Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Karabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off keşke okumasaydım yorumları ya.ben ne güzel 15ini bekliyodum efendi efendi.Yarın honda'yı arıyorum.25 gün önce kaparo verdim.15 inde teslim dediler.8500 tl mayıs bandrol'üde dahil.Herşey dahil.Eğer şimdi haziran falan derlersee yarından tezi yok ya istanbul motor yada daytona.Gidip beyaz ninja'yı alacağım.Zaten ninja kesinlikle ağır basıyor bende ama,hani görelim dedim cbr'ı.İiçimde uhde kalmasın dedim...Yoksa fiyat haricinde kıyaslanacak bi tarafı yok ninjanın cbr'la.Ve eğer böyle pislik yapacaksa honda daytonada gördüğüm yzf125 de şahane motordu.125 lik diye göz ucuyla baktım ama yanında duran 600 lükden aşağı kalır yanı yoktu..Umarımm bayii verdiği sözü tutar...Yoksa telefon konuşmasıda dahil herşeyi kaydettim.Bu bayii bana tazminat öderrr))
    anca haziranın 2 sinde dağıtım yapılacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anca haziranın 2 sinde dağıtım yapılacak
    Valla kardeş o halde yarın avukatımla görüşürler.Varsa yapacağımız bişey sonuna kadar yaparım ben toplam bir ay beklemiş olacağım.Neden???Honda yetkili bayii'nin bana verdiği ve kaparo ile sabit kıldığı söz üzerine..Hee bişey yapamıyomuyuz hukuksal olarak (ki yapsakta beklemem artık hondayı)kaparomu alır doğruu kawaskiye giderim.Yeminle aylardır net olsun reel olsun geziyorum ninjamı cbr mı diye.Kesinlikle ninja.Helede beyazz..Olmaz böyle bi güzellik.Zaten eğer söz verildiği gibi olursa bile gidip göreceğim cbr'ı.Beğenmesemde alacağım ve bekleyen arkadaşalara aynen teslim motor.Tek istediğim cbr'ı canlı görmek.Hanii istanbulda olsa neresi olursa olsun gidip bi görsem yetecek bana..Yaa ALLAH rızası icin yokmu bu motoru istanbulda alan bi kişi.Randevu versin kapısında yatayımda göreyim şu motoru yaa...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla kardeş o halde yarın avukatımla görüşürler.Varsa yapacağımız bişey sonuna kadar yaparım ben toplam bir ay beklemiş olacağım.Neden???Honda yetkili bayii'nin bana verdiği ve kaparo ile sabit kıldığı söz üzerine..Hee bişey yapamıyomuyuz hukuksal olarak (ki yapsakta beklemem artık hondayı)kaparomu alır doğruu kawaskiye giderim.Yeminle aylardır net olsun reel olsun geziyorum ninjamı cbr mı diye.Kesinlikle ninja.Helede beyazz..Olmaz böyle bi güzellik.Zaten eğer söz verildiği gibi olursa bile gidip göreceğim cbr'ı.Beğenmesemde alacağım ve bekleyen arkadaşalara aynen teslim motor.Tek istediğim cbr'ı canlı görmek.Hanii istanbulda olsa neresi olursa olsun gidip bi görsem yetecek bana..Yaa ALLAH rızası icin yokmu bu motoru istanbulda alan bi kişi.Randevu versin kapısında yatayımda göreyim şu motoru yaa...
    bak youtubede kawayla hondanın bir videosu var yanyana sürüyorlar
    karar vermen konusunda yardımcı olacaktır umarım
    halla link veriyim : http://www.youtube.com/watch?v=2N1Ot...eature=related

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ninja'nın üzerine bir oturda gör bakalım cbr'in mi sesi güzel ninja'nın mı

farı beğenmeyebilirsin, fiyatını ve göstergeleride ama sesine laf söyletmem

alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsun. Eğirdir festivalinde buluşma şansı bulabiliriz umarım
    Dostum yanlış anlama ben cbr'ın sesi daha iyi demedim zaten ama acun0 ın anlattığı dehşet farkta yok ortada, dersen ki ben hastasıyım alacağım para durumumda iyi ona bişi diyemem tabi, ama arada ciddi fiyat farkı varken birazde estetik olarak cbr a göre geriyken (farlar vs) Honda daha çekici kalıyor, ha oda yok ortalıkta ayrı mevzu

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yollarda görmeye başladım. Biraz cılız görünmesi ve fazla cafcaflı görünmesi dışında ( çin malı gibi duruyor ilk bakışta : ) hoş bir görüntüsü var.
    Sesi yok gibi birşey. Yakında cbf 150 den fazla görmeye başlarız. Seneye yaza 2. ellerle dolar ortalık. Çok merak edilicek birşey yok yaw bildiğiniz motosiklet işte
    Haklısın bayaa bi çin malina benziyor

Hatta yanına Racer200 falan geldimi ulaan niye bunu aldikki daha güzel kaliteli modellerde varmış falan diyosun

Sonra yanına bi yamaha R1 geliyo aragazı veriyo kahroluyosun nasılda 8 bin liralık motordan böyle ses çıkmaz diyosun.. yıkılıyosun.. İnsan içine çıkamaz oluyosun.. eve küçük Emrah modlarında boynun bükük gigiyosun.. Bi müslüm kasedi koyup bütün şarkıları baştan sona dinleyip kendini jiletlemeye başlıyosun

Sonra aradan 1 sene geçiyo her yer cbr250 doluyo Kuryelerin bile Cbr250 kullanması bardağı taşıran son damla oluyo O hışımla depoda kalan son benzini hortumla çekip motoru eteşe veriyosun

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak youtubede kawayla hondanın bir videosu var yanyana sürüyorlar
    karar vermen konusunda yardımcı olacaktır umarım
    halla link veriyim : http://www.youtube.com/watch?v=2N1Ot...eature=related
    Bu kimbilir kacıncı oldu seyrettiğim videoİş sadecee şu lanet olasıca motoru reelde görmeye kaldı..Keşke şuna kafayı daha sonra taksaydım.Piyasa bu motora doyduktan sonra tıpkı ninja gibi))

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Az önce birşey daha farkettim. Aynaları kapalıyken asterixe benziyorlar
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

evet arkadaşlar bende cbf 500 var 2008 fazla yakıyor. enjeksiyonluya geçme vakti geldi.
    bende 250 r düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı vatan63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bende cbf 500 var 2008 fazla yakıyor. enjeksiyonluya geçme vakti geldi.
    bende 250 r düşünüyorum.
    hoşgeldiniz
    anlaşılan baya bekliyeceksiniz
    ben mayıs 20 de kapora verdim daha alamadım motoru

önceki sayfalarda çok güzel resimler var bakmanızı tavsiye ederim

Motosikleti
    150 mcx
    kawa 250 0 dan 140a 10 sn de çıkıyor....honda ise 15sn de

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı catayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa 250 0 dan 140a 10 sn de çıkıyor....honda ise 15sn de
    ne alaka şimdi sanki 5 sn gecikcen bu motorlarla draglarımı katılcaksınız anlam veremedim dogrusu hangisini begenirseniz onu alın
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Arkadaşlar ben kaporamı mart ayının başında verdim 2 ayı geçti Ama bu motora kafayı taktığım için beklemye de kararlıyım.. Daha 1 ay bile olmadan pes etmişsiniz yahu
    Motorun güzelliği herkesin beklentilerine göre değişir bence..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    arkadaşlar geçen gün cbr 250r gördüm, sahibiyle konuştuk biraz, fuardaki tri-color u almış ve rodajını tamamlamış. motoru çok beğendim tipi olsun göstergeleri olsun, ancak tek beğenmediğim yanı egsoz sesi oldu

Kaparo verip bekleyen arkadaşlar,hic boşunaa beklemeyin.Sözleştiğiniz bayii'ye gidin eğer bu motora hemen sahip olmak istiyorsanız,konuştunuz fiyatın üstüne bin binbeşyüz daha verin mayıs onbeş yada haziran birinci haftası hemen versinler motorunuzu.Yanii mesele'nin özü şudur'ki!Bayiilerin beklediği sayıda motor gelmedi.Gelecek olanlarıysa,öylee ucuza vermeye niyet'leri yok.Ben 8500 tl okeyleşmiştim.Şimdi görüştüm ve bana hemen kaparomu iade edebileceklerini,ne zaman teslim edecekleri konusunda net birşey sölemediklerini belirttiler.Net bir ifade ile işin boku cıktı.Şimdi ben bu kaparoyu almaycağım.Ve ikiye birde bayyii rahatsız edeceğim.Beyaz ninja kaparomu kaparomu yatırdım.Hafta ici alıyorum.Cbr da gelirse onuda alıp bekleyen arkadaşalara vereceğim...

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaparo verip bekleyen arkadaşlar,hic boşunaa beklemeyin.Sözleştiğiniz bayii'ye gidin eğer bu motora hemen sahip olmak istiyorsanız,konuştunuz fiyatın üstüne bin binbeşyüz daha verin mayıs onbeş yada haziran birinci haftası hemen versinler motorunuzu.Yanii mesele'nin özü şudur'ki!Bayiilerin beklediği sayıda motor gelmedi.Gelecek olanlarıysa,öylee ucuza vermeye niyet'leri yok.Ben 8500 tl okeyleşmiştim.Şimdi görüştüm ve bana hemen kaparomu iade edebileceklerini,ne zaman teslim edecekleri konusunda net birşey sölemediklerini belirttiler.Net bir ifade ile işin boku cıktı.Şimdi ben bu kaparoyu almaycağım.Ve ikiye birde bayyii rahatsız edeceğim.Beyaz ninja kaparomu kaparomu yatırdım.Hafta ici alıyorum.Cbr da gelirse onuda alıp bekleyen arkadaşalara vereceğim...
    onlar istedikleri kadar yokuş yapsınlar sende yap yokuşunu elinden geleni ardına koyma onları bezdir ancak böyle olur demek ki insan gibi davranınca kendilerini akıllı sanan bir çok bayi var ama biraz diş gösterirsen anlıyorlar...

Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar istedikleri kadar yokuş yapsınlar sende yap yokuşunu elinden geleni ardına koyma onları bezdir ancak böyle olur demek ki insan gibi davranınca kendilerini akıllı sanan bir çok bayi var ama biraz diş gösterirsen anlıyorlar...
    Aynen öyle.Kimbilir bana opsiyolanan motoru benden fazla verecek olana teslim edecekler???Şimdi beni tekrar aradı istanbul honda bayiisi..Kaparonuzu geri verelim diyorlar..İstemiyorum dedim.Ben artık mağduriyetim nasıl giderilecekse o yola başvuracağım dedim..Bakalım artık...

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen öyle.Kimbilir bana opsiyolanan motoru benden fazla verecek olana teslim edecekler???Şimdi beni tekrar aradı istanbul honda bayiisi..Kaparonuzu geri verelim diyorlar..İstemiyorum dedim.Ben artık mağduriyetim nasıl giderilecekse o yola başvuracağım dedim..Bakalım artık...
    hangi bayii

Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi bayii
    d&b anadolu yakası...

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun yurtdisina motor satisi yapan bir arkadasim ile gorustum, avrupaya asya ulkelerine honda motor gonderiyor buradan, yapilan prosedurleri arastirdim biraz netten, cok sayida motor gondermis ama turkiyeden hic alicisi olmadigini gordum, honda cbrlari en cok talep eden ulke ise vietnam ve vergi olarak urun bedelinin %103 u kadar vergi oluyormus, turkiye icin sordum, eger turkiyede satisi olan bir urun ise sorunsuz olur dedi, 250cc ve altina vergi dusuk oldugu icin gumrukten gecisi ucuz ve kolay oluyormus, turkiyede olmayan bir marka ise veya ikinci el ise( 3yasa kadar) veya 250cc uzeri ise gumruk vergileri islemleri ile ortalama iki katini buluyor ama HONDA CBR 250 icin ornek, modelin Tr satis fiyatini kiyas aliyorlar ama KDV ve OTV olmadan, ornegin CBR250 icin 7000TL gibi bir rakam, bu fiyat uzerinden gumrukte KDV ve OTV oduyorsunuz, o da yaklasik 1800TL civari, damga vergisi diger ucretler v.s. duz 2000TL, Gümrüğe servis listesi ve turkçe kullanım klavuzunu beyan etmeniz gerekiyor bunlari yaninizda getiriyorsunuz, turkiyede bulunmayan marka icin bu belgeleri temin etmek imkansiz oldugu icin cok zor, daha once bu sekil almis getirmis arkadaslar var mi?

ben türkiyeye gelmeyen bir motorsiklet getirtmek istiyorum çok fazla mı para gider?
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    önce sl150 şimdi S&T gt250r

beklemeye değmez..

walla bence o motoru beklemeye değmez...hele hele 9.000 tl üzeri hiç değmez.. gidin kawa alın...para yoksa hyo alın.. boyunuz 1.80 ve üstüyse altınızca böcek gibi kalır.. ben fuarda oturdum üstüne altımda kayboldu alet, gerçekten cılız bir motor. Hele içinizde race gibi olsun diyeniniz varsa hiç race tipi yok.. lastikler çok ince... tek silindire o kadar para bayılmayın... tipini güzel buluyorsanız da yakında kuryeciler bu motoru kapışır o zamanda üzülmeyin herkeste var diye...

pahalı ve kaliteli= kawa
    ucuz ve kalıplı (kaliteside kötü değil)= hyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler