Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Günaydın arkadaşlar tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ilk sayfadaki 1.mesajı admin/mod kim değiştiriyorsa bence değiştirmeli, fiyat cash on the table 9900 TL plaka+ruhsat vs. hariç =)

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hararet cızgılerınden bahsedıyorum. normalde 6 tane olup hani 3 cızgıyı hıcbır zaman gecmeyen (maasallah) cızgıler (cubuk demem lazımdı sanırım . cızgı olmamıs )
    Ben bunu değilde rölantide çalışmasını bekliyorum sadece, genelde ilk çalıştırdığımda 2k da başlıyor 1.5k düştüğü anda artık gidebilirim diyorum kendime

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Selam arkadaşlar, dün kırmızı ışıkta renault fluance arkadan bindirdi arka tekere. Yerimden hopladım. Sağlammış bizim motorlar bir kaç milim teker kaydı, kırılan dökülen yok. Az bi az plaka eğrildi. Bomboş kavşakta kırmızı ışıkta çarpan öküz arabadan inmeden camdan pardonla yetindi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, dün kırmızı ışıkta renault fluance arkadan bindirdi arka tekere. Yerimden hopladım. Sağlammış bizim motorlar bir kaç milim teker kaydı, kırılan dökülen yok. Az bi az plaka eğrildi. Bomboş kavşakta kırmızı ışıkta çarpan öküz arabadan inmeden camdan pardonla yetindi.
    Geçmiş olsun Sarp kardeşim. Bir şey olmamasına sevindim.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçmiş olsun Sarp, lastik veya jantta birşey var mı ? ayarlarında kayma falan olmasın iyice kontrol etseydin.

Geçmiş olsun arkadaşım sana birşey olmadıya önemli olan bu. Onlara nasıl ehliyet veriyorlar anlamıyorum zaten. Ama yapacak birşey yok malesef trafikte böyle öküzler var.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Gecmis olsun kardesim. Işıklarda özellikle en önde bekliyorsanız motor daima viteste ve her an kalkacakmış gibi beklemenizi tavsiye ederim. Hatta sürekli arkayı kontrol ederek beklemekte fayda var. Ya da benim yaptıgım gibi şeridin dısında bekleyin. Çünkü bu sekilde bir hayli fazla kaza oluyor.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gecmıs olsun kardesım.allah beterınden korusun.

vıteste kalma olayına katılıyorum. ben de menemen'de daf tırın logosunu gordum arkamda. hayvan oglu hayvan ıcıme gırdı neredeyse. boşta oldugum ıcın de o an kıtlendım tabi heycandan.

Geçmiş olsun hocam, keşke indirip bir azarlasaydın. Küçük birşey bile olsa hasarı senin cebinden çıkıyor.

Kırmızı ışıkta dururken arkadan geleni gözleyin, ön freni sürekli sıkıp bırakın hatta ki arka lamba yanıp sönsün. Allah korusun bir sürü kaza var bu şekilde, sonra mahkemede görmedim deyip dışarı salıyorlar bunları.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...bu motorla girip cikmdigm yer klmdi ama cok sezsiz ekaoza cozum bulmk lzim tabi hyo lar gibi tir diye ses cikcksa eksizda boyle kalsin
    türkçesi? :D

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    meali;
    bu motorla girip çıkmadığım yer kalmadı. ama çok sessiz, egzoza çözüm bulmak lazım. tabi hyosunglar gibi tır diye ses çıkacaksa egzoz da böyle kalsın.
    rica ederim.
    wolrath, K_R_A_L ve teocan94 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu ürünleri getirtmeyi denesem gümrükte takılma vs sorunu olurmu acaba ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_1970wt_1185

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_2064wt_1185
    Hocam sinir 75 euro'dur. Express kurye tasimaciligi yapan firmalarin gonderileri daha cok kontrol edilir. PTT ile gelirse daha rahat gecer.. ama sure uzar tabi. Son karar o an kontrol eden gumruk memurunundur.
    Yuce123 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zincirin gerginliğini almış... teşekkür etseydin İnsanımız çok rahattır böyle şeylerde...

Motorla çok başka tabide banada arabayla köprünün dur kalk trafiğinde yaşlı 60 yaşlarında bi adam arkadan tampona vurdu. tak diye bi ses geldi. İndim arabadan baktım tampona bi çizik(tampon komple çıtasıyla beraber araç renginde)) döndüm adama bakıyorum hiçbirşey demiyor Baktım bunun yüzüne 5-10 saniye daha hala bişey demiyor.

Sinirlendim napıyosun dayı senin şu yaptığının gereği varmı şu duran trafikte dedim... Amma değerli araban varmış dedi insan bi pardon der...O günde kız arkadaşımdan ayrılmışım sinirim tepemde işler oka sarıcak kendimi zor tutuyorum... Derin bir nefes alıp la havle diyerek aracıma binmiştim...

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    [/QUOTE]
    öncelikle hayırlı olsun,bende sizinle aynı durumdayım,vitesli motor tecrübem yok ve cbr 250 ile başlamak istiyorum.ama keşke daha küçük bişiyle başlasaydım demek de istemiyorum açıkçası.sorum şu motora skutır tecrübesiyle bindiğinizde ilk anda hakimiyet sorunu veya tedirginlik yaşattımı?teşekkürler..[/QUOTE]

Ilk 15 dk, sonrasinda alistim.. su anda 150 km yaptim buralarda.. halen plakam cikmadi.. yarin cikaracagiz dediler.. ondan sonra biraz daha acilacagim scooter tecrubesi varsa, duz vites araba kullandiysaniz, mantigi benziyor.. cabuk alisiyorsunuz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xena XX14 kullanıyorum ben. XN14 de bayağı benzer duruyor. Açıkçası memnunum, 120 db alarmı acayip kuvvetli. Genelde alarmlı fren kilitlerindeki sorun durup dururken ötmesi oluyor. Ama ben böyle bir durum yaşamadım şu ana kadar. Sadece bir sefer, sensörü fren diskindeki boşluğa denk gelmiş. Neyse ki daha başındayken öttü, düzeltmiştim.

4-5 güvenlik kuruluşu tarafından onaylı, tek parça çelikten yapılma, bu fren kilidini kıramazlar ama diski kırarlar belki :D.
    Villaleventin pesinde kosuyorum kac gundur.. pek bilgileri yok.. oradan almayacagim en sonunda.. baska bir model bakiyorum.. onerebileceginiz bir marka model var midir? kolay temin edilen bulunan? ya da net uzerinden satin alinan?
    sungurmete bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar çok güncel bi soru b sınıfı ehliyetle veya ehliyetsiz kullanan kaç kişi var şu an, veya şöyle sorayım 30 hazirandaki sınava girecek ancak şu an aktif olarak cbr250 ile trafikte veya trafiğe kapalı alanda takılan kaç kişi var =)

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok güncel bi soru b sınıfı ehliyetle veya ehliyetsiz kullanan kaç kişi var şu an, veya şöyle sorayım 30 hazirandaki sınava girecek ancak şu an aktif olarak cbr250 ile trafikte veya trafiğe kapalı alanda takılan kaç kişi var =)
    Ben Haziran 30'da B ehliyeti için girecem ama haftaya kayıtlı olduğum kurs arkadaşgilin ve arkadaş tvs apache ile bir kaç bişe öğretecek haftayı sabırsızlıkla bekliyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte muhtesem bi motor araldan getmk gibi bi huyum yoktur tirsardim bu motorla girip cikmdigm yer klmdi ama cok sezsiz ekaoza cozum bulmk lzim tabi hyo lar gibi tir diye ses cikcksa eksizda boyle kalsin
    http://www.youtube.com/watch?v=voltBLnHox0
    wolrath, yashukawa ve teocan94 bunu beğendiler.

Cepten yazinca karakterlerde sikinti olmus bayaaranizda denizli de olan var mi? Eksoz koruma demirine beyaz karbon alt sakala siyah karbon,beyz karbon sakala gitmez sanirim birde cama siyah cam lazim .birde bu aynalr ne boyle ya kepce kulak gibi )

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tırsmayın yazın ya, bende aynı durumdayım o yüzden size fikir danışıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler