Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Valla şunu söylim daha öncede soylenmiştir ama ben biraz pahalı da olabilir 2013 model 9900 civarı aldım gibi sıfır alcaksan satmıyacaksan al çünkü sıfır ı çok zarar ettiriyor 12 ye aldığın motor 12500 e tekabül eder satmaya kalksan 10500 den yukarı zor al ikinci el temiz pişman olmazsın.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ugur.t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet canerle geçen görüştük. Seninle de tanışmak isterim. Yeşilpınardayım ben bulabilirisem hessaplı fuarda alacağım bi xr100 :DD
    aynen can uğurla görüştük biz on numara bir arkadaş çok fazla motor sürmese de çok iyi bir arkadaş :p

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    hocam bende midland btx2 almayı düşünüyordum fiyatı nedeniyle de erteliyorum uzun zamandır,midland ı kendimde kullandım 120 km hızlarda bile rüzgar gürültüsü hiç yok,bu ürün nasıl? (kask yol vs. şartlara göre değiştiğini biliyorum) kaç km/s hızlara çıktığında ses kalitesi bozuluyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

hocam bende midland btx2 almayı düşünüyordum fiyatı nedeniyle de erteliyorum uzun zamandır,midland ı kendimde kullandım 120 km hızlarda bile rüzgar gürültüsü hiç yok,bu ürün nasıl? (kask yol vs. şartlara göre değiştiğini biliyorum) kaç km/s hızlara çıktığında ses kalitesi bozuluyor?

Motosikleti
    Yamaha mt09

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok etiket hoşuma gitmiyor hocam ya..
    dostum cok etiket yok bakan bır daha bakıyor alete woww of harıka yakısmıs diyolar APAÇİ gibi olmadı kanımca . sımdı 125 R yi makyajlayacam. Allah sağlığıma kavusmamı nasip etti. motorla yatıp kalkıommm.
    agrasiwe bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Beyler 2. Depomu da bitirmis bulunmaktayim. Daha onceki depoyu hatirlamiyorum ama izmirliyim . Evim altindagda ve isyeri karsiyakada. Full sehirici altindag ksk 250 km de isik yanip sonmeye basladi. Genelde altinyolda seyir hizim 100 130 arasi oluyor. Dur kalk suresi ortalama yolculugun 10 dakikasini aliyordur.
    agrasiwe bunu beğendi.

ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    aynen can uğurla görüştük biz on numara bir arkadaş çok fazla motor sürmese de çok iyi bir arkadaş :p

Artık bende işe motorla gidip geliyorum ) Tem'den devam...
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ugur.t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bende işe motorla gidip geliyorum ) Tem'den devam...
    işte bu kardeşim hayat budur :D tebrikler aramıza hoş geldin, working team :p
    ugur.t bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Makıne uzun yola vurunca canavarda kısa mesafede dur kalkta yakıtta çok hele benım küçük şehrımde 100 metrede bir ısık var deliriyorum ama altımdakı gücü hissetmek süper
    agrasiwe ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    cf moto 400
    Merhaba arkadaşlar iyi forumlar herkese öncelikle ben bu yaz sonu eylül gibi bir motor alacagim. Aklimdaki ilk seçenek Hyosung gt 250 r idi fakat boyumun 185 ve kilomun 92 olmasi bu motorda uzun yol yapamam imaji yaratti bende. Uzun yol benim icin önemli çünkü üniversiteye motorla gitmek istiyorum 650km mesafe var. Gt 250 r 'ı eleyince Gt 250 naked düsündüm ama ciplak motor oldugu icin uzun yolda önüne cam takmam lazim yeni modellerde buna pek imkan yok gibi maalesef. Hondadan nefret etme sebebim " Hic motordan anlamayan birinin bile honda en iyi en kral " laf konusmalari ve fethiyede fazla oluşu. Ama bir yandan gel gelelim 500metre ileride kivrak motor var ve servis ve yedek parca derdim yok. Simdi sizden ricam özellikle uzun yol deneyimi olan arkadaslar hondanin oturma pozisyonu daha rahat bu motor ile ben 650km uzun yol yapabilirmiyim. Yukarida boyum ve kilom var bu faktorlerin onemli oldugunu dusunuyorum cunku benim tvs apachede ben 110 ustu cikamazken 165 cm 60 kg arkadas 120 yi goruyor cok rahat bir sekilde. Tesekkurler.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar iyi forumlar herkese öncelikle ben bu yaz sonu eylül gibi bir motor alacagim. Aklimdaki ilk seçenek Hyosung gt 250 r idi fakat boyumun 185 ve kilomun 92 olmasi bu motorda uzun yol yapamam imaji yaratti bende. Uzun yol benim icin önemli çünkü üniversiteye motorla gitmek istiyorum 650km mesafe var. Gt 250 r 'ı eleyince Gt 250 naked düsündüm ama ciplak motor oldugu icin uzun yolda önüne cam takmam lazim yeni modellerde buna pek imkan yok gibi maalesef. Hondadan nefret etme sebebim " Hic motordan anlamayan birinin bile honda en iyi en kral " laf konusmalari ve fethiyede fazla oluşu. Ama bir yandan gel gelelim 500metre ileride kivrak motor var ve servis ve yedek parca derdim yok. Simdi sizden ricam özellikle uzun yol deneyimi olan arkadaslar hondanin oturma pozisyonu daha rahat bu motor ile ben 650km uzun yol yapabilirmiyim. Yukarida boyum ve kilom var bu faktorlerin onemli oldugunu dusunuyorum cunku benim tvs apachede ben 110 ustu cikamazken 165 cm 60 kg arkadas 120 yi goruyor cok rahat bir sekilde. Tesekkurler.

hoş geldin dostum, tercihin doğru bu motorla uzun yola çıkmış, bu linlten görebilirsin http://www.motosiklet.net/forum/etki...nsorunden.html

motokurt abimiz var, gayet çıkılabildiğini söyler kendisi, ayrıca ben bir ay kadar önce izmirden istanbula geldim bu motor ile, benimki pek olumlu diyemem fakat yine de gelindi, 100 kmde bir dinlenmen şart, gt250r kadar eğilmesende selesi çok serttir o yüzden alınca kesinlikle süngeri değiştirip daha oturulabilir rahat sünger taktır zaten zımba ile tutturmuşlar, ayrıca soğuklarda gidersen benim gibi anan ağlar o ayrı ama kıyafetin tamsa, her türlü gidilir sıkıntı olmaz, bu motordan nefret etme, honda iyidir, kalitelidir, sorun yapmaz, sıkıntı çıkarmaz, parçası bakımı orta derecededir üzmez...
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    hoş geldin dostum, tercihin doğru bu motorla uzun yola çıkmış, bu linlten görebilirsin http://www.motosiklet.net/forum/etki...nsorunden.html

motokurt abimiz var, gayet çıkılabildiğini söyler kendisi, ayrıca ben bir ay kadar önce izmirden istanbula geldim bu motor ile, benimki pek olumlu diyemem fakat yine de gelindi, 100 kmde bir dinlenmen şart, gt250r kadar eğilmesende selesi çok serttir o yüzden alınca kesinlikle süngeri değiştirip daha oturulabilir rahat sünger taktır zaten zımba ile tutturmuşlar, ayrıca soğuklarda gidersen benim gibi anan ağlar o ayrı ama kıyafetin tamsa, her türlü gidilir sıkıntı olmaz, bu motordan nefret etme, honda iyidir, kalitelidir, sorun yapmaz, sıkıntı çıkarmaz, parçası bakımı orta derecededir üzmez...
    kışın günü -6 derecede (tabi hızınız arttıkca dahada soğur hava)165 km hiç durmadım.yazın depomda binzin bitinceye kadar durmuyordum hyosungda : ))yani motora bindiğim zaman beni kimse indiremiyor..allahtan sigara derdim yok sigara molası vermeme gerek kalmıyor
    işin özü hocam bu size bağlı eger alışıksanız 650 değil 1650 km yaparsınız bazı adamlar vardır 50 km yol yakınca 1 saat mola verirler bu tamamen zevk meselesi.totonuz alışksa yola sorun olmaz hele bu cbr 250 ise hiç sorun olmaz öyle 2 büklüm olmuyorsunuz yolda bisiklet sürmek gibi

Motosikleti
    Tiger 800 xcx
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yaz 2200 km'lik bir tatil yaptım CBR250 ile.. durmadan aldığım en uzun mesafe Marmaris-Selimiyeden Ankaraya, yaklaşık 700km ve 10.5 saat sürdü... Geldim mi geldim ama üç gün parmaklarım uyuşuktu titreşimden :D.. Yolculukta hız konusunda bir sıkıntı olmadı.. Yalnız agrasiwe'ye katılıyorum sele harbi den sertmiş... Zaman olarak çoğunlukla şehiriçi kullanacaksan çok uygun.. yok ben sürekli şehirdışına kaçarım dersen daha rahat bir tercih yapmanı öneririm...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın günü -6 derecede (tabi hızınız arttıkca dahada soğur hava)165 km hiç durmadım.yazın depomda binzin bitinceye kadar durmuyordum hyosungda : ))yani motora bindiğim zaman beni kimse indiremiyor..allahtan sigara derdim yok sigara molası vermeme gerek kalmıyor
    işin özü hocam bu size bağlı eger alışıksanız 650 değil 1650 km yaparsınız bazı adamlar vardır 50 km yol yakınca 1 saat mola verirler bu tamamen zevk meselesi.totonuz alışksa yola sorun olmaz hele bu cbr 250 ise hiç sorun olmaz öyle 2 büklüm olmuyorsunuz yolda bisiklet sürmek gibi
    valla kardesim bn ilk uzun yol yaptım oldukca yordu özellikle kalca kısmım resmen iki gün oturamadım bnce bu motorlada alakalı ayrıca gece yolculuğu yaptım, bide yağmur ve soğuk senin gibi 165 kmde de deilki, zaten ben ilk 300 kmde felan hiç sıkıntım yoktu, ondan sonra hiç mola vermeden gittim, o zaman oldu ne olduysa bu motorun selesi çok sert popyu yiyor valla... yazın olsa sıkıntı olmazdı zaten, ayrıca ben hiç titreşimden rahatsız olmadım..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı retgorus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yaz 2200 km'lik bir tatil yaptım CBR250 ile.. durmadan aldığım en uzun mesafe Marmaris-Selimiyeden Ankaraya, yaklaşık 700km ve 10.5 saat sürdü... Geldim mi geldim ama üç gün parmaklarım uyuşuktu titreşimden :D.. Yolculukta hız konusunda bir sıkıntı olmadı.. Yalnız agrasiwe'ye katılıyorum sele harbi den sertmiş... Zaman olarak çoğunlukla şehiriçi kullanacaksan çok uygun.. yok ben sürekli şehirdışına kaçarım dersen daha rahat bir tercih yapmanı öneririm...
    bir sele için motordan vazgecılmez illada sorun dıyorsanız gıdın bır döşemeciye araya kalıtelı sünger koyar ve hiç orjinalliği bozulmaz bu şelikde yapar verir 10-20 tl arası olur.bu tarz motorların coğunun selesi aynı boyle arada oyle cok fark yok.goldwing vs hariç
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Tiger 800 xcx
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sele için motordan vazgecılmez illada sorun dıyorsanız gıdın bır döşemeciye araya kalıtelı sünger koyar ve hiç orjinalliği bozulmaz bu şelikde yapar verir 10-20 tl arası olur.bu tarz motorların coğunun selesi aynı boyle arada oyle cok fark yok.goldwing vs hariç
    gerekirse vazgeçerim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Alıntı retgorus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerekirse vazgeçerim..
    Burdan bunu çıkardıysan tebrikler.. şu bir gerçek bu tip motorlar uzun yol konforu için üretilmemiş. Herkesin toleransı farklıdır.. Bu mesafeler gidilir mi gidilir.. ama yorucu olur... kimisi daha çok yorulur kimisi daha az..
    Sünder de bir yere kadar kıçı rahatlatır :D

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    selam herkese cbr250 de çanta nasıl durur arka çanta ve çanta demri ile bana kaça patlar bilen yaptıran varmı acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese cbr250 de çanta nasıl durur arka çanta ve çanta demri ile bana kaça patlar bilen yaptıran varmı acaba bilgi verirseniz sevinirim.
    böyle durur, çantanın kalitesine göre değişir ama 150 ila 600 arasında da olur...

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı cemerol88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şöyle söyliyim. Yani bu ürünler bir midland gibi değildir muhakkak. Kendim midland kullanmadim ama bu konuyu zamaninda cok arastirmistim bu interkomlari almadan once. Fiyat performans olarak benim görüşüm basarililar.tabi 80-90 km hızı aşınca havada rüzgarlı ve kaskinda cok ses aliyosa konusmak sıkıntı olabiliyor. Ama normalde cok rahat artçıyla konusulup muzik dinlenip telefonla konusulabiliyor. müziği ruzgar sesine ragmen cok net bir sekilde dinleyebiliyorsun. Ben bide kulak tikaci kullaniyorum ruzgar sesini engellemesi icin. Ozaman nefis oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler