Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kanuni racer 200 F

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    slm , şu adresten sana en yakın bayiyi öğrenip görebilirsin ürünü gitmeden önce telefon aç ama bakarsın motor olmaz ellerin de...

http://www.kanuni.com.tr/tr/bayiler.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    motorunu incelerseniz enduro 200 motorunu takmışalar çünkü bu motorda hiç problem yaşamadılar.sadece dişli farklı yani kolay şişmeez motoru bende enduro 200 var.dik yokuşlarda 15 km hız kesmeden çıkıyorum.daha yanıma yokuşlarda uçak taabir edilen ne bir ybr 125 nede cbf 150 yaklaşamadı.ayrıca kalbüratör dekni japon bence makuni ayarında japon kalbüratör işini iyi yapıyor.ani gazlarda boğulma yok.bence kalıbıyla iyi bir naket zaten spor turing sadece görüntüsü.devir düşük olduğundan vibrasyon az olur.tavsiye ederim.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    200 s lerden iyi diyorsun yani .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    motorunu incelersen anlarsın dikkatlice bak eski ve yeniye ben 20000deyim 2 sene doldu daha sibop ayarı yaptırmadım endero 200'e ama karakal desen serviside isyanda.

<<<selam arkadaşlar ben yaklaşık 2 senedir <kanuni racer 200<< kullanıyorum bundan bir ay önce bi minübüse çarparak kaza yaptım ben fazla hasar görmedim ama motorun büyün grenajları far ve km saati kazadan hasar gördü bende kırılan dökülen neyi varsa attım çöpe ben istanbul pendikte oturuyorum komple granajlar ı nerden temin edebilirim ne kadara malolur bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler<<<<

Motosikleti
    Honda CBF 150
    komple granajları bence servis yerine bayi den alıp kendi el becerinde varsa takabilirsin.yada tanıdığın herhangibir ustaya taktırabilirsin ayrıca bayilere iskontolu fiyattan satılıyor parçalar.servisten alacağından biraz daha iyi fiyata yani.

mrb arkadaşlar biyerde 2009 model racer 200 varda lavuk 1100 lira istiyo o fiyata 0 motoru verirlermi yoksa bu işte bişeymi var???

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    racerime laf sölemeyin kıyak motor en azından yeni başlayanlar için
    japonla kıyaslanmaz artı

Motosikleti
    kanuni racer 200 s
    aynen bndede var gayet memnunum cbr125 alcak paran yoqsa tam snlik bi motor kardeşim.

Motosikleti
    kANUNİ RACER
    benım racer r var elımde 07 modelı 8bınde falan kmsii cbf ıle yaptıgım yarısta yaklasıkta 2 3 km ıdı alann cbf yı nerden baksan 50 100 metre arkamda bıraktım ama tabıkıde nerden baksan cbf markaa

Motosikleti
    RACER 2000 S
    bendede 2008 modeli var gayet sağlam 14 bine geldi daha tık yok kullanımdan kullanıma fark eder bu motorları racing niyetine kullanırsanız çabuk dağılır
    [B][B][COLOR="Red"]''ŞAMPİYONLUK Şampiyon Olamamak İçin Ne Kadar Neden Varsa Üstesinden Gelebilene Verilen Bir Sıfattır''[/COLOR][/B][/B]

Motosikleti
    kANUNİ RACER
    benim motorun vızesı yakında acaba nelere fazla dıkkat edıyorlar bılgınız var mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:06 ----------

ya evet o konuyada degınelı motoru almadan oncee kımse tavsıye etmedıı cok cabuk dagılır motor dedıı ama 9bınde ve hala hıcbır sıkıntıyla karsılasmadım

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanunı racer 200 S de butun problemler gıderılmıstır ... vıbraasıon en dusuk sevıyeye ındırılmıstır racer 200R la arasında baya bır fark war makına cok gelıstı sadece dez avataj olarak 2beygır dustu motorlar RacerRlar 14 RacerSler 12beygır
    Honda Dylan ile tokatlayabildiğime göre 16 beygirden düşük olması gerekirdi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce Kanuni 125 kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım.Genel hatlarda memnundum, yalnız, krank-eksantrik irtibatını itici millerle yaptığı için vibrasyon (yani titreşim) oluşuyordu. Bir çok çin malı motorlarda aynı durum söz konusu. Dikkat edilirse, Honda CBF 150'de bu sistem yoktur. cbf 150 deki ve Yamaha ybr 125 'deki sistemde eksantrik zinciri var. Bu motor yapısına sahip motorlarda vibrasyon yok ya da yok denecek kadar azdır.
    Sana tavsiyem, motor yapısını bu anlattıklarım konusunda incele, ya da bilen birisine incelet. Hatta mümkünse bir de bu motorun deneme sürüşünü yap. Tip olarak güzel yapılmış Racer 200. Honda CBF 150 alırsan kağnıya binmeye razı olmuşsun demektir. Onun ancak adı var. Ben aldım, aldıktan bir ay sonra feryad-ı figan eyleyip hemen satmak isteğimi çevreme bildirdim. Tercih senin. Al ve gör derim.

kağnı dediğin o motosiklet var ya..
    racer 200 gibi 20 tane motosiklet eskitir..
    cbf kağnıymış ....sen kağnı görmemişsin..........

Motosikleti
    kanuni 200cc racer 2007
    bende kanuni racer 200 kullanıcısıyım ve gayet memnunum şimdiye kadar bir şişme veya bayılma yapmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı erdem22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kanuni racer 200 kullanıcısıyım ve gayet memnunum şimdiye kadar bir şişme veya bayılma yapmadı
    aynen...ben 11000 km motorla ıst dan basıp geldım ank ya hıc bı sıkıntı yasamadım...

Motosikleti
    125 Zn - OLUCAK =)
    arkadaşlar bır sorum olucak. benim boyum 1.87 kilom 80. kanuni racer 200 altımda ufak dururmu? hiç görmedim çünkü. cbr 125 çok sırıtır mesela oyuncak gibi duruyo yanımda

Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    cbf150 den güzel
    Her nefes ölümü tadacaktır...

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı motorcu-kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf150 den güzel
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne demek yayani küçük mü görüyosun 200cc yi.herkesin 1000lik makinemi kullanması lazım
    haklısın kardeş yeter aqm eskiden bi tane yarış mobletim vardı çift silindirdi ama ben diğer silindiri ben takmıştım yarışa girecektim cbr 125 le adam git işine ya dedi lan dedim kazanırsam alırım elinden motoru dedim oda ben kazanırsam senin motorunu alacam dedi bende tamam dedim kakışta geçti ben hızlandım 140 a bi oturttum yavruyu yarışı ben kazandım adam ciddi ciddi anahtarı verdi yarın öğrtmenler mah. gel işilemlerini yapalım dedi ben şaşırdıma adam utandı çünkü bi moblet basıl cbr geçer diye benim bide silindirlerde oynama vardı adam motoru vercekti ama ben almadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler