bassın.. bu arada ramazan sen motoru kaça aldığını söylemedin ? yada söyledin de ben takip edemedim
    sahibinden de gördüklerinden daha fazla ama helal olsun temiz makine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler