Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    R3N dostum fena görünmüyo aslında ön lastık baya kalınmıs yaw buarada sis farı taktırırsan motor daha güzel görünür bence. Ama yağmurlu havada su sıcratmazmı uzerıne ve motora.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R3N dostum fena görünmüyo aslında ön lastık baya kalınmıs yaw buarada sis farı taktırırsan motor daha güzel görünür bence. Ama yağmurlu havada su sıcratmazmı uzerıne ve motora.
    bbadat sis farı düşündüm ama 55 wattlık ları sürekli kullanırsan aküyü boaşltıyor, 12 wattlık kanuni seyhan 250 c nin sis farları uyuyor (sanırım gabe önermişti) aynı fikirdeyim güzel durur muhtemelen, burdaki bir kanuni servisi çiftine 60 ytl demişti, öle kaldı.

ön jant içinde evet güzel görünüyor ama suya girmemek lazım motoru , göğüs hizası ve üzerini yıkıyor yinede takmayı düşünmüyorum. önümüz yaz zaten

Motosikleti
    abı ben 55 w lık taktım. wattı dusurunce cok az ısık verıyo. ama bole mukemmel oldu. zaten 30 dk calıssa yeterlı. ben 55 ytl ye taktırdım cıftını

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Alıntı whiteeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eywallah R3n. GÜle GÜle Kullan... Doomsday Dİzlİk GÖremedİm Ben Fotoda ;)
    dostum normalde dizliksiz çıkmıyorum :D ama şirkette kaldı dizlikler mecbur ööle takıldık

arkadaşlar dün gece motorla yaklaşık olarak 95-100 ile giderken birden vınnnnnnnn diye azalan bir ses ve motor stop etti ve neredeyse şehir dışına çıkmak üzereydim... :( 1-2 saat uğraşmama rağmen bir şey elde edemedim. servisteki arkadaşlar saolsunlar ben bu gün işteyken motoru aldılar bıraktığım yerden götürdüler.. marş motorum arıza yapmış ayrıca :((((( debriyaj balatam mahvolmuşş aslında sert de kullanmıyorum motoru ama yağının gününü geçirmiştim bana bundan kaynaklanabileceini söylediler... herkese sesleniyorum aman dikkat yağınızı tuzunuzu kontrol etmeden binmeyin güzelim motorlarınıza sonra benim gibi oturup ağlarsınız halinize... bu gün raporluyum yarında ama motorum arızalı :((( serviste havada ona keza bu kadarmı güzel olur... Hepinize sağlıklı mutlu arızasız kazasız belasız sürüşler dilerim

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    doomsday geçmiş olsun birader, masraf ne kadar çıkıyor? onu da yaz bilelim

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    ddoomsday gecmıs olsun motorun kılometresı nedır
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

..................doomsday geçmiş olsun

Motosikleti
    doomsday öok geçmiş olsun. allah kimsenin başına vermesin yolda kalmayı. arkadaşlar sormuslar masraf ne kadar diye ama bende soruyorum masraf ne kadar

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    geçmiş olsun; nazar boncuğu olsun boşwer ...
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    kawasaki en500
    valla arkadaşlar şu an için masrafı belirtmediler tam olarak Allah razı olsun servisci arkadaş tanıdık garanti kapsamında hallederiz dio...km 1200 de daha fazla bir şey yok ama benim ihmalimde var olayda ki kabaca aldığım fiyata göre marş motoru 40ytl civarı debriyaj balatası 35-40ytl civarı dediler ama bu fiyatı veren kişi tamirat yapan kişi işyeri sahibi deil fiyatları tam bilmiyorumuş ama dediğim gibi garanti kapsamında yapılacak inşalah bu gün ruhsat fotokopisini falan verdim parçalar 1 hafta içinde gelirmiş o şekilde bilgi verdiler. inşallah haftaya yaşlı kartalıma kavuşacağım

emin değilim ama debriyaj balatasını garantiye sokamayabilirler , benim balatalar da yeni değişti , 25 ytl tutmuş idi balataların kendisi

Motosikleti
    kawasaki en500
    valla dostum 25-30-40-50 farketmez olsunda motoruma binip gezeyimde ben başka bir şey istemiyorum ben kabaca 100kağıdı çıkardım gözden hiç önemi yok yeterki dediğim gibi motoruma kavuşayım 4 gündür serviste parça bekliyorum havanın soğuk olmasına rağmen kafayı yiyeceim :( şu an olsa binmeyeceğim ama yinede insan kapısının önünde garajda olmasını istiyor

Motosikleti
    işte arkadaşlar benim düldülüm

bi ekzost işi kaldı onu yaptırınca tam süper olucak
    bu arada arkadaslar martın 10 unda buluşmaya ne dersiniz. anadolu yakasında bulusuruz. havalarda baya ısınmış olur. yapalım bi aktivite. biz bugun maverick ile bulusup sahil turu yaptık kartala gittik koçtaş a. bu arada arkadaşlar cila alıcamda çbs nınkını daha ıyısını bılen varmı acaba?

Motosikleti
    mr 250 destro
    motorun guzel olmus badabat yakından gordum tabıı arkadaslar badabat dogru soyluyor martın 10unda yapalım bır aktıvıte nedersınız?

babadat nazar değmesin ,

arkadaşlar bizim motorla benzer çinlilerin ön çamurluk fiyatları 40 ytl 50 ytl gibi , çamurluksuz daha güzel ama ıslakta olmuyor , alırım belki

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babadat nazar değmesin ,

arkadaşlar bizim motorla benzer çinlilerin ön çamurluk fiyatları 40 ytl 50 ytl gibi , çamurluksuz daha güzel ama ıslakta olmuyor , alırım belki
    al al olmuyor oyle camurluksuz..

Motosikleti
    mr 250 destro
    on camurluk onemlı tabı tabııı pantolonu dusunuyorsan

yok kirlenme kısmı keyifli oluyo hatta ama önüme kanalizasyon çıkma ihtimali korkutuyor

Motosikleti
    mr 250 destro
    camurluk kanalızasyonumu tutucak

kaska kadar sıcratmasını engeller diye düşünmüştüm ama

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler