Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Kuba Fastwind 200R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Tame_RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun arka tekerlegının hafıf sola dogru egık oldugunu farkettım bu sorunu bı yerde daha okumustum sızın fastwındlerdede böyle bı durum varmı
    Bende böyle bir sorun yok. Lastiği yeni yıkadıktan sonra yere değdiğindeki ize bakarım ben. Bendeki tam merkezde. Zincir gergilerin eşit olmayabilir.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    yok ya yanılma degıl cumartesı gunku gezımızde arkadasta farketmıs yolda gıderken arkadan bıraz yamuk duruyor dedı duzeltılebılecek bı durummu masraf acmasın basımıza :(

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler şu şeyin ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama güzel duruyor (özellikle SM ve Crosslarda)

Alta, üste... nereye denk gelirse takıldığına göre demekki süs o şey

Bu parçayı ve ön amortisör körüklü contasını nerden temin ediyorsunuz

Hiçbirinin tam anlamıyla ismini bilmiyorum kusura bakmayın

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şu şeyin ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama güzel duruyor (özellikle SM ve Crosslarda)

Alta, üste... nereye denk gelirse takıldığına göre demekki süs o şey

Bu parçayı ve ön amortisör körüklü contasını nerden temin ediyorsunuz

Hiçbirinin tam anlamıyla ismini bilmiyorum kusura bakmayın

http://m1305.hizliresim.com/19/6/mtbmn.jpg
    O parça görsellik için. Kuba servislerinden istetebilirsin. İsmide ön amortisör kapağı.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    bizim motorların arka jantını 17 veya 18 yapsak nasıl olur acaba arkası bıraz havaya kalkar ön basık dururmukı artcıyla bındıgımde on cok hafıflıyormus gıbı gelıyor bana sızın yorumunuz nelerdır

Motosikleti
    17 olurda 18 olmaz. Çap büyüdüğü için artçılı olunca lastik davlumbaza sürter gibime geliyor. Bende bu haliyle artçılı sert kasiste süttü. Amortisör arasına get koyarsak olur. Yanlız birde ön salıncak mesafesi kısalacağından orayada zararı olabilir. Arkayı kaldırmaksa amaç amortisör silindirinin üzerine get konuluyor. Ben koydum. Artçılıda binsen fazla inmiyor. Fakat sertlesiyor.

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 olurda 18 olmaz. Çap büyüdüğü için artçılı olunca lastik davlumbaza sürter gibime geliyor. Bende bu haliyle artçılı sert kasiste süttü. Amortisör arasına get koyarsak olur. Yanlız birde ön salıncak mesafesi kısalacağından orayada zararı olabilir. Arkayı kaldırmaksa amaç amortisör silindirinin üzerine get konuluyor. Ben koydum. Artçılıda binsen fazla inmiyor. Fakat sertlesiyor.
    benım sıkayetımın artcılı bınınce ön tarafın cok hafıflemesı 17 jant ıle ınce yanak lastık ısı cozer gıbı cunku ön asırı hafıflıyor sert gazlarda tekere bıle gelıyor belkı amortısorum asırımı yumsak anlamadım memlekete gıdeyım daha ıyı ılgılecegım bu sorunlarla bu arada ırc lastık nasıl abı performans falan memnun kaldın mı frenlemesı vıraj yol tutus degısmıstır

Motosikleti
    Artçılı kullanımdaönün bu denli hafiflemesi salıncak tarzı amortisör olmasından kaynaklı. Arkanda artçı varken direksiyondaki titreme hat safhada olur. Hatta elini bırakamazsın. Bende durumbu. Gerçi benim arça çanta buna etken. Lastik çapını büyülterek sorun çözülürmü...? Benim aldığım İRC gayet iyi. Frenlemede fark çok net belli oluyor. Viraja pek set girmedim değiştirdikten sonra ama frene + katan virajada katar. Orjinal lastiği ile üst geçit virajlarına bile girince 60 km hızla ayak pegi değene kadar yatırdığım olmuştu.

Motosikleti
    Suzuki gsx r 600
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı kullanımdaönün bu denli hafiflemesi salıncak tarzı amortisör olmasından kaynaklı. Arkanda artçı varken direksiyondaki titreme hat safhada olur. Hatta elini bırakamazsın. Bende durumbu. Gerçi benim arça çanta buna etken. Lastik çapını büyülterek sorun çözülürmü...? Benim aldığım İRC gayet iyi. Frenlemede fark çok net belli oluyor. Viraja pek set girmedim değiştirdikten sonra ama frene + katan virajada katar. Orjinal lastiği ile üst geçit virajlarına bile girince 60 km hızla ayak pegi değene kadar yatırdığım olmuştu.
    hani arka buyuyunce yıgılma one dogru olur dıye dedım gercı on amortısorlerı bıraz ındırsem aynısı olur heralde ama gorevını tam yapamaz dıye dıye dusunuyorum plastıklerıde uste takıcaktım fakat boyaya ız yapmıs oraya bı boya veya stıcker olmadan cıkartamıcam o korumaları yukarı

Motosikleti
    yaz geldi form geberikleşti. Kimse takılmıyor anlaşılan artık buraya. Arka lastiğin şimdiki hali.

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Coşkun abi benim Motosiklet 14.780Km oldu senin motor kaç km de benim lastikler orjinal lastikleri daha değiştirmedim 17.000 km de değiştiririm heralde ben biraz daha götürür. yaz geldi sayılır güzel cilalı motosiklet şampuanı pasta ve ayrıyetten cila aldım motosikleti çil çil yapıcam inşallah sen naptın bizim dişliyi havalar kötü meteoroloji yağmur var diyor yarın ve cuma günü için.

Motosikleti
    Benimki 9700 km de. Orjinali iyi durumda ama fren mesafesini çok uzatıyor. O yüzden değiştirdim ben. Dişliyi yarın alıcaktım ama bende baktım yağmurlu hava. Gelemiyeceksen bende getirmiyeyim fabrikaya dişliyi boşuna.

Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    nasıl dişli alıcam bana bi tarif et ben tekrardan arıyayım 32 ama nasıldı

Motosikleti
    Buldunmu mehmet.

Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Hayır abi bulamadım sen aldınmı

Motosikleti
    Almadım ama var sordum.

Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    dişliyi istiyorum Coşkun abi bu arada Km 15500 oldu

Motosikleti
    Mehmet nerelerdesin. Egzos yaptım motora. Çok hoş ses var. Takmanı tavsiye ederim. Linkini koydum. Bizim model için olanından aldım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...24158851/detay

Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    abi ben bursadan yalovaya geldiğim zaman almıştım aynısından çok güzel egsoz :D

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    hacılar bu motordan alacam galiba boyutlarını tam kestiremedim bu 125 lik ybr honda gibi motorlardan iri demi bu
    ön amortisör ağır biri binince göçüyormu yada ani frende dibe vuruyormu titreşimi soracam birde :D kronik hastalığı varmı lastikleri berbatmı

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler