Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hondanın resmi aksesuarlarının olduğu sitede o çantanın resmini gördüm çok da hoşuma gitti. Çanta o sitedeki 19lt'lik çanta mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    keşke resmini çekseydim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

buldum işte
    http://www.honda.com.tr/AccesoriesDe...pe=Motorsiklet
    baya büyük ve işlevsel..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Dikkatle inceledim de bizim CBR250R aksesuar sitesindeki çantayla senin resmini koyduğun aynı çanta aslında. Ama senin verdiğin resimde çok daha yakından ve detaylı görünmüş. Gerçekten kullanılışlı birşeye benziyor. Kask kayışına da bağlantısı var gözlerim doğru seçtiyse. Ben cidden almayı düşünüyorum bunu

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    200 tl ve fazlasıyla büyük
    yanlız çanta sürekli böyle dolgun durmuyor resimdeki gbi

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    overcloud'un Ninja'sına taktığı bu çantadan almayı düşünüyorum ben. CBR'lara da güzel olur.
    http://www.feyizoglu.com/TK711-Soft-...a_43983.html#0

Alanya honda'yı aradım. Tel. numaramı aldılar. bir iki güne kadar Antalya merkeze geleceğiz orada 1000 km. bakımına girebilirsiniz dediler. Telefon gelince Antalya'ya gideceğim Burdur'dan.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dyno verilerine bakarsan baya da bi tork farkı var. Honda torkuyla daha fazla esneklik sunuyor.
    kardeş bak ben motoru satarsam bundan alıcam eyvallah ama kimse kimseyi kandırmasın yok torku fazlaymış diye.bu naked değil truing değilki (bana göre sport turıng)cross değil vs.
    yani süperspor katagorisinde dolayısıylada kapışmalar hep düz yolda olur ve geçilirsin o zamanda hadi gel dağ yoluna çıkalım benimki orda seni geçermi diyiceksin geçemediğin herife...

bende cbf150 ile çinli cbr lar varya çin malı kopyalar onlara son hızda geçildim ama adama dedim arkadaştı benim motor yokuşta seninkinden üstün herif bana alaylıca baktı.
    kendinizi kandırmayın cbf150 den 2 hp beygiri yüksek diye kıcı kırık apache ciler artislik yapıyolar atıp tutuyolar tork süpersportun işi değil 1.kural hp dir trunglerde ise tam tersi
    Mustafa Kemal Atatürk

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    overcloud'un Ninja'sına taktığı bu çantadan almayı düşünüyorum ben. CBR'lara da güzel olur.
    http://www.feyizoglu.com/TK711-Soft-...a_43983.html#0
    bende tam bunu diyecektim.

19lt'lik çantaya 200tl vermeyin arakdaşlar. cbr250'e top case takılabiliyor. bir yere gidersiniz montu kaskı içine atar rahat rahat gezersiniz.

topcase istemem diyorsanız yukarıdaki çantayı alın. sırt çantası olarakta kullanılabiliyor. hacmide oldkça buyuk. su geçirmez kılıf ve bel çantasıda geliyor birlikte.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bak ben motoru satarsam bundan alıcam eyvallah ama kimse kimseyi kandırmasın yok torku fazlaymış diye.bu naked değil truing değilki (bana göre sport turıng)cross değil vs.
    yani süperspor katagorisinde dolayısıylada kapışmalar hep düz yolda olur ve geçilirsin o zamanda hadi gel dağ yoluna çıkalım benimki orda seni geçermi diyiceksin geçemediğin herife...

bende cbf150 ile çinli cbr lar varya çin malı kopyalar onlara son hızda geçildim ama adama dedim arkadaştı benim motor yokuşta seninkinden üstün herif bana alaylıca baktı.
    kendinizi kandırmayın cbf150 den 2 hp beygiri yüksek diye kıcı kırık apache ciler artislik yapıyolar atıp tutuyolar tork süpersportun işi değil 1.kural hp dir trunglerde ise tam tersi
    Kimseyi kandırmaya çalıştığım falan yok kusura bakma abi, sen baya bilgili ve tecrübelisin o yüzden fazla uzatmayayım.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok zaten vermem bu hoşuma gitti ama buda tuzlu ama cidden hoş duruyor
    http://www.feyizoglu.com/Kappa-TK731...a_44710.html#0 alırsam bunu alırım ama artçı sürekli oluyor bende depo üstüde boş kalsın ya

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bu son verdiğiniz çanta linklerindeki modeller de çok güzel. Epey çeşit oluştu artık kafamda netleştirip birini alırım artık. Sağolun arkadaşlar... Mont için tavsiyesi olan var mı?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motomaxta montlar baya bi indirimde nitronun montunu aldım baya güzel yani..

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    yazlık mont olarak düşünüyorsan bunu tavsiye ederim fiyat ve performans açısından mükemmel hazirandan bu yana kullanıyorum
    http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...-SIYAH-TURUNCU

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    pazar günü cevizlibağ vatan compıter önünde13:00 de buluşalım ordanda kararlaştırıp gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

ertuğ 10 sana uyarmı ya da arkadaşlar uyarmı ben orda olucam plakamın sonu 0570

Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaslar bugun soft yan cantalarima biraz fazla yuk koydum oda lastige surtmus ve yirtilmis soft cantalar pek kullanisli degil galibaa

Motosikleti
    2o11 Yamaha YBR 125 ESD, Zongshen 110 Cup
    arkadaşlar 250cc.ye gecmeyi düşünüyorum, yakıt sarfiyatı-fiyatı-tasarımı vs. gibi etkenler sebebiyle cbr 250r hoşuma gitmekte.. tam olarak yakıt sarfiyatı ve stok sıkıntısının devam edip etmediğini öğrenmek istiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.. ve kullanan arkadaslardan; motorun artı ve eksilerini yazmalarını rica ediyorum
    :cat: [B][COLOR="#696969"]Başının Değeri Ne İse, Kaskının ki de o'dur..[/COLOR] [/B] :cat:
    [B][U][COLOR="#FF0000"]Hiç Bişey Olmaz Diyen Sürücüden Uzak Dur![/COLOR][/U][/B] :rendeer:
    [COLOR="#0000CD"]~Mustafa Sever 0.537.861.68.93 #[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    stok durumu pek yok anladığım kadarıyla yine müşteriyi oyalama politikası yürütüyorlar yedek parça sıkıntısı kalkmış gibi...

Motosikleti
    2o11 Yamaha YBR 125 ESD, Zongshen 110 Cup
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stok durumu pek yok anladığım kadarıyla yine müşteriyi oyalama politikası yürütüyorlar yedek parça sıkıntısı kalkmış gibi...
    bilgilendirme için teşekkür ederim, ege bölgesinde herhangi bir bayii olabilir fark etmez yeter ki stok olsun 100 km.de ne kadar yakıyor hesaplamış mıydınız hiç?..
    :cat: [B][COLOR="#696969"]Başının Değeri Ne İse, Kaskının ki de o'dur..[/COLOR] [/B] :cat:
    [B][U][COLOR="#FF0000"]Hiç Bişey Olmaz Diyen Sürücüden Uzak Dur![/COLOR][/U][/B] :rendeer:
    [COLOR="#0000CD"]~Mustafa Sever 0.537.861.68.93 #[/COLOR]

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü cevizlibağ vatan compıter önünde13:00 de buluşalım ordanda kararlaştırıp gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

ertuğ 10 sana uyarmı ya da arkadaşlar uyarmı ben orda olucam plakamın sonu 0570
    Bana uyar da kimseden ses çıkmıyor topluca buluşsak güzel olur...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Night.Blue* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgilendirme için teşekkür ederim, ege bölgesinde herhangi bir bayii olabilir fark etmez yeter ki stok olsun 100 km.de ne kadar yakıyor hesaplamış mıydınız hiç?..
    şimdi yakma durumu kullanıma bağlı kimse net birşey diyemez ama 100 km 4 litre diye bilin bence 0rtalama 10o km hızla giden bir motorun 60 km hızla giden bir motora göre fazla yakacağı kesindi
    yok kilometreye 16 kuruş yakıyo bilmem kaç yakıyo bu rakamlara güvenmiyorum
    ama illa bi rakam diyorsanız 100 km de 3.8 gibi bir rakam
    çok takılmayın bu konulara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler