Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Kuba Fastwind 200R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    search16 üstat motorun görünüşü süper ya yukarıdaki fotoda racing senin motorun yanında çok kötü durmus :D Konu çok sakin keske biraz daha fazla fastwind kullanıcısı olsa.Bnde fastwind alsaymışım keşke.Motorumu alalı da 1 yıl yeni oldu satıp değiştirme gibi bir lüksüm yok malesef :S Bu motordan hız konusunda bir beklentim yok zaten ama görüntüsü çok güzel dikkat çekici fazla da yakmıyor çok güzel gerçekten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    windyS150 sağolasın yorumların için. Evet bayağı bir sakin forum. Kullanıcısı var fakat pc ile işleri yok sanırım. İkinci elde 15 adet var sahibindende. 15 ide buraya girse hareketlenecek.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Senin motor kaç km de şuan?

Motosikleti
    4000 kmde....

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Birde motorun düz ve rüzgarsız bir yolda 100km hızdan sonra durumu nedir?

Motosikleti
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde motorun düz ve rüzgarsız bir yolda 100km hızdan sonra durumu nedir?
    Hangi konudaki durumundan bahsediyorsun anlamadım. Yakıtmı, devirmi,....
    Az buçuk anladığımı yazayım. Artçılı bile olsa 100km hızda giderken gazı açtığınızda 130 u rahat görüyor. Ama yakıyorda. Tek olursan 147 son bende.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi konudaki durumundan bahsediyorsun anlamadım. Yakıtmı, devirmi,....
    Az buçuk anladığımı yazayım. Artçılı bile olsa 100km hızda giderken gazı açtığınızda 130 u rahat görüyor. Ama yakıyorda. Tek olursan 147 son bende.
    100 km den sonra hızlanışından bahsetmistim 130-140 km gayet yeterli bir hız.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Forumda bir tek search16da mı var bu motor?

Motosikleti
    kullanıcı olarak forumda yanlızım. Katılan olsada paslaşsak.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    İnş. ben katılırım ya Eger windy mi satabilirsem ben katılıcam Ha birde peşin fiyat ne kadar acaba bayilerde?

Sahibinden de baktım 3900 ve 3590a satan var 0ını.

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Motor gündemimden çıkmış. sayenizde aklıma geldi. Cumartesi gidip bir bakayım. Resimlerden çok hoş görünüyor ancak bayii ve motor iyi bir izlenim birakirsa alabilirimde. Şu anda ne kadar yakıyor sizinki search16. Titreşimi nedir? Tavsiye eder misiniz bunca tecrübenizden sonra..

Motosikleti
    Km de 17 kr. Ben bayağı bir agresif kullanırım yalnız. Titrşim az da olsa var. En azından tvs den çok düşük. Tavsiye konusunda genel olarak tavsiyemdir. Servisler ise çok kötü. Kendi tamircinizi belirledikten sonra servise gerek kalmıyor. Garanti işi hikaye.

Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Dün görmeye Ankara'da Moto Klinik bayii ne gittim. Üretimi durduruldu dediler. Böyle güzel bir motorun neden üretimi durdurulur anlamadım. Titanikleri inceleyip döndüm..

Motosikleti
    UM motordan alımları devam ediyor. Antepteki fabrika ile görüştüm. Sana yanlış bilgi vermişler. Sitedede mevcut.

Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Belkide ellerinde olmadıgı için, yakınlarında olan diger bayiiye de gitmemem icin söylenmiş olabilir. diger bayii'yi kontrol etmem lazım.. teşekkürler..

Motosikleti
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belkide ellerinde olmadıgı için, yakınlarında olan diger bayiiye de gitmemem icin söylenmiş olabilir. diger bayii'yi kontrol etmem lazım.. teşekkürler..
    Bu msjın üzerine tekrar aradım fabrikayı. İlk sorduğum şahıs var dedi. Eminmisiniz dedim ben sizi diğer yetkili arkadaşa aktarayım dedi ve onada aynını sordum oda birine aktardı ve yetkili Adem adında şahıs ile görüştüm. Şuan bu motoru alamıyoruz dışarıdan dedi. Yani senin sordukların sana doğru söylemişler.
    HatayLee bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Bu msjın üzerine tekrar aradım fabrikayı. İlk sorduğum şahıs var dedi. Eminmisiniz dedim ben sizi diğer yetkili arkadaşa aktarayım dedi ve onada aynını sordum oda birine aktardı ve yetkili Adem adında şahıs ile görüştüm. Şuan bu motoru alamıyoruz dışarıdan dedi. Yani senin sordukların sana doğru söylemişler.
    teşekkürler hocam, çok ilgilisiniz..

Selamın Aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar iyi forumlar.

@Search16 üstadım öncelikle sana çok teşşekkür etmek istiyorum. 5 gündür motor alma fikrindeydim. Çok motor gezdim çok nette baktım ama bi türlü karar veremedim. elemelerin ardından aklımda bi kaç şey belirmeye başladı. Mondial 150 mash mondial, mondial 150 mc x loader, dorado carvus 250 ve kuba fastwind 200 r. çok araştırdım kullanıcı yorumları seçenekler felan günlerce kurcaladım ve bugün gidip küba fastwind 200 r motorumu satın aldım. ilk heyecanla motora binip hiç gaz kesmeden 50 km felan yol yaptım sanırım abarttım ama güzel bi duygu Motordan ilk izlenimlerim motor gayet guzel fakat gaza abanınca biraz titreme oluyor onuda acemiliğime veriyorum. İlk defa vitesli büyük motor kullanıyorum. Devir gaz ayarı felan konularında acemiyim.Üstadım sana bi kaç akıl danışmak istiyorum mümkün ise;
    1) Motor açımı konusunda bana yardımcı olabilirmisin nasıl ve ne yapmam gerektiği konusunda ?
    2) Motoru servisi ayarladı verdi ama kontrol etmem gereken yerleri varmıdır ? Hani değiştirdiğim zaman daha güzel olacak olan bişeyler ? Senin yaptığın ve bana tavsiye edebileceğin değişiklikler ?
    3) Motorun devri nasıl olmalıdır ? ideal hız ve devir ayarları konusunda beni ayadınlatabilirmisin ?
    şimdilik bu kadar yazayım ustadım yoksa daha cok konusurum ben heyecan tavan cok guzel bir motor ya o yaptığın guzel yorumlar olmasa almazdım sanırım çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı HatayLee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar iyi forumlar.

@Search16 üstadım öncelikle sana çok teşşekkür etmek istiyorum. 5 gündür motor alma fikrindeydim. Çok motor gezdim çok nette baktım ama bi türlü karar veremedim. elemelerin ardından aklımda bi kaç şey belirmeye başladı. Mondial 150 mash mondial, mondial 150 mc x loader, dorado carvus 250 ve kuba fastwind 200 r. çok araştırdım kullanıcı yorumları seçenekler felan günlerce kurcaladım ve bugün gidip küba fastwind 200 r motorumu satın aldım. ilk heyecanla motora binip hiç gaz kesmeden 50 km felan yol yaptım sanırım abarttım ama güzel bi duygu Motordan ilk izlenimlerim motor gayet guzel fakat gaza abanınca biraz titreme oluyor onuda acemiliğime veriyorum. İlk defa vitesli büyük motor kullanıyorum. Devir gaz ayarı felan konularında acemiyim.Üstadım sana bi kaç akıl danışmak istiyorum mümkün ise;
    1) Motor açımı konusunda bana yardımcı olabilirmisin nasıl ve ne yapmam gerektiği konusunda ?
    2) Motoru servisi ayarladı verdi ama kontrol etmem gereken yerleri varmıdır ? Hani değiştirdiğim zaman daha güzel olacak olan bişeyler ? Senin yaptığın ve bana tavsiye edebileceğin değişiklikler ?
    3) Motorun devri nasıl olmalıdır ? ideal hız ve devir ayarları konusunda beni ayadınlatabilirmisin ?
    şimdilik bu kadar yazayım ustadım yoksa daha cok konusurum ben heyecan tavan cok guzel bir motor ya o yaptığın guzel yorumlar olmasa almazdım sanırım çok teşekkür ederim
    Öncelikle hayırlı olsun. Seçimin konusunda ileride pişman olacağını sanmıyorum.
    Başlardaki titreme normal. Yapamayacağı bir deviri istiyorsun motordan. İleride kayboluyor.
    Normalinde motorun açılması diğerlerinde nasılsa bundada aynı. Mümkünse artçın olmadan 5. viteste başlarda 80 i geçme. Sonra yavaş yavaş hızını arttırabilirsin. Bu sadece 5. vites için. 1 ile 2 rası hariç diğer vites aralıklarını uzatarak vites değiştirirsen daha randımanlı olacaktır.
    Seçtiğin motorlar içerisinde almış olduğun motoru tek geçerim ki hepsinide tek tek geçiyorum
    Sana tavsiyem ilk önce lastiklerini değiştir. Hiç güven vermiyor.
    Motorun 1000 km ye gelince ön dişlini bir diş büyüt. Arka dişli ile asla oynama.
    Üstte yazdığımı tekrar ediyorum dip gaz yapma. Sabret 1000 km kadar.
    Geçen pazar ileri sürüş teknikleri derslerimiz vardı. Hocalarımız çok ünlü bir akademinin eğitmenleri. Kursta bir kendi motoru birde benim motorum ile ders verdi. İçimizde tvs, cfb, ybr,mondial marka bir iki motor da vardı. Eğitim süresince sık sık motorun canavar, iyi torku var, çok yakışıklı gibi iltifatlar aldım. Eğitim 9 saat güneşin altında idi. Viraj tekniklerinde motoru doğru teknikile yatırdığında ve arkasında aynı teknikle ben deneyip başarınca dahada memnun oldum. Ayak pegleri yere değene kadar 40 km hızla dairesel dönerek yaptık hareketi. Ve kullanan hoca BMV GS 1200 den inerek benim motoru test etti. Yılda 50000 km yapan biri. Dünyayı motor üzerinde gezmiş bir adam.
    Tekrardan hayırlı olsun. Takıldığın yer olursa burdadayım.

Öncelikle hayırlı olsun. Seçimin konusunda ileride pişman olacağını sanmıyorum.
    Başlardaki titreme normal. Yapamayacağı bir deviri istiyorsun motordan. İleride kayboluyor.
    Normalinde motorun açılması diğerlerinde nasılsa bundada aynı. Mümkünse artçın olmadan 5. viteste başlarda 80 i geçme. Sonra yavaş yavaş hızını arttırabilirsin. Bu sadece 5. vites için. 1 ile 2 rası hariç diğer vites aralıklarını uzatarak vites değiştirirsen daha randımanlı olacaktır.
    Seçtiğin motorlar içerisinde almış olduğun motoru tek geçerim ki hepsinide tek tek geçiyorum
    Sana tavsiyem ilk önce lastiklerini değiştir. Hiç güven vermiyor.
    Motorun 1000 km ye gelince ön dişlini bir diş büyüt. Arka dişli ile asla oynama.
    Üstte yazdığımı tekrar ediyorum dip gaz yapma. Sabret 1000 km kadar.
    Geçen pazar ileri sürüş teknikleri derslerimiz vardı. Hocalarımız çok ünlü bir akademinin eğitmenleri. Kursta bir kendi motoru birde benim motorum ile ders verdi. İçimizde tvs, cfb, ybr,mondial marka bir iki motor da vardı. Eğitim süresince sık sık motorun canavar, iyi torku var, çok yakışıklı gibi iltifatlar aldım. Eğitim 9 saat güneşin altında idi. Viraj tekniklerinde motoru doğru teknikile yatırdığında ve arkasında aynı teknikle ben deneyip başarınca dahada memnun oldum. Ayak pegleri yere değene kadar 40 km hızla dairesel dönerek yaptık hareketi. Ve kullanan hoca BMV GS 1200 den inerek benim motoru test etti. Yılda 50000 km yapan biri. Dünyayı motor üzerinde gezmiş bir adam.
    Tekrardan hayırlı olsun. Takıldığın yer olursa burdadayım.
    çok teşekkür ederim üstadım tavsiyelerin için. lastik olarak önerebileceğin bir marka model vardmıdır üstadım ? bu arada tavsiyene uyup sabedeceğim nasıl olsa ilerde ucak olur bu motorum

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler