Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı aquax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende cbf150 sattıktan sonra uzun zaman sonra pcx sahibi oldum motor herşeyi ile harika 3000 km de 2013 model kırmızı 2. el aldım hiç kazası yok ama arka amortisörleri çok yumuşak arkama 85 kiloluk biri oturunca çok esniyor cukurlarda küt küt amortisör vuruyor tekbaşıma kulandığımda pek sorun yok açaba sizlerinkide öylemi yoksa benim amortisözlermi bozuk yardımlarınız için teşekürler
    Çok normal. Bende de oluyor. Artçım 60 kg.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Motorunu satmayi dusunen var mi yada cevresinde satan temiz pcx ariyorum.

Motosikleti
    Honda PCX
    Askerde son 2 ayım, motorumu özledim yahu. :(

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV
    Honda transalpimi sonbaharda satmistim.Sehirici kullanimi icin aldigim pcx i bugun teslim aldim.transalpden sonra sehir icinde trafikte bu ne rahatlik ozlemisim yahu.ayaklarimi yere bu kadar kolay koymak ne guzelmis) Motorun hizlanmasi frenlemesi kivrakligi 10 numara. (1.83 boy 116 kiloyum) lastikleri michelin, cami kappa yaptim ruzgar cok az, islak zemin frenaj gayet guvenli.Sehir ici icin aldim ama bu motor beni Şileye ağvaya sür, giderim diyor

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2006 yılında ilk aldığım motor 125cc idi, öte yandan hiç scooter sürmedim, hep 500 ve 600cc motor kullandım, acaba şehir içi için 0 alsam hiç mi kesmez ki ? Yazık mı etmiş olurum bilemedim? Kırmızısını bayide inceledim yakışıklı geldi gözüme, yapsam mı acaba bi çılgınlık ?

alone_chief - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial drift 150
    geçen hafta bende pcximi aldım daha pek binme fırsatım olmadı. arka frenden ses geliyo ön cam orj var ama yanında uzun camda verdi aldığım arkadaş biraz bakım lazım yani
    bide city grip almak lazım nerden bulurum uygun fiyata

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Arkadaşlar komşunun top case satılık ihtiyacı olan veya etrafında ihtiyacı olan varsa değerlendirebilirsiniz ;-) çantayı alana arkada görünen wolf hediye :-D:-D

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-givi-e300-tech-arka-canta-topcase-161480164/detay

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Maltepe, Pendik, Kartal ve civarında PCX kullananlar yazın tanışalım.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet abi selam, ben de pcx aldım. Bi gün sahilde buluşalım. Hatırladın inşallah beni, saygılar..
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA PCX
    Reşit müsait zamanında buluşalım, ben her zaman buluşabilirim emekliyim.

Motosikleti
    pcx
    Merhaba arkadaşlar bende Pcx için telefon tutacağı arıyorum bulabileceğimi bildiğiniz bir yer var mı ?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    selam beyler,
    geçenlerde bi çılgınlık yapıp PCX alayım mı demştim. Yaptım ve aldım inşallah hayırlı olur.

Showroomdan bir kare:
    fiyat :6.600 TL plaka ruhsat hariç onu da ben hallettim 7000'e geldi. İkinci elde bu rakam isteyenlere selam olsun

İlk defa scooter kullanacağım için tedirgindim. Bu kadar düşük HP ile trafikte ne yaparım diye ama bugün 60km kadar yoğun trafikte kullandım gayet keyifli geldi.
    80 k/h hıza hemen ulaşıyor bir ara 100'e yaklaştı ama rodaj falan diye gaz kestim 1000 km sonra bi düzlükte bakarım hakkaten 110 120 yapıo mu :D

gösterge panelini sevdim. dijital yakıt göstergesi ve start&stop özellğini sevdim. Çok sessiz ve kıvrak yumuşak bi makina.

Şehir içinde 600cc makinelerle boşuna debelenip durmuşuz dedim bugün. hem rahat hem ekonomik bir keyif ve ulaşım aracı. Yıllardan sonra ilk kez motorla bit yere gittikten sonra elimde kask olmadan keyifle takıldım. bagaj kask eldiven küçük bir çanta için gayet yeterli
    Allah herkese kazasız belasız sürüşler gönlüne göre makine versin.

bir de ben&pcx selfie'si gelsin :D
    Reşit, fatihhoca, ronnytechno ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA PCX
    Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Hiç pişman olmayacaksınız emin olun.

aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    arkadaşlar espli pcx me j.conta ve performans hava filtresini nerden bula bilirim internet sitelerinde satan bi dükkan bulamadım ebayda var oradan getirtmek uzun iş gibi gözüküyor bu konuda fikri olan varmı arkadaşlar

Merhabalar abi. kirmizi nerden aldin? Taksit imkani var mi

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı fatihhoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abi. kirmizi nerden aldin? Taksit imkani var mi
    kırmızıyı ankara bora dan aldım ama son kırmızı idi ellerindeki. Taksit kredi kartına oluyor ama kart Komisyonu alıyorlar. Ya da honda finans ile 36 ay falan taksit yaptırabilirsin araç üzerine rehin konularak tabi biraz faiz olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Aslında ebayden getirmek sorun değil benim siparişlerim yaklaşık 10 gün içinde kapımda oluyor. Vu arada bu tür eğitimler scootera ne kazandırır ? J.costa sanırım varyator markası kaç hp güç sağlar son sürat mi ivme mi getirir ?

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızıyı ankara bora dan aldım ama son kırmızı idi ellerindeki. Taksit kredi kartına oluyor ama kart Komisyonu alıyorlar. Ya da honda finans ile 36 ay falan taksit yaptırabilirsin araç üzerine rehin konularak tabi biraz faiz olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Aslında ebayden getirmek sorun değil benim siparişlerim yaklaşık 10 gün içinde kapımda oluyor. Vu arada bu tür eğitimler scootera ne kazandırır ? J.costa sanırım varyator markası kaç hp güç sağlar son sürat mi ivme mi getirir ?

J.COSTA Varyatörleri Butik mağaza şeklinde üretildiğini yararlarını anlatan bi video çekmişti AEA . Konuk olarakta bu varyatörleri vs Tr ye getirip satan bi arkadaş vardı izlersen 125 cc bi skutere ne gibi faydası olur yada nerden bulabilirsin gibi bilgiler edinebilirsin sanırım. Bu arad bu pcx ler çok hoş duruyo gerçekten
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Teşekkürler videoyu bulup izleyeyim madem scooter aldık işin içine girelim biraz

Arkadaslar bu arada şunu fark ettim ki yolda bir bozukluk olmasa dahi düz gidişte ön lastigin bir şekilde zıplayarak hareket etmekte. Lastik balans sorunu olabileceği aklıma geldi ama başka ne olabilir ya da sert süspansiyon nedeniyle mi öyle hissediyorum. Lastik basinclarimi da 29 33 PSİ olarak ayarladim yani olması gerektiği degerde
    hkm5949 bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    http://www.youtube.com/watch?v=ve06GB8-MDk

pcx le ilgili bişey varmıydı hatrlamıyorum ama biraz j costayı anlatıodu

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi selam, ben de pcx aldım. Bi gün sahilde buluşalım. Hatırladın inşallah beni, saygılar..
    Reşit-sende mi?...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)