Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoktu kimisi bu olduğu zaman gaz açmanın bunu çözcegini diyor ama o anda ne gaz ne başka bişey geliyo aklına insanın öyle kalıveriyosun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    evet gaz açmak doğru bir yöntem, zaten amaç o an anda ön tekerleğe binen yükü azaltmak. ama ben olsam o an panikle dahada fren yaparım b...k yoluna giderim herhalde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar ankaradan cbr250r veya hyosung gt250r satan varsa talibim, sıfır alacaktım ama biraz fazla gibi geldi. bugün efe hondadan cbr 250r için 9500+masraflar gibi bir fiyat öğrendim.Bu fiyatın içine plaka masrafları dahil sanıyordum değilmiş.Kursa daha gitmedim, bulundğum yerde motor ehliyeti kursu yok merkeze gidecez artık bakmaya.

yani 2.el cbr250r ve hyosung gt250r düşünüyorum.Ayrıca Hyosung için en fazla 1-2 yaşında 10k devirmemiş olması tercih sebebi.Bilen gören varsa alıcıyım ciddi olarak..

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    motoru dün çıkardım da burda yollar berbar her taraf çukur dolu tekrar koydum garaja
    birde benm sağ ön sinyal yanmıyo ya neden acaba pazar günüsöküp bakıcam

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru dün çıkardım da burda yollar berbar her taraf çukur dolu tekrar koydum garaja
    birde benm sağ ön sinyal yanmıyo ya neden acaba pazar günüsöküp bakıcam
    arka sinyal yanıyorsa sorun yok sadece lambası patlamıstır uygun merak etme lambalar ......

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka sinyal yanıyorsa sorun yok sadece lambası patlamıstır uygun merak etme lambalar ......
    aynen abi arka yanıyo lamba geçmiş diye tahmin ettim bende ilk başta

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Bende göndrdim
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı oslun

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

s.e.c

Sevgili semih ciğim yazdığın yazının tümüne cani gönülden katılıyor Herşey gönlünce olsun hoşçakal

Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimseye akıl vermek haddime değil fakat bir motorcu olarak başka bir motorcunun zarar görmesini ve aklı havada olan bu işe yeni başlayan gençlerin bu 600f ile gazlama videosu gibi videolara özenip örnek almasını hiç istemem bu yüzden konuşmadan edemeyeceğim. paylaşılan videoda araçların sağından geçme yada sollarken dibinden sollama gibi hareketler gerçekten çok yanlış. çünkü motosiklette ciddi kazaların bir çoğu bu videodaki gibi araçları dibinden sollarken bu solladığınız aracın sizi farketmeyip birden önündekini sollamak için sol şeride çıkması ve size çarpıp yere düşürmesiyle karşı şeritten gelen aracın altında kalmanız sonucu büyük ihtimal ölüm ile sonuçlanır. Ve bu sayfayı takip eden 20 yaş altı gençler o 600f gazlaması tarzındaki hareketlere özenebilirler çünkü bu yaştaki genç arkadaşlarımız daha yolun başında oldukları için bu şekilde kullananları çok usta zannedebilirler ama bilemezlerki iyi kullanıcı pistte belli olur. ben admin olsam derhal o 600f gazlama videosunu kaldırırdım.

bakın bir örnek vereyim tmf pist yarışlarında yarışan yunus erçelikle yapılan bir röportajda, kendi motorcu çevresindeki ss tayfasının genelde çok iddialı olduklarından, caddelerde acayip gazladıklarından, araçların arasında acaip makas attıklarından falan bahsetmiş. ve daha sonra bu arkadaşları piste davet etmiş ve her biri tek tek dökülmüş, gerçektende bu işin çok farklı olduğunu caddede gazlamakla hiç alakası olmadığını söylemişler ve o ss tayfasından hiçbiri yarışlara katılma talebinde bulunmamış hepsi vazgeçmiş. fakat onlar piste çıkana kadar belkide çevresinde motordan anlamayan adamlara hava atıyorlardı; işte bizim bilmem ne abi var manyak motor kullanıyor bağdat caddesinde onu kimse yakalayamıyor v.s tabi yakalayamaz hatta trafikte bu arkadaşları rossi bile yakalayamaz çünkü gerçek motorcu olanlar, bu işi olması gerektiği gibi yaparlar asla ve asla trafikte bir başkasını ve kendini riske atacak hareketlerde bulunmazlar. edindikleri motosiklet kültürü ve aldıkları eğitim bu iki farkı idrak edebilmenin çok ötesindedir çünkü.

bu arada casillas lafım sana değil. 600f gazlaması tarzındaki hareketlerle dalga geçileceği yerde övünülecek birşeymiş gibi lanse edenlere. benide sanmayınki bu adam memur zihniyetli, adrenalinden uzak motosikleti sadece araç olarak kullanan falan sanmayın. bende zamanında çok hatalar yaptım. ve acayip hız ve yarış tutkunuyum, çanakkalede 2 kez go kart birinciliğim var ama otomobille bile asla riske girecek davranışlarda bulunmam yani demek istediğim, herşey yerinde güzeldir. lütfen bilinçli olduğumuzu davranışlarımızla gösterelim.
    s.e.c bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Bugün bende gittim bi gopro aldım artık cbr team olarak bol bol video çekeriz

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ner kadara aldınız? ve hangi model acaba?

Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ner kadara aldınız? ve hangi model acaba?
    575 TL Motosport aldım.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    3lü şerit yakışmışmı sizce yorumlarınızı bekliyorum foto biraz net değil aceleyle çektim Gönlümde Fosforlu pembe yapmak var ilk bulamamıştım geçen bi yerde buldum yaza doğru bunları söküp pembe deniyesim var

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir Abi'm Almanya ya gitti oradan Amsterdam a geçecek benim bu konuda bilgim yok marka model tavsiyesi alabilirsem oradanda baktirabilirim.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende göndrdim

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

s.e.c

Sevgili semih ciğim yazdığın yazının tümüne cani gönülden katılıyor Herşey gönlünce olsun hoşçakal
    abi çok teşekkür ederim ilgin için. inşallah uzun yıllar kazasız belasız motosiklet zevkini tadmamız dileğiyle hoşçakal

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    3lü şerit bence çok güzel ama siyah janta daha iyi giderdi
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    CBR 250 R
    MOTOSİKLET.NET mail adresime mail göndermiş michelin lastiklerde indirim diye sizede gelmiştir sanırım , mail adreslerinize baksanız ve siz hangi lastiği önerirsiniz ben 120 ye 160 lastik almak istiyorum , ön 120 arka160 yapıcam fuara gidip geldikten sonra büyük ihtimal , bir bakabilirmisiniz hangi lastikler daha iyi , ne önereceksiniz , biliyosunuz ben deneyim konusunda sıfırım

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOSİKLET.NET mail adresime mail göndermiş michelin lastiklerde indirim diye sizede gelmiştir sanırım , mail adreslerinize baksanız ve siz hangi lastiği önerirsiniz ben 120 ye 160 lastik almak istiyorum , ön 120 arka160 yapıcam fuara gidip geldikten sonra büyük ihtimal , bir bakabilirmisiniz hangi lastikler daha iyi , ne önereceksiniz , biliyosunuz ben deneyim konusunda sıfırım
    160 cbr250r için çok büyük yanaklar katlanır hiç iyi olmaz
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu lastik buyutme konusunu ben aylardir arastiriyorum.Gordugum su ki lastige uygun ebatta jant takmadiginiz taktirde hep ayni goruntuyu elde ediyosunuz.Ninja forumunda bir arkadas paylasmis 150 lik lastik takmis ama 130 dan hicbi farki yok.Takmadan onceki fotografida var lastigin,taktiktan sonra yarisi gitmis gibi gozukuyo.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    newton nıcklı arkadas takmıstı 160lık onda bı nebze ıyı goruntu alınmıstı hatırladıgım kadarıyla fakat arkadan tam bır fotograf alınamadıgı ıcın farkedılemıyordu benım gordugum
    Bır beden lastık tamam gıbı ama ıkı beden cok buyuk gelıp kıvrıma neden oluyor

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bence150 ideal olacaktır
    diğer türlü hem motoru zorlarsınız son hıznız düşer
    kalkış hızınız düşer
    benzin sarfiyatı artar bu böyle uzar gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

şu siyah renk motora bakmak gerçekten çok zor
    yeni alıcak karkadaşlar çok özen gösteremiceklerse beyaz tercih etsinler
    biraz once indim motorun yanına çocuklar top oynamış top izleri yan grenajlarda

sonax ın pasta cilası gerçekten işe yaradı ve motor ilk gunku gibi

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    bu havalarda motora binemiyorsan genede onunla vakit geçirecek birseyler bulursun.

Flaşsız çekim

buda flaşlı çekim

Felon, eray_uluyazı, Yuce123 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler