Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YAMAHA X-MAX 250...!!! Bayilerine Gelmiş...6.950 ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Ben de bugun gidip gördüm, çok hoşuma gitti. Fiyatı 7000 YTL ama fuarda düşecekmiş Bu arada fuar öncesi allındığı takdirde , eger fuarda fiyatı düşerse aradaki farkı geri vereceklerini söylediler? Çok şık bir alet.. Çok ağır da değil, uzun zamandır araştırıyorum, bu kalite be fiyata !!! Ben kararımı verdim sonunda darısı başınıza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    USTA 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125( Atom Karınca)
    Abi bu alet Kastamonu'ya geldi.7200 YTL Diyorlar.
    Takasa girmek istedim ( Pırıl pırıl ) 2300 KM.2003 model Yamaha RX-115 ' ime 1700 ytl verince vazgeçtim.
    Fakat motor çok çekici......Hakkında iyi şeyler düşünüyorum.
    KİŞİNİN EN BÜYÜK YENİLGİSİ;
    KARŞISINDAKİNİN İYİ NİYETİNE SADAKATSİZLİKTİR....[COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][I][/I][/FONT][/COLOR]

funkstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    170 km yi devirdim arkadaslar..ilk 100. km de depoyu tekrar fulledim 98 oktan 11.50 ytl benzin aldim bu da yaklasik 4lt yapiyor. rodajdaki bir motor icin normal olarak nitelendiriyorum. daha sonra tüketimin 3,5 lt den fazla olacagini sanmiyorum. bu aldigim benzinle fullenen depo tamamen bitip doldurunca tekrar bilgi veririm.

motoru satin alacak arkadaslara bir uyarim var. selenin altinda ön tarafta, yani sürücünün altinda kalan yerin iki tane plastik cikintisi var. eger biraz irice kasklariniz varsa -bendekiler grex GRF1- ön cama baski yapiyor ve cizebiliyor. basima geldi. düzgün bir pasta polishle baya halloldu neyseki göz hizasinin altina denk gelmis. ben de hemen gidip bu iki cikintiyi tras ettirdim. aklinizda bulunsun. kasklara zarar vermeyin.

sunu da söylemek istiyorum..hacmine göre inanilmaz seri bir makina! kullaninca sasiracaksiniz.

Motosikleti
    yamaha X max 250
    Selam ben de dün fuardan koyu füme X max 250 mi aldım. Özellikle funkstar ın olumlu izleniöleri benim de kararımı vermemde yardımcı oldu, teşekkür ederim..

Motosikleti
    xt660x
    arkadaşım furdan kaca aldın motoru bi indirim yaptılar mı
    teşekkurler

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Alıntı Ortopedist adlı üyeden alıntı
    Selam ben de dün fuardan koyu füme X max 250 mi aldım. Özellikle funkstar ın olumlu izleniöleri benim de kararımı vermemde yardımcı oldu, teşekkür ederim..
    Hayırlı olsun bende görfüm füme rengini hayırlı olsun.

Ya fuarda burgman 400 ü 9.900. e satıyolardı bide mont ve kaskta veriyolardı haa yanındada eldiven.

Motosikleti
    yamaha X max 250
    Motoru herşey dahil (plaka ruhsat ÖTV + vergisi+ eldiven+ kask + branda ) Nakit 6950 ytl ye aldım. Daha tam kullanıp trafiğe çıkamıyorum ama acayip mutluyum Çok şık bir alet utanmasam gece yanında yatacağım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler