Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    ben kaskı aldım,mont,dızlık falan da aldım butcem el verdıgınce,donunce resımlerı eklerım ,yorum yazan arkadaslara tesekkur edıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motor aldık dedik bi tane hayırlı olsun diyen çıkmadı anasını satayım...ne güzel bi dayanışmanız var..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor aldık dedik bi tane hayırlı olsun diyen çıkmadı anasını satayım...ne güzel bi dayanışmanız var..
    Kaça satacaksın,takas yaparmısın:D:D Şaka bir yana da hayırlı olsun kardeşim,ama Pazartesi alacağım dedin diye hatırlıyorum.Ve bu saatte bu havada herkes motorunun üzerinde,üstelik hayırlı olsun bekliyorsan motorun resimllerini koyar ve aldım dersin,o zaman gelir iyi dilekler:D:D:D

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça satacaksın,takas yaparmısın:D:D Şaka bir yana da hayırlı olsun kardeşim,ama Pazartesi alacağım dedin diye hatırlıyorum.Ve bu saatte bu havada herkes motorunun üzerinde,üstelik hayırlı olsun bekliyorsan motorun resimllerini koyar ve aldım dersin,o zaman gelir iyi dilekler:D:D:D
    prensipte anlaştık yani..pazartesi üzerime alıyorum işte..
    yarın koyarım fotoları...

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoları Bekliyoruz Hayırlı Olsun

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    prensipte anlaştık yani..pazartesi üzerime alıyorum işte..
    yarın koyarım fotoları...
    Hayırlı olsun ben de Pazartesi dedin diye hayırlısıyla bı teslim al sonra dileriz diye düşünmüştüm ben de bu arada İTU icinde 1 günde yapabileceğim maksimum km zorluyorum bugün 48 km yaptım

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar herkeze ıyı gunler aranıza yenı katılmıs durumdayım motoru taksıtlı alan varmıdır acaba ve bostancıda oturuorm formda aynı yerde oturan varmıdr ınceleme fırsatı ıcın iyi gunler tekerınız duz bassın

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkeze ıyı gunler aranıza yenı katılmıs durumdayım motoru taksıtlı alan varmıdır acaba ve bostancıda oturuorm formda aynı yerde oturan varmıdr ınceleme fırsatı ıcın iyi gunler tekerınız duz bassın
    Hayırlı olsun,bostancıdayım ama 125 liği var:D Yakınmışız motoru aldığınızda takılırız artık:D Yardımcı olabileceğim birşey olursa söyleyin,elimden geleni yapmaya çalışırım...

Motosikleti
    CBR 250
    Hayırlı olsun,bostancıdayım ama 125 liği var:D Yakınmışız motoru aldığınızda takılırız artık:D Yardımcı olabileceğim birşey olursa söyleyin,elimden geleni yapmaya çalışırım..
    tesekkr edrım hayırlısıyla agustos sonu gıbı almayı planlıorm o zamn mutlaka takılırız :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    oooo daha çok varmış,aranıza katıldım filan diyince aldınız sandım:D

Motosikleti
    CBR 250
    evet ya ole oldu gıbı pardon aslında vicdanen coktan almıs gıbıyım de maddı acı kaldı sadece :d

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

oyle oldu biraz pardon aslında vicdanen coktan almıs durumdayım ısın sadece maddi kısmı kaldı onu beklıorm :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    O dert değil yaa,o sorun herkeste var siz zor olan kısmı atlatmışsınız:D

Motosikleti
    CBR 250
    :D aynn sz 125 ten memnunmusunz ?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    fazlasıyla memnunum,ama sorularınız olacaksa 125 topic i yada özelden sorun isterseniz...

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    arkadaşlar 5-6 mayıs'ta haliçte offshore var. ben hemen hemen her yıl gidiyorum. bu sene toplanıp gitsek motosiklet ailesi olarak. ne dersiniz? gelmek istermisiniz? saat 14:00 yarışma başlangıcı. saat 12:30 gibi zincirlikuyuda buluşup gidebiliriz. accuweatherda hava çok güzel gösteriyor. umarım yanılmazlar. ben orda olacağım mutlaka. gelmek isteyen herkesi beklerim.
    kazasız sürüşler dilerim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5-10 motor gidildiğini varsayarsak motorları rahatça parkedip izleyebilmek için hangi noktayı öneririsiniz. Malum çok kalabalık ve motorlara sahip çıkmak zor olabilir ve ya meraklılar motorları inip-binip devirebilirler

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    yani geçen yıl motorla gitmedim. bi otopark var oraya koymuştum arabayı tam etkinliklerin yapıldığı alanın arkasında. ama park sorunu olacağını sanmıyorum.sahile kadar motorla girip motorların yanında izlemeyi düşünüyordum ben açıkcası. çünkü bi park var tam etkinlik alanının yanında oraya girebiliriz motorla. yine aynı yerde yapılacaktır sanıyorum.

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    ben bunu yeni gördüm, hayırlı olsun , çok sevindim, çok istiyordun kazasız belasız kullan inşallah

ben bugün kask , dizlik sırtlık (kaplumbağa kabuğu gibi bişey) eldiven ve montumu aldım, aslında anes ten almayı düşünüyordum ama
    bazı sebepler beni bugün almaya mecbur etti açıkçası, aslında daha çok gezip araştırma/karşılaştırma yapmak isterdim ama...

ekipmanları şirinevler/motomax tan aldım, arkadaşım şu "sezon" denilen şey satıcıların içindeki şeytanı açığa çıkarıyor. Adamlar sırt korumalı yazlık montun içindeki sırt korumasını çıkartıyor,
    dandik plastik parçası için ayrıca 50 tl istiyor neyse iyi kötü aldım bişeyler , aşağıya resimlerini koyuyorum, daha bu işin başında , acemi bir arkadaşınız olduğumu unutmadan eleştirilere ve
    önerilere açığım...

Kask , şu pompalı olanlardan,yanak kısmı şişirilebiliyor, ayrıca verilen bir parçayla (güneşlik) açık kask olarak da kullanabiliyorsunuz.

bu montun arkasındaki plastik parçasını (hani şu parmak arası terliklerde kullanılan cinsten)ayrıca 50 liraya kakalamaya çalıştılar,ben de almadım

onun yerine bu kocaman sırt korumayı aldım, açıkçası çok bi rahatsızlığı yok ve dediğim gibi daha acemiyim, bütün sırtı kuyruk sokumuna kadar koruması beni cezbetti

o dandik terlik plastiğine 50 tl vereceğime buna 69 tl verdim...(belki de amaçları buydu, bilemiyorum)

ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Dostum o dizlik sağlam birşey gibimi,ondan almayı düşünüyorumda.

Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o dizlik sağlam birşey gibimi,ondan almayı düşünüyorumda.
    aslında fazla seçeneğim yoktu alırken,
    şimdi senin için gidip bi daha baktım,sağlam görünüyor,bombeli yerlerini zorluyorum içine göçsün diye ama bana mısın demiyor
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler