Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir noktada kamyon yüzünden 5 dk sabit kaldık, arkamda da enduro var, ter basmaya başladı, baktım kenarda kaldırım rampa gibi, 1-2 metre kaldırımdan gidip inersem kurtulabilirim. Tahminim bunu yaptığım sırada oldu, rampa gibi de olsa yatay çıktığım gibi yere yakın egzost bağlantı kısmı sürtünmüş, neyse sağlık olsun. İşim acayip aceleydi, geç kalmayıp onu hallettim o yüzden çok sorun etmiyorum .
    tekrar geçmiş olsun yaa dilerim en kötüsü hepimiz için bu olsun.ama sevindim yanılmamışım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese Merhaba Bende CBR 250 Sahibi biri olarak aranıza Hoşgeldim diyorum, inşallah buluşup birşeyler yaparız henüz motora alışma sürecindeyim, şu ana kadar Arka Fren'e alışma haricinde sorun yok, uzun zaman scooter kullanınca bu alışkanlık gitmiş bende tekrar alışmam biraz zaman alıcak galiba...

birde motorda yer sorunu var siz ne gibi çözümler buldunuz? yer derken ıvır zıvır koyacak alan yok çanta ile mi çözüyorsunuz siz bu sorunu ?
    SonpoL bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun, ben de motoru oradan aldim, sahibi Gungor, ilgilidir, yardimci oluyorlar maddi manevi, hasanpasaya gore belki biraz tuzludur ancak satis sonrasi gayet iyidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

hayirlisi olsun! savas cikmasinda sen buralarda ol yoksa size kibris mersin yollari gozukur bol bol
    allah korusun.
    kıbrıs'a gıtmeye razıyım.
    gece hayatı , ucuz ıckı vs guzel yer

bu arada bmw guzelmıs.ben de delılık yapıp takasa gırebılırım 1 bavyeralılyla (daha once clıo rs - s2k - c2vts - yrv turbo vs hep haşin seylere sahıp oldum.punto evoyu kullanmak hıc hosuma gıtmıyo )

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır bu akşam müsaitim,dışarı çıkacaz gelen gelsin.Ne yapacağımız belli değil daha,saatte belli değil,hadi birşeyler ayarlayalım.
    lutfıcm kusura bakma gec gordum mesajı.bugun aksam gıbı esımle cıktık dısarı haber gelmeyınce.temmuz gıbı yıne gelecegım.o vakıt goruselım ınsallah

Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, motorumu alarak bu gruba dahil oluyorum nihayet. Acaba Güngör motor'u nasıl bilirsiniz? Yarın öbür gün başımızı ağrıtır mı?
    hayırlı olsun cbr.

Alıntı deveagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba Bende CBR 250 Sahibi biri olarak aranıza Hoşgeldim diyorum, inşallah buluşup birşeyler yaparız henüz motora alışma sürecindeyim, şu ana kadar Arka Fren'e alışma haricinde sorun yok, uzun zaman scooter kullanınca bu alışkanlık gitmiş bende tekrar alışmam biraz zaman alıcak galiba.
    birde motorda yer sorunu var siz ne gibi çözümler buldunuz? yer derken ıvır zıvır koyacak alan yok çanta ile mi çözüyorsunuz siz bu sorunu ?
    hayırlı olsun cbr.
    arka frende rahat ol.kıtleyınce bıle rısk yaratmıyor dusuk suratlerde.
    kuyruga benım gıbı canta takmayanlar ıcın bugun aneste gıvının bel desteklı kask yerlı vs cok guzel cantalarını gordum.fıyatı bıraz fazla 330 cıvarı ama deger bence.yolunuz duserse ınceleyın derım ;)

---------- Post added at 02:37 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

bugun anesmotora ugradık.bos cıkmadık

daha once aldıgım sınyaller ve aynalardan sonra,

depokapagı pad'i
    on cam vıdaları
    ve sıbop kapaklarımı da aldım bugun

dıger malzemelerı de sordum (basamaklar-yag tankları vs ler) tam net bır cevap alamadım.

[IMG][/IMG]
    Zippo's, SonpoL ve teocan94 bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah korusun.
    kıbrıs'a gıtmeye razıyım.
    gece hayatı , ucuz ıckı vs guzel yer

bu arada bmw guzelmıs.ben de delılık yapıp takasa gırebılırım 1 bavyeralılyla (daha once clıo rs - s2k - c2vts - yrv turbo vs hep haşin seylere sahıp oldum.punto evoyu kullanmak hıc hosuma gıtmıyo )

lutfıcm kusura bakma gec gordum mesajı.bugun aksam gıbı esımle cıktık dısarı haber gelmeyınce.temmuz gıbı yıne gelecegım.o vakıt goruselım ınsallah

hayırlı olsun cbr.

hayırlı olsun cbr.
    arka frende rahat ol.kıtleyınce bıle rısk yaratmıyor dusuk suratlerde.
    kuyruga benım gıbı canta takmayanlar ıcın bugun aneste gıvının bel desteklı kask yerlı vs cok guzel cantalarını gordum.fıyatı bıraz fazla 330 cıvarı ama deger bence.yolunuz duserse ınceleyın derım ;)

---------- Post added at 02:37 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

bugun anesmotora ugradık.bos cıkmadık

depokapagı pad'i
    on cam vıdaları

dıger malzemelerı de sordum (basamaklar-yag tankları vs ler) tam net bır cevap alamadım.

http://<a href="http://www.kolayresi...9_Ox5J.jpg</a>
    Hocam düşünürsen ben satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1240534/detay/
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler ama kırmızı ya da mavı ıstıyorum. hayırlı satıslar ;)

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, motorumu alarak bu gruba dahil oluyorum nihayet. Acaba Güngör motor'u nasıl bilirsiniz? Yarın öbür gün başımızı ağrıtır mı?
    aman aman sakın bulaşma, satarken iyi güzel canım cicim size yaklaşırlar, satış sonrası servisi illallah ettirir, gördüğüm en kötü servis honda güngörün.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar selamlar,
    dün bahsetmiştim haftasonu 1000 km bakımına götürücem diye, yağ ve yağ filtresi değişiyor sadece dediler ve 70 TL fiyat verdiler, siz nerede ve kaça yaptırdınız, forumda araştırdım 25-45 tl arası rakamlara yaptırmışlar, neden 70 ona kafam basmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı deveagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba Bende CBR 250 Sahibi biri olarak aranıza Hoşgeldim diyorum, inşallah buluşup birşeyler yaparız henüz motora alışma sürecindeyim, şu ana kadar Arka Fren'e alışma haricinde sorun yok, uzun zaman scooter kullanınca bu alışkanlık gitmiş bende tekrar alışmam biraz zaman alıcak galiba...

Bunun için ya sırt çantası ya da depo üstü ve/veya arka sele çantası kullanabilirsin.
    Ben öyle yapıyorum.Sırt çantası yazın pek tavsiye etmiyorum ama
    Şu şekilde görebilirsin.. 50 Euro bu çanta ve hem depo üstü hem arka seleye uygulanabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Hayırlı olsun bu arada..
    avcagatay, SonpoL ve teocan94 bunu beğendiler.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    motoru 1400 kmde aldığımda ilk bakımı yapılmıştı. şimdi 2500 oldu 3000 de bakıma gitmeyi düşünüyorum. servis 3000 de mi 4000 de mi gel diyor? ayrıca ilk bakım kitapçığa işlenmemiş artık işletil miyor mu eksik mi kalmış?
    İkincilik kaybedenler içindir...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

depokapagı pad'i
    on cam vıdaları

http://<a href="http://www.kolayresi...9_Ox5J.jpg</a>
    hayırlı olsun yeni parçaların..orijinal sinyalleri ne yapmayı düşünüyorsun
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,
    dün bahsetmiştim haftasonu 1000 km bakımına götürücem diye, yağ ve yağ filtresi değişiyor sadece dediler ve 70 TL fiyat verdiler, siz nerede ve kaça yaptırdınız, forumda araştırdım 25-45 tl arası rakamlara yaptırmışlar, neden 70 ona kafam basmadı, yardımcı olursanız sevinirim.
    60 küsür tutmustu benım de. 25 lıraya felan bakım yapmaz kımse. ıscılık zaten cogu bu paranın. saati 30-50 arası felan alıyorlar ıscılık ıcın. yazdıklara zamana gore de servıs fıyatları degısıyordur.

Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru 1400 kmde aldığımda ilk bakımı yapılmıştı. şimdi 2500 oldu 3000 de bakıma gitmeyi düşünüyorum. servis 3000 de mi 4000 de mi gel diyor? ayrıca ilk bakım kitapçığa işlenmemiş artık işletil miyor mu eksik mi kalmış?
    4000 . sisteme ıslıyoruz gerek yok dıyorlar ama ıstersen kolaylık acısından yazdırabılırsın. alacak adam servıse getırdıgınde zaten kayıtlara da baktırabılır gelmısken.

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeni parçaların..orijinal sinyalleri ne yapmayı düşünüyorsun
    teskur.taktırdıktan sonra konusuruz ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ilk 1000 bakımda işçilik almıyoruz sadece parça fiyatları dediler yani yağ ve yağ filtresi 70 tl diyorlar doğru mudur ?

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    ilk 1000 bakımda işçilik almıyoruz sadece parça fiyatları dediler yani yağ ve yağ filtresi 70 tl diyorlar doğru mudur ?
    bence yalan bir ay kadar önce aneste 1000 km bakımına 48 tl verdim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şimdi anes'le konuştum 1,5 lt yağ 36 tl , 15 tl filtre = toplam 51 tl dedi , otosever'i aradım yağ + yağ filtresi 70 tl dedi, dedim bayiden bayiye değişir mi evet dedi, aneste 51 sizde 70 dedim, biz castrol yağ kullanıyoruz onlar shell yağ kullanıyor dedi, 19 tl fark eder mi acaba ? onu öğrenmek lazım. gerçi şirinevler bana yakın diğeri ikitellide aynı hesaba geliyor ama ben aptal yerine konulmaya uyuz oluyorum yoksa 10-20 de değilim..

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Son yağ değişimimi anes'te yaptırmıştım. Valvoline marka yağ koymuşlar, fiyatı uygun ama kaliteli bir yağ değil.

Motosikleti
    cbr125r
    şimdi anes'le konuştum 1,5 lt yağ 36 tl , 15 tl filtre = toplam 51 tl dedi , otosever'i aradım yağ + yağ filtresi 70 tl dedi, dedim bayiden bayiye değişir mi evet dedi, aneste 51 sizde 70 dedim, biz castrol yağ kullanıyoruz onlar shell yağ kullanıyor dedi, 19 tl fark eder mi acaba ? onu öğrenmek lazım. gerçi şirinevler bana yakın diğeri ikitellide aynı hesaba geliyor ama ben aptal yerine konulmaya uyuz oluyorum yoksa 10-20 de değilim..
    castrol kullanmakta fayda var

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    o zaman otosever forever =)

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Kendi yağınızı alıp istediğiniz servise gidebilirsiniz, mesela repsol gelmiş feyizoğluna. Bir dahaki değişimde ben de denemeyi düşünüyorum açıkçası.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi yağınızı alıp istediğiniz servise gidebilirsiniz, mesela repsol gelmiş feyizoğluna. Bir dahaki değişimde ben de denemeyi düşünüyorum açıkçası.
    http://www.feyizoglu.com/10-50-Motos...agi_47196.html
    http://www.feyizoglu.com/10-40-Motos...agi_47195.html

Hangisi bizim motor için uygun acaba? Bende kendi yağımı alıp gitmeyi düşünüyorum bir sonraki bakıma. 2 kutu lazım ama 1er litrelik bunlar.

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/10-50-Motos...agi_47196.html
    http://www.feyizoglu.com/10-40-Motos...agi_47195.html

Hangisi bizim motor için uygun acaba? Bende kendi yağımı alıp gitmeyi düşünüyorum bir sonraki bakıma. 2 kutu lazım ama 1er litrelik bunlar.
    üzerinde racing olan daha yüksek devirler için üretilmiştir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler