Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bende 2 çift demiştim zaten sis farları için yani 4 sis farı Bugün oto yedek parçacısından gittim 50 w far satın aldım. Ayrıca bu farı takabilmek için otomobil far yuvası aldım.

Bildiginiz gibi orjinal farları 35 w lıktı ama hiç verim alamıyorum. Çok az bir ışık ile önümü görmeye çalışıyordum. Şimdi size soracağım sor sizce 35 w lık yerine aldığım 50 w lık akümün ömrünü bitirirmi yoksa roadstar aküyü tekrar rahat rahat şarj edebilirmi ?
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    düşük devirli kullanıcılardan değilsen çok rahat şarj yetiştirir motorun
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Kara panterimden birkaç kare. Yeni temizliğini yapmışken fotolarını yayınlayayım.

Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kara panterimden birkaç kare. Yeni temizliğini yapmışken fotolarını yayınlayayım.
    bi yerden gozüm ısırıyor ama nerden?
    yakışıyor kardeşime be.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Teşekkürler Savaş abi. Senin kadar iyi bakamasamda elimden geldiği kadar temiz bakmaya gayret gösteriyorum.

Kısmet olurda lotodan parayı vurursam daha birçok modifiye düşünüyorum. Çok daha güzel olacak kısmetse

Abi bu arada 50 W lık otomobil ampulü aldım. Aynı zamanda lambanın duyunu da değiştiriyorum. Aldığım ampul çok güzel gösteriyormuş. Bu konuda ne diyorsun sonuçta sen benden tecrübelisin. Düşüncelerini bekliyorum abi.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Teşekkürler Savaş abi. Senin kadar iyi bakamasamda elimden geldiği kadar temiz bakmaya gayret gösteriyorum.

Kısmet olurda lotodan parayı vurursam daha birçok modifiye düşünüyorum. Çok daha güzel olacak kısmetse

Abi bu arada 50 W lık otomobil ampulü aldım. Aynı zamanda lambanın duyunu da değiştiriyorum. Aldığım ampul çok güzel gösteriyormuş. Bu konuda ne diyorsun sonuçta sen benden tecrübelisin. Düşüncelerini bekliyorum abi.
    bunu denemedigim icin tecrübem yok
    akü rahatlıkla kaldırır sanırım.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Buradan da motorun egsoz sesini dinleyebilirsiniz. Gece çekim yaptığım için biraz karanlık.

http://www.timsah.com/Bisan-Roadstar/ndTdraagWwX
    Tekirdağ-Çorlu

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bugun ortaköyde gördüm suleyman ve arkadaşlarını acelem olduğu ve hareket ettiğinz için konuşma fırsatı bulamadk motor resimlerde de göründüğü gibi hoştu ve egzozda guzel ses veriyodu cidden

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Evet bugün ortaköy e gittik. Ama İstanbulun trafiği beni bezdirdi. O trafikte motor kullanmanın zevkini yaşayamıyor insan. Sirkeciye gittik fakat pek açık motosikletçi yoktu. Herşeye rağmen güzel bir geziydi

Bizi trafiktemi gördünüz yoksa motorları parkettiğimiz yerdemi gördünüz ?

Gezi sırasında 2 üzücü olay yaşadık birtanesi Özer in zincirindeki sorun. İkincisi bana Savaş abinin hediyesi olan ve çok sevdiğim disk kilidimi düşürüp kaybetmemdi.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    tam parkketiğiniz yerden portakal yokuşuna doğru çıkıordunuz motorunu fotolarından görmüştüm zaten tanıdım hemen

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    ewet arkadaşlar sonunda motorumu getirdim istanbula getırır getırmezde bı motor serwısıne gittim kadıköy stadın orda hava filtresi bujiler birde yağ deiğişimi gerekiyo bujileri ngk buji hava filtresini shadowboyun orjınal filtresiyle yagı da castrol falan düşünüyorum daha iyi bi bildiği olan arkadaş yardım edebilirse çok sevinirim motoru ilk getirdım dukkanın önune adam şöle bi baktı bunlarda titreşim yok baya kullanışlı dedi benım değiştirdigim eksozları da çok begendı daha ewwelki sayfalarda res
    m koymustum agızları açık daha uzun eksozlar la deiştirmiştim eksozlar gayet lüks gösterişli olmuş dedi birde bu fren balatalaraının kaç km de bi deişmesi lazım bilgisi olan arkadaş varmı

gerçekten haysoung 250 lik de güzel motor bugun bi oturdum koltuguna serwisin onunde var gayet oturaklı ve gösterişli duruyor nede olsa o bir koreli 1 gömlek üstün yağ sogutmalıymış su sogutmalı kadar performans beklemek dogrumudur orası tartışılır tabi ama gene de genel olarak güzel bi makineye benziyo şehir içinde o kadar kıvrak oldugunu sanmıyorum tam uzun yol ve gezi motoru

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    hoopp bizim forum nerdesiniz ses seda yok kimseden

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Biz buradayız Motora çanta ekliyorum ben kısmetse ekledikten sonra son fotolarını foruma ekleyeceğim.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ses rölantide çok güzel ama . gaz verince nasıl oluyor ki
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Gaz verincede enfes bir sesi var. Kısmet olursa ileride onun da videosunu eklerim. Motorumu kullanırken kesinlikle farkediliyorum. Video da apartman içinde olduğu için ses biraz boğuk çıkmış ama normalde sesi çok tok ve güzel.

Hele o motorun tek tek saydırması yokmu gerçekten en güzel müzik bu olsa gerek.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Gaz verincede enfes bir sesi var. Kısmet olursa ileride onun da videosunu eklerim. Motorumu kullanırken kesinlikle farkediliyorum. Video da apartman içinde olduğu için ses biraz boğuk çıkmış ama normalde sesi çok tok ve güzel.

Hele o motorun tek tek saydırması yokmu gerçekten en güzel müzik bu olsa gerek.

egsozlar komple açık mı yoksa egsoz değişti mi
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    gt 650 comet v2 power
    süleyman abi nasıl pirelli lastiklerinden memnunmusun sendeki lastiğin aynısında bende motora taktım ama virajda falan bir noktadan sonra kayma yapıyor sendede böylebir sorun varmı bu arada benim motor seninkinin azbiraz farklısı motor aksamı falan birebir aynı.

[COLOR="Black"][B]Devir hangi devir olursa olsun devirli olsun...[/B][/COLOR]:queen:

Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Biz buradayız Motora çanta ekliyorum ben kısmetse ekledikten sonra son fotolarını foruma ekleyeceğim.
    okeyto bende sis farı taktırmayı düşünüyorum çantaları varda nerden taktırabilirim bi fikiri olan varmı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

egsozlar komple açık mı yoksa egsoz değişti mi
    eksozlar komple açık değil.
    6-7 adet perde var,en sonda da katalitik konvertor var bildiğim kadarı ile perdelerin tamamı alındı konvertör duruyor

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    egzozları açtırmak istiyorum bende istanbulda götürebilceğim bi yer biliyor musunuz acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler