Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet dün motoru tam parkederken bana bişey oldu. gözlerim karardı ve düştüm. kuyruk karenajında duvara değmemden dolayı boyası açılmış( beş kuruşluk paranın yarısı kadar). alt sağ sakalda yağ filttresinin biraz aşağısında da 1 tl boyutunda sıyrılma var. onun dışında bişey yok.

Benim de tansiyonum düşmüş o sebeple düşmüşüm. acaba alt sakal sağ ve sol taraf (takım olsun 2 sini beraber alacam) ve kuyruk karenajı sağ ve sol taraflar tahmini ne kadardır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

yığıldım kaldım yere valla... ne olduğunu anlayamadım.
    Abicim cok gecmis olsun bi kontrole falan git ittir et motoru, fiyat konusunuda bi honda servisi arayip almaniz daha net olur
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    millet dün motoru tam parkederken bana bişey oldu. gözlerim karardı ve düştüm. kuyruk karenajında duvara değmemden dolayı boyası açılmış( beş kuruşluk paranın yarısı kadar). alt sağ sakalda yağ filttresinin biraz aşağısında da 1 tl boyutunda sıyrılma var. onun dışında bişey yok.

Benim de tansiyonum düşmüş o sebeple düşmüşüm. acaba alt sakal sağ ve sol taraf (takım olsun 2 sini beraber alacam) ve kuyruk karenajı sağ ve sol taraflar tahmini ne kadardır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Geçmiş olsun başgan,hiç söylemiyorsun ayıp sana..
    Ne adamsın ya o kadarcık çizildi diye yenisini mi alıcaksın parçaların?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun başgan,hiç söylemiyorsun ayıp sana..
    Ne adamsın ya o kadarcık çizildi diye yenisini mi alıcaksın parçaların?
    daha bu sabah oldu olay gözümün önüne benden kalma bi siyrık vs gelmesini sevmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim cok gecmis olsun bi kontrole falan git ittir et motoru, fiyat konusunuda bi honda servisi arayip almaniz daha net olur
    bir önceki gün proje yetiştirebilmek için ve sınava çalışabilmek için ve ödevlerle boğuşuyor olmam ve bir parçanın analizini yapmak için sıkıştırılmam sebebiyle sabah kahvaltısı ve öğle yemeği yememiştim. akşam yemeği yiyebildim sadece; bir sonraki günde erken kalkmak zorundaydım. okula motorla gidesim geldi. Normalde trafiğe motor sokmayı sevmeyen birisiyim. motorun ayağını kapattım. elimle iteklerken bir anda dengemi kaybettim.
    tansiyon hastası birisiyim zaten sabah kahvaltı yapmamam dün ise sadece bir öğün yemem sebebiyle şekerim düşmüş. motorun yanındayken de vücut kaldıramamış tansiyonum düşmüş. zaten kalktığımda başım zonkluyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

çok şükür bende de motorda da pek bişey yok. ya yolda bişey olsaydı...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Cb650f
    Arkadaşlar elinde çıkma cbr250 gidon topuzu olan var mı? Yeni takmış ve eskisini kullanmayacak olan?

Motosikleti
    Yohhh
    7 senedir motor kullanan birisiyim ilk defa düştüm. o sebeple şoktaydım kalktığımda

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı Matalgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elinde çıkma cbr250 gidon topuzu olan var mı? Yeni takmış ve eskisini kullanmayacak olan?
    başgan; honda otoseverde 20 tl gibi bişeydi fiyatı, gidip alabilirsin.

Motosikleti
    Cb650f
    [/COLOR]

başgan; honda otoseverde 20 tl gibi bişeydi fiyatı, gidip alabilirsin.[/QUOTE]

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar arka sehpa hangisini önerirsiniz motoru kayıp düşürmeyecek birşey olursa iyi olur

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun egsozundan bıktım. Egzoza bir gün poşet yapısır. Bir gün hatunun ayakkabısı dokunur. Bu egzosu nasıl terteız yapıp nasıl eskı görünüme kaVuşturacağım yardım edin lütfen :(
    Çare Metylan

http://www.koctas.com.tr/metylan-met...up/8136-13534/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Çok geçmiş olsun. Umarım önemli bir durum yoktur.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çare Metylan

http://www.koctas.com.tr/metylan-met...up/8136-13534/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Çok geçmiş olsun. Umarım önemli bir durum yoktur.
    teşekkür ederim;
    çok zayıf yapılı birisi olmamdan kaynaklı herşey 171 boy 49 kg yaş 23 düşünün yani motorda bişey yok sakin kafa ile baktım kuyruk karenajına yağ geldiğ için ben de orayı sıyrıldı zannetmişim. alt sakalda dediğim gibi 1 tl boyutunda bir alan sıyrılmış alttan siyah gözükmüyor

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    teşekkür ederim;
    çok zayıf yapılı birisi olmamdan kaynaklı herşey 171 boy 49 kg yaş 23 düşünün yani motorda bişey yok sakin kafa ile baktım kuyruk karenajına yağ geldiğ için ben de orayı sıyrıldı zannetmişim. alt sakalda dediğim gibi 1 tl boyutunda bir alan sıyrılmış alttan siyah gözükmüyor
    hocam merhaba. kilo almak istiyor musunuz? ben de çok zayıftım da 1.78 boy 52 kilo

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba. kilo almak istiyor musunuz? ben de çok zayıftım da 1.78 boy 52 kilo
    Kilo almak istiyorsanız evlenin arkadaşlar. Evlenmeden Önce 1.76 Boy 55 Kilo. Evlendikten sonra Kilo 62.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo almak istiyorsanız evlenin arkadaşlar. Evlenmeden Önce 1.76 Boy 55 Kilo. Evlendikten sonra Kilo 62.
    Ben evlenmeden aldım abi:D

Motosikleti
    Yohhh
    evet istiyorum

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Hocam size kendi programımı söyleyeyim. Bi kere en başta biraz düzenli yaşam gerekiyor. ben kilo almak için aklına gelebilecek her şeyi denedim, ancak son denememe kadar sonuç alamamıştım. vitamin hapları, iğneleri, diyetisyen, prakten şurubu hepsini denedim.

metabolizmam çok çok hızlı bir hafta düzgün yemesem 3 kilo rahatlıkla verebiliyorum. muhtemelen seninki de aynı şekilde.

En son vücut geliştirme forumlarını dolaşırken yabancı dilde weight gainer, türkçede karbonhidrat tozu olarak adlandırılan ürünlerin olduğunu gördüm. iyice araştırdım. biraz yabancı dilim de var yabancıların bu işleri daha sıkı tuttuğundan sağlık yönünden bir problem olmamasına özellikle dikkat ettim. araştırmalarım sonucu yurt dışında birkaç sene en iyi ürün seçilmiş olan BSN True Mass isimli ürünü aldım. Saban çeyrek ekmek kahvaltı. öğlen pilav ve helva. saat:14:30-15:00 gibi su ile beraber BSN True Mass(3-4 kaşık) Akşam da yine abartmadan 2 tabak yemek. yatmadan önce de iştahım olursa biraz ekmek yiyordum. bu programla 76 kiloya kadar çıktım. daha sonra nasıl olsa kilo aldım diye ürünü bıraktım. yine yemeye pek dikkat etmedim. yoğun iş temposu da olunca 8 ayda 65 kiloyu gördüm. şimdi 2 aydır BSN True Mass bulamadığımdan hepsiburadadan Dymatize Super Mass isimli ürünü aldım. yurt dışından yine araştırdım iyi bir ürün. daha yarısı bitti ve 73 kiloyum. hedefim 80'e kadar ulaşmak. bu programla senin de sağlıklı şekilde kilo alamaman için hiçbir neden yok. Yalnız unutma kesinlikle protein tozu kullanmayacaksın o vücut geliştirmeciler için. biz weight gainer yani karbonhidrat tozu kullanacağız. protein tozunun hiçbir yararı olmaz aksine spor yapmadan kullanırsak bize zararı olur.
    Bugraaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Hocam size kendi programımı söyleyeyim. Bi kere en başta biraz düzenli yaşam gerekiyor. ben kilo almak için aklına gelebilecek her şeyi denedim, ancak son denememe kadar sonuç alamamıştım. vitamin hapları, iğneleri, diyetisyen, prakten şurubu hepsini denedim.

metabolizmam çok çok hızlı bir hafta düzgün yemesem 3 kilo rahatlıkla verebiliyorum. muhtemelen seninki de aynı şekilde.

En son vücut geliştirme forumlarını dolaşırken yabancı dilde weight gainer, türkçede karbonhidrat tozu olarak adlandırılan ürünlerin olduğunu gördüm. iyice araştırdım. biraz yabancı dilim de var yabancıların bu işleri daha sıkı tuttuğundan sağlık yönünden bir problem olmamasına özellikle dikkat ettim. araştırmalarım sonucu yurt dışında birkaç sene en iyi ürün seçilmiş olan BSN True Mass isimli ürünü aldım. Saban çeyrek ekmek kahvaltı. öğlen pilav ve helva. saat:14:30-15:00 gibi su ile beraber BSN True Mass(3-4 kaşık) Akşam da yine abartmadan 2 tabak yemek. yatmadan önce de iştahım olursa biraz ekmek yiyordum. bu programla 76 kiloya kadar çıktım. daha sonra nasıl olsa kilo aldım diye ürünü bıraktım. yine yemeye pek dikkat etmedim. yoğun iş temposu da olunca 8 ayda 65 kiloyu gördüm. şimdi 2 aydır BSN True Mass bulamadığımdan hepsiburadadan Dymatize Super Mass isimli ürünü aldım. yurt dışından yine araştırdım iyi bir ürün. daha yarısı bitti ve 73 kiloyum. hedefim 80'e kadar ulaşmak. bu programla senin de sağlıklı şekilde kilo alamaman için hiçbir neden yok. Yalnız unutma kesinlikle protein tozu kullanmayacaksın o vücut geliştirmeciler için. biz weight gainer yani karbonhidrat tozu kullanacağız. protein tozunun hiçbir yararı olmaz aksine spor yapmadan kullanırsak bize zararı olur.
    araştırayım bakayım bi

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    burası bodyforumtr e dönmüş 600f e takasla cbr 250r aldım nce geçecegim ama işe gidip geliyorum bununla, ilana koymadım çevrenızde yada forumda arayan varsa temiz rosso 2 li motorumu uyguna bırakacagım

Arkadaşlar uygun yollu bir lastik önerebilir misiniz?

Motosikleti
    XJ6N

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası bodyforumtr e dönmüş 600f e takasla cbr 250r aldım nce geçecegim ama işe gidip geliyorum bununla, ilana koymadım çevrenızde yada forumda arayan varsa temiz rosso 2 li motorumu uyguna bırakacagım

http://i.hizliresim.com/6P497W.jpg
    ahahaha body forum. Erman akşam bakalım bi cbr a

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahaha body forum. Erman akşam bakalım bi cbr a
    akşam iptalim abi ben evde olmam lazım
    trancexp bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler