Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Redx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld2dl.jpg

http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld29l.jpg

http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld29y.jpg

http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld2bm.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?v=453530268048288&set=vb.100001739564022 &type=2&theater
    ıyk ööğğ....
    astorojna ve memurmb bunu beğendiler.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyk ööğğ....
    uğur harbi iyi güldüm bu yorumuna. Resimi yükleyen arkadaşım motorun drift olduğu için güzel lakin renk kombineleri bana çok ters. Onun için beğenmedim siyahın altına civciv sarısı çok sırıtmış
    memurmb bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur harbi iyi güldüm bu yorumuna. Resimi yükleyen arkadaşım motorun drift olduğu için güzel lakin renk kombineleri bana çok ters. Onun için beğenmedim siyahın altına civciv sarısı çok sırıtmış
    siyaha sarıyı oldum olalı sevmem mustafa abi hele o turunculu motosikletteki sele aman yarabbi. neyse anadolu insanının modifiye anlayışı. Geçenlerde bide pembe drift görmüştüm bi videoda adam terlikle mi ne biniyodu daha neler görücez yarabbim.. herneyse saygı duymak lazım tabi yine de ( )
    memurmb bunu beğendi.

Boyama Aşamasında.

ugrgnr bunu beğendi.

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Fotoğraflarda ayna göremedim, aynaları takmayımı unuttunuz yoksa aynasızmı kullanıyorsunuz?
    memurmb bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Aynalara bence laf etmeyin..Herkez ayna kullanamaz..Tabi aynanın rahatlıgı cok ama..

Buraya gelip resim paylasılıyorsa yorumlar oluyorsa olumsuz yorum yapılmaması kanısındayım ben.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynalara bence laf etmeyin..Herkez ayna kullanamaz..Tabi aynanın rahatlıgı cok ama..

Buraya gelip resim paylasılıyorsa yorumlar oluyorsa olumsuz yorum yapılmaması kanısındayım ben.
    Ben olumsuz yorum yaptığımı düşünmüyorum, motorun boyası gayet güzel olmuş. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Ben sadece aynaya takıldım. Ayna rahatlık olsun diye takılan bir parça değil. Ayna kesin gerekli olduğu için takılan bir parçadır. Araba kullanırken ayna kullanmadan git kesin kaza yaparsın. Arkayı kontrol etmeden nasıl dönüş yapıyorlar, nasıl araba solluyorlar, nasıl şerit değiştiriyorlar anlamış değilim. zaten kafada kask varken arkaya dönüp bakmak bile zor. Ayrıca 4 tekerlekli araç sürücülerinin karşısına aynasız motosikletler çıkınca bütün motor sürücülerine iyi gözle bakmıyorlar. Sonra bizde çıkıp motorları tanıyın, motorları sıkıştırmayın diye basbas bağırıyoruz.
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aman izzet abi nettin. aynasızlara Apaçi diyoruz biz bilmiyo musun. Bence bisiklette bile ayna olmalı. Hem ne zararı var ki ? deme öyle gözünü seveyim

--@Arıcan, aynen boyaları guzel olmus da ıste cok cıvıklar oyle olunca sımarttık bıraz yorumu
    memurmb bunu beğendi.

çirkine güzel diyemeyeceğim çok kötü olmuş renkler,fazla oynamaya gelmiyor bu motorlar.
    Aman ha aynalara laf etmeyelim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugur kardeşim nasılsın..
    uzun cam olayına gelince
    drifti satmadan önce uzun cam yapacaktım bende
    yacbf uzun camını alıo kesip dograyıp ısı tabacası ile şekil verip yapacaktım
    yada fiberglas mı deniyo bi plastik cam var
    onu ısı tabancası ile şekil verip yapmayı düşünmüştüm..

ama kısmet olmadı yapamadan sattım ...

diger arkadaşların eray abi ye yaptıgı yoruma gelince...
    siz drifti yeni aldıgınızda eray abi. 20 bin km yol yapıp satmıştı arkadaşlar...
    sana kafa grenajını degiştirmi diyo adam...
    degiştirilirse olur dio..
    siz yokkende biz burda drift hakkında tartışmalar yapıotoduk 140 muhabbetleri oluyodu kimse kırılmıyodu
    ..
    kimse gerilmiyodu..demekki siz geldiniz ........tınız topige.

siz dediklerimde kendini biliyo..
    Eyvallah cok tesekkür ederim iyiyim çok şükür sen nasılsın ?

Zc'den sonra motor arayışlarındayım. Biraz sağlık problemleri çıktı o yüzden ön cam yeni alacağım motorda şart oldu.

Bu sebepten sizin gibi uzun süre motoru tecrübe etmişlerden fikir almak istedim
    eray_uluyazı bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman izzet abi nettin. aynasızlara Apaçi diyoruz biz bilmiyo musun. Bence bisiklette bile ayna olmalı. Hem ne zararı var ki ? deme öyle gözünü seveyim

--@Arıcan, aynen boyaları guzel olmus da ıste cok cıvıklar oyle olunca sımarttık bıraz yorumu
    Kardesim evirip cevirmeyi sevmem..Bu forumun huyu bu.. Burda konusurlar orda öyle gezerler..Ha kasksız binmiyormuyuz biniyorum..Ama dün ybr le bir sürüs yaptım..Full koruma kask,ceket,Eldiven Aynalar..Yeminlen asık oldum..Aynasız olmaz dedim..Ama görünüs kardesim ..
    ugrgnr bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    ---------- Mesajlar birleştirildi sanıyorum - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı güneş doğarken 16:48 ----------

Arkadaşlar bizim motorların hava filtresi nerede resimle gösterirmisiniz ?Motor tıkandı

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi sanıyorum - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı güneş doğarken 16:48 ----------

Arkadaşlar bizim motorların hava filtresi nerede resimle gösterirmisiniz ?Motor tıkandı

çizdiğim kapağın altında 3 tane yıldız vida ile sabitli. Vidaları sök filtreyi yıka,kurut ve geri tak zor bişey değil.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çizdiğim kapağın altında 3 tane yıldız vida ile sabitli. Vidaları sök filtreyi yıka,kurut ve geri tak zor bişey değil.

http://img89.imageshack.us/img89/928...221222609a.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Valla Allah razı olsun kardeşim ,vidaları açtıktan sonra filtreyi alıp muslugun altında yıkayıp kurutcam dimi bu kadar ?

mazot filan dökülmicek suda yıkicam ?

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    s.a beyler motorun rolanti ayarının nereden yapıldığını bilen var mı? Yada daha önce yapan?

Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a beyler motorun rolanti ayarının nereden yapıldığını bilen var mı? Yada daha önce yapan?
    http://i.imgur.com/tOemX.jpg

resimdeki kırmızıya alınmış yerin altında düz tornavida giran yaylı vida var.onu sağa çevir artar,sola cevir azalır.uygun olan 1500 - 2000 arası .tam anlatamadım ama olsun.

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yokmu beni ozleyen :D

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Valla Allah razı olsun kardeşim ,vidaları açtıktan sonra filtreyi alıp muslugun altında yıkayıp kurutcam dimi bu kadar ?

mazot filan dökülmicek suda yıkicam ?
    yok yok bildiğin köpüklü suda yıkasanda olur. Kiri gitsin hani

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah cok tesekkür ederim iyiyim çok şükür sen nasılsın ?

Zc'den sonra motor arayışlarındayım. Biraz sağlık problemleri çıktı o yüzden ön cam yeni alacağım motorda şart oldu.

Bu sebepten sizin gibi uzun süre motoru tecrübe etmişlerden fikir almak istedim
    uğur kardeşim seninle burdan yazıştıktan sonra yolda bi drift de tur camı gördüm ama arabayla geçtiğimiz için durup nasıl yapıldığına bakamadım sahibine soramadım
    ama yapılmış olarak gördüm
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    resimdeki kırmızıya alınmış yerin altında düz tornavida giran yaylı vida var.onu sağa çevir artar,sola cevir azalır.uygun olan 1500 - 2000 arası .tam anlatamadım ama olsun.
    Anlattınız anlattınız teşekkür ederim. Daha ayrıntılı olsun diye bi kaç fotoyla anlattım ama daha denemedim deneyince tekrar dönerim.

malzemenin diğer tarafı yazdım ama emin değilim resimden gözüken tarafıda olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)