Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    1)yakıt sarfiyatını ben 17 kuruş / km ölçtüm.
    2)yedek parça fiyatları ucuz.
    3)arazi kabiliyeti tüm çinli benzerlerinden üstün.
    4)rodaj tabiki sıkıcı. kitabına göre yapmaya çalışıyorsunuz ama zaman zaman insan yeter bea diyip limitleri geçiyor.
    5)vibrasyon muadillerinden düşük.
    6)problemleri hakkında sayfalarca konuştuk okuyabilirsiniz.
    7)arkada sorun yok ama ön bana göre zayıf sert arazide yeterli değil kaç kere amortisör tam kapandı ve vurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    http://www.emax-sports.com/sdp/35085...tml#normal_img

KUBA keşke bunu getirtseymiş, özelliklerine baksanıza süper

249cc, 6vites, ön maşalara dikkat edin; kubanın sitesindeki resimdeki alttan esnemeli kalın maşlar

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    sanırsam ıkınci motorum sırf kros merakımdan 98-2003 model arası bir yamaha yz 250 olacak.sıfır çin malının derdiyşe 10 yasındakı yamahanın derdi çok değişik olmaz.hiç olmazsa kross yaparım 50 hp idi sanırım yz.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    STR 250
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.emax-sports.com/sdp/35085...tml#normal_img

KUBA keşke bunu getirtseymiş, özelliklerine baksanıza süper

249cc, 6vites, ön maşalara dikkat edin; kubanın sitesindeki resimdeki alttan esnemeli kalın maşlar

GERÇEKTEN DE GÜZEL BİR MAKİNA GİBİ DURUYOR
    DİRENMEK YAŞAMAKTIR

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    2.el XL 200 mü yoksa 0 str 250 mi?

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    xl 200 tabikide...
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle kuba dışında bişey al motor kötü olduğu için söylemiyorum her türlü işini görür ama bu adamlara 2 defa mail attım cevap verme tenezzülünde bulunmadılar şikayet maili yazdım onada cevap yok yani anlayacağın malı sana satalım ne yaparsan yap sora bir maile cevap yazmaya üşenen insanlar nasıl servis sağlar sen düşün...

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle kuba dışında bişey al motor kötü olduğu için söylemiyorum her türlü işini görür ama bu adamlara 2 defa mail attım cevap verme tenezzülünde bulunmadılar şikayet maili yazdım onada cevap yok yani anlayacağın malı sana satalım ne yaparsan yap sora bir maile cevap yazmaya üşenen insanlar nasıl servis sağlar sen düşün...
    Şimdi sen kuba'nın avukatı mısın diyecek kimileri ama ben bindiğim motordan gayet memnunum.. Şikayet mail'ını atmak yerine servise tutanak tutturarak ben kendi motorumun arızalanan parçalarını ücretsiz olarak değiştirebiliyorum.. Tek örnek ben de değilim, izmir'de aynı motora sahip ve şu anda 5.000 km'deki arkadaşım da aynı hizmeti alabiliyor..

Git Japon alan arkadaş, iki motoru aynı arazide kullanarak test etmiş mi ki tabii ki japon diyor, yorumsuz.. Ben motorumdan memnunum arkadaş, 5-6.000 TL'ye hard enduro veya kros'ta anası ağlamış motor almak yerine gidip sıfır kilometre motoruma biniyorum.. Diğer bir yönden XL 200'ün arka fren balatası fiyatına Kuba'da komple fren merkezini balatalarıyla birlikte değiştirebilmek de cabası..

Alıntı Huckle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi sen kuba'nın avukatı mısın diyecek kimileri ama ben bindiğim motordan gayet memnunum.. Şikayet mail'ını atmak yerine servise tutanak tutturarak ben kendi motorumun arızalanan parçalarını ücretsiz olarak değiştirebiliyorum.. Tek örnek ben de değilim, izmir'de aynı motora sahip ve şu anda 5.000 km'deki arkadaşım da aynı hizmeti alabiliyor..

Git Japon alan arkadaş, iki motoru aynı arazide kullanarak test etmiş mi ki tabii ki japon diyor, yorumsuz.. Ben motorumdan memnunum arkadaş, 5-6.000 TL'ye hard enduro veya kros'ta anası ağlamış motor almak yerine gidip sıfır kilometre motoruma biniyorum.. Diğer bir yönden XL 200'ün arka fren balatası fiyatına Kuba'da komple fren merkezini balatalarıyla birlikte değiştirebilmek de cabası..
    Bakın ben motoru kötülemedim motor emsallerine göre iyi bi motor zaten konunun önceki sayfalarında da birçok arkadaşa karşı bunu savundum okursanız görürsünüz. en son yazdığım cevapta da üstünde durdum motor kötü değil diye... ama sen buraya kuba diye bi motor getirip satmaya çalışıyosan müsteri memnuniyetini sağlamak zorundasın benim motosikletim yok ayrıca soru sormak içinde servise gitmek zorunda değilim. maden internetten iletişim için adres koyuyosun buna cevap vermek zorundasın. sen internete koyduğun motosikletin resmini bile hala değiştirmemişsin nette başka motor satılan başka. noldu peki bu forumlara bile girip nabız yoklayan kuba yetkililerine? erhan bey sanırım yeterli satış seviyesini tutturdu artık buralarda hiç bişey yazmıyor? Halbuki ne kadar güzel bi hareketti forumlara girip müşterilerle ilgilenilmesi... sadece nabız yoklamakmış amaç memnuniyet değil.

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Bakın ben motoru kötülemedim motor emsallerine göre iyi bi motor zaten konunun önceki sayfalarında da birçok arkadaşa karşı bunu savundum okursanız görürsünüz. en son yazdığım cevapta da üstünde durdum motor kötü değil diye... ama sen buraya kuba diye bi motor getirip satmaya çalışıyosan müsteri memnuniyetini sağlamak zorundasın benim motosikletim yok ayrıca soru sormak içinde servise gitmek zorunda değilim. maden internetten iletişim için adres koyuyosun buna cevap vermek zorundasın. sen internete koyduğun motosikletin resmini bile hala değiştirmemişsin nette başka motor satılan başka. noldu peki bu forumlara bile girip nabız yoklayan kuba yetkililerine? erhan bey sanırım yeterli satış seviyesini tutturdu artık buralarda hiç bişey yazmıyor? Halbuki ne kadar güzel bi hareketti forumlara girip müşterilerle ilgilenilmesi... sadece nabız yoklamakmış amaç memnuniyet değil.
    Üstad şimdi beni yanlış anlama ama örneğin opel marka bir otomobil almak istiyorsun, info@opel.com a mesaj mı atarsın yoksa bir bayiye gidip sorularını mı sorarsın??

Motosikleti
    asya hero
    merhaba arkadaşlar, str 250 benimde ilgimi çeken bir motor, güzel ancak merak ediyorum kırmızı beyaz dan farklı renkleri yok mu?. internetten sıfır ve ikinci ellerine baktım, ısparta ve yakın civardaki bayilerine baktım hepsi aynı renk. bazı tanıtım resimlerinde turuncu ağırlıklı renkleri var ancak satışta olanların hepsi kırmızı beyaz. yani türkiyede str ciler bir araya gelse herkeste aynı renk mi olacak. varsa farklı renkler satışı nerededir acaba,

Alıntı Huckle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad şimdi beni yanlış anlama ama örneğin opel marka bir otomobil almak istiyorsun, info@opel.com a mesaj mı atarsın yoksa bir bayiye gidip sorularını mı sorarsın??
    Pardon hocam haklısın internetten falan araştırmada yapmayalım zaten araba alacagımız zaman motor alacağımız zaman bayi bayi gezelim. hatta bütün firmalarla konuşalım kapatsınlar internet sitelerini iletişim adreslerini... Opel konusuna gelince bir mail atın isterseniz çok basit bi soru sorun hatta saçma bi soru sorun cevabını ne kadar kısa sürede alacaksınız görürsünüz. Geçtiğimiz sene aprilia ya bi konuda bilgi almak için mesaj attığımda bana telefonla geri dönüp her türlü açıklama yaptılar. Yani sende yanlış anlama ortada yapılan bi yanlış var sen o motoru kullanıyosun diye yanlışı savunman doğru değil marka fanatikliğine luzum yok ;-)

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı adnanmuhacir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, str 250 benimde ilgimi çeken bir motor, güzel ancak merak ediyorum kırmızı beyaz dan farklı renkleri yok mu?. internetten sıfır ve ikinci ellerine baktım, ısparta ve yakın civardaki bayilerine baktım hepsi aynı renk. bazı tanıtım resimlerinde turuncu ağırlıklı renkleri var ancak satışta olanların hepsi kırmızı beyaz. yani türkiyede str ciler bir araya gelse herkeste aynı renk mi olacak. varsa farklı renkler satışı nerededir acaba,
    türkiyede satışa sunulan model tek renktir. Diğer modeller gelmedi ülkemize.

Alıntı adnanmuhacir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o gördüklerin tanıtım motoru değilde daha çok bizim gelmesini beklediğimiz motordu hanway motorun sitesinden alınmış resimlerdi. kuba sadece kırmızı rengini getirdi şase ve plastik aksam olarak aynı ön amortisörler ve ön çamurluk farklı sadece. belki 2012 yılında başka renge çevirirler beklemek lazım...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Arkadaşlar bir arkadaşımıza bu motoru almayı düşünüyoruz ama çin malı olduğundan ben pek güvenli olmadığını düşünüyorum. Kullananlardan sağlamlık hakkında yorum bekliyorum. Özellikle uzun yolda nasıl bir motor? uzun yola güven vererek çıkmayı sağlarmı?

E tabi cross olduğundan arasıra araziyede girecek. Arazi engebelerine dayanırmı?

Şimdiden teşekkürler
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir arkadaşımıza bu motoru almayı düşünüyoruz ama çin malı olduğundan ben pek güvenli olmadığını düşünüyorum. Kullananlardan sağlamlık hakkında yorum bekliyorum. Özellikle uzun yolda nasıl bir motor? uzun yola güven vererek çıkmayı sağlarmı?

E tabi cross olduğundan arasıra araziyede girecek. Arazi engebelerine dayanırmı?

Şimdiden teşekkürler
    Güvenlikten kastınız nedir onu anlamadım ? bu ülkede motosiklet kullananların yarısı belki daha fazlası çin malı motosiklete biniyor o kadar kötü olsa çin malı bugün binlerce ölü olurdu. Güvenlik olarak 4 bin tl verdiğin motorda abs, gidon amortisörü ...vs beklemiyosundur herhalde.
    Uzun yola gelince eğer 100 150 km ise pek sorun olmaz ha 300 500 kmde de sorun olmaz esasında motor gider ama sen yorulursun malum kros motor selesi pek rahat değil. asfalta üzerindeki lastikler nedeniyle yol tutuşu biraz zayıf kalır. arazi konusundaki dayanıklılık konusunda denemediğim için yorum yapamam ama çok çok ağır olmadığı sürece her araziye gider gibi geliyo.

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Güvenlikten kastınız nedir onu anlamadım ? bu ülkede motosiklet kullananların yarısı belki daha fazlası çin malı motosiklete biniyor o kadar kötü olsa çin malı bugün binlerce ölü olurdu. Güvenlik olarak 4 bin tl verdiğin motorda abs, gidon amortisörü ...vs beklemiyosundur herhalde.
    Uzun yola gelince eğer 100 150 km ise pek sorun olmaz ha 300 500 kmde de sorun olmaz esasında motor gider ama sen yorulursun malum kros motor selesi pek rahat değil. asfalta üzerindeki lastikler nedeniyle yol tutuşu biraz zayıf kalır. arazi konusundaki dayanıklılık konusunda denemediğim için yorum yapamam ama çok çok ağır olmadığı sürece her araziye gider gibi geliyo.
    Ya üstadım yanlış anlama ama motoru kullanmadan bu kadar yorum yazabilmek de büyük başarı.. Laf çarpıtmaya çalışmadığımı bir kez daha söyleyeyim de, alınganlık olmasın.. Beklenti kısmını büyük tutmamakta fayda var ok de, 100-150 km kısmı tamamen kullanıcıya bağlı.. Şahsen ben 50-60 km'den sonra arka tarafımı hissetmiyorum.. Asfalta gelecek olursak, motor üzerindeki Durolar beklenmeyecek bir performans sunuyor.. Yani arazi lastiğiyle viraj girilmez denir ama bu üstündekilerle normal bir enduro lastiği gibi kullanılabiliyor.. Kros motorla uzun yola çıkma fikri baştan saçma zaten.. Bunun için üretilen büyük endurolar var bkz: Transalp, F650, Triumph... fındık fıstık.. 250 cc. diye alıp honda cbf 250 performansını bekleyenler doğal olarak hüsrana kapılıp 300-500 km'de satışa çıkartıyor.. (Bu da sahibinden.com'daki ikinci el satılık ilanlarına bakıp aranarak öğrenilmiştir).. İlerleyen günlerde işten fırsat bulup motoruma binebilirsem yorumlarıma devam ederim..

Motosikleti
    crf250 L
    vallaha bravo motorun yok ve üstüne üstlük bu motora binmişliğin yok ama bukadar yorum yapabiliyorsun. kuba benim 2005ten beri 3.motorum ama ben bile bukadar yorum yapmadım bu forumda. bende motoru almadan yada aldıktan sonra bir çok defa fabrikaya mail yolladım banada cvp vermedikleri mail oldu, kaldıki tahminimce günde 500den fazla maile satış yada servis müdürlerinden biri bire-bir cevap veriyor, tabiki içlerinden eledikleri yada yetişemedikleri olacaktır. ama nezaman fabrikaya telefon açsam çok ilgili ve alakalı birşekilde soru ve sorunlarımla ilgilenilmiş ve geri dönüş yaparak aranmışımdır. servisle yada bayii ile ufak tefek sorunlarımız oluyor fakat sıkıntımız giderilmeyen bir problem yaşamadık daha. çok uzun bir zamandır kawasaki ve yamaha servislerinde sorunlar yaşanmaktadır(forumları araştırın muzdarip olan arkadaşların yazılarını göreceksiniz), istediğiniz parça 4-5 aydan önce elinize gelmemektedir. sıkıntı yaşanmayan diğer firmalarda bile teslim tarihi 3ayın önüne gecememektedir. birtek bmw de bu sorun yaşanmamaktadır, ona görede parça fiyatı çekmektedirler zaten(yersen lüpen ). ve benim şahsen garantiden değişen arka "firen merkezi komple" balatalarına kadar, 1hafta içinde gaziantepten izmire gelmiştir

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdiden teşekkürler
    dediğim gibi 2005ten beri çin malı motora biniyorum ve o senelerde kanuni, mondial ve ramzey harici birkaç marka vardı, şimdi ise tonla var. hiç bir motorum beni yolda bırakmadı, yerterki yanınızda alet edevat ve yedek parça olsun isterseniz türkiye turu isterseniz dünya turu yapın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

eee biraz foto koyalım ozaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Ya üstadım yanlış anlama ama motoru kullanmadan bu kadar yorum yazabilmek de büyük başarı.. Laf çarpıtmaya çalışmadığımı bir kez daha söyleyeyim de, alınganlık olmasın.. Beklenti kısmını büyük tutmamakta fayda var ok de, 100-150 km kısmı tamamen kullanıcıya bağlı.. Şahsen ben 50-60 km'den sonra arka tarafımı hissetmiyorum.. Asfalta gelecek olursak, motor üzerindeki Durolar beklenmeyecek bir performans sunuyor.. Yani arazi lastiğiyle viraj girilmez denir ama bu üstündekilerle normal bir enduro lastiği gibi kullanılabiliyor.. Kros motorla uzun yola çıkma fikri baştan saçma zaten.. Bunun için üretilen büyük endurolar var bkz: Transalp, F650, Triumph... fındık fıstık.. 250 cc. diye alıp honda cbf 250 performansını bekleyenler doğal olarak hüsrana kapılıp 300-500 km'de satışa çıkartıyor.. (Bu da sahibinden.com'daki ikinci el satılık ilanlarına bakıp aranarak öğrenilmiştir).. İlerleyen günlerde işten fırsat bulup motoruma binebilirsem yorumlarıma devam ederim..
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha bravo motorun yok ve üstüne üstlük bu motora binmişliğin yok ama bukadar yorum yapabiliyorsun. kuba benim 2005ten beri 3.motorum ama ben bile bukadar yorum yapmadım bu forumda. bende motoru almadan yada aldıktan sonra bir çok defa fabrikaya mail yolladım banada cvp vermedikleri mail oldu, kaldıki tahminimce günde 500den fazla maile satış yada servis müdürlerinden biri bire-bir cevap veriyor, tabiki içlerinden eledikleri yada yetişemedikleri olacaktır. ama nezaman fabrikaya telefon açsam çok ilgili ve alakalı birşekilde soru ve sorunlarımla ilgilenilmiş ve geri dönüş yaparak aranmışımdır. servisle yada bayii ile ufak tefek sorunlarımız oluyor fakat sıkıntımız giderilmeyen bir problem yaşamadık daha. çok uzun bir zamandır kawasaki ve yamaha servislerinde sorunlar yaşanmaktadır(forumları araştırın muzdarip olan arkadaşların yazılarını göreceksiniz), istediğiniz parça 4-5 aydan önce elinize gelmemektedir. sıkıntı yaşanmayan diğer firmalarda bile teslim tarihi 3ayın önüne gecememektedir. birtek bmw de bu sorun yaşanmamaktadır, ona görede parça fiyatı çekmektedirler zaten(yersen lüpen ). ve benim şahsen garantiden değişen arka "firen merkezi komple" balatalarına kadar, 1hafta içinde gaziantepten izmire gelmiştir
    Arkadaşlar sizinle amacım laf dalaşına girmek değil ama siz markayı öle bir sahiplenmişsiniz ki markaya firmanın yaptığı hatayı gündeme getirip şikayetçi olduğum da siz karakterinize yapılmış bir saldırı gibi görüyosunuz. mantelitenizi anlamak zor kimse sizin motorunuz, motorunuzun markası hakkında olumsuz eleştri yapamaz insanlar gibi markalarda kendini geliştirmek için eleştriye açık olmalıdır. ben fırsatım olup bayiye gitsem ve bu şikayetlerimi belirtsem eminim sizin gibi tepki vermezler neyse boşverin bunları en iyi motor sizin motorunuz en iyi firma küba eminim 1-2 yıl içinde de türkiyenin bir numaralı firması olur...

Bu arada motor tecürbem çok olmasada(kendi kanaatimdir 2 ay motora binip kendini kral sanan bi insan değilim) yeterli yorumu yapacak kadar vardır. Motor hakkında yorum yapmışsın motorun yok bu motora binmemişsin ... diye sallayan arkadaşların benim hakkımda bi bilgisi olmadan nasıl böyle konuştuklarını esas ben merak ediyorum.öncelikle ben nasıl bir yorum yaptıysam sanki bu yorumu yapmak için 5 sene bu motora binmem lazımmış gibi konuşuyosunuz.?? bu motor bayilere geldiğinde gidip ilk inceleyenlerden biri bendim ve burda da yorumlarımı yazdım şarköyü bilenleriniz için motolife denen bir mekan vardır istanbuldan motorcu arkadaşlarımız baharda gelirler bu mekana gelen şarköylü bi arkadaşımızda da sizin motosikletinizden var az çok inceleyip kısa bi gezinti yapma şansım oldu arkadaşlar yukarıda yaptığım yorumlar kadar binmişliğim var yani..
    Bunun dışında yaklaşık 1.buçuk yıl kadar ramzey 200gy kullanmışlığım vardır görev gereği sarıkamışa giderken satmak zorunda kalmıştım daha sonrada şarköye dönünce kendime bir z750 aldım(parça sıkıntısı yaşıyo diyen arkadaş için söyleyeyim bu yalanlara inanmayın arkadaşlar servise gidip 10 yaşındaki motosikletin yedek parçasını isterseniz tabi beklersiniz ki bu beklemede en fazla 1 bir buçuk ay sürer.yeni modellerin hiç birinde parça sıkıntısı diye bişey söz konusu değil.) evet şu anda motosikletim olmaması askere gitme ihtimalim nedeniyle motorumu satmamdır. kros ve kros motorlar hakkındaki bilgim de ramzey kullandığımdandır. yani uzun yol ve lastikler hakkında verdiğim bilgiler az çok bütün kros motorlar için benzerdir bahsedilen duro lastikleri ramzey üzerinde bende kullandım. bu sitede de incelerseniz süpermoto çalışmalarımız olmuştur kros motorlar üzerinde uğraşmışlığım çoktur yani. hatta şuanda elimde ramzeyden kalan yedek arka jantım bile durmaktadır olurda arazide bi yamulma ezilme ihtimaline karşı almıştım. o zamanlardan kalma pro circuit ti4 titanyum egzozumda 0 şekilde durmaktadır. led stoplarım vs.vs yani bu iş üzerine para harcayıp kafa yormuş biriyim. bu sebeple bazı konular hakkında yorum yaparken size soracak değilim...

not: bu aldığım parçalardan arka jantı burda ihtiyacı olan bir arkadaş olduğunda ücretsiz bi şekilde gönderebilirim gümüş renklidir ve hiç kullanılmamıştır. aynı şekilde led stop lambalarınıda ücretsiz gönderirim ama arka lambası güzel motorun oynamaya gerek yok bence. 250cc için olan egzozuda ücretsiz göndermek isterdim ama malesef çok para verdim hatta şuanda markanın kendi sitesinde 518 dolar satış fiyatı vardır o yüzden onu ücretsiz veremem ama diğerlerini ücretsiz gönderebilirim. saygılar...

Motosikleti
    crf250 L
    laf dalaşına filan girdiğimiz yok, yukardada yazdım benim anlayamadığım motorun yokken ve bu motorun kullanıcısı değilken yorumlar yapman(1-2tur atmakla yorum yapılmaz). insanların forumlara giriş amaçları motorların birebir kullanıcılılarından yorumlar bilgiler almaktır, zaten kullanıcı olmayanların gereksiz yorum yapanların yorumlarını kale almamaktadırlar. ne markaya ne modele bir bağlılığım yok kullandığım 3motor için burada yada başka forumlarda yorumlarımı sıkıntılarımı dile getirdim(altını çiziyorum kullandığım motorlar hakkında yorumlar yazdım), forumu baştan sona okursan sıkıntılarımızı dile getirdik hep, hali hazırda çok bozuk yollarda gidonda hafif vuruntu yapmakta ve bunun önüne geçilemekte.
    dikkat edin bir forumda bir başlık açılıyor, misal kawasakinin "SAKİ" modedi olsun . bu modelin + ve - leri nelerdir? soru.
    bir başlıyor millet yorum yapmaya allah allah
    yok "SAKİ" çok benzin içiyo, kafası güzel geziyo,
    yok gazı verdinmi hemen gaza geliyo,
    yok frene bastınmı durmuyo,
    yok balataları sıyırmış geziyo,
    vs. vs. .....
    bilmeyen, uzaktan görmüş, sesini duymuş hatta rüyasında görmüş 100kişi yorum yapıyor ama sadece yıllardır kullanmış 3-5 kişi gerçek deneyimlerini yazıyor. çünkü bu yılarca kullanma deneyiminde kişi hem motorla ilgili sıkıntıları hemde bayi-servis sıkıntısını birebir yaşamış oluyor.
    ayrıca adı gecen kawasaki ve yamaha da gercekten büyük bir sıkıntı var, ister 10yaşında olsun ister yeni model olsun bu markalarda distribütör den kaynaklı bir parça sıkıntısı vardır. forumlar incelenirse avukat "savaş kayan" abimiz yamahayla baya bir papaz oldu, okadar uğraşmasına rağmen parçaların tümü eline taksit taksit ve toplamda 4ayda geldi.
    sonuç olarak TERAPİST vesilesiyle, anlatmak istediğim kimse gereksiz yorumlarda bulunmasın, bırakın yorumu gerçek kullanıcılar yapsın lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)