Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    8.000 tl yi geçmeyecek 2.el siyah cbr250 arıyorum..bilginize ;)
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Peki yan çantalar yağmurda su geçirmezliği nedir?
    Birde rüzgarda rahatsız ediyormu? sallanması felan ne bileyim lastiğe değiyormu?

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz ihtiyar adam görüntüye tabi sizin kadar itina etmiyoruz sizde haklısınız

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    arkadaslar yenı araba alacagım için motosikletimi satıyorum kısa bir sure sadece 4 tekerle ıdare edıcez.
    1500km de
    siyah 1 cm cizik yok motorumda. 14 ekim de almıstım ben.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yenı araba alacagım için motosikletimi satıyorum kısa bir sure sadece 4 tekerle ıdare edıcez.
    1500km de
    Haydaa sende mi, niye satıyorsun? Hayırlı olsun arkadaşım, inşallah en kısa zamanda iyi bir müşteri bulursun.
    Senin motorunda aksesuarlarda vardı yanılmıyorsam. Lastikleri değiştirmiştin değil mi?
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    1500km de
    şaka bi yana da durup dururken noldu da satmaya karar verdin caanım motoru?

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaa sende mi, niye satıyorsun? Hayırlı olsun arkadaşım, inşallah en kısa zamanda iyi bir müşteri bulursun.
    Senin motorunda aksesuarlarda vardı yanılmıyorsam. Lastikleri değiştirmiştin değil mi?
    lastikler elimde fakat kısın ziyan olmasın diye takmadım üzerinde orjınal lastıkler var.

110 hp 2011 model citroen berlingo var onu satıp yenı jetta alıcam o kredı cekmemek ıcın satıyorum motoru. daha sonra tekrar alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka bi yana da durup dururken noldu da satmaya karar verdin caanım motoru?
    gökselcim bi ara görüştügümüzde anlatırım sana arabayı satıyorum jetta alıcam.
    bugun toyata opel chavrolet volkswagen de araba baktım test surusune cıktım kararı jetta dan yana kullandık :D

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    lastikler elimde fakat kısın ziyan olmasın diye takmadım üzerinde orjınal lastıkler var.

110 hp 2011 model citroen berlingo var onu satıp yenı jetta alıcam o kredı cekmemek ıcın satıyorum motoru. daha sonra tekrar alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

bugun toyata opel chavrolet volkswagen de araba baktım test surusune cıktım kararı jetta dan yana kullandık :D
    okulda merak ettim seni zaten bugün ne jettası be çocuk benzin mi yeter ona. canavar gibi berlingon var daha ne istiyosun :D

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    motosikletimi satmama gerek kalmadı.jetta için kredi cekicez.
    bana özelden msj atan arkadaslara duyrulur.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    isabet olmuş .
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda CBR250R
    [QUOTE=motokurt;2538913]http://img683.imageshack.us/img683/8652/bozkurt030.jpg

Uploaded with ImageShack.ushttp://img513.imageshack.us/img513/185/motokurt003.jpg

Erhan abi merhabalar belki bircok kez soruldu sana bu sorular ama bisi sormak istiyorum su senin motordaki yan cantalardan bende de var fakat ben bir kere taktim ve cantanin altini lastige surterek yirrtim :( cantayi tamir ederim cok fazla bisi yok ama sen nasil kullaniyorsun demir yaptirmak lazim falan dediler demir yaptirdiktan sonra soft cantaya ne gerek var diye dusundum normal canta takilabilir. herneyse bana gercekten lazim canta cunku hicbirsey tasiyamiyorum.yardimci olursan cok sevinirim yan canta demiri olacaksa nerden temin edebilirim. tesekkur ederim.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    çok yağmurda uzun müddet kalırsa içi nemleniyor , çanta azda olsa lastiğe değiyordu ben denir yaptırdım arka topkaseyide takmak kolay oldu ve görüntüyüde bozmadı bakıyım yandan demirin göründüğü bir fotoğraf varsa ekleyim

Uploaded with ImageShack.us Ancak bu fotoğrafı bulabildim Artçının ayaklığından , plaka vidasına monte ettim hatta top kasede ondan destek alıyor
    Alıntı E_R_K_A_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki yan çantalar yağmurda su geçirmezliği nedir?
    Birde rüzgarda rahatsız ediyormu? sallanması felan ne bileyim lastiğe değiyormu?
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Merhaba arkadaslar.

