Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili mankind 1976 izmirin yollarından değilsede motorun amörtsörlerinden memnunum

Alıntı mankind1976 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan Bey motorun amortisörleri İzmir'in berbat yollarında nasıl acaba? teşekkürler
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

umarım yetişir, güzel olur

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    @s.e.c ya O kilit cok kisa. benim kaksın çenesinden geçip hayatta bağlanmaz geriye, yoksa o kancayı ben de gördüm.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam cumartesi güneşli diyor ama en yüksek -1'C de diyor

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx
    Anqaralılar yansın derdine biz İstanbuldayıkkk
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekstra bir kilit gerekmiyor kask kilidi için arkadaşlar arka bagajda ( bagaj denirse tabi ) kanca gibi birşey olması lazım kask kilidinin bir halkasını oraya geçiriyorsun sonra o kiliti kaskın çene kısmından geçirip 2. halkayıda kancaya geçirip arka koltuğu yerine takıyorsun. yani kilit arka koltuk oluyor eğer hırsız arka koltuğu açabilirse alır kaskı
    Aynen öyle ama o baglantı zımbırtısı çok kısa benım kaskın çenesinden geçirip oraya takmak imkansız gibi :D

Haftasonu hava güzel olursa Tekirdağ Yapıcaz.Cuma'ya doğru netleşir bilgilerde burdanda yazarım gelmek.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 in tri-color rengini görmüşsündür belki beyaz-kırmızı-mavi kesin odur uzaktan kırmızı geldi heralde :D
    Gözlerim o kadar bozuk değil yahu :D bi daha görürüm nasılsa, havalar düzelsin de

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Walla kardesim senin gibi altıATmiş kullanmadım senin gibi üst duZey egitim almadım eee tabii bu yüzden senin eline su dokemeyiz

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay 60-70 gitmessiniz he tamam ben yarım saat erken çıkarım
    Ama rodajdan sonra Sizde Rivada Mangala 1 saat önceden gidin malum virajlarda baya bi fren yapıyosunuz

Kafadan kalite
    Fren.
    Gaz tepkiler saçma değil.
    İçi boş turşucuk değil.
    İçi dışı bir fiki fiki bir motor
    Arkasında duran bir İsim var.
    2009 model 5000kmde bir gt250'm vardı o km'de hava filtrenin orda bi sensor vardı o bozulmuş kafasına göre beni yolda bırakıyodu sıfır 380lira neydi

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

kitapçıktada onun kask kiliti olduğu yazıyor ama nasıl olcak bende çözemedim
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGoF6ap0qFQOPVDVW_OAWQW-dgRP9UrIzlnMnHoVRj0_Go1sLK

Alıntı E_R_K_A_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla kardesim senin gibi altıATmiş kullanmadım senin gibi üst duZey egitim almadım eee tabii bu yüzden senin eline su dokemeyiz
    Estafurullah abi Sen benim çıkamadığım karda motorla işe gidip geldin ya tamamsın yani

Motosikleti
    cbr250r
    bu kilit olayını yurtdışı forumlarda araştırdım biraz
    kısalığından bahsedenlere cevap kaksın bağlantı ipinden geçeceğini söylüyorlar kilidin. zaten o ipi hırsız kesse kasık satamaz diyorlar. ama benim kafama pek yatmadı. sanırım ince bi Çelik halatla bir düzenek kuracağım çeneden geçecek sekilde uzunlukta.

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kilit olayını yurtdışı forumlarda araştırdım biraz
    kısalığından bahsedenlere cevap kaksın bağlantı ipinden geçeceğini söylüyorlar kilidin. zaten o ipi hırsız kesse kasık satamaz diyorlar. ama benim kafama pek yatmadı. sanırım ince bi Çelik halatla bir düzenek kuracağım çeneden geçecek sekilde uzunlukta.
    hmm doğru öyle olabilir bi deniyim.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Ben birinin motorunda gördüm kaski kilitlemişti çeneden gecmiyordu. İpten geçmişti benimde dikkatimi çekmişti net hatırlıyorum.

Motosikleti
    cbr250r
    ama bizim hırsızlarda "ben bunu ipsiz satamam" mantığı olacağını sanmıyorum. o yüzden guvenemiyorum.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anqaralılar yansın derdine biz İstanbuldayıkkk

Aynen öyle ama o baglantı zımbırtısı çok kısa benım kaskın çenesinden geçirip oraya takmak imkansız gibi :D

Haftasonu hava güzel olursa Tekirdağ Yapıcaz.Cuma'ya doğru netleşir bilgilerde burdanda yazarım gelmek.
    ona hiç dikkat etmemiştim doğru diyorsun bizim 125 lerin kilitte kısaydı, sanırım aynı zaten

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arada bir eşimle geziyoruz.haftada 1 mesela.(max. 3-5 km.)
    ben 85 eşim 55 kg. fabrıka standardında dolasmam amortısorde bır soruna yol acar mı? (2.sevıyede sanırım.)

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada bir eşimle geziyoruz.haftada 1 mesela.(max. 3-5 km.)
    ben 85 eşim 55 kg. fabrıka standardında dolasmam amortısorde bır soruna yol acar mı? (2.sevıyede sanırım.)
    yolculu sürüşte en az 3. seviyeye alınmalı diye okudum pek çok yerde..ben 3 alınmasını tavsiye ederim, hatta 4 te olabilir fakat eğer 4 e alınırsa her yolcusuz sürüşte tekrar tekrar ayarını değiştirmek sağlıklı olmayacaktır...sürekli 3 te olmalı bence arada bir yolculu sürüş yapılıyor ise..

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Motorum 2600 km 'de daha hiç ne yağmur altında kaldı nede kar kapalı garajda branda var üstünde ama malesef pazar günü motoru çıkartacağım zaman 15 dk anahtarı kontağa sokmaya çalıştım. Daha önce bir arkadaş daha yaşamıştı aynı problemi WD- 40 çözermi acaba problemi ?

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Bu sorun zannedersem bütün sıfır CBR 250 R lerde var ,bende ilk gün ler aynı sorunla karşılaştım. Zannedersem anahtar ve yatağın çok hassas yapılmasından kaynaklanıyor.Ben bu sorunu ,kilide değil! anahtara çok az ve ince makine yağı sürüp defalarca anahtarı kilit yuvasına sokup çıkartarak ,açıp kapayarak kilitle anahtarın birbirine alışmasını sağlayarak çözdüm ( Özellikle anahtarı yağlamayı önermendeki sebeb ne kadar yağ kullandığınızı görebilmeniz için. Böylelikle kilidin içine farkında olmadan fazla yağ sıkma tehlikesini ortadan kaldırmış olursunuz) Unutulmamalıdırki herşeyin fazlası zarardırho ( Sorunu mümkün olduğu kadar az ve ince yağ ile çözmeye bakın)Hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun

Alıntı Efe Şenkader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 2600 km 'de daha hiç ne yağmur altında kaldı nede kar kapalı garajda branda var üstünde ama malesef pazar günü motoru çıkartacağım zaman 15 dk anahtarı kontağa sokmaya çalıştım. Daha önce bir arkadaş daha yaşamıştı aynı problemi WD- 40 çözermi acaba problemi ?
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Saygılar

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorun zannedersem bütün sıfır CBR 250 R lerde var ,bende ilk gün ler aynı sorunla karşılaştım. Zannedersem anahtar ve yatağın çok hassas yapılmasından kaynaklanıyor.Ben bu sorunu ,kilide değil! anahtara çok az ve ince makine yağı sürüp defalarca anahtarı kilit yuvasına sokup çıkartarak ,açıp kapayarak kilitle anahtarın birbirine alışmasını sağlayarak çözdüm ( Özellikle anahtarı yağlamayı önermendeki sebeb ne kadar yağ kullandığınızı görebilmeniz için. Böylelikle kilidin içine farkında olmadan fazla yağ sıkma tehlikesini ortadan kaldırmış olursunuz) Unutulmamalıdırki herşeyin fazlası zarardırho ( Sorunu mümkün olduğu kadar az ve ince yağ ile çözmeye bakın)Hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ben anahtara wd40 sıkıyorum oyle durumda ama belli sure sonra tekrarlıyor

Motosikleti
    Honda CBR250R (olacak)
    sizce fuarda siparişe indirim yaparlar mı, motoru almak için fuarı beklesem mi?

bugün görüştüğüm mototal fuarda satış olmayacağını, olsa bile indirim yerine bindirim yapılacağını ve almak için acele etmem gerektiğini söyledi fakat ben de olsam şubatta yapacağım satışı marta bırakmamak için aynısını söylerdim, sonuçta bayi bu, adam işin ticaretini yapıyor.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Uygun fiyat geçen aydı kaçırdık.Bir zam olacağınu bende duydum.Ben fuarı bekliyorum nasıl olsa zammı yedim belki kırmızı rengi gelir diye umutlanıyorum.

Alıntı GeceBekcisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce fuarda siparişe indirim yaparlar mı, motoru almak için fuarı beklesem mi?

bugün görüştüğüm mototal fuarda satış olmayacağını, olsa bile indirim yerine bindirim yapılacağını ve almak için acele etmem gerektiğini söyledi fakat ben de olsam şubatta yapacağım satışı marta bırakmamak için aynısını söylerdim, sonuçta bayi bu, adam işin ticaretini yapıyor.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler