Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Arkadaşın dediği gibi zaten zam oldu tekrar zam gelmez.Fuarda pazarlık yapıp daha ucuza alma şansında var hem belki farklı renklerde gelebilir siyah-gri kırmızı-gri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    arkadaslar 6 tl ye aldığım dısı plastik kaplı Çelik bir iple kask kilidi sorununu çözdüm galiba. eve gidince deneyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

http://t.co/ygxGUwI9
    iste cozum

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Fuarda kırmızı renk gelirse ben çok sinirlenirim arkadaş Kırmızı çok ama çok güzel, ben bekleyemedim siyahı aldım, aldığıma hem seviniyorum hem üzülüyorum tuhaf bir durum. Motoru alalı 2 ay oldu 15 gün anca binebildim aslında dişimi sıksam bekleyedebilirdim, tabi kırmızının gelip gelmeyeceği meçhul, eğer gelirse bende muhtemelen bu yaza kıskançlıktan kırmızıya boyatırım...

Anahtar olayı wd40 ile çözlüyor benim motor daha 1000km olmadan anahtar girmeme olayı yaşadı.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

motoru boyatmaniza gerek yok butun karenajlarin degisimi tahmini 300 kusur tl ye mal oluyor :D yan karenaj 50 tl haberiniz olsun kesin bilgi saka gibi parca fiyatlari cizilse degistirir insan cok rahatim o yuzden sanirim bayiden istetirseniz kirmizi rengi japonyadan getirirler

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    bunu sipariş versek gümrük sorunu yaşar mıyız arkadaşlar? egzoz alan var mı daha önce ebayden?

http://www.ebay.com/itm/HOTBODIES-MG...item3a70101662

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu sipariş versek gümrük sorunu yaşar mıyız arkadaşlar? egzoz alan var mı daha önce ebayden?

http://www.ebay.com/itm/HOTBODIES-MG...item3a70101662
    Gümrüğe takılır.

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    150euro mu neydı onu bıle ındırdıler 75euroya yanlıs hatırlamıyorsam.kesınlıkle takılır.

+250lık motorda egzoz gereksız bence.bunun ıcın gun sayıp yuksek hacımde akrepgıllerden takmak daha mantıklı dıye dusunuyorum.

arkadaşlar ben de ikinci el için biriyle anlaştım ama havanın bozukluğundan gidip alamıyorum. fuarda kırmızı renk gelir mi acaba gerçekten. ne zaman bu fuar. çok yanarım o gelirse :(

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı snake_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru boyatmaniza gerek yok butun karenajlarin degisimi tahmini 300 kusur tl ye mal oluyor :D yan karenaj 50 tl haberiniz olsun kesin bilgi saka gibi parca fiyatlari cizilse degistirir insan cok rahatim o yuzden sanirim bayiden istetirseniz kirmizi rengi japonyadan getirirler
    Oo bu çok iyi haber oldu valla, teşekkürler
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    egsozu iyi bir egsozcuya yaptırabilirsiniz sıkıntı olmaz artık her çeşitini kaliteli olarak yapan yerler var uygun fiyatlı izmirde bu işi yapıyorlar istanbuldada vardır

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    gerçekten tüm grenajlar 300 TL mi ? parçaları çok pahalı diye gözümü korkutmuşlardı. Keşke koruma takotunu taktırmasaydım sırf o zaten 150 TL

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    300tl çok ucuz değilmi ya bi yanlışlık olmasın burası türkiye yani vergisiz faturasız falan heralde onlarıda toplarsak 800ü bulur

Merhaba , honda'nın sitesinde fiyatın arttığını gördüm, cbr 250r'ı 4-5 ay sonra almaya niyetim var fakat motor tutulduğundan dolayı fiyatın o zamana kadar dahada artma olasılığı nedir ?

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada bir eşimle geziyoruz.haftada 1 mesela.(max. 3-5 km.)
    ben 85 eşim 55 kg. fabrıka standardında dolasmam amortısorde bır soruna yol acar mı? (2.sevıyede sanırım.)
    Komutanim s2kdan sonra 250r yavas gelmiyormu)

arkadaslar abim ilk defa motor kullaniyordu ona ogretiyordum motoru kaldirirken stop etti yavasca yere birakti karenaj cizildi birde arka fren demiri cizildi abimde uzuldu tabi sifir motorumu cizdi diye git parca fiyatlarini ogren degistir yenileri ile dedi bende bi gittim sok icindeyim zaten karenaj 50 tl arka fren pedali 14tl :D kesin fiyatlarir aldim yahu yalanmi solicez :D:D:D daha tartismayin bosuna :D:D tum karenajlar 300 kusurdur diye tahmini soyledim arkadaslar insan 0 motor cizik bile olsa uzuluyor iste bende siparis verdim cok rahatim su fiyatlar sayesinde yahu :D:D kawasaki 636 da arka fren pedalini kirmistim cikma 180 tl idi :D:D karenajlari aldim ama takmadim daha cizikler belli olmuyor diye bir sure takmicam yaza doru takarim artik cizilen halininde fotolarini yuklicem su havalar duzelse size saka gibi gelir ama bole ucuz olunca insan dayanamiyor :D

Alıntı Efe Şenkader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten tüm grenajlar 300 TL mi ? parçaları çok pahalı diye gözümü korkutmuşlardı. Keşke koruma takotunu taktırmasaydım sırf o zaten 150 TL
    koruma takozunu nereden alıp, nereye taktırdığınızı, markasını, modelini vs söylermisiniz lütfen???

ben servise koruma takozu dediğimde "türkiyede yok yurt dışından getirtiyoruz 300 euro + kdv" dedi (beni yedi tabii ki biliyorum)..nereden satın aldınız ve nereye, nasıl taktırdınız acaba takozu?

takoz bu motor icin cok gereksiz arkadaslar bence yani sahsi fikrim karenaj daha ucuz yahu :D

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bence grenaj alıp stoklayın demedi demeyin

suan herkes bayiyeye kostu diye dusunuyorum :D:D cevap gelmiyo kimseden :D:D:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler