Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ABS'li 2013u 10.400e satarlarsa, ABS'siz 2012leri zor elden cikartiriz biz :D
    wolrath ve tuc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS'li 2013u 10.400e satarlarsa, ABS'siz 2012leri zor elden cikartiriz biz :D
    ehehehhe aynen bedava satarız artık yada ben 500 daha veriyim abs taksınlar benim motora

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test etmeden motosiklet alınan bi ülke bizizdir sanırım adam tomarla para sayıyor test aracı yok bi kıçımızı üstüne koyalım belki bize uygun değildir yooook olmaz önce alıcan sana uygun degılse 3-5bin zararına satarsın geri bize modundalar.
    bana kanunıde boyle demıslerdı. pahalı oldugu ıcın gt250r yok elımızde.buna benzıo tarzında(oradan gecen baska bı motor :D) bısey demıslerdı zıhnı sınırler

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-memurdan-temiz-seyhan-112260650/detay
    Motoru satışa çıkardım arkadaşlar yavaştan yavaştan cbr a yelken açtım
    wolrath bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı olsun
    slymn93 bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1."gt 250 r calısmaz" mı dedım?
    2.yani? honda ıle hyosung u karsılastırmayalım bence marka kotulemeyı sevmem ama sımdı krank kırmaktan,gosterge bozmaktan vs den bı gırerım, bı daha da konu dısına cıkamayız eheh

bende sana "gt250 r çalışmaz dedin" demedim zaten.. benim demek istediğim hyosung 5.5 ay yattıktan sonra tek marşta çalışıyorsa hondanında çalışması gerekir. 1 ay yattı sonrada hemen çalıştı diye heyecan yapmaya gerek yok.
    TRANSALP XL700

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sana "gt250 r çalışmaz dedin" demedim zaten.. benim demek istediğim hyosung 5.5 ay yattıktan sonra tek marşta çalışıyorsa hondanında çalışması gerekir. 1 ay yattı sonrada hemen çalıştı diye heyecan yapmaya gerek yok.

çok anlamam ama bu dediğini akülük bi olay değil mi...öyleyse hyo honda ne farkeder?

Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadasım ben farlarımı acık bıraktıgım ıcın akume tecavuz ettım 1 kere.buna ragmen 1 ayda tık demedı aldı. bunu yazdım.

+benım gordugum motorlar leşmiş demek ki.cunku cogu gunluk marslarda bıle bır defa da almıyor...

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok anlamam ama bu dediğini akülük bi olay değil mi...öyleyse hyo honda ne farkeder?
    sadece akü ile alakalı bir olay değildir. çin malı scooterları bellirli zaman bekletin daha sonra sıfır akü takın yine çalışmaz. marşın dönmesi motorun çalışacağı anlamına gelmez yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

arkadasım ben farlarımı acık bıraktıgım ıcın akume tecavuz ettım 1 kere.buna ragmen 1 ayda tık demedı aldı. bunu yazdım.

+benım gordugum motorlar leşmiş demek ki.cunku cogu gunluk marslarda bıle bır defa da almıyor...
    ben yanlış anlamışım demekki..senin gördüğün günlük marşlarda bile bir defada almayan motorlar hangi motorlar peki
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    pani / 3colore
    2001 600f 2008 rr 2006 gs 2006 r6 2010 mondıal commuter modelını hatırlamıyorum vs vs vs oyle tık dıye hemen calısan motor pek gormedım sahsen.he dedıgım gıbı normalı buysa bılemem.sen de haklı olabılırsın.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    2001 600f 2008 rr 2006 gs 2006 r6 2010 mondıal commuter modelını hatırlamıyorum vs vs vs oyle tık dıye hemen calısan motor pek gormedım sahsen.he dedıgım gıbı normalı buysa bılemem.sen de haklı olabılırsın.
    sağlıklı bir motorun tek marşta çalışması gerektiğine inanıyorum.en fazla marşa biraz uzun basarsın çalışır. ben motoru alalı 7 ay oldu, 7500 km yol yaptım. her defasında tek marşta çalıştı. tek marşta çalışmasın yakarım valla
    TRANSALP XL700

volkantour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r yakında :)
    ne kadara kadar panpa :D

Motosikleti
    pani / 3colore
    sağlıklı bir motorun tek marşta çalışması gerektiğine inanıyorum.en fazla marşa biraz uzun basarsın çalışır. ben motoru alalı 7 ay oldu, 7500 km yol yaptım. her defasında tek marşta çalıştı. tek marşta çalışmasın yakarım valla
    valla herseyı gectım de 5.5 ay bıraz uzun geldı bana.zira mıllet keko mu 2-3 ay bınemeyecekse akuyu felan cıkartıyor

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    valla herseyı gectım de 5.5 ay bıraz uzun geldı bana.zira mıllet keko mu 2-3 ay bınemeyecekse akuyu felan cıkartıyor

Valla benim arkadaş biraz keko..her tarafına wd 40 sıktım brandayla kapatıp çıktım gittim dedi
    TRANSALP XL700

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Şu abs li model gelirse çok güzel olur. Fiyatı da 10400 biraz az gibi ama bellide olmaz tahminen 11-11.5 gibi geliyor bana. Birde şu 500cc çift silindir olan modeller gelirse ortalık baya haraketlenir. ozaman 250cc için 10400 olabilir güzelde olur
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu abs li model gelirse çok güzel olur. Fiyatı da 10400 biraz az gibi ama bellide olmaz tahminen 11-11.5 gibi geliyor bana. Birde şu 500cc çift silindir olan modeller gelirse ortalık baya haraketlenir. ozaman 250cc için 10400 olabilir güzelde olur
    Ah o 500 ler gelse zaten of
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    zamanında pain'le konuşmuştum motoru aldıktan sonra kendine limitler belirle demişti hala uygularım

şuan da motorum 500km'de full şehiriçi kullanıyorum ve artık arkama artçı almak istiyorum, artçının getirdiği sorun var mıdır? yani zorlanabilirim tabiki onunda yükünü dengede tutmak için ama motora alıştığıma inanıyorum sizce nasıl bi yol izlemeliyim ?
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    öncelikle geniş bi alanda denemelisin bence eğer arkandaki insan senden belirgin ölçüde ağır değilse 1-2 kullanımda çabucak alışırsın eğer ağırsa bu biraz daha uzun sürebilir.birde arkadaki insanın sakin durup senin dengeni bozmaması lazım yoksa hareketli birisi kaza yapmana neden olabilir.En basit olarak motorun bi parçası gibi düşünüp dengeni ona göre ayarlamak.Onun dışındaki tek fark kalkışlarda falan ağırlıktan dolayı oluşan farklılık.birde 2 kişi normaldeki kadar hızlı sürmeni önermem sonuçta motorun ağırlık merkezi arkaya kayıyor ve aerodinamik yapısı değişiyor yani hem tek kişi biraz yatarak girdiğin viraja iki kişi biraz daha yavaş ama mümkün mertebe en az yatma açısı ile dönmeni öneririm hem de frenleme mesafen ağırlık farkından dolayı artabilceğinden brz daha yavaş gitmeni öneririm.umarım faydalı olmuştur bilgim düzeyince anlatmaya çalıştım kazasız belasız sürüşler dilerim...
    kakare, wolrath ve avcagatay bunu beğendiler.
    2 Teker bir başka !

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geniş bi alanda denemelisin bence eğer arkandaki insan senden belirgin ölçüde ağır değilse 1-2 kullanımda çabucak alışırsın eğer ağırsa bu biraz daha uzun sürebilir.birde arkadaki insanın sakin durup senin dengeni bozmaması lazım yoksa hareketli birisi kaza yapmana neden olabilir.En basit olarak motorun bi parçası gibi düşünüp dengeni ona göre ayarlamak.Onun dışındaki tek fark kalkışlarda falan ağırlıktan dolayı oluşan farklılık.birde 2 kişi normaldeki kadar hızlı sürmeni önermem sonuçta motorun ağırlık merkezi arkaya kayıyor ve aerodinamik yapısı değişiyor yani hem tek kişi biraz yatarak girdiğin viraja iki kişi biraz daha yavaş ama mümkün mertebe en az yatma açısı ile dönmeni öneririm hem de frenleme mesafen ağırlık farkından dolayı artabilceğinden brz daha yavaş gitmeni öneririm.umarım faydalı olmuştur bilgim düzeyince anlatmaya çalıştım kazasız belasız sürüşler dilerim...
    gerçekten faydalı olacaktır teşekkür ettim
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanında pain'le konuşmuştum motoru aldıktan sonra kendine limitler belirle demişti hala uygularım

şuan da motorum 500km'de full şehiriçi kullanıyorum ve artık arkama artçı almak istiyorum, artçının getirdiği sorun var mıdır? yani zorlanabilirim tabiki onunda yükünü dengede tutmak için ama motora alıştığıma inanıyorum sizce nasıl bi yol izlemeliyim ?
    Ben 3000 km sonra ilk artçımı almıştım Zorunda değilsen ve kız değilse kesinlikle artçı taşıma, herseferinde midem bulanıyor.Monu kapak sevmem ama bazen kimseyi almamak için pegleri söküp mono kapak takasım geliyor:D Bu arada 500 km hiç bişi değil Cbr 250 de artçı taşıma 125 e göre daha kolay, belli bir hız eşiğini geçtiğinde denge otomatik sağlanıyor ama kalkış ve duruşlarda sorun yaşarsnız muhtemeln. Şahsi fikrim ss le artçının işi olmaz, arkamda erkeğin işi olmaz Erkek artçı alacaksan tavsiyem iyice kendine güven ve arkana aldığında deli gibi gaza aban bi korksun zaten adam gibi oturur
    kakare ve tuc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler