Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar geçen buluşma çok güzel olmuş il dışında olduğum için katılamadım. Yine yapsak ama busefer daha fazla cbr la

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

Alıntı Ertug10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 dk önce temde 177 gördüm bende inanamadım ama gerçek yaklaşık 5 saniye kadar kaldı sonra eğim azalınca kendiliğinden düşmeye başladı...
    Gerçekten çok iyi rakam 177

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm m.alı kardeş bende gaziantepden ahmet bende bugun itibari ile hyosung 250r mı sattım. merak etme honda servisindekiler işleri konusunda iyiler özellikle ahmet usta bu arada motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler umarım birgün görüşür bir çay içeriz fearlesboyy@msn.com
    msn adresım bu kısa spor manet tavsiye ederim yakısır oda 125 tl renkli alırsan daha çekici olur
    sağol ahmet abi senn hyo ya talip olmuştum ama kısmet değilmiş honda aldım bi ara buluşuruz inş. işten güçten fırsat olmuyoki inan motora bile binemedim daha 130 km de 1 hafta oldu alalı

Alıntı 1sthanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertug kardeşim abartma şu hız olayını valla kızıcam bak.keyifle sür işte sürekli denemeler yapma. daha yaşayacağın çok guzel gunler var.

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:20 ----------

yok be honda servisleri çok iyi çalışır bunu hepimiz biliyoruz. bu arkadaşın talihsizliği sanırım. 1000 km önce servisin önünden bile geçmemen gerek.üç kağıtcılara denk gelmiş sanırım.

mehmet ali kardeş bu arada bende gaziantepliyim hoş geldin foruma
    mrblar hocam hoşbulduk

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satmıyorum kardeşim artık.
    seni tenzih ediyorum ama bu sayfadaki bazı kendini bilmez boş beleş konuşan insanlardan ve onların yazdığı kendileri gibi boş yorumlarından dolayı satmaktan vazgeçtim. uğraşamıyorum böyle insanlarla artık . satılık motorda yok kaldırdım zaten ilanıda ...
    hakan hocam bune şiddet bu celal
    isteyen istediği fiyatı yazar,isteyen alır isteyen almaz,kimsenin boğazına yapışıp zorla satmıyosun
    düşük fiyat yazıyosun fiyat neden düşük bu motorda bi sıkıntımı var diyolar
    yüksek fiyat yazıyosun vay fiyat neden yüksek diyolar
    bence bunlara fazla takılma ,takma

benim motorumda 2008 ninja 250r ama benim gözümde 2010 - 2011 modellere göre fiyat yazanlarınkinden daha temiz
    1 damla yağmur deymemiştir (yağmurda sürmem)
    bi dünya para verdim özel deri kılıf branda yaptırdım
    güneşte bekletmem
    yağını günü gelmeden değiştiririm
    60 kilodan ağır birisini arkama bindirmem vs vs vs
    milletin nasıl motor kullandığını biliyoruz (tek tekerler,lastik yakmalar) oyüzden ben kendi motorumu onlarla kıyaslamam
    Lastromantic abimizin nasıl motor kullandığınıda biliyorum,adam korna eskimesin diye motorun kornasına bile basmıyor
    Her asker yeşil bereli olamaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş delimisin tepekmisin.senbir kere fırsatçılığın ne olduğunu bilmiyorsun adam yok zamanda 10.500 fiyat çekmiyorki O gün baktım motor kalmadığı zamanlarda istabuldakibayiler.10.500 yazmış..millete bak piyasaya bak ona göre konuş.adamlar 9 milyardan aşağı yazan varmı.motoru ben gittim gördüm inceledim.bindim.motor 2000km de sığınakta yatıyor.daha napsın adam.9700 sııfr fiyatı.8700.arada 1 milyar var.sanki bana 100-200tl den bahsediyon.öle düşünürsen 2.el piyasası denen bişi olmaz herkes sıfır alsın o zaman.
    sen o motoru al ilk önce öle.. fiyatı indirimli satarken varya adamın yüreği gider be..100 tl düşürdümü..

NAPSIN ADAM 6 MİLYARA MI VERSİN.O ZAMANDA FIRSATÇI OLURMU

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Yav ne adamlarsınız.eski fiyat 8.800 plaka fln 9.250 geliyor.zaten bu adam 8.700 e satıyor..şimdiki fiyatlar ise 9.700 e geliyor ve motor 2000km de sıfır gibi..az fiyat çeksen fırsatçı çok fiyat çeksen kazıkçı..adam gayet düzgün fiyattan vermiş.siz piyasayı bilmediinizden boş boş konuşuyorsuunz
    Sat dostum sat,kaça satarsan kime satarsan sat..1000 lira için o motora para vericek bir aç bulursan sat..Ne dertliymişsiniz meğer...Sen hiç 0km 50bin euro vs olup da 1-2 ay kullanıldığı için yine 50 bin eurodan vs satılan herhangi bir araç gördünmü..Motor üstünde rüzgar yemekten beynin akmış kasktan heralde..

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Bu korkutelide kullanılırmı rahat olur mu? Yollar parke taş çukurlu yüksekli,

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı OR@CLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sat dostum sat,kaça satarsan kime satarsan sat..1000 lira için o motora para vericek bir aç bulursan sat..Ne dertliymişsiniz meğer...Sen hiç 0km 50bin euro vs olup da 1-2 ay kullanıldığı için yine 50 bin eurodan vs satılan herhangi bir araç gördünmü..Motor üstünde rüzgar yemekten beynin akmış kasktan heralde..
    Biraz saygılı olalim, hakeret etmeye gerek yok...Isteyen istedigi fiyata alir veya satar...Ortamı germenin bir lüzumu yok..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol ahmet abi senn hyo ya talip olmuştum ama kısmet değilmiş honda aldım bi ara buluşuruz inş. işten güçten fırsat olmuyoki inan motora bile binemedim daha 130 km de 1 hafta oldu alalı

mrblar hocam hoşbulduk
    hatırlamadım alı seni telefonda görüşmüşmüydük?valla honda ıyı tercih ama sıfırına o kadar para veremem çünkü ben motoru sadece 3 ay için salıyorum oda yaz sezonunda eylül gibi geri satıyorum o 3 aydada 8000-9000 km yapıyorum 3 ay motordan hin inmiyorum nerdeyse daha geçen biraz gezxeyim dedim 840 km yapmışım kız kalesi susanoglu vs

Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen de bas gel Bucak'a beraber gezelim. Bizim yollar harika. Ayrıca bu motosikleti kesinlikle tavsiye ediyorum sana. Fethiye Kıvrak motordan alabilirsin.

Motosikleti
    250 liği gerçekten de süper alınacaksa 250 liği alınmalı bence.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    arkadaşlar bu motorun arka fren çok zayıf servise götürdüm normal dediler sizde de varmı aynı sorun

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motorun arka fren çok zayıf servise götürdüm normal dediler sizde de varmı aynı sorun
    kardeş motosikletlerde genelde böyle zaten arka fren fazla işlevli değildir abs yoksa biraz sert bastın mı lastik kızaklamaya kaymaya başlar işi gören ön frendir ( tabiki de virajlar hariç )
    arkaya göre daha iyi durdurur bende genelde ön freni kullanıyorum zaten viraj içleri dönerken falan sadece çok az kaymayacak şekilde arka bir de yokuş yukarı kırmızı ışıkta duruyorsan arka frene basarım o kadar .
    veya iki freni bir kullan duracağın zaman ikisini de orantılı sık daha etkili bir sonuç elde edersin

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Mrb arkadaslr bende 2011cbf150 var ver Cook memnunum ama oglum askerden geldi bir motor daha almak zorundayim o nedenlere cbr250 düşünüyorum,bana bu motorların yakıt ve perfermonsu konusunda bilgi verirseniz çok memnun olacağım.hepinize kazasiz cezasiz sürüşler slmlr...

Beni en çok memnun eden yakıtı oldu. Yakıtı hiç dert etmeyin. Performans da harika. Görüntü zaten belli. Geriye satın almak kalıyor.

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    kusadası honda mnr den cbr 250r motosıkletımı aldım gumrukten gecıp bayii ye gelmesını beklıyorum. galıba 10 15 gun surucek yenı hatunuma kavusmam

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı habbili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni en çok memnun eden yakıtı oldu. Yakıtı hiç dert etmeyin. Performans da harika. Görüntü zaten belli. Geriye satın almak kalıyor.
    Tesekkurler

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar uzun süredir forumdan uzak kalmıştım ama zaten kimse de merak etmemiştir Herneyse size kendi CBR 250R'ımla ilgili yakıt tüketim değerlerini istatistiki olarak sunmak istiyorum. İlk 2000km'yi sitede daha önce verilen bir rodaj talimatına uygun olarak tamamladığım için tüketim değerlerinde bu bölümü 1. set olarak ayırdım. 2. set artık daha yüksek devirli kullanım sonucu elde ettiğim yakıt tüketim değerleridir. Bu istatistik 20 depo dolumu yapılarak elde edilmiştir. Tamamen kendi kişisel kullanımım sonucu ulaştığım veriler olduğundan kesinlik de arzetmemektedir.

http://www.imageupload.org/?d=CA97877B1

Ayrıca ben de şu an 5200km'de olan motorumu satıp Honda CB600F ya da Yamaha XJ6 Diversion almayı düşünüyorum. Konu hakkında değerli görüşlerinizi okumak da beni çok memnun edecektir.

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    Alıntı OR@CLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir üslup bu nasıl bir saygısızlık anlamadım. çok yazık. sahibi isterse 2 katı fiyatına satar motorunu. kendi keyfine dimi. ve isteyen alır isteyen almaz bu kadar basit. burda bu başlık altında böyle yorumları görmek hoş değil. bu konunun amacı paylaşımdır saygısızlık değil.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

abs'li olmayan tüm motorlarda böyle ne yazıkki. en iyisi öndeki araçla arada mesafe bırakıp motor freni. yada %80 ön fren %20 arka fren gibi bir oranlama sanırım yanlış olmaz.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye etmem. Kayar

Motosikleti
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye etmem. Kayar
    bende öyle düşünüyorum.ama motor gerçekten harikaymış.
    150 lik scoterım var.Fazladan bi gaz veriyom lastikler yeni olmsına rağmen çok feci kayıyo virajlara bazen yan yan giriyom

Motosikleti
    Honda CBR 250R veya 125R 2.el 5.000-6.000 e satıcak olursa değerlendirebilrim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler