Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kanuni racer 200 F

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhabalar sizden bir yardım rica ediyorum. Bu kanuninin racer 200 ün F modeli varmış tasarım oalrak falan baya bi değişikmiş 3,500 ytl civarında imiş. ben görüştüm lider moto da varmış ben bahçelievlerde oturuyorum lider moto da sultanbeylide olduğu için baya uzak kanuni racer 200 f nin resmi olan ve bilgi olan varsa burada yayınlayabilirmi hiç görmedim nette çok aradım ama bulamadım bi türlü olan varsa bi yardım ederse inanın çok minnettar olurum şimdiden binlerce defa teşekkür ederim iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

s modeli olmasın senin dediğin ?
    Cbr 125 :bounce:

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    F değil S.

Racer S 200

3.335 YTL
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    ilk defa gördüm bende bu motordan üretim az mı yoksa şimdi üretilmiyormu bende hiçbir yerde görmedim çünkü
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı carzywindy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa gördüm bende bu motordan üretim az mı yoksa şimdi üretilmiyormu bende hiçbir yerde görmedim çünkü
    üretimi yeni başladı arkadaşım.fakat öle göz kamaştırıcı bir değişikliği yok
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

özellik olarak zaten %99 diyebilirim racer 200 aynısı sadece tasarımını değiştirmişler o kadar ama görünüm olarak nasıl arkadaşlar güzelmi sizce? bi fikir verirseniz eğer almak istiyorum yada bu fiyata görünüm olarak daha güzellerini bulabilirimiyim?

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    ben olsam almam...cbf 150 yi tercıh ederdim...yada cbr125
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Ben daha önce Kanuni 125 kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım.Genel hatlarda memnundum, yalnız, krank-eksantrik irtibatını itici millerle yaptığı için vibrasyon (yani titreşim) oluşuyordu. Bir çok çin malı motorlarda aynı durum söz konusu. Dikkat edilirse, Honda CBF 150'de bu sistem yoktur. cbf 150 deki ve Yamaha ybr 125 'deki sistemde eksantrik zinciri var. Bu motor yapısına sahip motorlarda vibrasyon yok ya da yok denecek kadar azdır.
    Sana tavsiyem, motor yapısını bu anlattıklarım konusunda incele, ya da bilen birisine incelet. Hatta mümkünse bir de bu motorun deneme sürüşünü yap. Tip olarak güzel yapılmış Racer 200. Honda CBF 150 alırsan kağnıya binmeye razı olmuşsun demektir. Onun ancak adı var. Ben aldım, aldıktan bir ay sonra feryad-ı figan eyleyip hemen satmak isteğimi çevreme bildirdim. Tercih senin. Al ve gör derim.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    200 CC Motorun F'i S'i mi olur yaa

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye kii? 200 cc motorlara F ya da S koymuyorlar mı? Onlar bu özellikleri kaldıramıyorlar mı?
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne demek yayani küçük mü görüyosun 200cc yi.herkesin 1000lik makinemi kullanması lazım
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    kanunı racer 200 S de butun problemler gıderılmıstır ... vıbraasıon en dusuk sevıyeye ındırılmıstır racer 200R la arasında baya bır fark war makına cok gelıstı sadece dez avataj olarak 2beygır dustu motorlar RacerRlar 14 RacerSler 12beygır

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    arkadaşlar sizce racer s 200 mü yoksa cbf 150 mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    bununla ılgılı topıcler var ıncele ıstersen japoncular cbf150 kanunıcıler kanunı der

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce Kanuni 125 kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım.Genel hatlarda memnundum, yalnız, krank-eksantrik irtibatını itici millerle yaptığı için vibrasyon (yani titreşim) oluşuyordu. Bir çok çin malı motorlarda aynı durum söz konusu. Dikkat edilirse, Honda CBF 150'de bu sistem yoktur. cbf 150 deki ve Yamaha ybr 125 'deki sistemde eksantrik zinciri var. Bu motor yapısına sahip motorlarda vibrasyon yok ya da yok denecek kadar azdır.
    Sana tavsiyem, motor yapısını bu anlattıklarım konusunda incele, ya da bilen birisine incelet. Hatta mümkünse bir de bu motorun deneme sürüşünü yap. Tip olarak güzel yapılmış Racer 200. Honda CBF 150 alırsan kağnıya binmeye razı olmuşsun demektir. Onun ancak adı var. Ben aldım, aldıktan bir ay sonra feryad-ı figan eyleyip hemen satmak isteğimi çevreme bildirdim. Tercih senin. Al ve gör derim.
    O kağnı servise bakım dışı girmiyor ama Bir yılda 10 bin km yaptım, bakım dışı servise hiç uğramadım Ayrıca Racer (!) CBF'ten 2HP güçlü ama 3Nm az torku var.

Racer ile Racer S arasındaki tek fark, Racer S'te eksik vida olmaması

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBF 150 Tabii ki ...

Racer in görüntüsü iğrenc bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

selamunaleykum

sevgılı arkadaslar bu nebıcım ıs senelrce mz sohretlı ıdı ne oldu bırden bu kanunı yı begenmemezlık vs ben ıyı hatırlıyorum 90 larda mz bınen 600 motor gıbı algılanıyordu sımdı dıs gudumlu ınsanların yuzunden bızım yerlı mallar para ettırılmemeye calısılıyor hemen buda cın menseylı denılecek o zaman her seyde yahudı damgası var bızdew en az nasıl yahudıye calısmadan ıhtıyaclarımızı gorelım dıye turk malı kullanmalıyız her nekadar begenılmeselerde ama unutulmasınkı kullanıcılar arttıkca yanlsı duyumlarda azalacak ve gercek yewrlı olarak aknunın guyzellıgı anlasılacak sımı soylıyeyım ben sıradan bır kullanıcıyım kanunıde falan calısmıyorum senelrece sadece honda yada yamaha kullandım selamaetlen en ıyı mal bızım olandır yerlı malı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mremreeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgılı arkadaslar bu nebıcım ıs senelrce mz sohretlı ıdı ne oldu bırden bu kanunı yı begenmemezlık vs ben ıyı hatırlıyorum 90 larda mz bınen 600 motor gıbı algılanıyordu sımdı dıs gudumlu ınsanların yuzunden bızım yerlı mallar para ettırılmemeye calısılıyor hemen buda cın menseylı denılecek o zaman her seyde yahudı damgası var bızdew en az nasıl yahudıye calısmadan ıhtıyaclarımızı gorelım dıye turk malı kullanmalıyız her nekadar begenılmeselerde ama unutulmasınkı kullanıcılar arttıkca yanlsı duyumlarda azalacak ve gercek yewrlı olarak aknunın guyzellıgı anlasılacak sımı soylıyeyım ben sıradan bır kullanıcıyım kanunıde falan calısmıyorum senelrece sadece honda yada yamaha kullandım selamaetlen en ıyı mal bızım olandır yerlı malı

TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı mremreeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonlar ne zaman Yahudiliğe geçiş yaptı

parasına göre güzel bi motor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler