Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi siperiş vereyim o zaman. Gelsin deneyelim olmadı sökeriz.
    Pişman olmazsın merak etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    link verebilirmisin?
    Ben internetten almadim.yakinlarda motorcu vardi ordan aldim.facedeki mondial 125 mh drift modifiye sayfasina bakarsan orda burak motorun paylastigi urunler cok isine yarayacaktir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

pazartesi siperiş vereyim o zaman. Gelsin deneyelim olmadı sökeriz.
    Kesinlike pisman olmazsin benim egzozun dehset bir sesi var akillara zarar.ama bende ehliyet yok bu yuzde koyde ve civarda daglarda biniyorum susturucu olayi guzel eger ses istemiyorsan

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

arkadaslar zinciri illa zincir yagiylami yaglamak gerek yag degistirirken atik yagi zincire doksem ?

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben internetten almadim.yakinlarda motorcu vardi ordan aldim.facedeki mondial 125 mh drift modifiye sayfasina bakarsan orda burak motorun paylastigi urunler cok isine yarayacaktir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Kesinlike pisman olmazsin benim egzozun dehset bir sesi var akillara zarar.ama bende ehliyet yok bu yuzde koyde ve civarda daglarda biniyorum susturucu olayi guzel eger ses istemiyorsan

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

arkadaslar zinciri illa zincir yagiylami yaglamak gerek yag degistirirken atik yagi zincire doksem ?
    hiç makina yağı yoksa olabilir. Ancak temiz olan yaglama her zaman daha faydalıdır.

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir de misin dostum ?

hayır değilim.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır değilim.
    Tamam dostum bahçeyi burdaki biyere çok benzettim de
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    bi resimde ben atayım bende yeni lastik aldım 90/90/18 feyizoğlunda indirime girmiş 108 michelin

Uploaded with ImageShack.us

buda yaramaz oğlum elinde sıkıca tuttuğuda benim motorun anahtarı.Yeterki bi görsün eğer elinden alırsam sabaha kadar uyumaz. TAM BİR MOTOR TUTKUNU

Mengu16 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    bi resimde ben atayım bende yeni lastik aldım 90/90/18 feyizoğlunda indirime girmiş 108 michelin

http://img27.imageshack.us/img27/984/20130316122546.jpg

buda yaramaz oğlum elinde sıkıca tuttuğuda benim motorun anahtarı.Yeterki bi görsün eğer elinden alırsam sabaha kadar uyumaz. TAM BİR MOTOR TUTKUNU

http://img843.imageshack.us/img843/2...0311234237.jpg

Arka lastiğin kaliteli olması iyidir virajda savurmaz ama asıl motora fren yaptıran ön lastik, sert fren yaptığınızda michelin'in pek bi farkı olmayacak sadece arkada olduğu için.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastiğin kaliteli olması iyidir virajda savurmaz ama asıl motora fren yaptıran ön lastik, sert fren yaptığınızda michelin'in pek bi farkı olmayacak sadece arkada olduğu için.
    mengu dostum çok haklısın. micheli taktırdım diyebilirimki yüzde 20 faydası ya oldu ya olmadı. ilk fırsatta ön lastiğide değiştireceğim.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Benide aranıza alırsanız yakında bende sizlere katılıcam bayi gezmekten canım çıktı hele ki bi tane bayide sadece gri rengi mevcuttu adam gri daha iyi beyazları hep zabıtalar kullanıyor sürekli zabıtalar çevirir ve grinin boyası daha kaliteli dedi pek inanmasamda Diğer bayide ise sadece 2 tane drift mevcuttu aslında iki bayilikte içime sinmedi ama mecbur alıcam. Bakıma illa aldığım yere götürmek zorunda değilimdir sanırım. Bide arkadaşlar drifti alırken yanında acil almam gereken herhangi bir teferruat var mı , anahtar takımıdır bişidir yada yapılması gereken bir şey sıkılması gereken bi aksam ? (Lastiklerin çok iyi olmadığını biliyorum , onu bi süre sonra değiştiricem)

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide aranıza alırsanız yakında bende sizlere katılıcam bayi gezmekten canım çıktı hele ki bi tane bayide sadece gri rengi mevcuttu adam gri daha iyi beyazları hep zabıtalar kullanıyor sürekli zabıtalar çevirir ve grinin boyası daha kaliteli dedi pek inanmasamda Diğer bayide ise sadece 2 tane drift mevcuttu aslında iki bayilikte içime sinmedi ama mecbur alıcam. Bakıma illa aldığım yere götürmek zorunda değilimdir sanırım. Bide arkadaşlar drifti alırken yanında acil almam gereken herhangi bir teferruat var mı , anahtar takımıdır bişidir yada yapılması gereken bir şey sıkılması gereken bi aksam ? (Lastiklerin çok iyi olmadığını biliyorum , onu bi süre sonra değiştiricem)
    kask,mont,eldiven,pantolon,dizlik,bot. Bunları almadan motosikleti alma.
    ugrgnr ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    en azından kask montu kesinlikle al.
    http://www.koctas.com.tr/tornavida-s...a7062/280-516/ bi de ben bugun bundan aldım. 20lira ucuz geldi ki black-decker şarjlı matkap kullanıyorum gercekten baya ıs goruyor. bu cırcırlı tornavida seti de motosiklet için gerekli diye dusunuyorum. hem lokma hem tornavida ucları var. ben ucuz oldugu ıcın ve her turlu ıs gorebılecegı ıcın aldım. gercı motosikletim yok ama gıtmısken alayım motosıklet aldıgımda hazır olsun dıye dusundum kaliteli bişey istersen Bosch'un 80liraya da lokma seti var.. baska bişey gelmiyor aklıma. lastik tamir kiti de olabilir.
    Crocuta bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Can bu tabiki koruma ekipmanları çok önemli , daha motoru almadım , almadan önce tamamlıyabildiğim kadarını tamamlıycam kask tavsiyesi için bi konu açtım yardımlarınızı bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

ugrgnr kardeşim cidden ucuza bulmuşsun 40 parçalı gayet kullanışlı gözüküyor 80 lira Bosch'a vermeye hiç gerek yok
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar söylemiş çoğunu evet lastikler çok kötü biran önce değiştir kuru hava da pek sorun yok ama ıslak hava da allah korusun... Birde bence zincirini 1000 bakımında falan origli ile değiştir benim zincir çok gevşiyor sıkılıyorum habire sık sık sen yok ben sıkılmam dersen böyle kullanırsın

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    teşekkür ederim
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Rica ederim sonuçta burası bilgi formu bu motoru alacak olanlar için ya da alışmış onlarla için
    Crocuta bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Kask alıcam ınternetten ne nitro aikido var ne nitro diamond uno bu ürünleri bulabiliceğim önerebiliceğiniz herhangi bir site var mı ?

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar motosikletle en son kaç bin devire geldiniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)