Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    gonderiyi zaten bireysel yaparsaniz ornegin gidip ben yapsam 2000TL fiyat cikar en az, gonderiyi bu firmalar yapiyor, onlarin anlasmali oldugu hava ve deniz tasimaciligi var, onlar yapiyor, adet fazla olursa hele cok makul fiyatlara getiriliyor, buradan ingiltereye fransaya belcikaya gonderiyorlar, gumrukte vergilerini odedikten sonra problem olmuyor, hatta forumda bir arkadas ikinci el getirtmisti bin pisman oldum dedi cunku hem ikinci el olmasi hem de 250cc olmasi isleri zorlastiriyor, burada fiyati 5250 olmasi onemli degil, buradaki renk secenekleri turkiyede ve avrupada yok, ithalat iznine gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Valla çok güzel çok kolaymış gibi anlatıyorsunuz. Öyle olsa bile kendimle birlikte bu maceraya girişecek 9 tane deli bulmam lazım
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    forumdan bir arkadas ikinci el TENERE almisti ama kim oldugunu su an cikaramadim, ikinci ellerde bildigim kadari ile imkansiza yakin getirmek, ama sifir olup, turkiyede bulunan bir modelin gecmemesi olmaz, zaten ozellikle belirttim, ilk olarak bu isi bilen gumrukculere danismak lazim, bu isi yapan, yada tanidigi olan, sonucta islem yasal olacak, tum vergiler odenecek. Ayrica bazi urunlerde distributor ve grey ithalat v.s. var, benim ilgimi ceken noktalar
    HONDA PCX burada 4000TL trde 4800TL kar orani makul
    CBR150 burada 3800TL trde CBR125 5400TL kar orani yuksek ama normaldir
    CBR250 burada 5250TL trde 8800TL ve nazlanarak veriyorlar, kar orani fazla degil mi? CBR125 te nakliye oluyor, reklam oluyor, CBR250de, arada 15-20kglik agirlik mi bu farka sebep yoksa kar marji mi?

Bir haber :
    Aslinda luks otomobilleri(BMW,Mercedes,Audi vs.) ithal edip distribitor fiyatindan daha dusuk fiyata satan bir cok galeri var. Motosiklet fiyatlari cok daha az kar birakacagindan bu ise girmiyorlar sanirim.

Ben Turkiye satis fiyatlarinin sadece vergiden dolayi bu kadar sisik oldugunu dusunmuyorum, distributor karlarida cok yuksek bence. Misal

Honda CBR 1000RR Fireblade - 13,399 USD
    Yamaha R1 - 13,590 USD
    --------------------------------------------------------
    FARK = 191 USD

Honda CBR 1000RR Fireblade - 33,900 TL
    Yamaha R1 - 45,000 TL
    -----------------------------------------------
    FARK = 11,100 TL

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 ----------

Macera derken zaten isi kesin ogrenmeden girmek macera da olmaz
    Bir iki site ornek vereyim
    http://www.asiatradingonline.com/shippinghonda.htm
    http://www.asiatradingonline.com/shippinghonda2.htm
    http://www.pattayashipping.com/
    http://www.asiatradingonline.com/bikes.htm

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    biz ebay dan küçücük bi parça gettitiriyoz bazen gümrüğe takılıyo başımız ağrıyo,ben şahsen böyle bişeye girmem
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    parca kucucuk olabilir ama degeri onemli gumruk icin + bu urun zaten direk kapina gelmeyecek, vergilerini odeyeceksin diye yazdim defalarca, ben turkiyede yasarken binden fazla urun almisimdir ebay amazon dhgate aliexpress ve ismini dahi hatirlamadigim onlarca firmadan, pahali olanlar bazen takiliyor sansa, ayni urunu iki tane aldim, biri kendi adresime digeri enisteme, ayni yerden ayni fiyatli urun, biri takildi digeri tskilmadi, sans yada bazi gumrukculerin isguzarligi, kimisi ver rusveti gormem diyor, zaten aleni hersey utanma falan yok, zaten turkiyede de bilmeyen mi var?

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadim konuyla ilgisini
    abi ben yurda gelmeyen bir motorsikleti getirmek istiyorum hali hazırda Aynı modelin Benzinlisi satılıyor ben Hybrid modelini getirmek istiyorum.

