Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Çelişkili bir bilgi daha iletiyorum arkadaşlar;

Az once kendi bayimden Motorların yarın sabah dağıtılmaya başlanacağı bilgisini aldım. Ancak dağıtım adetleri konusunda problem yaşandığını bildirdiler bana. Aslında bu dağıtım adetleri konusunda sıkıntı olabileceğini daha önceden kestirebiliyordum ben ama şu aşamada bu kadar net bir şekilde dile getirilmesi canımı sıkmadı da değil. Bayiler biraz baskı kurulması durumunda Honda Türkiye'den çok daha hızlı bilgi alabiliyorlar. Eğer sizlerde bayilerden geri bildirim alırsanız paylaşmanız sis perdesini biraz daha aralar sanırım.

Hoyrat79 arkadaşım özelden mail adresini vermeni rica edebilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ozaman bayiler siparişler eksik geldi deyip motorların bir kısmını ilerki günlerde zamlı piyasaya sürecekler...
    Her asker yeşil bereli olamaz

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çelişkili bir bilgi daha iletiyorum arkadaşlar;

az once kendi bayimden motorların yarın sabah dağıtılmaya başlanacağı bilgisini aldım. Ancak dağıtım adetleri konusunda problem yaşandığını bildirdiler bana. Aslında bu dağıtım adetleri konusunda sıkıntı olabileceğini daha önceden kestirebiliyordum ben ama şu aşamada bu kadar net bir şekilde dile getirilmesi canımı sıkmadı da değil. Bayiler biraz baskı kurulması durumunda honda türkiye'den çok daha hızlı bilgi alabiliyorlar. Eğer sizlerde bayilerden geri bildirim alırsanız paylaşmanız sis perdesini biraz daha aralar sanırım.

Hoyrat79 arkadaşım özelden mail adresini vermeni rica edebilir miyim?
    arkadaşım canını hiç sıkma bayiiler siparişlerınde kaç adet ürün istemişlerse o kadar urun teslim edilecek yalnız burada bayilerınıze dıkkat edın derım çünkü cbf150 ler suan yasana karaborsa durumu heran yasanabilir.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    zaten bayiler aldı motoru zamlı fiyattan satamazlarki motoru..
    bana bayim demişti 2 tane motor gelecek diye
    bilmiyorum bu sayı artarmı

gittim bugün nitro montumuda aldım tek eksik motor
    yarın aramıyacağım
    gidip konuşacağım bizzat hatta aratıcağım hondayıda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

0262 648 87 00 numaralı honda Türkiyeyi ararsak daha kesin bilgi alabilriz

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otv kaynakli olmayacak ki zam, zaten ben otvnin artmasini beklemiyorum, cunku gecici bir indirim degildi 3 ay gibi, normal olmasi gerekeni daha onceki halini yerine getirdiler ki tekrar otvyi yukseltmezler kolay kolay, zammi direk honda yapacak, hani mondial otv indiriminin hemen pesine nasil yapti, hani honda cbr125te kucuk denilen ( 200 tl ) zam gibi bunda da zam gelecek, direk hondanin bayilerin cebine, 1 temmuzu bekle
    dostum o zaman onlar babayı alır. salı günü arayacam bakalım. hani opazartesi sevkiyat yapıcaktı, falan filan derler yine esnerlerse bende gidip alacam kaporamı. beni ikna etmeleri lazım gerçi onlarında pek umurlarında değil

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    Ben bugun once honda tr ile sonra bayimle gorustum ve bana verdikleri cevap basit motorlar yarın ve ya obur gun bayilere inicek fakat bunlar mayıs teslim edilmesi gerekenlermis haziran teslim icin aradıysanız temmuz gibi gelicek motosikletiniz dedi bende cok guzel oyaladınız tesekkur ederim kaporamı geri istiyorum dedim vaz gectim cbr'danda hondada kawasaki ye yonelicem parayı verdikden 4 ila 6 saat sonra teslim almak guzel olsa gerek honda'nın yaptıgı bu olay bence onların başına biraz kakılmalıki bizden sonra alıcak arkadaslarada aynısı olmasın biraz memnuniyetsizligimizi gozlerine sokmamız lazım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ottoman34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugun once honda tr ile sonra bayimle gorustum ve bana verdikleri cevap basit motorlar yarın ve ya obur gun bayilere inicek fakat bunlar mayıs teslim edilmesi gerekenlermis haziran teslim icin aradıysanız temmuz gibi gelicek motosikletiniz dedi bende cok guzel oyaladınız tesekkur ederim kaporamı geri istiyorum dedim vaz gectim cbr'danda hondada kawasaki ye yonelicem parayı verdikden 4 ila 6 saat sonra teslim almak guzel olsa gerek honda'nın yaptıgı bu olay bence onların başına biraz kakılmalıki bizden sonra alıcak arkadaslarada aynısı olmasın biraz memnuniyetsizligimizi gozlerine sokmamız lazım
    isminizi alabilirmiyim
    yarın honda aradığında size denen şeyi aynen ileticem
    eğer bana başka birşey derlerse

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sen satici olsan musterilerini bu kadar bekletsen ve urunlerin su an gercekten gelmis olsa nasil konusursun musterin ile? bu kadar beklemis, kizmis ve sen hala sallar misin gelen urunlerin olsa? ben de cesitli urunler sattim, donanimsal yada elektronik, bende de bazen stok sorunu oldu ve musterime mahcup oldum ama hic sallamadim, hazir aliciyi hicbir satici urun stoguna girdi yada girmek uzere ise sallamaz, ancak ne zaman sallarsin? o almazsa baskasi alir, daha fazla veren var mantigina sahipsen, bilmem acik oldu mu? bayiler aylarca musterilerin telefonlarina bastirmalarina sikayetlerine karsin urun gelse onlar daha cok sevinmez mi, musteriye karsi daha yuzlu olduklari icin, su an ornek veriyorum bayin dese ki sana sen 4. siradaydin ama 3 tane geldi, ne yapabilirsin? hic gelmese de boyle dese gene ne yapabilirsin? kimler aldi onu mu takip edeceksin? hata yapani terbiye etmek gerek, cbr avrupada cok tutuldu kota onlara ayrildi deniliyor, onlarin ki para da bizimki nakit degil mi? milyonlarca motor uretebilecek kapasitesi olan bir firma, cok talep varsa hepsini karsilar ve zevkten 4 kose olur, ilk olarak bahane japonyadaki deprem tsunami idi ama alakasi yokken, bir yalan atan icin ikinci yalan zor mu? hondada sorun yok, gemide de sorun yok, sorun su ki bu fiyata bu motoru vermek istemiyorlar, cbr125 noldu? pcx noldu? cbr125 kucuk bir zam yedi, kucuk bir zam daha yiyecek ki eski kasa yeni kasa farki olmali, cbr250 ise rakiplerinden ucuz kaldi, amac reklam, cok guzel reklamda oldu, fanatikleri de yaptilar motor icin, ilk parti 1-2 alan sansli onlari da millet gorsun yollarda diye az miktarda verdiler, bir firma bu kadar neyine guvenebilir sizce? mesela dusunun ki ninja yeni kasa geldi, herseyi yenilenmis, super birsey ve fiyatta dustu, honda musterileri kacirir, sen elindeki parayi baskasina boyle kaptirir misin? rakip firma bunlar, adamlar biliyor ki fiyatlari ninjadan cok dusuk kaldi, 8800 degil, 9500de olsa alan alacak,ne koparsak kardir diyorlar, hic kimse bana honda yapmaz demesin, honda nasil cbr125i tanitip, fiyatini verip, piyasaya sunmayip 2-3 ay bekleyip zam yapabilir? amac ne? eskiden netten urun alirken gordugum bir taktik bu, diyelim bir telefon alacaksin, hepsiburada da 690TL, hizlialda 670TL v.s. fiyat kiyaslarken bir bakiyorsun bir sitede 420TL, sonra uye oluyorsun, bir bakiyorsun adamlarin hangi fiyati dusukse o urun stokta yok, amac musteri toplamak

şu sitede kaçtane sipariş eden var öğrenmek lazım aslında topluca çekecez kaporaları geri en azından iyi yüksek toplulukla biraz mesaj vermiş oluruz gibi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tahmince sitede toplam kapora veren kisi sayisi 20yi gecmez, takip ettigim kadari ile, tum honda icin cbr125 pcx falan bence 50yi bulmaz gibi geliyor, belli arkadaslarin disinda yazan yok cunku, bir de su var, ben 3-4 senedir TVSnin yeni kasasini beklemekten artik bunalmistim, her festivale gelecekti, gelemedi, sonra ne oldu, eski motoru yeni kasaya gecirip salladilar ve bekleyen, vazgecen kizan herkes aldi, gene aynisi olacak, kizsanda yapacak neyin var? alternatif yok gibi, adamlar biliyor ki alacaksin, niyetlenmissen donusun yok sen diyor musun ben kesin alacaktim ama almiyorum diye? kesin almiyacak olan, dusunen, parasi eksik gelen der almiyor tamam diye ama su an bayide olsa gidip alacak kisi, yarini da bir sonraki ayi da bekleyecektir, 15 sene once duymustum benzine zam geldi bir gun binmeyelim bak neler olacak diye, herkes konustu ama sadece konustu, baskasi yapsin diye konusuyoruz yani, sonuc bekleyecegiz, zam gelecek, kizacagiz, motoru alip gezi fotolarini paylasacagiz, yeni modeller gelecek, devir boyle donecek, kizacagiz konusacagiz yaslanacagiz ve bos yere neden stres yaptigimizi vakti gecince gorecegiz ( her konu icin diyorum motorla sinirli degil )

Motosikleti
    Honda CBR 250r

En sonunda Motosikletlerin nerede olduğunu buldum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yokmu bugün bayisiyle konuşan başka kmse

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Anlaşılan Honda sırf daha yüksek fiyattan motoru satabilmek için müşterilerini mağdur ediyor.

Eğer durum gerçekten böyleyse bir daha Honda almam, kimseye tavsiye etmem ve almaya niyeti olana da mani olurum.

Ha bu Honda'ya koyar mı ? Herkes aynı tavrı gösterirse öyle bir koyar ki...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    haziran fiyatıyla türkiyeye giren motoru nasıl zamlı satçaklar
    satarlarmı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

artık sabredemiyorum..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    wolky kardesim zamlı satabılırler mı sorusunun cevabı kesınlıkle yasal olarak bunu yapabılırler. Ornegın sıgara stoklayan bır market zam acıklandıgı andan ıtıbaren zamlı fıyattan satmaya baslar stok malını... Kaldı kı Hoyrat79 arkadasımızın da uyardıgı uzere karaborsa olusturmaları da sadece bıkac saat surer oyle bır durumda. Yıne de nedense bu kadar dusmeyeceklerıne ınanmak ıstıyorum.

Cok mu ıyımserım ne )

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    huzursuzlanmaya başladım cidden
    ole yapacaklar gibi
    baksanıza hala oyalanıyoruz..

bence yarın belli olmalı herşey. bana honda türkiye motor 17sinde elinizde olur engeç demişti bu gün ayın 20si motor bayide bile değil olsa ararlardı. hadi herşeyi geçtim honda tr merkez bana 17si gibi tarih verip hala elimde olamıyorsa bu motor demkki dediklerine güvenmemeliyim. yani salı günü ben bunları aradığımda bana haftaya pazartesi falan filan derlerse ki eminim öyle diyecekler ben bu motorun haftaya pazartesi geleceğine de inanmam. kim inanır?
    adamlar bana 17si dedi ya hatta 17sinden önce dedi bu kadar rezillik olmaz. bunu genel merkezleri söylüyor, ve bugün biz motorun bayilere gelip gelmediğini bilmiyoruz. eğer bu hafta içinde o motor benim elime geçmesin. ben siparişimi iptal ediyorum, ya da şimdiden 2012 model sipariş edeyim ben ocakta getirsinler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benim derdim zam olmaması

Motosikleti
    yok
    Sayın Bay'lar bence sandığınız gibi karaborsa durumu yok ortada, hatta bana kalırsa TR genelinde aman aman bu motoru bekleyen 50 adam bile yoktur. Atı alan üsküdarı geçmiş artık, güneş tepemizde, otogar'lar tam dolu, tatil sezonu... Yollarda hiç acemi 600RR'cı görmüyor musunuz mesela? Gazlamayı beceremeyip arkayı sağa sola sallayan cinsten, korkup da 8000 rpm motor hızını geçemeyen dolayısıyla Yoshi egzosundan beklenen sesi alamayan

Dert etmeyin, pozitif olun, motorlar size doğru yola çıktılar, siz de onlara doğru pozitif adımlarınızı atın

Ne içtin de bunları yazdın derseniz, Ice Tea Şeftali takılıyorum, Lipton
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benide uyku tutmadı karalara bağladım gelmicek diye
    kafeine ihtiyacım var kahveden sonra kolaya sardım
    bağımlılık yapıyor bunlar eminim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler