Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI

MOTORUMUN SON HALİİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu arada benim egzoz yine gitti )) Dün görüştüm yenisi gelicek,adamlar adam gibi bir tane gönderene kadar böyle devam edicek.En sonunda kendim yaptırıcam başka bir sıkıntı yok sadece egzoz.Zaten 5000 bakımıda yaklaştı o zmana kadar gelir büyük ihtimal...

Motosikleti
    kanuni ronny s
    herkese slm bende forumda yenıyım ben de ıkı gun oldu alalı kanuni ronny nerdeyse tum sayfaları okudum güzel paylaşımlar var
    motor cok hosuma gitti şekli ve hızlanması benım arka frende on frende gayet ıyı cıktı tek sıkıntı boy uzun olunca aynalrdan hıc bısey goremıyom caresı bakcaz artık ...

Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rtg26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm bende forumda yenıyım ben de ıkı gun oldu alalı kanuni ronny nerdeyse tum sayfaları okudum güzel paylaşımlar var
    motor cok hosuma gitti şekli ve hızlanması benım arka frende on frende gayet ıyı cıktı tek sıkıntı boy uzun olunca aynalrdan hıc bısey goremıyom caresı bakcaz artık ...
    hayirlisi olsun rtg26.benimde boy uzun aynalari olabildigince yukari dik.neredeyse onden bakildiginda V seklini alsinlar.o şekilde gorus olayini kurtarabiliyorsun.ama 2 kisi bindiginde olay zor.kazasiz belasiz surusler.@ mad kardesim senin egzoz olayi valla hepimizin ortak derdi.bende her an sorun cikar endişesi icersindeyim.hayirlisi bakalim.

Aynen okan abi dedgiin gibi egzoz büyük sıkıntı

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    arkadaşlar teşekkür ederim. kusura bakmayın cevap yazamadım işlerim vardı giremedim nete. marş problemi halloldu bu arada. fotoları en kısa sürede gönderiçem. herkeze güvenli sürüşler

Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar teşekkür ederim. kusura bakmayın cevap yazamadım işlerim vardı giremedim nete. marş problemi halloldu bu arada. fotoları en kısa sürede gönderiçem. herkeze güvenli sürüşler
    sagolasin.fotolari bekliyoruz.

ibrahim ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    Herkese merhaba. ben de 01.01.2012 tarihi itibariyle ronny kullanıcısıyım bu siteyi yeni gördüm aranıza katılayım dedim. Ronny'i benim pek kullanma fırsatım olmuyor üniversite okuduğum için memlekette pek bulunamıyorum. motoru babam daha çok kullanıyor. ama memlekete geldiğimde ilk işim motoru görmek oluyor çok seviyorum onu çok memnunuz ronnyden. 4 ay oldu alalı ama daha 520 km yaptık. ilk bakamını geçen hafta yaptırdık. şimdilik bir sorun yok. herkese kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    performans olarak iyi memnunum şimdilik. genelde 40'tan fazla gitmiyorum ama gaza bazen kökleniyorum basıyorum ama 65-70'i bi türlü geçmiyor. yeni olduğundan mıdır acaba motor açılmamıştır diye düşünüyorum sizce zamanla motor açıldığı sürece daha da basabilir miyim?

Alıntı ibrahim ışık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    performans olarak iyi memnunum şimdilik. genelde 40'tan fazla gitmiyorum ama gaza bazen kökleniyorum basıyorum ama 65-70'i bi türlü geçmiyor. yeni olduğundan mıdır acaba motor açılmamıştır diye düşünüyorum sizce zamanla motor açıldığı sürece daha da basabilir miyim?
    700 lü km leri gormeden pek basma.sonra aciliyor motor.hayirli ugurlu olsun.

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    teşekkür ederim...

Slm ronny severler Bugün 5000 bakımını yaptırdım.Motor kayışı,debriyaj bilyaları,yağ,buji,hava filtresini değiştirttim.Bunun yanında motorun temizlenmesi ve gaz ayarı fren ayarları yapıldı.Herşeyin en iyisini taktırdımki sıkıntı yaşanmasın die.Kayış japon marka taktırdım.Servis 10 bin km gidecegini söyledi.Buji iridyum olanı taktırdım.Fiyat olarak 25 tl ama bir dahaki 4 bakımda bir daha degişmeyecek.Ve yakıtta fark edecegi söylendi.İşte temizlemesi koruyucu sprey sıkılması derken bakım bitti.Bir sıkıntım egzoz kaldı onuda garantiden istendi.Yakında gelir inşallah.Bu arada servisteyken kanuninin istanbul temsilciside ordaydı.Egzozlardan baya şikayet almış motorlar bu yüzden esp explorera takılan degişik türdeki egzozlardan çıkarıyormuş artık fabrika.Dış görüntü olarak aynı fakat içindeki parçalar daha kuvvetli bağlantı noktaları degişik türden.Herkese keyifli sürüşler...

---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Arkadaşlar toplamda 5000 bakımı 140 tl tuttu.Ama birdahaki bakımlarda kayış,hava filtesi,buji degişmeyecek.

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Motorumun Son Halleri

Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm ronny severler Bugün 5000 bakımını yaptırdım.Motor kayışı,debriyaj bilyaları,yağ,buji,hava filtresini değiştirttim.Bunun yanında motorun temizlenmesi ve gaz ayarı fren ayarları yapıldı.Herşeyin en iyisini taktırdımki sıkıntı yaşanmasın die.Kayış japon marka taktırdım.Servis 10 bin km gidecegini söyledi.Buji iridyum olanı taktırdım.Fiyat olarak 25 tl ama bir dahaki 4 bakımda bir daha degişmeyecek.Ve yakıtta fark edecegi söylendi.İşte temizlemesi koruyucu sprey sıkılması derken bakım bitti.Bir sıkıntım egzoz kaldı onuda garantiden istendi.Yakında gelir inşallah.Bu arada servisteyken kanuninin istanbul temsilciside ordaydı.Egzozlardan baya şikayet almış motorlar bu yüzden esp explorera takılan degişik türdeki egzozlardan çıkarıyormuş artık fabrika.Dış görüntü olarak aynı fakat içindeki parçalar daha kuvvetli bağlantı noktaları degişik türden.Herkese keyifli sürüşler...

---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Arkadaşlar toplamda 5000 bakımı 140 tl tuttu.Ama birdahaki bakımlarda kayış,hava filtesi,buji degişmeyecek.
    Güzel olmuş.Bende 8000 km bakımını bekliyorum.Egzoz konusunda hala bazi suphelerim var.Su an 7300 km deyim.Bakıma kadar belli olur diye dusunuyorum.

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

@Actonel Zevkler ve renkler )

Motosikleti
    kanuni ronny s
    actonel motor güzel olmus oturma yeri kırmızı siyah deri olsaydı keske genede sen begendıysen sorun yok güzel olmus kazasız belasız sürüşler...

Actonel ışıklandırmalar ve elçikler güzelde motorun koltugu bana göre degil Ama dedikleri gibi zevkler ve renkler tartışılmaz.Hayırlı kazasız belasız günlerde kullan...

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

Alıntı Esp Explorer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş.Bende 8000 km bakımını bekliyorum.Egzoz konusunda hala bazi suphelerim var.Su an 7300 km deyim.Bakıma kadar belli olur diye dusunuyorum.

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

@Actonel Zevkler ve renkler )
    Motoranların egzozlarında böyle birşey yok,sadece kanuni motorlarında bu şekilde problem çıkıyormuş.Abi iki yıl boyunca degiştirmeye mecburlar.Bırak kendileri düşünsün.Boşuna üretiyorlar.Yakında neredeyse bir motor parası kadar egzoz almış olcaz ))

Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Actonel ışıklandırmalar ve elçikler güzelde motorun koltugu bana göre degil Ama dedikleri gibi zevkler ve renkler tartışılmaz.Hayırlı kazasız belasız günlerde kullan...

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

Motoranların egzozlarında böyle birşey yok,sadece kanuni motorlarında bu şekilde problem çıkıyormuş.Abi iki yıl boyunca degiştirmeye mecburlar.Bırak kendileri düşünsün.Boşuna üretiyorlar.Yakında neredeyse bir motor parası kadar egzoz almış olcaz ))
    valla dogru diyorsun ))

Motosikleti
    Mondial Vulture Mr 150
    bencede madphantomun dediği gibi bilerek problem çıkartıyorlar 2 yıl garanti verip garantiden değiştiriyorlar böylece sattıkları malın arkasında durduğunu bütün kullanıcılara ve almayı düşünenlere kanıtlamış oluyorlar. 2 yıldan sonra devam edersede vay halimize

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Benim ikinci egzozumda enteresan sesler çıkarmaya başladı.. Şu anda çok hafif ama yakında patlak verir diye düşünüyorum. Ustaya söyledim ama kendisini belli etmesi lazım dedi. Bekliyorum umarım diğer bakıma kadar kendisini belli eder

Fabrika bize calisiyor galiba )))

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)