Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu resimdeki yani byeyaz cbr 250 r 2013 model ise hemen gidip alim yarın en sevdiğim renk beyaz ve 2013 ise muhtesem.
    senden önce bennn gidip alacagııııııııııııııııımm kaptırmam sana şaka bi yana repsol geldiyse pazara kadar bekliym bakalm baktım pazar yok beyazından alırung bi dene )))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gider 2012 alirdim ve oyle yaptim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Ne taktiniz acaba ve neden ?

Bir de fiyati nedir ?
    2013 ile 2012 arasında üretim yılı 1 yıl önce üretilen mal ile yeni üretilen mal arasında mantıken 2013 almak gerekli diye düşünüyorum.en az 3 sene kullanıp satıp naked xj6 divesion alıcam ilerideki planım bu.ikinci elde satarken cbr yi 2013 model olması bi avantaj olabilir.fiyatları 2012 2013 aynı olacak sıfır olarak muhtemelen çünkü çoğu motosiklet 2012 2013 aynı fiyat örnek ncs 700 serisi 2012 2013 aynı fiyat 21000 tl
    ninja 250r 2012 2013 aynı fiyat 5000 euro. örnekler çoğaltılabilir.ikinci elde cbr yi satarken alıcı km yemi bakar modelin üretim yılınamı öncelik km sonra yılı gelir sanırım. zarar etmek istemediğim için 2013 bekliyordum yoksa çoktan almıştım 2012 yi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 ile 2012 arasında üretim yılı 1 yıl önce üretilen mal ile yeni üretilen mal arasında mantıken 2013 almak gerekli diye düşünüyorum.en az 3 sene kullanıp satıp naked xj6 divesion alıcam ilerideki planım bu.ikinci elde satarken cbr yi 2013 model olması bi avantaj olabilir.fiyatları 2012 2013 aynı olacak sıfır olarak muhtemelen çünkü çoğu motosiklet 2012 2013 aynı fiyat örnek ncs 700 serisi 2012 2013 aynı fiyat 21000 tl
    ninja 250r 2012 2013 aynı fiyat 5000 euro. örnekler çoğaltılabilir.ikinci elde cbr yi satarken alıcı km yemi bakar modelin üretim yılınamı öncelik km sonra yılı gelir sanırım. zarar etmek istemediğim için 2013 bekliyordum yoksa çoktan almıştım 2012 yi.
    Dostum zaten alıcagın motor 2013 model olacaktır.Sonuçta seri üretim motor kasada yada teknik olarak bir değişiklik yok.

Almak istediğin renk gelecekse bekle yoksa boşuna beklemene gerek yok.
    barodi ve wolrath bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Ben beyaz dediğinizi anlamadım, şu sedefli inci beyazı gibi olan mı gelmiş

Kırmızı/gri' den, Füme den hala ses seda yok ozaman
    barodi bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben beyaz dediğinizi anlamadım, şu sedefli inci beyazı gibi olan mı gelmiş

http://c1303.hizliresim.com/17/1/km31j.jpg

Kırmızı/gri' den, Füme den hala ses seda yok ozaman
    gardaşm resim koydum oraya arkadaki hrc gibi olan beyaz modelden bahsediyorungg

Renk bu beyler.

wolrath ve ömer2 bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    CBR 500 çıkartmalısı işte. Eyvallah cevap için

Sorunsuzca çıkıyorsa o bantlar fena değil aslında
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Lastik alacak arkadaşlar MICHELIN PILOT ACTIV lastikler 500Liradan veriyorlar %20 indirim var peşin fiyatına.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    bende yarın sıfır 2012 almak için bayiye gideceğim daha önce sordum kaç kere fiyat %90 ihtimalle artar dediler 2013 ler için.Bir arkadaşta zaten paylaşmıştı zam tarihlerinin olduğu siteyi ve geçen sene mart ayının ortalarıydı yanlış hatırlamıyorsam zam gelmişti.yani anlıcağın 2013 ü doğrudur daha pahalı satarsın ama ona göre de fazla para ödersin
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Arkadaşlar bu cbr 250r ın carbon parçaları fiyatlarını bilenler varmı ve nerden bakabiliriz seçeneklere hondanın kendi sitesi dışında

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    servıs dısında bulma ıhtımalın cok cok dusuk servıste de ates pahası
    kalıp alıp kendı ureterek satan suan yok pıyasada. (mono kapak-karbon olmasa da aksesuar olarak soyluyorum- sadece satılmıstı bıkac adet balıkesırde yanlıs hatırlamyıorsam)
    devamlı kovalayacaksın kardesım.belkı sahıplerı satmayı dusunur.ben mesela 600 RR ıcın 2 parca 200e buldum sahıbındende 0 olarak.

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servıs dısında bulma ıhtımalın cok cok dusuk servıste de ates pahası
    kalıp alıp kendı ureterek satan suan yok pıyasada. (mono kapak-karbon olmasa da aksesuar olarak soyluyorum- sadece satılmıstı bıkac adet balıkesırde yanlıs hatırlamyıorsam)
    devamlı kovalayacaksın kardesım.belkı sahıplerı satmayı dusunur.ben mesela 600 RR ıcın 2 parca 200e buldum sahıbındende 0 olarak.
    teşekkürler cevabın için. mono kapak değilde arka çamurlk ön çamurlk ve yan taraftaki siyah kısımlara yapılıyor ya onlar toplamda 2000 tl yi geçermi ?
    wolrath bunu beğendi.

Alıntı muhsin_cep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar aranıza yenı katıldım, yani motoru daha almadım ama motor sevdasına kapıldım diyelim. size tek sorum olacak benim boy 190 kilo 90 bu motor ufak mı durur altımda. honda bayisinde oturdum kendımı rahat hıssettım ama dısardan nasıl gozukuyor bılmıyorum bu boylara yakın olup bu motoru kullanan arkadaslar varsa yorum alabılırmıyım ve kendılerını motor ustunde gosteren foto paylasabılırlerse sevınırım yoksa baska bır motor pesıne duseceğim :(
    arkadaslar yok mu benım boyumda bu motoru kullanan ya :(

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı muhsin_cep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yok mu benım boyumda bu motoru kullanan ya :(
    www.cycle-ergo.com bu site sana yardımcı olacaktır. Yani hiç değilse dıştan kendini görmüş olursun
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    arkadaşlar slm, hondanın yeni modeli CRF250L yi almayı düşünüyorum. üzerindeki motor CBR250 ile aynı. sormak istediğim 2-3senedir kullandığınız motorlarınızda büyük denebilecek ne sorunlar yaşadınız. iyi forumlar

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm, hondanın yeni modeli CRF250L yi almayı düşünüyorum. üzerindeki motor CBR250 ile aynı. sormak istediğim 2-3senedir kullandığınız motorlarınızda büyük denebilecek ne sorunlar yaşadınız. iyi forumlar
    10 Ekimden beri kullanıyorum 3200 km'deyim.Hiçbir sorun yaşamadım
    wolrath ve 35emre35 bunu beğendiler.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    forumu okursan ben ve iki arkadaş daha yağ eksiltmeden dolayı motor kitledik ve garantiden sıfır olarak parçalar değişti ve yapıldı bilinen en büyük derdi bu şimdilik. Değişimden sonra 8 bin km daha yaptım herhangi bir yağ eksiltme falan yok.
    wolrath ve 35emre35 bunu beğendiler.

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Hepinize selamlar merhabalar arkadaşlar. Bende hayırlısıyla 250 cbr'a niyetliyim. Eğer forumda satmak isteyen motoruna referans olabilecek ve benim motorum temiz fiyatım kabarık değil diyen olursa, görüşelim. Selamlar, sevgiler.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 Ekimden beri kullanıyorum 3200 km'deyim.Hiçbir sorun yaşamadım
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumu okursan ben ve iki arkadaş daha yağ eksiltmeden dolayı motor kitledik ve garantiden sıfır olarak parçalar değişti ve yapıldı bilinen en büyük derdi bu şimdilik. Değişimden sonra 8 bin km daha yaptım herhangi bir yağ eksiltme falan yok.
    teşekkürler arkadaşlar
    600sayfayı baştan sona okutmayın bana olsa olsa 2-3büyük problem vardı tahminimce. geçmiş olsun.
    1-demek yağ eksiltebiliyor; sık sık yağ kuntrolü yapılacak tmm sorun değil.
    2-.................
    evet başka ???

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    teşekkürler arkadaşlar
    600sayfayı baştan sona okutmayın bana olsa olsa 2-3büyük problem vardı tahminimce. geçmiş olsun.
    1-demek yağ eksiltebiliyor; sık sık yağ kuntrolü yapılacak tmm sorun değil.
    2-.................
    evet başka ???
    2- motoru parkettin , işini halletin geri geldin, her seferinde mutlaka 2-3 eleman çıkar "abi çok güzel motorun var,abi kaça aldın, 600 lük mü? ben de motorcu olacam ne tavsiye edersin, kaç basıyo abi" gibi sorular yüzünden bir sonraki durağına mutlaka geç kalırsın :D
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler