Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Maxem 45 litre güzel durmuş İbrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bu arkadaşın ki benim motorda nasıl durur diye merak ettim taktık güzelde durdu kapak kısmı beyaz olanda mevcut ama bilmiyorum siyah oldumu lekeler gözükmez gibi çizikler vs.
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın ki benim motorda nasıl durur diye merak ettim taktık güzelde durdu kapak kısmı beyaz olanda mevcut ama bilmiyorum siyah oldumu lekeler gözükmez gibi çizikler vs.
    Komple siyah olsun, boş ver beyazı
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Beyaz daha çok yakışır bence. Leke falan çok sorun olmaz. Bir de kez dosedin mi tamamdır.

Motosikleti
    Honda CB650F
    şuan kullandığım çanta 30 litre kapağı beyaz çizikler dolmuştu üstünde gelen geçen sürterek geçiyor çantaya siyah izler vardı mecburen boyadım bende başka türlü geçmiyor çünkü boya çizikleri.Siyah alayım en iyisi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Yan çanta olayı benimde aklımda vardı araştırmadım öylece kaldı. Şehir dışına çıkıldığı zaman eşya malzeme koymak için gerçekten çanta gerekli oluyor. Ben depo üstü çanta ve topcase kullanıyorum şehir dışı turlarım da, bakalım yaparsan güzel sağlam olursa bizlerde yaparız belki

Bir de arkadaşlar uzun yol için elcik koruma kullanan var mı ? Ben hiç görmedim kullanan bizim driftlerde.

Zaten gidon elcik manetler falan uygun değil bence takmak için yer yok yani fakat resimdeki neopren elcik korumalar iş görür diye düşünüyorum.

BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çanta olayı benimde aklımda vardı araştırmadım öylece kaldı. Şehir dışına çıkıldığı zaman eşya malzeme koymak için gerçekten çanta gerekli oluyor. Ben depo üstü çanta ve topcase kullanıyorum şehir dışı turlarım da, bakalım yaparsan güzel sağlam olursa bizlerde yaparız belki

Bir de arkadaşlar uzun yol için elcik koruma kullanan var mı ? Ben hiç görmedim kullanan bizim driftlerde.

Zaten gidon elcik manetler falan uygun değil bence takmak için yer yok yani fakat resimdeki neopren elcik korumalar iş görür diye düşünüyorum.

http://www.ozenmotor.com.tr/images_b...OTOR_280_1.jpg

Birkaç motorcuya sordum takılır dediler. Universal olduklarından sorun çıkarmaz vs dediler. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. Elcik ısıtmayı da taktım mı ellerim soğuktan,rüzgardan korunur herhalde

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç motorcuya sordum takılır dediler. Universal olduklarından sorun çıkarmaz vs dediler. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. Elcik ısıtmayı da taktım mı ellerim soğuktan,rüzgardan korunur herhalde

Bakalım artık hangisi güzel işe yararsa ondan alır takarım.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Honda CB650F
    bu rüzgar korumaları çok kötü duruyor kaliteli bir eldiven alırsan daha iyi güzel durur.Yan çantaları portatif yapmaya çalışacağım söküp takılabilir olsun istiyorum.Yan çanta demirlerini ay sonu alıp tasarıma başlayacağım.Malum bizim bu motorların egzozu çok yukarda ona uygun birşey yapmak lazım.

Cumleten S.a Foruma Yenj Uye Oldumm.. Bu Motor Hosuma Gidiyordu Ve Sayenizde Motoru Almaya Karar Verdimm. ALLAHIN Izniyle 2-3 Aya Kadar Alicamm. Ilk Sorum Doqal Olarak Motorunn Suanki Fiyati Olucakk Motorun Kendisi Plaka Ruhsat Ayri Ayri Bilqilendirirseniz Daha Makbule Gecer.. Simdiden Tesekkurlerr..

Motosikleti
    Alıntı MexicaN_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumleten S.a Foruma Yenj Uye Oldumm.. Bu Motor Hosuma Gidiyordu Ve Sayenizde Motoru Almaya Karar Verdimm. ALLAHIN Izniyle 2-3 Aya Kadar Alicamm. Ilk Sorum Doqal Olarak Motorunn Suanki Fiyati Olucakk Motorun Kendisi Plaka Ruhsat Ayri Ayri Bilqilendirirseniz Daha Makbule Gecer.. Simdiden Tesekkurlerr..
    Şuan 3500 Lira + plaka ve ruhsat.
    Sigorta fiyatları değişken oluyor kişiden kişiye değişiyor, tahminin olarak 3800 - 3900 arası gelir toplam.

2 - 3 ay içerisinde 2015 modeller gelecektir, ben bir zam daha bekliyorum 3650 lira felan olacaktır motorun fiyatı.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım artık hangisi güzel işe yararsa ondan alır takarım.
    Neoprandan olan soğukta kesinlikle daha iyi iş görür. Ben elcik korumanın rüzgardan çok fazla koruyacağını da sanmıyorum ama bi nebze önlemek için ve şeklini sevdiğim için takacağım

Arkadaşlar bir de bu sis farları bizim aküyü ne derece etkiler ? Kaldırır mı akümüz ?
    http://www.aliexpress.com/item/1-PCS...arefor-shkmail

Bununla birlikte elcik ısıtma, USB şarj cihazı felan da kullanmayı düşünüyorum..

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93593984/detay

Drift kullanan kurye hiç görmedim diyenlere gelsin

Edit: 1.600 lira nedir ya ? öldürüyorlar şu motorların piyasasını gıcık oluyorum, köylü tipi CG'mi Allah için bu nedir bu fiyatlar Eli yüzü düzgün Drift 2500'den aşağı verilmez böyle bol kilometreliler'de en kötü 2 liraya satılmalı.

Motosikleti
    Honda CB650F
    lambanın watt ı 125 watt yazıyor iki tane alsa olacak 250watt buda 1000wattlık bir subwooferın çektiği güce eşit malesef aküyü sömürür mercek değilde ledli birşey baksanız daha iyi olur.

Kaan aynen bende katılıyorum.Hergün drift in piyasasına bakıyorum millet ekstralı falan yazıyor ama ilana bakınca pek bir ekstra göremiyorum.Yok stiker takmış yok egzoz takmış yok boyamış bunlar motorda kullanırken pekde bir işe yaramıyor malesef :D
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    yagi ve filtresi yazmis aciklamaya tel suzgecten baska yag filtresimi varda b3nmi bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

bu arada 125 watt cok fazla gelir 2 si 250 watt zirlar bence

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Peki sis farlarını ikisi en fazla kaç w güç tüketecek şekilde alayım ?

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yagi ve filtresi yazmis aciklamaya tel suzgecten baska yag filtresimi varda b3nmi bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

bu arada 125 watt cok fazla gelir 2 si 250 watt zirlar bence

Hava filtresini demiş olabilir

"AKINCILAR..."

İyi de 125w verdiği ışık şiddeti. 15W çekiyor o sis farı. Ben de aldım aynısından.

Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de 125w verdiği ışık şiddeti. 15W çekiyor o sis farı. Ben de aldım aynısından.
    Peki aydınlatmasından memnun musunuz ? Aküyü zorluyor mu ? Aldığınız link, fiyatı ? :D kusura bakmayın biraz soru yağmuruna tuttum ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)