Aynı senin ABS li versiyonu getirtmek gibi bişi.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    cok pahaliya malolur, ayrica bugun ogrendigim kadari ile sadece tr de bu kadar sorunlu, tek amac vatandasi kaziklatmak, getirilen motora 2 yil satilamaz serhi konuyormus.

not: kotu haber honda cbr250 fiyati 8800tl olarak aciklandi, buradaki fiyat ise 100500 baht yani 5250tl idi, bugun fiyat artirimi oldu ve 105000 den 130000 e cikardi bayiler fiyati, gorustugum tum bayilerde fiyat 130000 thaivisa forumdakilerde baska bolgelerde sormus orda da 130000 oldu, yaklasik %25 zam geldi ki motor burda uretiliyor, sanirim trye gelememe sebebi buydu, 8800 e kar getirmez, birden fiyatta yukseltemediler bence,sizin dusunceniz ne bu konuda?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cok pahaliya malolur, ayrica bugun ogrendigim kadari ile sadece tr de bu kadar sorunlu, tek amac vatandasi kaziklatmak, getirilen motora 2 yil satilamaz serhi konuyormus.

not: kotu haber honda cbr250 fiyati 8800tl olarak aciklandi, buradaki fiyat ise 100500 baht yani 5250tl idi, bugun fiyat artirimi oldu ve 105000 den 130000 e cikardi bayiler fiyati, gorustugum tum bayilerde fiyat 130000 thaivisa forumdakilerde baska bolgelerde sormus orda da 130000 oldu, yaklasik %25 zam geldi ki motor burda uretiliyor, sanirim trye gelememe sebebi buydu, 8800 e kar getirmez, birden fiyatta yukseltemediler bence,sizin dusunceniz ne bu konuda?
    çok büyük bir fiyat artımında vaz geçmek zorunda kalacağım zaten..

Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın bayaa bi çin malina benziyor

Hatta yanına Racer200 falan geldimi ulaan niye bunu aldikki daha güzel kaliteli modellerde varmış falan diyosun

Sonra yanına bi yamaha R1 geliyo aragazı veriyo kahroluyosun nasılda 8 bin liralık motordan böyle ses çıkmaz diyosun.. yıkılıyosun.. İnsan içine çıkamaz oluyosun.. eve küçük Emrah modlarında boynun bükük gigiyosun.. Bi müslüm kasedi koyup bütün şarkıları baştan sona dinleyip kendini jiletlemeye başlıyosun

Sonra aradan 1 sene geçiyo her yer cbr250 doluyo Kuryelerin bile Cbr250 kullanması bardağı taşıran son damla oluyo O hışımla depoda kalan son benzini hortumla çekip motoru eteşe veriyosun

kuryeye dusmez
    adamlar 3000-4000 tl lik makineden 9000 TL lik makineye gecemezler abi naptın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://onbiker.com/wp-content/upload...s_CBR_250R.jpg
    foto açısı yanıltmasın
    özellikle bu fotodan sonra kmse konuşmasın lütfen boy konusunda
    http://image.ohozaa.com/i/8e0/img_0267.jpg

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Fiyat artışı olursa almaktan vazgeçerim. 8810 TL CBR 250 kalibresindeki tek silindir 250cc bir motosiletin hakedeceği en son fiyattır.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya VTR 250 VARDI O MOTORU BU FIYATA VERSELER ÜRETİMDEN KALKANA KADAR KARABORSA GİDERDİ DİREK JAPON MALI ALTIN ELBİSELİ ADAM BİLE 250CC DE BU KALİTEDE MOTOR OLMAZ DEMİŞTİ ÖTV İNDİRİMİYLE ŞİMDİ Bİ NİNJA PARASIDIR HERALDE AMA SÜPER ALETTİ
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sizce olurmu bir fiyat artışı olursa nekadar olur acaba
    300-400 e birşey demem de daha fazla olmasın lutfen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:14 ----------

Motosikleti
    Honda CBR 250R

neden kırmızısı yok bu meretin

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    kirmizisi cok tatli gercekten

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bayiden kesin fiyat alan varmı acaba

Motosikleti
    henüz yok.
    satmıcam zaten getirtemezmiyim?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bu motor zamlanırda 10.000 ye yaklaşır yada geçerse yalan olur ;)

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    2sene satmamak kaydi ile ve sifir olursa getirtebiliyorsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor zamlanırda 10.000 ye yaklaşır yada geçerse yalan olur ;)
    valla benim içinde yalan olur umarım yapmazlar öyle birşey..

Motosikleti
    henüz yok.
    2sene satmamak kaydi ile ve sifir olursa getirtebiliyorsun
    Piaggio mp3 300ie Hybrid'in satış fiyatı 8000eu avrupada buraya kaça gelir kaba hesapla?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler