Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Borelli ledow cmx250a modeli
    Keeway super shadow modeli
    Hero 250cc modeli
    Monero cmx 250a

Bu motorlar roadstar ile aynı modeldir parça sıkıntısı çekenler alternatif olarak bu motorların parçalarınıda kullanabilirler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borelli ledow cmx250a modeli
    Keeway super shadow modeli
    Hero 250cc modeli
    Monero cmx 250a

Bu motorlar roadstar ile aynı modeldir parça sıkıntısı çekenler alternatif olarak bu motorların parçalarınıda kullanabilirler..
    Bu motorların bazı parçaları uymuyor; sırasıyla karşılaştıklarımı yazayım;

ledow un deposu daha yayvan; bisandan farklı

kontak iki fişli, Bisandan 4 sanırım park için de bir modu var;

gidon kilidi farklı;

arka jant göbekleri farklı; Bisan da yamaha'da olduğu gibi kaplin lastikli sistem var. Keeway hariç diğerlerinde saplamalı sitem bulunmakta.

monero'nun mesnet de tam manasıyla uyuşmamakta.

Benim gördüklerim bunlar. Fakat mekanik olarak bildiğim kadarıyla pek bir fark yok.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARBETUS

Abi cepten aradım kapalı iş telefonundanda ulaşamadım sana hala cevap bekliyorum olumlu veya olumsuz bir cevp yeterli bana.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARBETUS

Abi cepten aradım kapalı iş telefonundanda ulaşamadım sana hala cevap bekliyorum olumlu veya olumsuz bir cevp yeterli bana.
    Dostum eğitimdeyim. Ondan telim kapalı. Cevap oalyına gelince birisiyle prensipte anlaştım ama eğitim dolayısıyla bana ulaşamadı büyük ihtimalle bu akşam aricam onu. ondan sonra cevap verebilirim sana.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    DL 650
    slm arkadaşlar ben istanbul eyüp teyim internet kullanmadığım için siteyi ve formu fazla takip edemiyordum artık elimin altında internet var ve fırsat buldukça takip etmeye çalışıcam bende lf 250 kullanıcısıyım makina 2500 km de benim küçük bir sıkıntım var agzozdan tuhaf bir zırıltı sesi geliyo anladıgım kadarı ile alt egzozdan geliyo ses ve iki metalin birbirine vurma sesi gibi bişey hafta sonu ustaya getiricem fakat başına gelen ve ya ne oldugunu bilen varsa bana önbilgi verirse sevinirim.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı WOLF 81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben istanbul eyüp teyim internet kullanmadığım için siteyi ve formu fazla takip edemiyordum artık elimin altında internet var ve fırsat buldukça takip etmeye çalışıcam bende lf 250 kullanıcısıyım makina 2500 km de benim küçük bir sıkıntım var agzozdan tuhaf bir zırıltı sesi geliyo anladıgım kadarı ile alt egzozdan geliyo ses ve iki metalin birbirine vurma sesi gibi bişey hafta sonu ustaya getiricem fakat başına gelen ve ya ne oldugunu bilen varsa bana önbilgi verirse sevinirim.
    kardeş o pul şıngırtısı gibi ses bi ara bendede vardı servise gittim, usta bu egsozlar içiçe iki borudan oluşur onlar birbirine değiyor,en dış orta alt taraftan bi vida atalım geçer dedi. ve geçti. hem ucuz hem kesin çözüm oldu...

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş o pul şıngırtısı gibi ses bi ara bendede vardı servise gittim, usta bu egsozlar içiçe iki borudan oluşur onlar birbirine değiyor,en dış orta alt taraftan bi vida atalım geçer dedi. ve geçti. hem ucuz hem kesin çözüm oldu...
    sanki motor çalışırken egzozun içinde bişey şıngırdıyo egzozun birbirine geçme oldugu belli dediğin doğru olabilir, benim kafamdada birkaç sebep var bakalım neçıkacak.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    gv 250
    sanki motor çalışırken egzozun içinde bişey şıngırdıyo egzozun birbirine geçme oldugu belli dediğin doğru olabilir, benim kafamdada birkaç sebep var bakalım neçıkacak.
    aynı sorun bende de vardı ya kaynak yaptırcan yada denildiği gibi vida attırıcan,ben susturucu iptal etme vs hepsine 25 vermiştim,diğer bütün egsozcular 50 dediler sende yokla bi piyasayı onda göre davran ;)

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum eğitimdeyim. Ondan telim kapalı. Cevap oalyına gelince birisiyle prensipte anlaştım ama eğitim dolayısıyla bana ulaşamadı büyük ihtimalle bu akşam aricam onu. ondan sonra cevap verebilirim sana.
    Hayırlısı olsun ozaman abi peki bu roadstar`a muadil titreşimi olmayan ne var bütün sayfaları okudum birde ölü çok büyük arızalar sorunlarla karşılaşılmamış çinli olabilir ama kardeşlerine nazaran daha iyi sanırım jinlun ve keeway bakıyordum aslında ama sonradan bu başlığı okuyunda bisana döndüm hayırlısı olsun bakalım araştırmalara devam sizinde önerilerinizi beklerim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun ozaman abi peki bu roadstar`a muadil titreşimi olmayan ne var bütün sayfaları okudum birde ölü çok büyük arızalar sorunlarla karşılaşılmamış çinli olabilir ama kardeşlerine nazaran daha iyi sanırım jinlun ve keeway bakıyordum aslında ama sonradan bu başlığı okuyunda bisana döndüm hayırlısı olsun bakalım araştırmalara devam sizinde önerilerinizi beklerim.

hepsini kullanadım ve bir kaçınada sahip oldum regal jinlun roadstar mct250 bana sorarsan içlerinde gerek kalite gerek motor gerek vibrasyon gerek yakıt ekonomisi açısından en iyisi roadstardır 250cc v motoru yeter artar bile

bende tekrar ya 250 lik maxi yada choppera geri dönücem benim için yakıt ekonomisi önemli illa yüksek hacimli olucak diye gidipde 600 lük bir motorla 30-40 km geziceğime ufak hacimli 250 lik motorla 200-300 km gezerim.. benzin yakında 5 tl yi bulucak az kaldı.. o yüzden ben sırf bu yüzden bile pek çok yüksek hacimli motor kullanıcılarının akıllanıp kendilerine gelip biz ne yapıyoruz görüntünden başka deyip roadstar tarzı motorlara geçiceğini düşünüyorum.. talep artıcakdır..

Bencede gereksiz yüksek cc 250 ideal bence tıntın gidersin etrafı izleye izleye gazladınmıda gider ben birazda kişiselleştirincede daha keyfi sürüşler yapıcam ama bir motor bulmam lazım önce, bisan ve lifan bunlar aynı motorlarmıdır acaba titreşim yakıt tüketimi vs vs gibi?

Motosikleti
    Artık Yok...
    250 lik makinalarıda küçümsememek lazım bu gün 250 lik makinalar 200km gibi hızları çok rahat görüyor.. zaten yeni nesil 250 lik motorlar eski nesil 600 lük motorların beygirine eşdeğer güç üretiyorlar.. roadstarında son hızı gayet iyi ve yeterlidir.

evet bisan lifandır.. öncede lifanın türkiye ortağı bisandı sonra lifan kendi türkiyede fabrika açınca kendi adıyla satmaya başladı..

Alıntı hekimoglu78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgilenen arkadaşlar için taksitli satın alabilecekleri aşağıdaki ilanı inceleyebilirler.

Peşinde pazarlık sünnettir, motorun başında indirim yaparım.

http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=786915

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lik makinalarıda küçümsememek lazım bu gün 250 lik makinalar 200km gibi hızları çok rahat görüyor.. zaten yeni nesil 250 lik motorlar eski nesil 600 lük motorların beygirine eşdeğer güç üretiyorlar.. roadstarında son hızı gayet iyi ve yeterlidir.

evet bisan lifandır.. öncede lifanın türkiye ortağı bisandı sonra lifan kendi türkiyede fabrika açınca kendi adıyla satmaya başladı..
    Ama ben işimi şansa bırakmayıp bisan aramaya devam edeyim en iyisi. kendi motorumuda satabilsemsüper olcak ozaman hemen gider alırım bir tane ama şuanki durumla biraz daha beklemek lazım. 250cc iyidir candır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende bakınıyorum ara sıra ilanlara şöyle ciddi güzel bir custom olsa apaçi işi olmayan profcana yapılmış fiyatıda uçuk olmayan alırım..

bende çünkü roadstar alırsam şayet amacım custom bir şeyler yapmak.. viragonun customı çok var 250 lik 500 lük ..

benim en çok hoşuma bu gidiyor adam çok güzel yapmış rengide çok hoş sedefli inci beyazıda gidermiş..

buda bobber tarzı düşkünleri için motoru bobbera çevirmek aslında daha basit

ilham alına bilicek çok farklı çeşitler var

Motosikleti
    gv 250
    arkadaşlar koruma demiri yaptırmak istiyorum yada direk uygun olarak satılan varsa almak istiyorum çünkü bacak mesafesi çok kısa diğerleri gibi değil adam belli bi süreden sonra offf diyor,yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum saygılar

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar koruma demiri yaptırmak istiyorum yada direk uygun olarak satılan varsa almak istiyorum çünkü bacak mesafesi çok kısa diğerleri gibi değil adam belli bi süreden sonra offf diyor,yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum saygılar
    koruma demiri şart bende henüz taktırmadım istanbul varmı bizim makinalara göre taktıran veya satan.
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    koruma demiri şart bende henüz taktırmadım istanbul varmı bizim makinalara göre taktıran veya satan.

Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar krom veya nikaj aşağıda vereceğim linkte güzel koruma ve aksesuarlar var ve fiyatıda makul...adamları aradım mondial için olduğunu söyledi bizim motorlara uyarmı dedim ölçüp bakmam lazım dedi ama Nevşehir / Avanosda roadstar bulamadık adam ciddi ciddi ilgileniyor ama bazı ölçülere ihtiyacı var varsa tanıdığınız gitsin baktırsın alalım güzel ve ucuz krom aksesur... bizim otorların bu tür hizmeti yok ama mondial bile aksesur olayına girmiş...

http://www.motorbisikletim.com/urunl...ka-sele-grubu/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:45 ----------

Ayrıca baktım custom tarzı arayanlar (özellikle Logaritma) var aşağıdaki linke bakınsın bi...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6921026/detay/

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Efrasyap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Ayrıca baktım custom tarzı arayanlar (özellikle Logaritma) var aşağıdaki linke bakınsın bi...

koruma demiri güzel gibi bizde bi tane bulsak iyi olucak

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Efrasyap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Ayrıca baktım custom tarzı arayanlar (özellikle Logaritma) var aşağıdaki linke bakınsın bi...

gördüm hocam ama pekde ciddi bir şey yapmamış sisiyi sökmüş artçı selesini çıkarmış o kadar yani kattığı pek bir şey yok ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler