Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Arkadaşlar motorun 0-100 kmsini ve 135i rahat geçtiğini video ile göstereceğim fakat kayıt aparatı siparişi verdim bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    motorumu 1 aydır göremiyorum çok özledim :(
    eray_uluyazı bunu beğendi.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım siyah mh alarak motoru 2. el aldığımdan kitaçığı falan yok anlamadığım yerler var jikle soğuk havada aşağıdamı olması lazım? yedek depo mandalı hangi konumda olmalı?(dik oluncamı yedek aktif?) birde bu motorda direk boşa atma varmı? kar dolayısıyla tam kullanma imkanım olmadı

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı FATIH_999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım siyah mh alarak motoru 2. el aldığımdan kitaçığı falan yok anlamadığım yerler var jikle soğuk havada aşağıdamı olması lazım? yedek depo mandalı hangi konumda olmalı?(dik oluncamı yedek aktif?) birde bu motorda direk boşa atma varmı? kar dolayısıyla tam kullanma imkanım olmadı
    jikle hep aşağıda olsun ki karbüratöre tam hava gitsin rahat çalışsın, depo mandalı yukarı olunca yedek depo, aşağı olunca asıl depo çalışır. Tam 1.vitesdeyken yarım yukarı çek boşa atar, 2.vitesteyken yarım aşağı indirirsen boşa atar.

Bu arada benim motordan resimler Maşallah kendisi 10000 kmyi yeni bitirdi ve Trabzon'dan İstanbul'a beni taşıdı

eray_uluyazı ve EverHarD* bunu beğendiler.

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jikle hep aşağıda olsun ki karbüratöre tam hava gitsin rahat çalışsın, depo mandalı yukarı olunca yedek depo, aşağı olunca asıl depo çalışır. Tam 1.vitesdeyken yarım yukarı çek boşa atar, 2.vitesteyken yarım aşağı indirirsen boşa atar.

Bu arada benim motordan resimler Maşallah kendisi 10000 kmyi yeni bitirdi ve Trabzon'dan İstanbul'a beni taşıdı

http://img3.imageshack.us/img3/3856/dscn0268w.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/4989/dscn0261ze.jpg
    Maaşallah beyaz jant şeridi çok yakımış iyi günlerde güle güle kullan benimki 7000 km oldu
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)

http://img3.imageshack.us/img3/3856/dscn0268w.jpg
    http://img12.imageshack.us/img12/4989/dscn0261ze.jpg
    maşallah benim ki de 17000 km oldu
    Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin hepimize
    ayrıca beyaz jant şeridi gerçekten çok güzel oluyo bende benim çiko ya yapcam beyaz şeridi bakalım nasıl olacak ama fırsatım olmuyo ki havalardan
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    arkadaşlar mcx sadece kırmızı ( bordo ) değil siyahıda var. hem internet sitesinde hemde bayide bizzat kendim gördüm

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca beyaz jant şeridi gerçekten çok güzel oluyo bende benim çiko ya yapcam beyaz şeridi bakalım nasıl olacak ama fırsatım olmuyo ki havalardan
    masallah güzel km yapmıssınız..17 000 km boyunca hangi sorunlarla karsılastınız yazabilirmisiniz..ailemi ikna edebilirsem bende alacam bu motorda..simdi hondaya ybr ye 3000 verecek param yok ..ikinci el düsünüyorum ugrasmak istemiyorum rodajla..ayrıca burda satan varsa uygun bi fiyata almayai düsünürüm..sizden ricam 17 000 km boyunca yasadıgınız sorunları veya artıları yazabilirmisiniz

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    pek sorun yaşadığım söylenemez uzun yok bile yaptım 500 km lik yollar oldu bunlar forumun daha evvel ki sayfaları okursan orada da yazmıştım detaylı şekilde.
    bi sıkıntım pis benzin almıştım ondan karbüratör pislenmişti onu da temizletince sıkıntı kalmadı.
    başka arkadaşların sıkıntısı varsa anlatsınlar...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah beyaz jant şeridi çok yakımış iyi günlerde güle güle kullan benimki 7000 km oldu
    çok teşekkürler siyah önce cam ile xenonu var, beyaz park ledleride mevcut. Yaklaştın 10000 kmye sende güle güle kullan.

ben şuan bu motor ile 20000 kmyide devirmiştimde artık eskisi gibi gezmiyorum , jant şeridini camcılar felan eliyle düzgün şekilde yapıştırıyorlar ısıtıcı ile de çıkmaması için destek yapıyorlar. Saol inşallah sende 20000 kmyi devirirsin

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masallah güzel km yapmıssınız..17 000 km boyunca hangi sorunlarla karsılastınız yazabilirmisiniz..ailemi ikna edebilirsem bende alacam bu motorda..simdi hondaya ybr ye 3000 verecek param yok ..ikinci el düsünüyorum ugrasmak istemiyorum rodajla..ayrıca burda satan varsa uygun bi fiyata almayai düsünürüm..sizden ricam 17 000 km boyunca yasadıgınız sorunları veya artıları yazabilirmisiniz
    benim motorum mevcut resimleri istersen satabilirim, ben çok memnunum ama satıp 250 lik kawasakiye geçeceğim. 125 ve 150 lik makinelerde bence sport touring adına çok güzel ve az yakan bir motor. Sakın boşyere o kadar para verme japonlara, parayı büyük kaliteli japon motora ödeyeceksin, ninja 250r, yamaha r6 vs... gibi. 125 ve 150 ccleri japonların çok pahalı misal yzf r125 9100 tl 9000 de değil bizim burada bir arkadaş aldı yzf r125 başa baş onla kalkış denedik 10 15 metre geride bıraktım ki hızlanması ve toplam hızı ondan daha iyi, iyi bir tercih yapmış olursun, istersen sıfırda alabilirsin ama ben 1000 tl ucuza satıyorum, sıfırdan farkı yok sana motorumu satmak için bunları yazmadım, iyi bir tercih yaptığın için söylüyorum.

pek sorun yaşadığım söylenemez uzun yok bile yaptım 500 km lik yollar oldu bunlar forumun daha evvel ki sayfaları okursan orada da yazmıştım detaylı şekilde.
    bi sıkıntım pis benzin almıştım ondan karbüratör pislenmişti onu da temizletince sıkıntı kalmadı.
    başka arkadaşların sıkıntısı varsa anlatsınlar...
    Motoru kullandığım ilk ay karbüratörü söktüm içinde avuç içi dolacak kadar kum vardı malesef shellden başkası yalan

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    çok teşekkürler siyah önce cam ile xenonu var, beyaz park ledleride mevcut. Yaklaştın 10000 kmye sende güle güle kullan.

ben şuan bu motor ile 20000 kmyide devirmiştimde artık eskisi gibi gezmiyorum , jant şeridini camcılar felan eliyle düzgün şekilde yapıştırıyorlar ısıtıcı ile de çıkmaması için destek yapıyorlar. Saol inşallah sende 20000 kmyi devirirsin

benim motorum mevcut resimleri istersen satabilirim, ben çok memnunum ama satıp 250 lik kawasakiye geçeceğim. 125 ve 150 lik makinelerde bence sport touring adına çok güzel ve az yakan bir motor. Sakın boşyere o kadar para verme japonlara, parayı büyük kaliteli japon motora ödeyeceksin, ninja 250r, yamaha r6 vs... gibi. 125 ve 150 ccleri japonların çok pahalı misal yzf r125 9100 tl 9000 de değil bizim burada bir arkadaş aldı yzf r125 başa baş onla kalkış denedik 10 15 metre geride bıraktım ki hızlanması ve toplam hızı ondan daha iyi, iyi bir tercih yapmış olursun, istersen sıfırda alabilirsin ama ben 1000 tl ucuza satıyorum, sıfırdan farkı yok sana motorumu satmak için bunları yazmadım, iyi bir tercih yaptığın için söylüyorum.

Motoru kullandığım ilk ay karbüratörü söktüm içinde avuç içi dolacak kadar kum vardı malesef shellden başkası yalan
    motorun resimleri gördüm.çok temiz duruyo eger alırsam en azından tanıdıgım birinden alırsam daha iyi olur benim için diye düsünüyorum..özel msj yazdım size

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    geri dönüş yaptım telefon gönderdim dönüş yaparsan sevinirim

Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    leons motorun ilk günkü gibi duruyor maşallah. arkadaşlar bir şey sorucam motorun 500 1000 2000 bakımları dışında yine göstermek lazım mı. ben çok acemiyim bu motor bakım konularında. benimki daha 450 kmde. ben öğrenci olduğum için binemiyorum garajda yatıyor öyle

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    sağol, kitapçıkta tüm bakımların kmsi mevcut aksatma ve bakımlarını yapan servis mutlaka mondialin internet sitesinden bakım yapıldı diye onay alsın. Yoksa garanti dışı kalabilir.

Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    bana kitapçık filan vermediler ki

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    o kadarda önemli degil ilk 500 km yag degişimi sonra 1000 kmde ve bütçen yeterse her 1000 km de yagını degiştir gevşeyen yerleri sıktır ama en önemlisi kesinlikle internetten bu formları kaydettirin ve formu muhakkak alın
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaşlar insallh yakında aranızda olacam kafaya koydum bu motoru alıcam insallha aileden izin alırsa suan biraz inat ediolar ama yapacam bişiler

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende almayı düşünüyorum yakıtı nasıl bu motorların?

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    şimdi ne desem boş kış ayları oldugu için pek binemiyorum aydan aya 20 tl benzin almıyorum bile ama tahminim 130-140 yakar
    elverengin@gmail.com

125mh nin lastiklerini kalın lastikle değiştirsem sorun olurmu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)