Dün ihtibari ile ilk motorsikletimi almış bulunuyorum. ( CBR250r siyah ) kararımı verirken bu site bana cok yardımcı oldu. Bende ilk buraya üye olup bu konuya yazayım dedim. Umarım benide aranıza kabul edersiniz.

Motosikleti
    sevgili genç arkadaşım gerçekten yan çantasız olmuyor bende çantaları ilk aldığımda lastiğe sürttüm ama erken uyandım ve şöyle yaptım çokda memunum şerit metrenin bir ucunu artçının ayağını koyduğu deliğe tuttum arka çamurluğun içinden plaka vidasına değecek şekilde geçirip öbür taraftaki artçı ayaklığındaki deliğin ölçüsünü aldım o ölçüde bir lama demiri kesip uU şekline getirdim U nun tam ortasına ve iki ucuna delik açtım ortasındaki deliği plaka vidasına iki ucundaki delikleride ayaklıktaki deliklere pul,cıvata ,somun mote ettim bak yukarda fotoğrafta azda olsa görünüyor İnşallah yardımcı olabilmişimdir hoşçakal[QUOTE=suhasonisik;2539827]
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img683.imageshack.us/img683/8652/bozkurt030.jpg

Uploaded with ImageShack.ushttp://img513.imageshack.us/img513/185/motokurt003.jpg

Erhan abi merhabalar belki bircok kez soruldu sana bu sorular ama bisi sormak istiyorum su senin motordaki yan cantalardan bende de var fakat ben bir kere taktim ve cantanin altini lastige surterek yirrtim :( cantayi tamir ederim cok fazla bisi yok ama sen nasil kullaniyorsun demir yaptirmak lazim falan dediler demir yaptirdiktan sonra soft cantaya ne gerek var diye dusundum normal canta takilabilir. herneyse bana gercekten lazim canta cunku hicbirsey tasiyamiyorum.yardimci olursan cok sevinirim yan canta demiri olacaksa nerden temin edebilirim. tesekkur ederim.

---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:54 ----------

Hadi hayırlısı Tekerin daima düz bassın ; Allah kazadan beladan korusun ... Haaa bu arada hangi şehirde ikamet ettiğini isminin altına yazarsan daha iyi olur diye düşünüyorum hoşçakal
    Alıntı cngzaltn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.

Dün ihtibari ile ilk motorsikletimi almış bulunuyorum. ( CBR250r siyah ) kararımı verirken bu site bana cok yardımcı oldu. Bende ilk buraya üye olup bu konuya yazayım dedim. Umarım benide aranıza kabul edersiniz.

---------- Post added at 03:37 ---------- Previous post was at 03:01 ----------

Uploaded with ImageShack.us Yan çanta demiri bu fotoda daha iyi görünüyor... Demir çamurluğun içinden dolanırken plaka vidarına somunla sabitlenip diğer taraftaki ayaklıga aynı bu şekil sabitleniyor
    Adem Balkan bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Merhaba arkadaslar.

Hayırlı olsun, Allah kazasız belayı binmeyi nasip etsin. Çok güzel bir seçim yapmışsın
    E bir resim atıp siftah yaparsın artık. Bu arada ilk motorum dedin, bir yerlerden eğitim falan aldı mı hiç?
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Dizel alacaksanız Jetta'yı DSG'li almayın saçma sapan vites seçimleri var tam otomatik modda. Ayrıca ben manuel arabada çok daha sarsıntısız ve yumuşak vites değiştiriyorum DSG hikaye.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Hayırlı olsun arkadaşım allah kaza bela vermesin tekerin her daim düz bassın.

Erhan resim için teşekkür ederim yan çanta benim işimi görür tabii o tekere değme işine bi çare bulmam lazım mağlum benim motorda arka çanta demiri yok :(

Merhaba arkadaslar.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    [QUOTE=motokurt;2539835]sevgili genç arkadaşım gerçekten yan çantasız olmuyor bende çantaları ilk aldığımda lastiğe sürttüm ama erken uyandım ve şöyle yaptım çokda memunum şerit metrenin bir ucunu artçının ayağını koyduğu deliğe tuttum arka çamurluğun içinden plaka vidasına değecek şekilde geçirip öbür taraftaki artçı ayaklığındaki deliğin ölçüsünü aldım o ölçüde bir lama demiri kesip uU şekline getirdim U nun tam ortasına ve iki ucuna delik açtım ortasındaki deliği plaka vidasına iki ucundaki delikleride ayaklıktaki deliklere pul,cıvata ,somun mote ettim bak yukarda fotoğrafta azda olsa görünüyor İnşallah yardımcı olabilmişimdir hoşçakal[QUOTE=suhasonisik;2539827][COLOR="Silver"]

Erhan abicim eline saglik cok tesekkur ederim cok yardimci oldun. bence cok basarili bir calisma ve cokta guzel olmus. Nasipse sezonun ilk gunleri boluya gidicem malum cantasiz olmaz bu arada gercekten tebrik ederim abi gezini izledim hepsini fotograflamissin. Allah kaza bela vermesin Tekerin hep duz bassin insaallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Merhaba arkadaslar.

Hayirli olsun Cengiz kardesim bende bu siteden yararlanarak ilk motorsikletimi aldim iyikide almisim soylenen hersey dogru cok kaliteli torklu ve guzel bir makine tercih ettigimizi dusunuyorum.

Motosikleti
    suhasonisik sana yardımcı olabildiğme çok memnun oldum .. .. Haaa bu arada ERKAN arkadaşımızın hitabiyatından anladığım kadarıyla yaştaşız ,yani ellibeş yaş cıvarı çok merak ettimm!

[QUOTE=suhasonisik;2539984][QUOTE=motokurt;2539835]sevgili genç arkadaşım gerçekten yan çantasız olmuyor bende çantaları ilk aldığımda lastiğe sürttüm ama erken uyandım ve şöyle yaptım çokda memunum şerit metrenin bir ucunu artçının ayağını koyduğu deliğe tuttum arka çamurluğun içinden plaka vidasına değecek şekilde geçirip öbür taraftaki artçı ayaklığındaki deliğin ölçüsünü aldım o ölçüde bir lama demiri kesip uU şekline getirdim U nun tam ortasına ve iki ucuna delik açtım ortasındaki deliği plaka vidasına iki ucundaki delikleride ayaklıktaki deliklere pul,cıvata ,somun mote ettim bak yukarda fotoğrafta azda olsa görünüyor İnşallah yardımcı olabilmişimdir hoşçakal
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [COLOR="Silver"]

Erhan abicim eline saglik cok tesekkur ederim cok yardimci oldun. bence cok basarili bir calisma ve cokta guzel olmus. Nasipse sezonun ilk gunleri boluya gidicem malum cantasiz olmaz bu arada gercekten tebrik ederim abi gezini izledim hepsini fotograflamissin. Allah kaza bela vermesin Tekerin hep duz bassin insaallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Hayirli olsun Cengiz kardesim bende bu siteden yararlanarak ilk motorsikletimi aldim iyikide almisim soylenen hersey dogru cok kaliteli torklu ve guzel bir makine tercih ettigimizi dusunuyorum.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolda cbr lı birini görünce durdurup sarılıp öpesim geliyo :D içim içime sığmıyor , gurbette vatandaşıyla karşılaşmış gibi hissediyorum :D
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    Haklısın.! Wolsvagen ( Kaplumbağa) sahipleri nasıl arabalarını bi farklı seviyorsa CBR 250 R sahipleride öyle ,ben çok büyük motorlarda sürdüm, küçükte . Bu her ikisinide aratmıyor , ne yarış motoru oturuşu, ne gezi motoru oturuşu var bu yine her ikisinede hitap ediyor. Kısacası motor sevmek ve binmek ayrı CBR 250 R sevmek ve binmek ayrı bir zevk
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda cbr lı birini görünce durdurup sarılıp öpesim geliyo :D içim içime sığmıyor , gurbette vatandaşıyla karşılaşmış gibi hissediyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler