Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI
    Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillaboz07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mondialada bakdım ronny çok daha iyibir görüntü var çok seri ama sadece sert çukura falan girince esnemiyor bu motor amassörleri sert yani yakıtıda çok güzell
    Evet amortisörler çoğu motora göre sert !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    arkadaşlar ronny nin ön kısmından biraz ses geliyodu farkettim ki ön takımda bi gevşeklik var dün servise gittim halettiler. ronny yeni bi model olduğu için farklı sorunlardan gelen kişiler olmuş usta söyledi=) benim motorda bi sorun çıkmadı ama tüm ronyler öyle çıkmamış. bi tanesinin ilk çalıştırıldıktan 15 dk sonra falan elektrik tesisatı yanmış. ve gaz kesince stop etme problemi oluomuş ronny kulanan arkadaşlar sizler ne gibi sıkıntılar yasadınız???

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ronny nin ön kısmından biraz ses geliyodu farkettim ki ön takımda bi gevşeklik var dün servise gittim halettiler. ronny yeni bi model olduğu için farklı sorunlardan gelen kişiler olmuş usta söyledi=) benim motorda bi sorun çıkmadı ama tüm ronyler öyle çıkmamış. bi tanesinin ilk çalıştırıldıktan 15 dk sonra falan elektrik tesisatı yanmış. ve gaz kesince stop etme problemi oluomuş ronny kulanan arkadaşlar sizler ne gibi sıkıntılar yasadınız???
    Benim ilk aldığımda stop problemi yasadım.Telefonla servisinden bir arkadaş gelip benzin deposu kapagini degistirdi.Sorunum halloldu.Onun dışında bir sorun henuz yaşamadım.Bir de onceki mesajları okudugumda bazı arkadaslarin rodaj donemi kurallarina pek dikkate almadıklarini gordum (2 kisi binmisler, hiz vs).Bu tip yuklenmelerde ilk kullanma surecinde sorunlara yol acabiliyor...

Motosikleti
    benzin deposu kağaı ile alakası neymiş ki:D ??

benzin deposu kağaı ile alakası neymiş ki:D ??
    Kapaktaki contanin iceri hava almayi veya yeterince hava almasini onlemesi...Dolayisiylada motorun tekleyip stop etmesi...

selam arkadaşlar gerçekten çok cix duruyor bu motor söylenenlere göre kaliteli bişey bende ehliyet alınca bunu alıcağm :D

Motosikleti
    240 km de oldu motor ilk bastaki direksiyon yani ön takımın gevesek olması harici bi sorun çıkmadı (onuda servis 5 dk da haletti).. her gecen kilometrede daha bi kendine geliyo motor .. :D

240 km de oldu motor ilk bastaki direksiyon yani ön takımın gevesek olması harici bi sorun çıkmadı (onuda servis 5 dk da haletti).. her gecen kilometrede daha bi kendine geliyo motor .. :D
    Umarim tek sorunun o olur...Keyifli surusler...

Motosikleti
    arkadasım hiç sorma bu gece bi kaza gecirdim ... yoldakı kanalızasyon kapağını kaldrmışlar yerınde bı cukur kalmış . en fazla 40 km hızla gderken oraya daldım motor kendını kaybetti ve ben yere düşüp sürüklendım . ronny nın ön maşa şçeri gçötü kaporta desen tamamen dağıldı ben hastanedeydım yenı geldım ewe . ne zarar var hiç bılmıorum yarın görucem .. allahtan bana bişey olmadı onunla avunuyorum ....

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Büyükgeçmiş olsun sana bişey olmamış ya ona şükret motor bişekilde hallolur.

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    arkadasım hiç sorma bu gece bi kaza gecirdim ... yoldakı kanalızasyon kapağını kaldrmışlar yerınde bı cukur kalmış . en fazla 40 km hızla gderken oraya daldım motor kendını kaybetti ve ben yere düşüp sürüklendım . ronny nın ön maşa şçeri gçötü kaporta desen tamamen dağıldı ben hastanedeydım yenı geldım ewe . ne zarar var hiç bılmıorum yarın görucem .. allahtan bana bişey olmadı onunla avunuyorum ....
    Geçmiş olsun.. Ucuz atlatmışsın.
    Kimsenin umurunda değil zaten biz açtık burayı ama bu çukura biri girer mi tabela koyalım mı falan filan..
    Eğer yolda uyarı levhası olmadan konulmuş bir çukursa dava açabilirsin tabi kanıtlayabilirsen..

kardes buyuk gecmis olsun...diger arkadaslarin dedigi gibi sukur sana buyuk bir sey olmamis...bobora nin dedigi gibi eger elinde kanit varsa (foto vs.) hemen dava ac...tekrar gecmis olsun...

Motosikleti
    Superlight 2021
    Bugün motorumu satın aldım arkadaşlar plaka ve ruhsat işlemleri de halledildi mi artık bir ronny sahibi olmuş olacağım.. Umarım cumartesi teslim olabilirim

Tecrübelerimi paylaşacağım..

Alıntı bobora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motorumu satın aldım arkadaşlar plaka ve ruhsat işlemleri de halledildi mi artık bir ronny sahibi olmuş olacağım.. Umarım cumartesi teslim olabilirim

Tecrübelerimi paylaşacağım..
    Hayirli olsun Bobora

Motosikleti
    saolun arkadaşlar . kafamda kask olmasaydı yüzm falan dağılırdı herhalde çünki yüzüm yere vurdu ... bbora hayırlı olsun motorun.kazasız belasız iyi sürüşler..

Motosikleti
    Superlight 2021
    Teşekkürler arkadaşlar Yarın almaya gideceğim tamamlanmışsa işlemler.

Motordan düşüp köprücük kemiğimi kırmış biri olarak tam koruma şart diyorum.
    Dikkat etmek gerek çok çok..
    Herkese kazasız belasız sürüşler

Evet arkadaslar tam koruma sart...Kask basta olmak uzere...Tekrar gecmis olsun Ronnytechno...

Motosikleti
    cb125 honda
    bobora hayırlı olsun motorun bu arada arkadaslar yakıta dikkat opettrn benzin aldım sulu cıkdı 110kmde bir depo benzinim bitti shellden aldım 213km bpden aldım 195 fakat artık birazdaha seri kullanıyorum ondan düşmüs olabilir suan 620kmde motorum totali deniyorum bakalım o nekadar gitcek bu motoru almak isteyen arkadaslar elini cabuk tutsun bence bu fiyatta kalmaz bu motor yazda geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:30 ----------

ronnytechno gecmiş olsun arkadasım insallah çabuk iyilesirsin

Alıntı atillaboz07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bobora hayırlı olsun motorun bu arada arkadaslar yakıta dikkat opettrn benzin aldım sulu cıkdı 110kmde bir depo benzinim bitti shellden aldım 213km bpden aldım 195 fakat artık birazdaha seri kullanıyorum ondan düşmüs olabilir suan 620kmde motorum totali deniyorum bakalım o nekadar gitcek bu motoru almak isteyen arkadaslar elini cabuk tutsun bence bu fiyatta kalmaz bu motor yazda geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:30 ----------

ronnytechno gecmiş olsun arkadasım insallah çabuk iyilesirsin
    evet atilla bezini nereden aldigin farkediyor sanki...motoru ilk aldigimda shell den almistim yaklasik 200 km gitti (gerci depo full bosalmamisti)...simdi bp den aldim.onu deniyorum...

Motosikleti
    cb125 honda
    arka tekerleği patlayan varmı arkadaslar varsa gecmiş olsun bir teker için ekzoz falan hep sökülüyor bazı arkadaslar köpük falan al diyor aranızda köpüğü deneyen varsa yazarsa sevinirim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)