Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    konjöktörde problem olabilir veya ön cam plastikse eriyebilir yada ayna canak aşırı ısıdan deforme olabilir akü sulu oldugu içinde bence degişmesi şart
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Drift de 130 bastıysanız hysong a ne gerek var.Onda da 140-150 zaten

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjöktörde problem olabilir veya ön cam plastikse eriyebilir yada ayna canak aşırı ısıdan deforme olabilir akü sulu oldugu içinde bence degişmesi şart
    forumda gordum de mc ye takmıs veli diye bi arkadas sureklı acık tutuyorum farımı dıyor (zaten olması gereken budur farlarımızı sureklı acık tutalım ) bı problem yasamadıgını anlatıyor ondan bıraz yorum almak lazım bu konuda.
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:
    facebook Mondial 125 MH Drift Grubu
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_184536781592864

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    evet diift mc den daha verimli galiba ben kle500 ü aramadım degil hyo yu
    motorun farına hiç dikkatli bakmadım ama xenon beyaz ışık verdigi için yoldaki engelleri göstermeyecegi için ben kle500 e takmamıştım ve yine bu motorumada takmam
    elverengin@gmail.com

Bu arada bu sabah 16 plakalı siyah bir drift le kartal tarafından bostancı istikametine biraz yol aldık.Motor rodajdaydı büyük ihtimal.Geçen perşembe de eminönünde gördüm.Sahibiyle biraz konuştuk.Baya memnundu.Görünüş itibariyle çok hoş bir motor.Pratik şehirsel bir motor.Şu an üç favorim var.Biri puma biri dirift biri de windy150.Test sürüşleri olsada deneme imkanı bulsam.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    puma eger benim bildigim kanuni olansa eksantrik ve 3000 liradan fazla fiyatı varaltta windy e sakın bulaşma en iyisi bu kategoride tartışmasız mh
    elverengin@gmail.com

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    arkadaşlar bayadır her commuter sınıfı modelın sayfasına girip bakıyorum herkez en iyisi bu diyor vala doru demiş diyen en iyi motorsiklet sendeki motorsiklet diye
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

habili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    arkadaskar siz diyorsunuz 130 cok die forumlarda gördüm ninjalar 180 170 yapıyor diye bu motora beyin +150 lik silindir ibreyi deiştir ii bi sübab max 250 tl masrafla 180 basıyor zatenben keindim denedim iyi bildiginiz bi ustaya gidinbiraz masraf ve yüksek cc motor gibi görükmesi içinde şu racer 200 ün kaporlarından alın 500 tl ye ninja gibi motorunuz olur ve gercekten güzel oluyo ben kaporta haricinde herşeyi yaptım yakında oda olucak ve video aldıgım gibi gene paylasacagım gerckten bu motorda zaten son gazda bile titreşim sıfır bana göre mu motor a yüklensekte bişi olmaz ben bu modifiye yi yaptıktansonra 170 i otobanda gördüm ve sizinde denemenizi isterimçok büyük bi keyif :D insanlar küçümsüyor ısıkta bi deneme yapıyoruz şaşıyorlar .D nasıl olur diyo kalkısta biraz hızlı lar ama ilerleyince 250 cc motorlarla kafa kafaya gidiyoruz boşuna bana göre 8 bin tl vermek gerekmez 3 bin motor 500de + 3.5

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    köylü denilenlere bi silindir yakıyorlar iş tamam ama fren yok fren iş hızlı gitmekse birde durdurmak var aleti
    elverengin@gmail.com

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı habili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaskar siz diyorsunuz 130 cok die forumlarda gördüm ninjalar 180 170 yapıyor diye bu motora beyin +150 lik silindir ibreyi deiştir ii bi sübab max 250 tl masrafla 180 basıyor zatenben keindim denedim iyi bildiginiz bi ustaya gidinbiraz masraf ve yüksek cc motor gibi görükmesi içinde şu racer 200 ün kaporlarından alın 500 tl ye ninja gibi motorunuz olur ve gercekten güzel oluyo ben kaporta haricinde herşeyi yaptım yakında oda olucak ve video aldıgım gibi gene paylasacagım gerckten bu motorda zaten son gazda bile titreşim sıfır bana göre mu motor a yüklensekte bişi olmaz ben bu modifiye yi yaptıktansonra 170 i otobanda gördüm ve sizinde denemenizi isterimçok büyük bi keyif :D insanlar küçümsüyor ısıkta bi deneme yapıyoruz şaşıyorlar .D nasıl olur diyo kalkısta biraz hızlı lar ama ilerleyince 250 cc motorlarla kafa kafaya gidiyoruz boşuna bana göre 8 bin tl vermek gerekmez 3 bin motor 500de + 3.5
    Yazdıklarının tamamını okuyamadım, tahammül edemedim çünkü.
    Saçmalamaktan vazgeçin lütfen. Bu motorun yapacağı stabil hız 110'dur.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 110 bile iddalı tabi ne kadar süre 110 oda var İZMİR AYDIN 110 yaparmı otobanda bence sabit yapmaz ama 100 le rahat ve sorunsuz yol alır yada bisikletten kalma huyum bir otobusu veya kamyonu yakalarda sag veya sol tekerlek arkasında 130 bile yaparım ama tabiki bunlar varsayım
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ben 600 km de bır kere yuklendım işim mersin adana karayolunda gıderken otobandan gıdıyorum arasıra 600 km deyken 500 de yagı degıstıgım ıcın bırkere yuklendım 125 anca gordu motorun tam olarak acıldıgını sanmıyorum ama lastıkler 125 km/h hızla gıderken cok tedırgın edıyor mıchelın kullanan arkadaslar mıchelın bu ısı bılıyor cok guven verıyor surus te dıyorlar bende mıchelın yada brıdstone dusunuyorum (zaten onemlı olan 125 cc motorda hız değil guvenli sürüş keyfi ) bu yuzden arka tekerı 100/90/18 öne 90/90/18 taktırmayı dusunuyorum lastık degıstren varsa fıkırlerını almak ısterım..
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    arkadaşın çift kişi izmir mugla yaptı ve sakar rampasını çift kişi 90-100 le tırmanıyor diyor ve hep tapa gaz gitmiş lastik içinde temcit pilavı gibi olacak ama pirelli mt65 i tek tutarım ön arka profilleri farklı arka tekerlegin yere degen yüzeyi daha fazla çiftide galiba 130 tl
    demirkask bunu beğendi.
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen video çekebilirim 140a geldinigini kendi gözlerinle görürsün ?
    demirkask bunu beğendi.

Kurye bir arkadaşda bana düz yolda 125 yokuş aşağı 135 km yaptığını söyledi.Cbf ile yokuş çıkarken yetişemediğimi söylesem belki itiraz edenler olacaktır.Ben normal hızımla gidiyordum.O önüne araç geldiğinden yavaşladığı halde tekrar mesafeyi kapatıp 10-15 km farklı hıza ulaştı ve başka yola saptı.Katalog verileri olarak zaten farklı.Yaptığı hızı başka bir araç yada motor ile kalibre etmek lazım.Eminim birçok kullanıcısı ilk motor indirme sırasında 135 cc lik hacmi 160 cc mc-mg blok takarak değiştirecek ve ozaman ortalık karışacak.Hazır tvs ciler 160 lıkları beklerken mondi zaten kapak yaptı.Çok dirift bir konu.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    honfa cbf150bg düşük biraz öbürlerine göre ama bakarsanız en düşük devirde en yüksek torku o veriyor 5250 devirde 12.5tork bu yuzden tırmanması daha kolay olabilir
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    arkadaşlar bu motora ses sistemi takılırmı acaba forumlarda biraz arastırdım yapanlar var acaba bunu nasıl yapabiliriz ? giderken keyifle müzik dinlemek güzel olurdu :D

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı habili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motora ses sistemi takılırmı acaba forumlarda biraz arastırdım yapanlar var acaba bunu nasıl yapabiliriz ? giderken keyifle müzik dinlemek güzel olurdu :D

evet takılır ve hatta takan var ama bana gerçekten çok komik geliyor nedense ve hatta özel kit şeklinde olanları bile var
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaslar koruma demırı soran vardı su yukarı dogru egımlı olan

60 tl mıs bıraz fazla deıl mı :D 50 verım baglıyalım ısı

http://www.yildizticaret.com/pro/229...-KORUMA-DEMIRI

ybr esd ler için hazırlanmıs mc ye takan bırı resmını atmıstı foruma hoş duruyor

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ben denedim dizlere vuruyor boşu boşuna almayın en iyisi galiba çerçeve şeklinde olanlar
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)