Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.bakıyorum herkes mutlu ve geyik almış başını gitmiş ama insan belli bir zamandan sonra sıkılır sanırım bu roadstar iyi yada kötü muhabbetinden dimi?benim şahsi fikrim; roadstar gerçekten sınıfına ve kalıbına göre gerçekten en kaliteli çinlidir.viragonun da birebir kopyasıdır.ama sanki bu muhabbet yavaştan kabak tadı vermiş gibi geldi bana.(şimdi başta mete-han arkadaş olmak üzere herkes bana, o zaman çek git kendi sayfana diyebilir.her zaman dediğim gibi bu sayfa benim de sayfam,ben hep kendimi öyle gördüm.) bence biraz daha fazla tecrübe,gezi ve teknik konulardan bahsedelim,bu şekilde canlı kalsın başlığımız ne dersiniz?böylelikle roadstarın ne kadar dayanıklı ve sağlam motor olduğunu sayfayı incelemeye gelen bilgi sahibi olmaya çalışan arkadaşlar da öğrenirler.tabi bunların hepsi benim şahsi fikirlerimdir ve saygı duymak istemeyenler de duymak zorunda değildirler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam gardaş bir yanlış anlama olmuş olabilir...anlık detaydır...ama şuna inan burada herkes birbiriyle dosttur.. az çok birbirini tanır...ben seni tanımadığım için sert çıktım biraz...

gelelim bahse konu mülayim Süleymana... 10 numara adamdır...keyif adamıdır...keşke komşum olsada hasreti burada sanalda gidermesek ...bazen Çorluda bir hayatım olmasını bile isterim...en azından Trakyanın bir kasabasında yaşamak...bu İstanbuldan bir kurtuluş reçetesi ...bir hayal...

inan hayatımın bir parçası bu Kelaynak SÜleyman...o da olmasa çekilmez bu hayat...roadstarı yiyim ona bişey olmasın...
    Sağolasın Metehandro Kankam benim. Sen her nekadar kötülemeye çalışsan da biliyorsun roadstarın nasıl birşey olduğunu Roadstarımı yeme yedirmem bu arada o benim 3 numaralı aşkım

Kelaynak melaynak ne demek yav. Okuyanda beni sırma saçlı sanacak

Yörük bu başlığı bırakma dostum sen de Gv 250 ci olsan da bizdensin
    Tekirdağ-Çorlu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.bakıyorum herkes mutlu ve geyik almış başını gitmiş ama insan belli bir zamandan sonra sıkılır sanırım bu roadstar iyi yada kötü muhabbetinden dimi?benim şahsi fikrim; roadstar gerçekten sınıfına ve kalıbına göre gerçekten en kaliteli çinlidir.viragonun da birebir kopyasıdır.ama sanki bu muhabbet yavaştan kabak tadı vermiş gibi geldi bana.(şimdi başta mete-han arkadaş olmak üzere herkes bana, o zaman çek git kendi sayfana diyebilir.her zaman dediğim gibi bu sayfa benim de sayfam,ben hep kendimi öyle gördüm.) bence biraz daha fazla tecrübe,gezi ve teknik konulardan bahsedelim,bu şekilde canlı kalsın başlığımız ne dersiniz?böylelikle roadstarın ne kadar dayanıklı ve sağlam motor olduğunu sayfayı incelemeye gelen bilgi sahibi olmaya çalışan arkadaşlar da öğrenirler.tabi bunların hepsi benim şahsi fikirlerimdir ve saygı duymak istemeyenler de duymak zorunda değildirler.
    valla usta bu bir strateji aslında...maksat iyi polis kötü polis tazgehaıyla insanların gözüne roadstar gerçeğini bir şekilde sokabilmek...bu segmentin kralı gv 250 dir bunu herkes bilir...ama birde tahtın varisleri olacak...bu tahta hyodan sonra regal ve roadstar geçer...tamam işçilik kalite farkları bariz ortada...ama yinede ben yazmasam sülüman yazmasa bu topiği ben kimsenin bulabileceğine bile inanmıyorum...savaş abide ayrı yerden fişekliyor o da zamanında bindi...vs vs...birde maksat vakit dolsun oluyor bazen...rahatlıyor insan sanalda makara yaparken...gölge etmemeyide biliriz ama neden caracal veya çakma çapır benzeri diğer modellere yanaşmıyorum işim olmuyor çünkü aynı kalitede değiller...bir gömlek üstün oldukları açık ve net...ikide kankamız işin ucundaysa bende bir köşesinden tutarım bu işin...dediğin gibi sıkıldığımız noktada bırakırız geyiği...vs vs...

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Metehandro Kankam benim. Sen her nekadar kötülemeye çalışsan da biliyorsun roadstarın nasıl birşey olduğunu Roadstarımı yeme yedirmem bu arada o benim 3 numaralı aşkım

Kelaynak melaynak ne demek yav. Okuyanda beni sırma saçlı sanacak

Yörük bu başlığı bırakma dostum sen de Gv 250 ci olsan da bizdensin

3 numaralı aşk mı...olm akşam akşam güldürme beni...3 numaralı aşk olmaz.. 3 numara yağ 3 numara traş olur da...

motörsuz bir hayat düşünülemez dimi...ne desem anlayamıyon kanka...ya safsın ya anlamamazlıktan geliyon caretta caretta insanı...(bari bunu sorma)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    abi Üsküdarda bir buluşma var...abbas kaçar...yarın devam edelim...kaçmıyorum...ok.. yarın detaylara ineceğim...hatta Beldeyama İstinyeye gidip satış yetkilisi Nihat Çadırcı'ya gidip bizzat soracağım...fotoğraflı delillerle gelicem...ok...yarına veya 2 gün müsade edin bana...
    arkideş, sen netten çikmiyon ki gari. nasıl gitcen orelere, yamahelere, beldeyamalere.... 24 saatin 20 saati onlinesin meşşallah

Motosikleti
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkideş, sen netten çikmiyon ki gari. nasıl gitcen orelere, yamahelere, beldeyamalere.... 24 saatin 20 saati onlinesin meşşallah
    ya usta istirahatliydim 2 gündür...dünde 3 gün istirahat aldım hastaneden...sağlık sorunları yaşadık dün kendime geldim valla...yazmak kolay ordan onlınesin falan oh yaz bakalım... yeni hastalıktan çıktık kardeşi...

valla nası gidicem bend ebilmiyom yazdım ama üşeniyom...şimdi oralara gitmeye...napcaz en iyisi kabul edelim şu lifanla viragonun aynı olduğunu...napim la tezlerimi sunacak vaktim yok boyun büküp he diyelim bari...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Neymiş o yeni hastalıklar yaw. Fesatlık sonucu bağırsak kuruması mı Tedavisi basit alıyorsun bir roadstar düzeliyor
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ya usta istirahatliydim 2 gündür...dünde 3 gün istirahat aldım hastaneden...sağlık sorunları yaşadık dün kendime geldim valla...yazmak kolay ordan onlınesin falan oh yaz bakalım... yeni hastalıktan çıktık kardeşi...

valla nası gidicem bend ebilmiyom yazdım ama üşeniyom...şimdi oralara gitmeye...napcaz en iyisi kabul edelim şu lifanla viragonun aynı olduğunu...napim la tezlerimi sunacak vaktim yok boyun büküp he diyelim bari...
    geçmiş olsun kardeşim... bileğine bişi olmamış ona şükür yoksa nasıl yazardın onca şeyi (şaka şaka) Allah dermansız dert vermesin..

sen şu tezlerini bi bitirseydin zaten profösör ilan edecektim... sen genede bi fırsatını bulduğunda gidiver gari.... bilmemek ayıp deil , öğrenmemek ayıp
    :

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neymiş o yeni hastalıklar yaw. Fesatlık sonucu bağırsak kuruması mı Tedavisi basit alıyorsun bir roadstar düzeliyor
    kardeş ne arıyon ne soruyon...takmışın bi kafaya rodsıtar... öyle hayin domdom bir arkadaşsın işte...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Sen beni kekoro mudur nedir ondan yap ondan sonra da aramıyon sormuyon de Tirbiyesiz seni

Sen benim 3 numralı sevgilime laf attın bittin olm sen üldürücem seni
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ahanda size ders olsun!

DERS-1

KÖPEK SALDIRILARINI SAVUŞTURMA TEKNİĞİ

Bu başlık altında yolda karşılaşılacak köpeklerden bahsedeceğiz. Issız bir yolda araba ile seyahat ederken köpek yada köpek sürüsü tarafından tacize uğramak biraz ürkütücü olabilir ama psikolojik rahatsızlıktan öteye geçmez. O da köpekleri ezmekten korkulduğu içindir. Ama motosiklette bu durumla yüzleşmek sizi öldürebilir. Bu yüzden köpek sahiplerinin köpeklerini bağlı tutmaları, başı boş ortaya salıvermemeleri ve de onları kimseyi kovalamamaları yönünde eğitmeleri gerekmektedir. Eğitimli köpeklerin sahipleri sorumluluk duygusuna sahip insanlardır. Saldırgan köpeklerin sahipleri genellikle kötü tabiatlı yada köpekleri ile ilgilenmeyen insanlardır. Köpeğe eziyet edilmiştir, aşırı şiddete maruz bırakılarak bilinçli olarak vahşileştirilmiştir. Tabi bazı cinslerin(pitbul, rothweiler, doberman) yapılarındaki vahşilikte ehlileştiklerine tam güvenilemeyecek türdendir. Bunun dışında cinsi ne olursa olsun patolojik olarak köpeklerinde delisi, psikopatı vardır.

Köpeklerin saldırıları genelde ön tekeredir. Küçük bir köpek dahi motorunuzun dengesini bozup sizin düşmenize sebep olabilir. Bu vahşi hayvanların avlanırken(geyik, antilop vs) hayvanı yere indirme içgüdüsünden kaynaklanmaktadır ve size saldıran evcil bir köpeğin bu temel av içgüdüsünün dürtüsüyle altında kalmak pahasına amacı motoru yere indirmek olabilir. Köpeğin niyeti öğlen yemeği olabilir.! Şaka bir yana 250-300kg bir motorun altında kalmanız hoş değildir.

Bazı köpekler bilhassa motorları tercih ederler. Bazıları itfaiye araçlarını yada postacıyı tercih edebilir. Eski motorcular köpeklerin ön tekere yaklaştırılmaması gerektiğini bilirler. Köpeklerin nasıl düşündüğünü bilemeyiz fakat davranışlarını gözleyip bunların avantajlarını kullanabiliriz.

Köpeklerin arasındaki büyük farklılıklar gibi elbette sürücüler arasındaki farklarda büyüktür. Bazı köpekler oyuncu olduklarından yada bölgelerini savunma güdüsüyle böyle davranırlar. Bazıları kötü muameleden yada eğitim eksikliğinden saldırganlaşmışlardır ama gelip geçenler içi tehlike arz ederler. Vahşi bir köpek ise dişlerini öne çıkarır ve karnından hırlar. Gerçek tehlike budur. Ciddi yaralar açabildikleri gibi kuduz mikrobu taşımaları tehlikesi de mevcuttur.

Saldırgan köpekler genellikle sahiplerinin köpeklerine yeterli ilgiyi göstermeyip başıboş saldığı eğitimsiz köpeklerdir. Zamanla çoğalarak sürüler oluşturlar. Başıboş köpek sürüleriyle karşılaşıldığında ise yaklaşmalarına izin vermeden, onlarla temasa girmeden uzaktan geri dönmenizi ivedilikle tavsiye ederiz.

Köpeklerin motora olan ilgilerini veya hamlelerini hangi psikoloji ile yaptıklarını onların beden duruşlarına bakarak anlayabiliriz. Buna göre de hangi taktikleri uygulamamız gerektiğine karar verebiliriz.

Her şeyden önce köpekler kendi bölgelerinin sınırları konusunda çok hassastırlar. Burada köpeklerde mantık olamayacağı için içgüdüler devrededir. Başı boş bir köpek 7 metrelik bir alanı kendine bölge seçerse bunun kritik merkezi 2-3 metredir. Köpekler kendi aralarında birbirlerine karşı baş kaldıran, teslim olan, saldırgan, korkan şekillerde davranışlar geliştirirler. İşte biz bu beden dillerini okuyarak onların niyetlerini tahmin edebiliriz.

. Köpek dikleşmiş bir duruşla devamlı kuyruğunu sallayarak havlıyorsa oynamak istiyordur.

. Başını gözleri başka tarafa çevrili vaziyette yere doğru düşürüp, kulakları arkaya doğru ve kuyruğu yerde ise teslimiyet göstermektedir. Ama kritik bölgesinin merkezine girerseniz korkarak saldırganlaşabilir. Isırabilir. Bunu işareti de kulaklarını geri itmek ve kuyruğunu bacakları arasına almaktır.

.Baskın köpek ise, çayırını korumak maksadıyla gövdesinin ön kısmını yukarı kaldırır, kulakları ileri doğrudur ve kuyruğu havadadır. Otoritesine dikkat etmeniz maksadıyla gözleri hiç kırpılmadan sizi süzer ve derin göğüs hırlamasıyla ciddiyeti konusunda sizi uyarır.

. Saldırgan bir köpeğin bölgesi tehdit altına girerse ön patilerini toprağa sağlamca yerleştirir, üst dudağını kaldırarak dişlerini sergiler, kulak ve burnunu bariz bir şekilde ileri çıkarır. Ensesindeki tüyleri kaldırır, kabartır. Gözlerini çevirir işte o an sizin bölgesinden çıkmanız için iyi bir fırsattır aksi takdirde ciddi sorunlar yaşarsınız. Bölgesini derhal terk ediniz hatta görüntü alanını terk ediniz. Eğer cadde de saldırgan bir köpekle karşı karşıya gelirseniz göz temasından kaçınınız, sessiz kalın ve mümkünse başınızı eğerek sessizce geri çekilin ama kaçmayın. Korktuğunuzu belli etmeyin ancak küçük diye de köpeklerle yüzleşmeye girmeye kalkmayınız. Tabi yaralarınızı yalamak niyetinde değilseniz.

Köpeklerin görme ve duyma duyguları çok iyidir. Bu yüzden oyun amacındaki bir köpek genellikle bir aracın yada çalının araksına saklanarak son deparını attığında sizinle teması sağlayacak hesaplamalarını kendince yapar. Oyunun kuralı gelen vasıtanın süratini hesaplamaktır. Yayalarla ilgilenmezler çünkü yavaş şeyleri yakalamak eğlenceli değildir. Yakalama anında şansınız varsa tekmeleyebilirsiniz ama unutmayın köpeklerin refleksleri de sizden iyidir. Ve eğer bu köpek bölgesini koruyan bir köpekse ona etinizden sunmuş olursunuz. Deri giysilerinizin köpeğin çenesiyle baş edemeyeceğini bilmenizde fayda vardır.

Yapmanız gereken süratinizi düşürmek yada en azından muhafaza etmek, köpeğin hareketlerini peri ferik bakışlarınızla takip ederek tam ön tekere hamle yapacağı anda gazlamaktır.

Bunun için:

. Köpeği önceden görmeniz gerekir. Çalılara, gölge alanlara dikkat edin.
    . Gurup sürüşü yapıyorsanız bu yavaşlama/hızlanma problem olacaktır.
    . Her gün yolunuzun üstündeki aynı köpeğe aynı taktiği uygulamak zamanla bu köpeğin kendini bu taktiğe uyarlaması demektir. Bu durumda o bölgeden geçmeyin, ilgililere yada sahibi varsa sahibine konuyu iletin.
    . Yavaşladığınızda motoru bağırtmadan vites düşürünüz ve pozitif gazlama noktasına kadar gazın boşunu alınız çünkü gazladığınız anda motor gerekli deparı atmazsa, teklerse hele motoru stop ettirirseniz kötü olur. Boşta yada vites de ama gaz kesilmiş motor kendi süratiyle yol alır şekilde asla köpekle temas noktasına doğru yaklaşmayınız.

Yaşadığınız toplumda çok köpek varsa üzerinizde köpek kaçırıcı sprey taşıyın. Elektronik köpek kaçırıcı aletlerde vardır. Bunu en iyi postacılar bilir. Onlara sorun. Sulandırılmış amonyaklı sularda işe yarayabilir. Hatta köpeğin idrar bıraktığı yerlere amonyaklı su dökerseniz onun kokusunu yok ederek köpeğin bölgeyi kendi bölgesi olarak algılamasını sağlayan koku işaretini ortadan kaldırabilirsiniz. Ama amonyaklı suyunuzun üzerine idrarını tekrar bırakarak sizinle iddialaşacak köpeklerde olacaktır.

Köpek tarafından ısırıldığınızda kuduz tehlikesi olabileceği ihtimalini göz ardı etmeden bir hastaneye başvurarak gerekli tedavileri mutlaka yaptırınız. Isıran köpeğinde karantina altına alınıp kuduz testleri bitene kadar gözlem altında tutulmasını sağlamak için ilgili mercilere durumu derhal rapor ediniz. Bekli de köpekli bölgelere sürücüleri ikaz levhaları konması güvenlik açısından yerinde bir davranış olur.

Tercüme edenin notu: Yaya durumda iseniz kaçmak yanlıştır. Köpek insandan hızlıdır. Korktuğunuzu belli ederseniz köpek daha çok saldırır. Göz göze bakmadan yere çömelip, yerden taş alıp atıyormuş gibi davranmak genellikle köpeği kaçırabilir. Ama sadece şehirdeki köpeklerde denenmiştir. Kırsal alanlardaki çoban köpekleri veya mecralardaki başıboş köpeklerde denenmemiştir. Oralarda kuvvetli bir hisle bence işe yaramaz. Ben şahsen denemem. Hatta bölgelerini koruyan çoban köpeklerine başlarında çobanları yoksa yaklaşmadan geri dönün derim. Yüz yüze saldırıya maruz kalırsanız el ve kollarınızla hayati yerlerinizi kapatın.

Faydalanılan Kaynak: David L. Hough/Soundrider

Motosikleti
    mondial mct250
    arkadaşlar.hepinize selamlar.aranıza yalova'dan katılıyorum.yaşım 32.motorum yok.motor tecrübem hiç yok.sadece artcı(doğru yazdım inşallah) oldum bir çok kez.bisiklete çok çok iyi binerim.motorda kullanabileceğimden şüphe etmiyorum.bir kaç haftadır burayı takip ediyorum.63 sayfanın tamamını okudum.çok güzel sıcak bir muhabbet var.hayran kaldım desem yeridir.içime bir motor merakı doğdu.şu an işlerim bozuk yaklaşık 5 aydır çalıştığım firmada grev yapıyoruz.ilk başlarda scooter düşünmüştüm.bir kaç scooter kullanıcısı arkadaşım sayesinde bundan vazgeçtim.bunda babamında etkisi var.ne yapacaksın scooteri kamyonlar tepene çıkar al bir 250cc chooper der durur.bu forumda bana büyük yardımcı oldunuz.hepinize teşekkürler.durumum düzeldiğinde alacağım motor bisan roadstardır.bu yaz büyük ihtimal olmayacak ama kış olsa bile alacağım.hepinize saygılar selamlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı petekci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar.hepinize selamlar.aranıza yalova'dan katılıyorum.yaşım 32.motorum yok.motor tecrübem hiç yok.sadece artcı(doğru yazdım inşallah) oldum bir çok kez.bisiklete çok çok iyi binerim.motorda kullanabileceğimden şüphe etmiyorum.bir kaç haftadır burayı takip ediyorum.63 sayfanın tamamını okudum.çok güzel sıcak bir muhabbet var.hayran kaldım desem yeridir.içime bir motor merakı doğdu.şu an işlerim bozuk yaklaşık 5 aydır çalıştığım firmada grev yapıyoruz.ilk başlarda scooter düşünmüştüm.bir kaç scooter kullanıcısı arkadaşım sayesinde bundan vazgeçtim.bunda babamında etkisi var.ne yapacaksın scooteri kamyonlar tepene çıkar al bir 250cc chooper der durur.bu forumda bana büyük yardımcı oldunuz.hepinize teşekkürler.durumum düzeldiğinde alacağım motor bisan roadstardır.bu yaz büyük ihtimal olmayacak ama kış olsa bile alacağım.hepinize saygılar selamlar.
    Hayırlısı olsun,dilerim en kısa zamanda olur.

Motosikleti
    Hayırlı osun petekci... Umarım en kısa zamanda bu tutukunu gerçekleştirirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 AM ----------

yaw metehanı niye kim uzaklaştırdı yahu !!!

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu metehandronun ne yaptığı belli olmaz Az önce uzaklaştırılmıştı, şimdi kalkmış uzaklaştırması.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Bu arada hafta sonu gezimizin fotoğraflarını arkadaşlardan aldım. Onları sizlerlede paylaşmak istedim.

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos..._1345201_n.jpg

Hepinize iyi sürüşler, geziler dilerim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:28 AM ----------

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı osun petekci... Umarım en kısa zamanda bu tutukunu gerçekleştirirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 AM ----------

yaw metehanı niye kim uzaklaştırdı yahu !!!
    Müslüman Mahallesinde salyangoz satmaya kalkınca zarar edeceğini anladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 AM ----------

Bu arada hafta sonu gezimizin fotoğraflarını arkadaşlardan aldım. Onları sizlerlede paylaşmak istedim.
    Fotoğraflardan anladığım kadarıyla orada hava hala soguk.Umarım keyifli bir gezi olmuştur.

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüman Mahallesinde salyangoz satmaya kalkınca zarar edeceğini anladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 AM ----------

Fotoğraflardan anladığım kadarıyla orada hava hala soguk.Umarım keyifli bir gezi olmuştur.
    Çok aşırı soğuk olmamakla beraber o gün üzmedi bizi. Akşam dönüşte sağnak yağışa yaklandık sadece. Oda tadımızı kaçırmadı bile... Pazartesiden itibaren de zaten sıcaklar başladı.. Erzincan'ın gündüz sıcağı hiç çekilmiyor. ama akşam olunca dağlardan klima çalışıyormuş gibi serinlik püfür püfür esiyor. Yolun düşerse beklerim inşallah. Yaylalarımız, Nehirlerimiz, Çağlayanımız Bağlarımız bahçelerimiz çoktur... Görülmeye değer.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok aşırı soğuk olmamakla beraber o gün üzmedi bizi. Akşam dönüşte sağnak yağışa yaklandık sadece. Oda tadımızı kaçırmadı bile... Pazartesiden itibaren de zaten sıcaklar başladı.. Erzincan'ın gündüz sıcağı hiç çekilmiyor. ama akşam olunca dağlardan klima çalışıyormuş gibi serinlik püfür püfür esiyor. Yolun düşerse beklerim inşallah. Yaylalarımız, Nehirlerimiz, Çağlayanımız Bağlarımız bahçelerimiz çoktur... Görülmeye değer.
    Kısmet olursa görmek isterim elbet.Henüz Karadeniz gezilerimi bitiremedim.Her seferinde biraz daha ileriye.

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet olursa görmek isterim elbet.Henüz Karadeniz gezilerimi bitiremedim.Her seferinde biraz daha ileriye.
    Yolun açık ve huzurlu olsun savaş abey.Yolun uzun oldukça buralarada gelirsin inşallah....

Motosikleti
    mondial mct250
    arkadaşlar.iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.inşallah en kısa zamanda roadstar ailesine katılmak istiyorum.hepinize saygılar selamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler